Kazina

**Jackie** · 103333

kajcyka

  • *
    • Prispevkov: 3.091
    • Točke: 4
  • BOC Bebi and Amy
Odgovori #30 : 19 Junij 2007, 14:06:33
qlll  ::)  iz kej pa si?  Mislem, če se nam pridružiš, te bo verjetno nekdo pripeljal, ali pač? :)


**Jackie**

  • Psi so zakon !
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.573
    • Točke: 16
  • Grom & Kana
Odgovori #31 : 19 Junij 2007, 14:07:14
Dolenjska  :)



*nastya_lony*

  • *
    • Prispevkov: 486
    • Točke: 13
  • uživam pasje življenje...
Odgovori #32 : 19 Junij 2007, 15:40:57
Lepa predstavitev in lepe slike..Oba psa sta zelo lepa, posebej Ron mi je zelo všeč..Koš  :-* za tvoje kosmatince.

Lp,..



**Jackie**

  • Psi so zakon !
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.573
    • Točke: 16
  • Grom & Kana
Odgovori #33 : 19 Junij 2007, 17:15:35
Hvala ;)
Koš  :-* :-* :-* ti pošiljajo nazaj  :)



**Jackie**

  • Psi so zakon !
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.573
    • Točke: 16
  • Grom & Kana
Odgovori #34 : 19 Junij 2007, 17:16:37
qlll  ::)  iz kej pa si?  Mislem, če se nam pridružiš, te bo verjetno nekdo pripeljal, ali pač? :)
Mislim, da bom šla en teden prej in peš  :P :P
Zafrkavam... Ja, najbrž me bo res kdo dostavil... Ampak, je še vse v zraku tako da...



**Jackie**

  • Psi so zakon !
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.573
    • Točke: 16
  • Grom & Kana
Odgovori #35 : 19 Junij 2007, 20:25:28
Hej, hej!
Včeraj sem bila na obisku pri prijateljici na kmetiji in sklenila nova prijateljstva z zelo različnimi "žvalami".  :-*
Prvi je tu "moj" Jaka. Car od psa, takoj bi ga imela. Zna par trikcev, dobre volje je vedno in povsod, v glavnem nad njim sem čisto navdušena  :) Tudi s Kano se dobro razumeta, in ni problema, da se zmenimo za kakšen celodnevni izlet v naravo...  :o


Potem je tu Pika, Jakova mamica. Je tudi zelo dobrovoljna psička, ki se odlično razume z ljudmi, psičk pa ne mara. Posledica- 1 napad na Kano  :-\ . Na srečo ni bilo nič hudega, saj se je Pika samo zagnala vanjo, Kna pa se je umikala meni med noge. Tako smo imeli možnost  obe psici v trenutku razdružiti...


Tudi, kot na vsaki kmetiji, ne manjkajo mladi mucki  ::)


Vse PeSjanarje pozdravljajo tudi zelo prijazen in crkljiv bik, ter malo manj prijazni in gostoljubni kravi.

 ***
Ne smem pa pozabit na glavno zvezdo, večkrat nagrajeno z Oskarjem, dobila pa je tudi nagrado za "najbolj na salamo padajočo, posledično fotogenično psičko", parkrat tudi miss sveta. Na lokalnih tekmovanjih ne tekmuje več zaradi ponosa, sporoča pa (kot stalno ponavlja) :"Želim mir na svetu za vse ljudi in hočem vse pasje moške zase."

Miss Kana Dobart J. pri svoji stalni stavki proti krznu- rekla je, naj raje delajo salamo, kot se ubadajo s krznom  :P.
<upam, da ni noben zavzet aktivist proti krznu in vegeterijanec užaljen>


Tule je ravno pozirala za Cosmopolitan, ampak ta posnetek je narejen med pavzo, tako, da žal ni v polnem sijaju...


Vsem psom, ki želijo z njo sodelovati in pozirati, naj jo pokličejo na posebno HotDog Kana linijo - 656-287-99-305 <delamo noč in dan, saj ponudbe kar dežujejo  :P>.
Za konec pa seveda koš  :-* in se beremo pri naslednji foto-Kana-reportaži.

Čaaw



aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #36 : 20 Junij 2007, 19:03:52
Luštne slikce, še posebno mi je pa tale padel v oči :D:

lp


**Jackie**

  • Psi so zakon !
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.573
    • Točke: 16
  • Grom & Kana
Odgovori #37 : 20 Junij 2007, 21:30:51
Imam nekaj fotk izpred prejle...
Faca je seveda vedno "happy style"  ;D





LP in  :-* za vse vas ...




nyssa

  • *
    • Prispevkov: 1.920
    • Točke: 2
  • winter joy
Odgovori #38 : 20 Junij 2007, 22:15:10
smejčika mala  ;D



kala,runo,bella

  • *
    • Prispevkov: 5.522
    • Točke: 1
Odgovori #39 : 20 Junij 2007, 22:33:23
Aho!

Enkratne slikce, se prav vidi kako uživata skupaj  :-*
Lp
Ana


**Jackie**

  • Psi so zakon !
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.573
    • Točke: 16
  • Grom & Kana
Odgovori #40 : 21 Junij 2007, 14:08:50
Nyssa - to so pa optimisti   :P
Kala, runo, bella - hvala. Ja skupaj uživava vse več... Fotke pa tako. Niso kvalitetne, so za en klinc, sploh ker imam za en klinc fotoaparat... So pa le ;)


***
 Zunaj je vroče. Kana bi šla ven. Jaz ji ne pustim, ker je v hiši hladneje. Kana je užaljena. Gre na kavč. Spi.
 :)
Nekdo ma pa novo , super modro kričečo ovratnicoo... (Ostale so vse izgubljene, in ta je bila danes edina spodobna v trgovini...)





Kanina dlaka...



Lp, in  :-* od Kane.



**Jackie**

  • Psi so zakon !
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.573
    • Točke: 16
  • Grom & Kana
Odgovori #41 : 22 Junij 2007, 11:23:17






Večinoma spimo, občasno (ponavadi v najhujši vročini) še letamo za žogico, včeraj pa smo bili tudi pri veterinarju. Zmenili smo se, da gre Kana v torek na sterilizacijo, se mi zdi še najbolje... Ron je dobil tablete proti bolečinam, nabavili smo še celo zimsko zalogo Frontline-a, ki je bil v prvi rundi in pri mačkih in pri Ronu, doziran včeraj, Kana bo dobila dan pred morjem Stronghold, zaradi srčnih črvov  8) . Aja, Kana je tudi nekaj kašljala in na koncu je bilo ugotovljeno, da je bila mogoče blažja oblika laringitisa. Srček dela normalno, pljuča tudi, v sapniku ni nobenega tujka, kužni kašelj ne... Se je pa enkrat vozila v avtu z odprtim oknom in lahko, da se je samo malo prehladila. Tako ali tako se kašelj zmanjšuje. Aja, telesna temperatura normalna, zdrava kot dren, sluznice so ok, ušesa tudi, tako da z našo kužo ni nič narobe.
Je bila pa res krasna veterinarka, Kano je najprej malo pocrkljala, pri delu je bila zelo nežna in občutljiva na Kanine reakcije, tako , da res vse super.





****

Lp in  :-* od Kane in Rona.



**Jackie**

  • Psi so zakon !
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.573
    • Točke: 16
  • Grom & Kana
Odgovori #42 : 27 Junij 2007, 07:16:02
Živjo!
Kana je bila včeraj sterilizirana.
Ob 8h zjutraj smo jo peljali na kliniko, kjer so mi postavili par splošnih vprašanj o Kaninem zdravju, dala je čez temlejit pregled, nato pa sva se poslovili in jaz sem lepo šla domov. Naročeno mi je bilo naj jo pridem iskat od 15.00-19.00, a so kasneje poklicali naj pridem ob petih, ker je bila operirana šele po 12. uri.
In smo šli... Kana je bila še "prikljopljena" na infuzijo, ampak jo je veterinarka hitro porihtala in čez minutko je bila že pri meni. Bila je "težka kot cent" oziroma zelo omotična od pomirjeval... Prvih 10 minut v avtu je samo gledala predse, potem pa se je že malo bolj streznila in začela opazovat. Doma je čas preživela v dnevni sobi, prvo uro v svoji posteljici, ostalo pa kjer je hotela oz. na kavču, kamor sem jo dala. Veliko je tudi pila in posledično sem jo na 2 uri vozila lulat. Zvečer je bila že skoraj normalna in čas je bil za spanje. Jaz sem spala v sobi zraven prostora kjer spi, na jogiju, vstala sem ob 5h tako da me vse boli. Ampak kakorkoli. zjutraj je Kanči že normalno hodila, šla je sama lulat (včeraj sem jo nesla na travo, kjer je opravila in sem jo nesla nazaj). Po stopnicah jo še vedno nosim, pa če hoče na kakšno višje mesto prit jo tudi dvignem. Za jest noče še nič. Pojedla je edino malo konzerve in en Rimadyl, proti bolečinam. Večino časa sedi in malo opazuje kaj se dogaja, drugače se pa počuti še kar v redu. Lučke nima (imamo sicer doma za slučaj če hoče kaj prizadeti svojim šivom :D) na sebi, ima pa mrežico (oblekico).
Jaz seveda nisem najbolj zadovoljna nad psom v takem stanju, ampak mislim, da se bo hitro pocajtala in bo vse ok  8)
 :)
Lp, Z&K

P.S.: Naslednji cilj je priti na mladostnih 7 kg.



Majchy

  • ° Žleht kot pes °
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 5.608
    • Točke: 99
  • *love dogs*
Odgovori #43 : 27 Junij 2007, 09:44:26
O čohica mala  :-*, no samo da je fino prestala operacijo. Kako pa to da ste jo dali tako pozno sterilizirati?

Hehehe, uspešno izgubljanje tiste kilce, če se ne motim?  :)

LP, Maja


SPLETNA STRAN: http://www.majchy.com
PORTFOLIO: http://www.majarokavec.com


**Jackie**

  • Psi so zakon !
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.573
    • Točke: 16
  • Grom & Kana
Odgovori #44 : 27 Junij 2007, 10:00:30
Kilce pa še malo  8) Ja, takoj ko se pocajta gre na dieto  8)
Nič več poli salamice s sirom... :'( :P
To da smo jo dali tako pozno na sterilizacijo, je predvsem zato, ker nismo bili prepričani ali naj ponovimo parjenje ali ne.
Torej šlo je za tuhtanje vseh + in - sterilizacije in mladičev in na koncu je le zmagala sterilizacija  ;)
Majchy- Kanček ti vrača  :-*



**Jackie**

  • Psi so zakon !
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.573
    • Točke: 16
  • Grom & Kana
Odgovori #45 : 27 Junij 2007, 10:15:26
Še omotična...

Takole ima pobrito nogico :)

Kana ?

Juhu, zbujena 100%




**Jackie**

  • Psi so zakon !
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.573
    • Točke: 16
  • Grom & Kana
Odgovori #46 : 28 Junij 2007, 13:45:04
Ojla...
Kana je že super, ona bi že dirkala okoli in skakala po posteljah, ampak jo zaenkrat še brzdam...
Začeli so jo srbet šivi, tako, da bo dobila lučko nazaj gor... Danes je bila cela akcija, ker ji je gazica zlezla dol in se je videla rana  :o
Ne , sej ni blo nič kaj tazga, zašito je lepo, ni nič gnojno... Gazica je montirana nazaj, mi pa spet v polnem pogonu...
 :-* Kana



kajcyka

  • *
    • Prispevkov: 3.091
    • Točke: 4
  • BOC Bebi and Amy
Odgovori #47 : 28 Junij 2007, 14:04:39
super je slišat, da je kana že v polnem pogonu!!   :-* okd Bebhinn


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #48 : 29 Junij 2007, 22:57:47
O res super, da je že super :)

lp


**Jackie**

  • Psi so zakon !
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.573
    • Točke: 16
  • Grom & Kana
Odgovori #49 : 03 Julij 2007, 14:09:06
 @Aska, kajcyka - hvala... Vračamo poljubčke...  :-*
Torej, danes je 1 teden od sterilizacije in mi smo čisto prenovljeni. Kana je že na light hrani, uvajamo več in daljše sprehode, ko se rana dokončno zaceli pa še tek in seveda mučenje glede trikcev. Ronu je sedaj tudi bolje- je bil na enotedenski tabletni kuri z Rimadylom in je sedaj bolj živahen in aktiven. Zadnje noge mu sicer nese postrani- posebej desno, pa vseeno...  :-\ Imam nekaj novih fotk iz včerajšnjega sprehoda, ki je bil v znamenju Kanine "vrnitve med žive"  ;D
Kanček...

Ronči...


Čez drn in strn....                                                                                                                          Gor in dol...

   

Moja2 travojedca... Kravice :)

   http://www.moj-album.com/slike/4230854/dN0aBYQpBBmWIYe0.jpg

                                                             

Dokaz, da se Kana vrača v staro formo :

 

Ron:



Oba skupaj...:




Za konec en  :-* za vas od Kane :



In to bi bilo za danes to...
Lp in se beremo...<3



kala,runo,bella

  • *
    • Prispevkov: 5.522
    • Točke: 1
Odgovori #50 : 03 Julij 2007, 14:30:56
Aho!

Super slikce, modela sta pa itak nekaj posebnega  :-*  :-*
Pa super da se Kana že bolše počuti, pa Ronček tudi

Me pa nekaj zanima, a oblekco po sterilizaciji so ti veti sami dali ali si prosila zanjo, ker ko je sestra dala svojo sterilizirat ni nič dobila te mrežice ampak samo ovratnik  ???

Lp
Ana


**Jackie**

  • Psi so zakon !
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.573
    • Točke: 16
  • Grom & Kana
Odgovori #51 : 03 Julij 2007, 18:48:41
Aho!

Super slikce, modela sta pa itak nekaj posebnega  :-*  :-*
Pa super da se Kana že bolše počuti, pa Ronček tudi

Me pa nekaj zanima, a oblekco po sterilizaciji so ti veti sami dali ali si prosila zanjo, ker ko je sestra dala svojo sterilizirat ni nič dobila te mrežice ampak samo ovratnik  ???

Lp
Ana
Hehe, ti vračata vse pohvale in poljubčke...

***

Kana je bila v to oblekico že napravljena ko sem jo prišla iskat. In tudi obliža ni imela Kana čez rano , ampak gazo in potem čez to mrežico. So ji pa ven pobrali vse. Ne vem, meni se ni zdelo čudno, ker je imela oblekico tudi Kiki ko je šla na steriizacijo...



aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #52 : 03 Julij 2007, 18:57:04
Luštne slikce :D


Sunshine_1

  • *
    • Prispevkov: 1.738
    • Točke: 9
Odgovori #53 : 03 Julij 2007, 19:05:42
Kana in ron sta prava lepotca  :-*

Zadnja slikica, kjer se Kana oblizuje oz. pošilja poljubčke je pa najboljša  :D  8)

Lp


**Jackie**

  • Psi so zakon !
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.573
    • Točke: 16
  • Grom & Kana
Odgovori #54 : 06 Julij 2007, 12:55:23
Kana in ron sta prava lepotca  :-*

Zadnja slikica, kjer se Kana oblizuje oz. pošilja poljubčke je pa najboljša  :D  8)

Lp

Aska že vnaprej in vnazaj hvala... Vidim, da si ena redkih, ki spremlja skoraj vse teme na forumu in ne samo nekatere  8)

Sunshine_1 - se ti zahvaljujemo in sporočamo da so tvoji PeSjani prav tako lepotci  :-* :-* :-*

***

Drugače gremo danes (tudi Kana, ja) na morje, tako da vam bom dobrih 10 dni dala mir.
Lepo se imejte, bodite pridni pa počohajte pesjane v mojem imenu.

 :-*

Lp, Z&K



TYASHY

  • *
    • Prispevkov: 2.173
    • Točke: 2
Odgovori #55 : 09 Julij 2007, 19:05:27
Oj!
Sem prepozna, da bi rekla srečno pot do tja-ker ste jo že imeli(upam!) ;D . Upam, da se imate lepo. SLikice kane bolnice in slikica en poljubček od Kane za vse vas so zakon!!!
Lp,Tjaša



**Jackie**

  • Psi so zakon !
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.573
    • Točke: 16
  • Grom & Kana
Odgovori #56 : 28 Julij 2007, 19:58:09
Tjaša, tvoja želja je očitno delovala- pot tja sva obe s Kano- ena na drugi, kar prespali.
Jutri po vsej verjetnosti pride še celotna fotoreportaža iz morja,zdaj pa sem tule, da vam pokažem naši najdenki.
Torej če ju kdo želi, naj me kontaktira na ZS, lahko tudi mejl [email protected]






aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #57 : 28 Julij 2007, 20:04:06
Upam, da tile dve najdenki čimprej novi domek dobita :)


**Jackie**

  • Psi so zakon !
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.573
    • Točke: 16
  • Grom & Kana
Odgovori #58 : 11 Avgust 2007, 14:09:47
Ron  :'(
16.10.1994-8.9.2007





Mašy

  • *
    • Prispevkov: 933
    • Točke: 14
Odgovori #59 : 11 Avgust 2007, 14:43:47
Ojoj.. Zina, sozalje :'(