Pil

T.M.T · 17684

T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
: 07 Oktober 2005, 21:36:14
Ne vem kam naj dam...pa Nina prestavi prosim ;).

Danes pri sestrični gledam revijo PIl in,ker je bil 4.10 svetovni dan živali je vsa revija na temo živali.Zraven je bila tudi knjižica "Moji hišni ljubljenčki".No in tam so prestavljene živali in tudi opisane.Gledam,gledam,gledam...in vidim PES:
Višina:nekateri zelooooo veliki psi dosežejo višino do 80cm (avganistanski hrt).A niso doge tudi večje no ::)...pa večje pasme bi se tudi našle
Teža:najtežji psi dosežejo tudi 50kg...pa prosim vas no!Moj njufi je za svojo vrsto majhen pa imam 55kg...::)

Ljudje se čudijo od kod takšna znanja!V otroških revijah...

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #1 : 07 Oktober 2005, 21:42:18
 ;D ;D So pa res čudni tile pilovci ::) Pa da zadevo popravimo, da ne bomo ljudi krive vere učili ::)
Mesto največjega psa mislim, da si delita Irski volčji hrt in Nemška doga.

Najtežji pes pa hmm zanimivo ampak nelkje sem nekoč brala o Bernardincu, ki je imel nekaj čez 80kg ::) Pa kakšen Mastino Napoletano jih ima najbrž tudi tam nekje, pa kakšna Španska doga (ali je mastif pravilno slovensko ime???) itd ::)

Lp nina



ursa

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.015
    • Točke: 18
Odgovori #2 : 08 Oktober 2005, 07:32:22
jst mam pil pa sem vidla tisto prilogo ::) ::) ::)  jaz pa tudi tekmujem v veseli šoli

A dog is the only thing on earth that loves you more than you love yourself.  [~Josh Billing]


*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #3 : 08 Oktober 2005, 10:25:54
huh jst tut tekmujem ... sam nimam pila naročenga, mi bo sošolka devala to, se mi zdi bv naročevat za 16000 ker pri meni je bol redko da bi kej dosegla tk da rajš ne ..  ;D :D



T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #4 : 08 Oktober 2005, 11:09:24
Ja kr trudte se za veselo šolo...me morte prmegat.Sam me ne morte.Lol.Sem bla državna prvakinja pol se mi je pa vse zagravžal :P ;D.
Ups!


Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


**Jackie**

  • Psi so zakon !
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.573
    • Točke: 16
  • Grom & Kana
Odgovori #5 : 08 Oktober 2005, 11:25:42
omg !
IMAMO DRŽAVNO PRVAKINJO !!!!



trigi

  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 2.357
    • Točke: 5
  • V eni roki nosim sonce, v drugi roki zlati smeh...
Odgovori #6 : 08 Oktober 2005, 11:41:01
Bravo TMT svaka čast :)
To samo potrjujejo tvojo splošno razgledanost :)

LP, Črt



**Jackie**

  • Psi so zakon !
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.573
    • Točke: 16
  • Grom & Kana
Odgovori #7 : 08 Oktober 2005, 11:42:48
Bravo TMT svaka čast :)
To samo potrjujejo tvojo splošno razgledanost :)

LP, Črt
natanko tako



T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #8 : 08 Oktober 2005, 12:02:02
Pa jo nehite s takimi.Sam če tko pogledaš znanje prav pride...

Naslednje leto sem šla pa pod prisilo učiteljice...nikol več!Vsem vam pa veliko sreče na tekmovanju,pa znanja tud ;).

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


irenchy

  • irena&rondo
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.265
    • Točke: 20
Odgovori #9 : 08 Oktober 2005, 22:28:23
Naslednje leto sem šla pa pod prisilo učiteljice...nikol več!Vsem vam pa veliko sreče na tekmovanju,pa znanja tud ;).
misliš prejšne ??? ??? ???....ali pač naslednje leto si šla :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

lp

DOGS ARE NOT OUR WHOLE LIFE, BUT THEY MAKE OUR LIVES WHOLE!
Roger Caras


T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #10 : 09 Oktober 2005, 08:11:48
Ama...se prav leta 2003 sem bla svetovna prvakinja,torej naslednje leto (2004) me je pa učiteljica prisila it.Grozno!

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


**Jackie**

  • Psi so zakon !
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.573
    • Točke: 16
  • Grom & Kana
Odgovori #11 : 09 Oktober 2005, 13:34:26
Ama...se prav leta 2003 sem bla svetovna prvakinja,torej naslednje leto (2004) me je pa učiteljica prisila it.Grozno!
:o :o :o



Lisa

  • Špela
  • *
    • Prispevkov: 683
    • Točke: 3
Odgovori #12 : 09 Oktober 2005, 13:45:50
kancha-T.M.T ni bila svetovna ampak državna prvakinja.Samo malo se je zmotla  ;).Državni prvaki so tisti,ki na tekmovanju dosežejo določeno število točk.

papa


T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #13 : 10 Oktober 2005, 14:25:37
Mja Lisa sem pač en kramp ;).

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


Tinchii

  • *
    • Prispevkov: 59
    • Točke: 0
Odgovori #14 : 20 Maj 2009, 20:09:55
Višina:nekateri zelooooo veliki psi dosežejo višino do 80cm
Moj pes je bil visko čez meter.



LUCY

  • *
    • Prispevkov: 684
    • Točke: 0
  • love_U_bill <3
Odgovori #15 : 30 Oktober 2009, 12:57:24
meni osebno je ta revija res bedna...te pilovci re snimajo pojma o ničemer  ::)...potem pa za svojo revijo zahtevajo še preko 3 €...mislim, bravo je 1000000xboljši, pa je samo 0.95 centov...

LOVE TOKIO HOTEL!!!!
spletna stran: http://droptince.mojforum.si/droptince.html


delfinčika

  • Gost
Odgovori #16 : 04 November 2009, 13:29:10
Men je National Geogreaphic ful boljš.
Js sem na Juniorja naročena (NG) in je ful dobr.Bolš kot Pil



Smrček

  • *
    • Prispevkov: 2.016
    • Točke: 0
  • Little star :*
Odgovori #17 : 04 November 2009, 18:48:42
meni osebno je ta revija res bedna...te pilovci re snimajo pojma o ničemer  ::)...potem pa za svojo revijo zahtevajo še preko 3 €...mislim, bravo je 1000000xboljši, pa je samo 0.95 centov...

Aha.. sam Pil je itak sam za do 6 klasa... pol je Plus.. Niti ni tok bad ampak fuuul zavajajo (mislm Tokiči so bli na naslovnci pol so mel ENO samo stran pa en čist brezvezn postr k sm ga pred 1 tednom že dubla v Smrklji!!  Nwm jz sm Bravo fan (nemški je sicer boljši ampak da bi mi mogu kdo (npr moj oče hahha :D :D ) prevajat tist totalno nerazumljiv jezik pa tud ne no...) 

PS: K sm  bla pa mlajša sm bla pa fuull navdušena nad Pilom..hh

I´m the sweetest trouble maker ;) :D


Medvedka

  • *
    • Prispevkov: 333
    • Točke: 0
Odgovori #18 : 05 November 2009, 22:29:46
;D ;D So pa res čudni tile pilovci ::) Pa da zadevo popravimo, da ne bomo ljudi krive vere učili ::)
Mesto največjega psa mislim, da si delita Irski volčji hrt in Nemška doga.

Najtežji pes pa hmm zanimivo ampak nelkje sem nekoč brala o Bernardincu, ki je imel nekaj čez 80kg ::) Pa kakšen Mastino Napoletano jih ima najbrž tudi tam nekje, pa kakšna Španska doga (ali je mastif pravilno slovensko ime???) itd ::)

Lp nina


Oče od moje psice ima skoraj 120 kg - landseer. Pa verjetno ni najtežji pes na svetu  :P


ELČ

  • Gost
Odgovori #19 : 20 September 2011, 15:52:12
Men je National Geogreaphic ful boljš.
Js sem na Juniorja naročena (NG) in je ful dobr.Bolš kot Pil
res? :o js sm tut na juniorja pa je kul.kk ti je pa kej bistroum všeč?
edin  pr guinness world records so napisal da je orjaški george danska doga, ???
ne nemška (sej je sicer eno in isto), verjetno zaradi prevoda great dane :)