srednje šole

Gost · 265483

Tosy

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 25
Odgovori #630 : 01 September 2008, 16:55:42
hehe, no super. meni se zdi šola res ok, čisto nova pa to - v primerjavi z gimn. se mi zdi bivša oš prav klošarska. ::) mi smo meli danes pouk do malo čez 12, urnik je bojde že stalen ampak so možne še kakšne spremembe zarad prof. glede uvedbe kosila nimam pojma, se mi zdi pa ful dobro da so zdaj po zakonu zastonj malce. :] ena špasna stvar: sami si moramo dat delat copy ključe od garderobe. xD

"Modern life is so thin and shallow and fake. I look forward to when developers go bankrupt, Japan gets poorer and wild grasses take over."


kajcyka

  • *
    • Prispevkov: 3.091
    • Točke: 4
  • BOC Bebi and Amy
Odgovori #631 : 01 September 2008, 17:29:01
Meni je blo tut superca dones. Smo meli samo 2 uri z razredničarko, se mal predstavli, turo po šoli in pogledal omarce in se razdelil po parih, kdo bo mel skupaj s kom omarco. Zdej samo upam, da se ne bom preveč zgubila jutri ko bom iskala učilnico  :D Aja pa urnik tut mi rabimo še eden. Ga dobimo baje konec tedna(mamko sodi pa lihi urnik se menja usak teden) Sam mi je najbolj všeč petek. Mamo sam 5 ur  ;D 8) 8)


T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #632 : 01 September 2008, 19:46:35
Am...oprstite moji barvi las,kaj je to nulto ura?Frej?

Drugače sm jst fulll vesela letošnjih urnikov pa tega,da imamo samo zjutraj :)...novim dogodivščinam nasproti :D

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


Aši

  • *
    • Prispevkov: 140
    • Točke: 0
  • Blue & Tai <33
Odgovori #633 : 02 September 2008, 16:42:52
nulta ura :) to pomeni da se ti pouk začne že ob sedmih zjutraj oz. pr nas 7.10...to je bedn kr mors res zgodi ustat :'( ;)



jenny3

  • *
    • Prispevkov: 1.796
    • Točke: 3
Odgovori #634 : 02 September 2008, 21:07:34
to je naša 1 ura. imamo vedno 7.10 začetek


T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #635 : 03 September 2008, 17:13:39
Kva????To je mučenje otrok!Jaz že za ob 8h vstajam ob 5h...ufa...

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


jenny3

  • *
    • Prispevkov: 1.796
    • Točke: 3
Odgovori #636 : 03 September 2008, 19:15:17
jaz ostanem okoli 6... jah, ampak mamo pa potem toliko prej konec :D


kajcyka

  • *
    • Prispevkov: 3.091
    • Točke: 4
  • BOC Bebi and Amy
Odgovori #637 : 03 September 2008, 19:22:16
Jest tudi vstanem ob 6h, začnem ob 8h, domov pridem ob 16h ali kasneje  :'(


T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #638 : 03 September 2008, 20:13:22
Kaja a tok pozno...jaz imam letos precejšno srečo in ustrežljivega brat in atija.Ker ati hod iz službe pome (če ne,bi prišla domov ob 6h,končam pa 14.15) brat pa dlje dela,da me pelje domov in ne čakam 2. busa...
Čeprav jaz sem se lani dost hitro navadila...1,5h spanja na avtobusu zjutraj,na poti domov delaš nalogo ali pa spiš in si ko prideš domov čisto kul...

Ampak ok :D...vseeno čakam počitnice

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


shawtyy*

  • *
    • Prispevkov: 593
    • Točke: 0
  • my sunshine :*
Odgovori #639 : 03 September 2008, 20:18:07
Jaz mam tudi vedno ob 8 pouk vstanem tut ob 6 .. pa mam do 16 - 17 pouk razen ob ponedeljkih do 2  :-\

Urska in Joy


My angel.. Ajka  2009-2014


kanchy

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 3.107
    • Točke: 17
  • white princess :)
Odgovori #640 : 03 September 2008, 20:25:37
Tudi jaz vstajam ob 6h, začetek imamo 7.30, končujemo pa različno. Pon. imamo pop. in imam od 11h do 18h, ostalo pa dop. (do 12.30, 15.00, ali 13.40).
Kr v redu, samo ponedeljek je malo hud  :-\





kajcyka

  • *
    • Prispevkov: 3.091
    • Točke: 4
  • BOC Bebi and Amy
Odgovori #641 : 03 September 2008, 20:31:43
Kaja a tok pozno...jaz imam letos precejšno srečo in ustrežljivega brat in atija.Ker ati hod iz službe pome (če ne,bi prišla domov ob 6h,končam pa 14.15) brat pa dlje dela,da me pelje domov in ne čakam 2. busa...
Čeprav jaz sem se lani dost hitro navadila...1,5h spanja na avtobusu zjutraj,na poti domov delaš nalogo ali pa spiš in si ko prideš domov čisto kul...

Ampak ok :D...vseeno čakam počitnice

Ja mi je kar pozno, no ali se mi pa samo zdi, ker sem lani prihajala domov najkasneje ob 14h. Zdej je treba pa na trole pa ali do busa ali pa do mamičine službe, dovisno kdaj končam, zaenkrat so vsi dnevi razen petka (samo za četrtek še ne vem) taki, da grem domov z mami. Ampak urnik nam bodo itaq še spremenili, tako da vem dejansko samo za ta teden...Tjaša a vi mate že fiksen urnik?


T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #642 : 04 September 2008, 19:20:03
Ne kaja nimamo...lihi se bo spremnil čist minimalno...ponavadi zamenjajo kake ure v dnevu...da imaš namesto 2. tisto kar bi mogel meti 4. in obratno.Lani nam niso nikoli spremnijali koca ali začetka.

Kanchy mi smo imeli lani en urnik pon. od 1h pa do 8h zvečer-joooj

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


kanchy

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 3.107
    • Točke: 17
  • white princess :)
Odgovori #643 : 04 September 2008, 20:38:54
Kanchy mi smo imeli lani en urnik pon. od 1h pa do 8h zvečer-joooj

Do 8h  :o :o Pa potem še preden domov prideš...  :-X  :-X groza



Natuzzi

  • *
    • Prispevkov: 34
    • Točke: 0
Odgovori #644 : 05 September 2008, 16:51:34
Heh meni so bile pa tele pozne ure končevanja šole vedno prav fejst, še posebno pozimi ko je zgodaj tema ::) Prideš domov in ti ni treba nič več delati...

"Beauty always comes with dark thougts"


T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #645 : 05 September 2008, 18:37:24
Heh meni so bile pa tele pozne ure končevanja šole vedno prav fejst, še posebno pozimi ko je zgodaj tema ::) Prideš domov in ti ni treba nič več delati...

Ja ob 11h zvečer...enkratno doživetje ;)

In drug dan ob 10h greš...naloga in učenje pa papa

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


Natuzzi

  • *
    • Prispevkov: 34
    • Točke: 0
Odgovori #646 : 06 September 2008, 19:40:50
No vidiš.............pa maš izgovor da ti ni treba nič naresti :P

"Beauty always comes with dark thougts"


Tosy

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 25
Odgovori #647 : 06 September 2008, 19:52:44
mi mamo 4x na teden ob 7.00 začetek, en dan pa 7.50. x] vstajam pa med 5:20 in 5:45.

"Modern life is so thin and shallow and fake. I look forward to when developers go bankrupt, Japan gets poorer and wild grasses take over."


LittLe_sTaR*

  • *
    • Prispevkov: 1.055
    • Točke: 0
  • Quido <3
Odgovori #648 : 17 Oktober 2008, 18:10:20
Mi na veterinarski mamo pa drugače ob 8:00 včasih tudi eno uro kasneje... ;D se mamo kr fajn..
mamo pa po 6 ali 7 ur 8)


tessa

  • *
    • Prispevkov: 363
    • Točke: 0
Odgovori #649 : 17 Oktober 2008, 18:40:36
Hehe...jz še za osnovno ustajam ub 6....sploh č mamo pred uro..kr se pa zgudi 3x na tedn ;D..pa najdl mam ub četrtkih k mam 8 ur+ pred ura..sam dobr da je to sam pru pouletje ;D...kai pa nej č pa kuža hoče douh sprehod :-\

Drgač me pa zanima če ma kdo kkšne izkušnje iz sšfkz-ja ???(srednja šola za formacijo kozmtiko in zdravstvo)..uddelk za kuzmetičnga tehnika :D...mal poizvedujem že za vnaprej ;)

LP,
    Nika

Živali ne znajo povedati, znajo pa pokazati...zato se moramo toliko bolj potruditi da jih razumemo


jenny3

  • *
    • Prispevkov: 1.796
    • Točke: 3
Odgovori #650 : 17 Oktober 2008, 18:48:05
moja dobra frendica (in bivša sošolka) je tam... pa ji je zakon :)


kajcyka

  • *
    • Prispevkov: 3.091
    • Točke: 4
  • BOC Bebi and Amy
Odgovori #651 : 17 Oktober 2008, 19:06:18
Mi na veterinarski mamo pa drugače ob 8:00 včasih tudi eno uro kasneje... ;D se mamo kr fajn..
mamo pa po 6 ali 7 ur 8)

Si na vet. tehniku tukaj v ljubljani?


LittLe_sTaR*

  • *
    • Prispevkov: 1.055
    • Točke: 0
  • Quido <3
Odgovori #652 : 19 Oktober 2008, 20:59:02
Ja...zakaj?


kajcyka

  • *
    • Prispevkov: 3.091
    • Točke: 4
  • BOC Bebi and Amy
Odgovori #653 : 04 November 2008, 21:11:49
Jaz sem na itsi šoli, samo na gimnaziji. Ker razred pa si?


Tosy

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 25
Odgovori #654 : 12 November 2008, 15:14:37
uhh (bom povedala samo za našo generacijo, če bi hotla tudi za lanske 1. letnike bi verjetno popisala 2 strani) - prvo smo mogli bit oblečeni:
punce - trenerko + čez trenerko štrample (hlačne nogavice  ;D ) + čez vse to še moške gate, na nogah debele volnene nogavice + japonke, pa predpasnik..   aja pa na glavi dva čopka skozi luknje v moških gatah ki so seveda bile na naših glavah  ::)
fanti - tako bicasto spalno srajco pa spod tudi volnene nogavice + japonke. Slinček, pa na glavi tangice.
Obojni smo mogli zraven nosit dežnik.


Ko smo prišli zvečer v tej opravi pred šolo - nas je čakalo cepljenje proti ptičji gripi. (mix vseh mogočih pijač  :-X )  Pa še nekaj zmešanega smo mogli pojest (zaznala sem čebulo, kečap, ajvar, majonezo, pa verjetno da je še kaj blo zraven.....  :-X :-X :-X ). Potem so nas popisali in porisali po obrazu, rokah, vratu, čez obleko..  z raznoraznimi stvarmi - najbolj se spomnim alkoholca in paste za čevlje - kar še 3 dni nisem spravila z obraza  ::)

Potem smo takole našomarjeni se mogli postavit v parčke in doooolgo kolono - ter po rikverc paradirat skozi mesto vse do kulturnega doma stari trg (ene 25min smo hodli). Saj ne rabim omenjat kakšna je bla ta hoja rikverc - poskusite nataknit japonke čez volnene nogavice in stopit kakšen korak nazaj  ;) pa pri tem še predvidevat kako stvar izgleda če za tabo in pred tabo se še nekdo ubada z istim problemom. Valda smo vsake 3metre ležali na tleh, tudi dežniki so bili namenjeni spotikanju  ::)
Na poti smo mogli seveda, tudi peti in korakati po taktu (uboge bicike v mestu so se kar križale - češ kaj je današnji mladini...)


Ko smo končno prišli na 'cilj', pa smo se postavli v vrsto in dobili v glavo še nekaj koruze in še kakšno žlico tistega  :-X mixa  :-X .  Potem so pa 4. letniki klicali na oder. Imeli smo pa:
- punce smo mogle kar najbolj zanimivo brit noge fantom
- punce smo mogle s svinjsko mastjo uredit fantom frizure
- vožnja formule in malih plastičnih avtočkov
- lupljenje banane - privezane na pas drugega - ja potem smo jo mogli še pojest
- praznjenje enega kozarca s slamco in potem tekočino prenest v drugi kozarc na drugem koncu dvorane (v kozarcu mislim da je bil kis pa še nekaj)
- po milnici hoja po kolenih, roke sklenjene za hrbtom -> pri tem sta si po dva podajala limono v ustih.  Seveda je tukaj bilo padcev na nos woohoo
- pospravljanje koruze po tleh in to kar najhitreje
- verjetno še kaj pa sem pozabla  ::)


in še enkrat - najhuje pri vsem tem je bilo to počet pred učitelji - ki te potem učijo naslednje 4 leta  ;D  in se smejijo vsakič ko se spomnejo kaj si počel  ;D  enako velja tudi za ravnatelja..  8)

kehem, da obnovim ka mormo met mi v petek na fazaniji oblečeno. o___o

- plavalno čepico hahaha
- narisane fredi miler obrvi + brke
- dudo, slinček, rumeno rutko
- home made štrikan pulover
- trenerko, čez pa neke črtaste nogavice al karkoli
- čez vse plenico za starejše?! xD kriza.
- min. 40 cm igračo?
- bata škornje

mislim da je to to. ::) ob 16.16, "točnost je vrlina", šlo bo pa za "RESOCIALIZACIJO" hahaha.

"Modern life is so thin and shallow and fake. I look forward to when developers go bankrupt, Japan gets poorer and wild grasses take over."


Aši

  • *
    • Prispevkov: 140
    • Točke: 0
  • Blue & Tai <33
Odgovori #655 : 12 November 2008, 19:17:18
šele sedaj jo imate  ;) :P na katero sql pa hodiš???

ble bleeee :P :P



T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #656 : 13 November 2008, 18:24:51
Joj,naši so imel pa v torek krst...za crknit :D.

So mogli s pleksi stekla z zavezanimi očmi lizat smetano,vsak z ene strani pa je noro zgledal,ko sta to počela dva tipa.Pa z banano v ustih so polko plesal (jaz bi ušla iz telovadnice in se drla kot zmaj) pa različne predmete so ženske spravljala tipom čez hlače.Tista uboga revica,ki je imela banano,je mogla fantu hlače odpet da je dobila v drugo hlačnico....haha

Skratka fino,da mi nismo imeli krsta...

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


kajcyka

  • *
    • Prispevkov: 3.091
    • Točke: 4
  • BOC Bebi and Amy
Odgovori #657 : 13 November 2008, 19:44:11
Tjaša  :D :D Ja je blo zanimivo ja  ;D Tista boga revica, ki je mogla odpet hlače da je banano dobila ven, je bla pa naša  :D Joj bogi Jurij, je mel čist umazane hlače, ker je banana počla, ko jo je probavala sošolka spravit čez.  :D :D


T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #658 : 14 November 2008, 17:44:33
Tjaša  :D :D Ja je blo zanimivo ja  ;D Tista boga revica, ki je mogla odpet hlače da je banano dobila ven, je bla pa naša  :D Joj bogi Jurij, je mel čist umazane hlače, ker je banana počla, ko jo je probavala sošolka spravit čez.  :D :D

Pa ne vem,zakaj vse povežejo z bananami.To je ogabno,jaz bi skupaj zlezla :'(

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


Tosy

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 25
Odgovori #659 : 22 November 2008, 22:58:37
šele sedaj jo imate  ;) :P na katero sql pa hodiš???

ble bleeee :P :P

v bistvu je bla prestavljena še za 2 tedna. srečneži mi. :P

"Modern life is so thin and shallow and fake. I look forward to when developers go bankrupt, Japan gets poorer and wild grasses take over."