Neodgovornost

**Jackie** · 4253

**Jackie**

  • Psi so zakon !
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.573
    • Točke: 16
  • Grom & Kana
: 08 Oktober 2005, 12:38:31
samo tole vam lahko pokažem
najprej preberite oglas in šele nato ostalo
http://www.bolha.com/oglas1345946
in čez nekaj časa bo pisalo
Podarim psa posebne pasme maltežan .Kužka podarimo res izredno ljudem,ki imajo živali zelo radi.Kužaje bel in ima dolgo dlako .Je zelo priden in se rad igra.Ima zelo rad otroke.Zraven zajčka pa prodamo kletko za polovično ceno in ta znaša 10.000sit.Ni pogoj,da se kletka vzame.Je posebne vrste.Podarjamo ga,ker smo otroku kupili psa dogo .
 >:( >:( >:(



T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #1 : 08 Oktober 2005, 13:23:36
Groza!!!!!!!!!!Čez 10 let pa spet oglas:
"Podarjamo psa pasme nemška doga,posebna vrsta in bla bla bla...
...ker smo otroku kupili avti!"

F*** Y**!!!!!!!!

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


**Jackie**

  • Psi so zakon !
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.573
    • Točke: 16
  • Grom & Kana
Odgovori #2 : 08 Oktober 2005, 13:26:32
natanko tako
TO JE GROZNO



*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #3 : 08 Oktober 2005, 13:38:01
zakaj pa ne more meti zajčka in psa, kot da je tak hudo skrbet za oboje ... itak pa se bo naredilo spet isto ... obupno nooo ..



sarci

  • *
    • Prispevkov: 1.225
    • Točke: 0
Odgovori #4 : 09 Oktober 2005, 14:37:48
zakaj pa ne more meti zajčka in psa, kot da je tak hudo skrbet za oboje ... itak pa se bo naredilo spet isto ... obupno nooo ..

Zato ker :
Je otrok nesposoben sam skrbeti za bilokatero zival (predvidevam da gre za tole frajlo na sliki), pa ce je to zajec ali pes, ali macek.
Ker se starsem najbrz ne da skrbeti za eno ali oboje.

TMT, a misls da bo celoooo 10 let preteklo vmes  :D :D



Lanyca

  • Gost
Odgovori #5 : 25 Oktober 2005, 16:33:36
res grozno, me prav zanima, kaj bo s tem psom, ker se nikomur ne bo dalo okvarjati s psom bo verjetno pristal v umazani kletki. Noro. :o



Petra

  • *
    • Prispevkov: 149
    • Točke: 1
Odgovori #6 : 25 Oktober 2005, 16:53:11
na bolhi imate mail, ali tel št(nekaj že) od prodajalca, pa mu lepo napišite mail, ker tole čisto nič ne pomaga da ga preklinjate in se zgražate tukaj gor ;)



robidica

  • *
    • Prispevkov: 41
    • Točke: 0
Odgovori #7 : 03 November 2005, 19:09:06
ja sej.....prvo kot prvo ne kapiram zakaj ne more skrbet za obe živali..... :-\
pol nevem zakaj starši takemu otroku spet kupijo žival, če bi to pomenilo, da ene živali ne bi več moglo bit.....(sicer ne vem zakaj)
pa še to.....mislim da je tut to čudno, da starši sploh takemu otroku kupijo žival, če vidijo, da otrok pač ni sposoben skrbeti za no.....al se mu en da al pač se je naveliča..... :-\







T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #8 : 03 November 2005, 19:55:48
No pa še moja zgodba,ki se ne nanaša na oglas:

Zadnjič se v šoli pogovarjamo o psih in seveda Ron gor Ron dol ;D :P.In sošolka (ima ZP-ja) reče:2Jao kako se pa vsam,da s psi ukvarjat".Jaz pa tiste velke oči :o.In tako praša "A ga nimate v hiši?Kako je pa s sprehodi?"...in odgovor:"Ja sej ga popoldne spustim ven,da se gre mal potepat.Pol pa zvečer al pa zjutri pride nazaj".Halooooo!Pa sm ji ene par besed povedala...in ona se ima za ljubiteljico živali :'( >:( >:(

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


robidica

  • *
    • Prispevkov: 41
    • Točke: 0
Odgovori #9 : 03 November 2005, 20:10:15
ja sej to je noro da eni mislijo da s tem ko spustijo psa da malo laufa naokoli, da je to za njega sprehod..... :-\







sarci

  • *
    • Prispevkov: 1.225
    • Točke: 0
Odgovori #10 : 03 November 2005, 21:23:41
na bolhi imate mail, ali tel št(nekaj že) od prodajalca, pa mu lepo napišite mail, ker tole čisto nič ne pomaga da ga preklinjate in se zgražate tukaj gor ;)

Ja pa ? Pac izmenjujemo mnenja .. =))  ;D



robidica

  • *
    • Prispevkov: 41
    • Točke: 0
Odgovori #11 : 03 November 2005, 21:51:20
ja sej samo to o čemer se tukaj menimo zajčku ne bo pomagalo.....oziroma naše mnenje ne bo poznal lastnik.....razen, če je na tem forumu ;).....sicer pa je res.....pač izmenjujemo mnenja ;)



Lisa

  • Špela
  • *
    • Prispevkov: 683
    • Točke: 3
Odgovori #12 : 05 November 2005, 12:12:12
Grozno. >:( >:( >:(



T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #13 : 18 December 2005, 21:23:12
No zgleda,da bo moj stric oz. njegov pes večni problem :'(.

Danes so peš prišli na obisk (je nekako 3km,malo manj če ubereš par bližnjic ;)).Ron je bil seveda vesel pasjega obiska ampak se je na koncu izkazalo za totalen poden.Priznam,da moj pes ni nobeno nedolžno dete in z veseljem naskakuje samce :-[.Ampak danes je bil pa res zelo priden,razposajen za igro...in ga je ta počast NAPADLA.Najprej seveda obilica smeha,ker je pol manjši 1letni mladič napadel mojo mrcino.Ampak prav grizel ga je v vrat,za rep renčal ko norc...in Ron seveda ni nedolžno dete je šavsnilo nazaj.Sem se najprej matrala en orenk pretep narazen spravt in potem je biu pač Ron zaprt :-[.
In mala zgaga ni imela ničesar več počet in je ušla!No ja...in oni so pač šli domov-saj pes bo že prišel domov ne :P.
Oni veselo odšpancirajo domov in mala pošast se vrne k nam :o.ron iz pesjaka,Medo noter in klicat,da je Medo pri nas.Ok pridemo ponj bla bla bla!
Ura pol 6h mene kličejo "Ja sej Medota kar vn spuste u gmajno sej bo že dam prišel.Je bil že prej doma pa je šel nazaj..."
Takrat pa Tjaša pop****!Al ga pelemo al ostane pri nas.Mami itak en čudak da bo našel...oh ja ona je čudna.Povem atiju on pa itak..."Sej jest ga lohk spustim,ampak če se mu karkol nardi sam odgovarja!Ampak ne!Sej pes ni nč kriv,da bo zdej nastradu!Psa v avto pa gremo k njim"
Lepo popokal psa v avto k bratrancu,potem pa 1km nazaj k prijateljem.

Na kar se primaje še moj preljubi stric s svojo familijo "Ja kaj ste ga pa dam vozil?!Spustil ga bi!Raj vidm da crkne,ko pa da bi ga mogel pridet iskat!Če bi bil zlat ga ne bi šel!"

Tako,da odgovornost je podn...me je sram da imam takšne sorodnike.Ampak stric je podn,težavnost na višku!Da ne govorim kako je psu doma,še otroke ima tako naučene... :-X

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/