srednje šole

Gost · 265569

*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #90 : 26 November 2005, 19:57:47
huh, na to pa nisn pomisnla ... jz sm 8/9 ;D :D



ella

  • *
    • Prispevkov: 288
    • Točke: 5
  • Lota
Odgovori #91 : 26 November 2005, 20:02:39
Ja sej jst sem tudi 8/9, ampak k boš ti (pa mogoče še jaz) prišla, bo Rina v 4.letniku.  ;)

Od najstarejših dni človekove civilizacije in kulture je pes njegov prijatelj in sopotnik.


*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #92 : 26 November 2005, 20:31:36
nee  ... rina a ti si drugi al prvi letnik?? spet nism na to pomisnla ... lol ;D :D



Equus

  • čonča
  • *
    • Prispevkov: 217
    • Točke: 7
  • one animal to rule them all!
Odgovori #93 : 26 November 2005, 21:07:36
Ja no, ursa, potem pa ne piši da na Vič ni dobro it zaradi prfoksov. ::) Kaj pa veš, mogoče je drugje še veliko huje!

Anana, kakšen točno pa je EU oddelek? A to je tisto ko delaš mednarodno maturo? A nimajo to samo na Bežigradu? ???

lp, rina

to je tak razred v katerem so otroci vseh narodnosti, mislim je rezred v katerem so otroci ki živijo v Slo. ampak so po narodnosti srbi, bosanci, zambijci (zambija), rusi...skratka vse narodnosti ;)nevem če sem ti razložila pravilno :-[


T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #94 : 26 November 2005, 21:10:07
equus...moj brat je na EU oddelku.Na ŠCRM Kamnik.Pa je pač večji povdarek na jezikih,potovanijh in izmenjavi študentov.Se mi zdi :-[

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


rina

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 1.564
    • Točke: 24
Odgovori #95 : 26 November 2005, 21:15:25
nee  ... rina a ti si drugi al prvi letnik?? spet nism na to pomisnla ... lol ;D :D

2. ;D
Tako da bom v 4. ko bosta vidve fazanki. ;D ;D ;D Jej, jej, jej bosta boge na krstu. ;D ;D ;D ;D

Los je car!


*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #96 : 26 November 2005, 21:48:26
ne mene, ne mene ;D :D



ella

  • *
    • Prispevkov: 288
    • Točke: 5
  • Lota
Odgovori #97 : 26 November 2005, 21:58:40
Nastja, kok bova boge a ne... :D ;D no jaz itak najbrž ne bom imela dovolj točk

Od najstarejših dni človekove civilizacije in kulture je pes njegov prijatelj in sopotnik.


mary

  • dog loverka
  • *
    • Prispevkov: 493
    • Točke: 11
  • Flat Coated Retrievers 4ever
Odgovori #98 : 26 November 2005, 23:02:11
Citiraj
A nimajo to samo na Bežigradu

Nop, EU oddelek imajo tudi na Jeseniški gimnaziji. Je pa predvsem mpoudarek na jezikih, kot je napisala T.M.T. ;)

Lp, Marusa


anana

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 539
    • Točke: 15
Odgovori #99 : 27 November 2005, 18:32:17
Ja, evropski oddelek ima večji poudarek na jezikih (lahko izbereš poudarjeno angl. ali en drug jezik) kot sta rekli T.M.T in mary ;). Equus pa je verjetno mislila nekaj drugega ;).

Lp, Ana



*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #100 : 27 November 2005, 20:05:30
jz tut verjetn da ne ... no upam da bom jih mela, se bom potrudla .. hihihihi :D :D :D :D :D




~Lunca~

  • Gost
Odgovori #101 : 28 November 2005, 06:50:36
No da se še jest prdružm tej temi:
jest sm hudila:
1.-8. razred:OŠ Pirniče
Trenutno sem fazanka(loooooool),na gimnazija Šentvid ;D
Ja se bo treba odločt kam.Jest mislm da mam še dost česa.



Neyka

  • Novofundlanci so zakon!!
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 4.034
    • Točke: 26
  • Neon say: BU
Odgovori #102 : 28 November 2005, 15:02:53
Nop, EU oddelek imajo tudi na Jeseniški gimnaziji. Je pa predvsem mpoudarek na jezikih, kot je napisala T.M.T. ;)

5 ali 6 gimnazij je lansko leto na novo dobilo tudi ta program. Povdarek pa je kot je že TMT povedala na jezikih, potovanjih, spoznavanju dežel in izmenjavi dijakov med državami. Ni pa to večnarodnostni razred.

telo medveda omiljeno gibčnostjo tjulnja; vesele in iskrive oči delfina ter srce, ki je bilo tako mehko, tako zvesto in tako polno ljubezni, kot je bilo lahko le srce novofundlandca!

http://myneon.webs.com
http://neyka-neon.moj-album.com


ursa

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.015
    • Točke: 18
Odgovori #103 : 28 November 2005, 15:05:33
jz bom šla vrjetn v EU oddelek....sej drugač pa mam jst do sredne pole uh 5 let (zdej sem v 4 razredu osemletke)

A dog is the only thing on earth that loves you more than you love yourself.  [~Josh Billing]


Lanyca

  • Gost
Odgovori #104 : 28 November 2005, 15:16:09
Mi pa smo, danes šli gledat poklic zdravstveni tehnih pa so nam samo razlagali definicije m. sestre. Lahko bi nam mogoče pokazali kake pripomočke ali kaj zanimivega. Vse je bilo tako monotono govorjenje. :( ;)
Lp
Lanyca



KamI

  • *
    • Prispevkov: 739
    • Točke: 7
  • ..it's nice to come home to a warm cat.
Odgovori #105 : 28 November 2005, 16:54:01
Kak je enim fajn, jaz šele zdaj vidim  ;D ne pa pri nas, ko je ena gimnazija po vsej koroški  ::) Ja no, da vam jo še malo opišem (ravne na Kor.)  :D

Profesorji so še kar..no ja, pač profesorji  ::) nenapovedano sprašujeta dva (za zgodovino in fiziko), pa pri fiziki je tak, da ima naša imena napisana v računalniku, potem pa pri vsaki uri računalnik zbere ven 3 , ki so vprašani ( eden je lahko vprašan 4krat, medtem ko drugi nobenkrat, pač kolikokrat te zbere pc - jaz še nisem bila  ;D ), pa o njem se širijo govorice, da če je punca malo 'lepše' oblečena (malo globji izrezi, itd  ::) ) da ji da kar 5, fante pa ful sovraži, pa jih ful je*e. Pri zgodovini razlaga tako, da vsi spimo, pišemo skoraj nič ne (v zvezke mislim), sprašuje pa pol kr neki, sploh ne, tist kar piše v učb. ampak kar tak po svoje  >:( , pol pa sred spraševanja vstane pa začne drugim razlagat o nečem ::)
Za matematiko mamo ful v redu profesorco, vse razloži tako, da vsi razumemo oz. skoraj vsi pač standard še par enk pr vsaki kontrolni), pa je nam tudi razredničarka, sam se mi je pa ful zamerila, ko smo bili v šoli v naravi (kao dnevi spoznavanja) mi je pri kosilu skoz gledla v krožnik, tak da sem skor znorela tam zraven, pol je pa rekla : '' Ja, če ne boš malo bolj jedla, pa ne boš mogla sledit pri matematiki...''
Za kemijo mamo eno, ko je gluha pa slepa, tak, da je fanj pisat kontrolne  8)
Za glasbo  ::) cel se uleže gor po mizi, pol pa nam narekuje snov in to tak, da ga nobeden ne zastopi, kr neki momlja, pol pa vsi sprašujemo, ka je rekel, nas pa našraja :'' Ja a ste gluhi vsi al ka..'' Pa zadnč smo peli, nam je rekel : '' Vi bi pa ja lahko meli za gluhe pevski zbor, pa ja tak pojete, ko bi vam malo špilali  ::) '' Pa zadnč mi je rekel : '' Ti puža tam zadi, pa utihni že no !!''  ;D
Za bio je pač tak, nimam kaj extra mnenja o njej, samo danes pri vajah smo se učili delat z mikroskopom ( ::)), mi je rekla : ''Ja pa a ste Vi normaln ?!'' (sem ga neki srala tam z mikroskopom ;D ;D)
Najbolj zaničuje nas za geografijo, nas tud kar tak nazmerja brezveze  ::)
Pri LUM itak nič ne delamo, ponavadi nas spusti, da se gremo po parku sprehajat, za oceno nam pa zvezke pregleda, pa skoz tako poudarja, da moramo lepo pisat, on pa tak piše po tabli, da nobeden ne zna prebrat...
Za angleščino profesorca skoz govori angleško, zadnjič ko je vpisovala ocene, jaz tak rečem pet, mi je rekla, da mi bo ena zapisala, če še enkrat rečem po slovensko...ok no, je pač five  ::)

O profesorjih zaenkrat tolk, se ne spomnem več kaj..drgač pa izletov nimamo (razen na triglav je bil en pohod...), tak v druge države, pred kratkim so šli v MB na Queene in v četrtek na neko komedijo (ne vem kak se naslov napiše, igral je Jurij Zrnec), kaj drugega pa ni.... Avtomat za čokolade je delal en teden, zdaj so ga spraznili, tak da mamo še samo za kakav, kavo.. enega  :(

Na kratko, naša gimnazija je grozna (vsaj zame, sploh tako ko berem, kako hodite na izlete v Viču, če se ne motim), na žalost pa nisem imela velik izbire pri gimnazijah (pravzaprav je sploh nisem imela, razen Slovenj Gradec  ::) ), tak da...
Aja naprej pa grem pol nekam  ;D še ne vem točno, glavno je, da bo nekaj v zvezi z živalmi (vet. fakulteta, ... )

"In order to keep a true perspective of one's importance, everyone should have a dog that will worship him and a cat that will ignore him."  - Dereke Bruce

Val in Pasha


rina

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 1.564
    • Točke: 24
Odgovori #106 : 30 November 2005, 23:30:27
Vič je pa zakon, Vič je pa zakon!

Jaz grem pa na Nordkapp, tralala, vi pa ne, hahaha ;D
Pa Božička grem v Božičkovo vas pozdravit pa na farmo severnih jelenov grem
Pa na farmo vlečnih psov huskyev grem. Tako tapravo, ne pa ene kavč pse geldat.
Pa mogoče bom vidla kite. :D

A ste mi kej fouš? :P
Kdo gre na Vič? :P ;D ;D ;D Špela, hitr se učit da bo zadost pik. ;)

lp, rina

Los je car!


ursa

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.015
    • Točke: 18
Odgovori #107 : 01 December 2005, 14:27:31
jst sem tu fouš...jst bi šla tut..

A dog is the only thing on earth that loves you more than you love yourself.  [~Josh Billing]


rina

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 1.564
    • Točke: 24
Odgovori #108 : 01 December 2005, 14:41:11
Hehe verjamem. Vidiš, urša, da Vič le ni tako slab. ;D

Pa da ne bo kakšne zamere, ker sem včeraj tist post tako važno napisala. Se mi je že bledlo od nemščine, pa še ura je bila velik in prejšnji dan nisem dost spala... Tako da se opravičujem če je un post zvenel nesramno. :-[

lp, rina

Los je car!


mary

  • dog loverka
  • *
    • Prispevkov: 493
    • Točke: 11
  • Flat Coated Retrievers 4ever
Odgovori #109 : 01 December 2005, 15:10:06
Rinaaaaaaa >:( >:( :o :o ;D Pa kaj nas dražiš :( Jest bi šla tud ;D ;D
Kdaj pa greš? Pa glej da boš slikala ;)

Ne pa naša šola... nebi imela nič proti če bi se pri nas spomnili kaj takega ::)

Lp, Marusa


T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #110 : 01 December 2005, 15:11:03
Rina jaz grem s tabo v kovčku!!!!!!!!a grem lahko?proooooosim,jaz tudi šla huskye gledat pa jelenček,pa božička pozdravt...prosim prosim proooosim

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


mary

  • dog loverka
  • *
    • Prispevkov: 493
    • Točke: 11
  • Flat Coated Retrievers 4ever
Odgovori #111 : 01 December 2005, 15:18:04
Rina jaz grem s tabo v kovčku!!!!!!!!a grem lahko?proooooosim,jaz tudi šla huskye gledat pa jelenček,pa božička pozdravt...prosim prosim proooosim

No če se pa že gremo, koga bi vzela s sabo, pa če bo T.M.T. v kovčku pa mene lahko v žepu neseš ;D ;D

Drugače pa naša šola tudi prireja razne ekskurzije (začetek šolskega leta smo se lahko prijavili na ekskurzijo v München, čez 1 teden gremo v Bolzano, spomladi pa gremo v Benetke). Sicer ni slabo, ampak vseeno bi šla raje gledat Božička pa jelenče pa huskye ;D

Lp, Marusa


rina

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 1.564
    • Točke: 24
Odgovori #112 : 01 December 2005, 15:37:29
Hehe. Kovčka ne bom mela. Najbrž. Bom pa oblekla kavbojke. Dva žepa spredaj in dva na riti. En spredaj je zaseden za mobi. mary in T.M.T, zdaj se pa zmenita kera bo na riti. ;D Hecam se. :P

Mary, saj mi imamo tudi take bolj mini ekskurzije, za čez vikend. Samo to večinoma samo v mesta, jaz pa mest ne maram. Jaz hočem ih tlegat naravo!
Pa zdaj med zimskimi počitnicami bodo šli na Kubo. Pa lani so šli na Tajsko (bi ful šla, pa prijave niso prišle do mene). Pa saj je že Nadja povedala kje vse "smo" že bili. Drugo leto pa upam da gremo na Madagaskar. :P ;D ;D

T.M.T, bom doma sprosila če lahko vse kartice sabo vzamem. Mislim da je vseh skupaj za ene 600 slik. ;D

lp, rina

Los je car!


T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #113 : 01 December 2005, 15:49:42
Men je vseno kje sem.Sam ponavadi so na riti žepi bol ozki tja me pa naute spravl :- \

Ti pa kar lepo vs ekartice s sabo pober ja.Pa glej,da slikaš!!!!!!!!

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


*yure*

  • VaLy & YuRe
  • *
    • Prispevkov: 1.545
    • Točke: 5
Odgovori #114 : 01 December 2005, 15:50:13
No idejo imam , ker bi jaz tud šel s tabo ;D ;D ;D ;D !!!!! A lahkooooooooooo ? proooooosim ?..., T.M.T in Mary vidve bote v žepih na riti , jaz pa nasproti mobitela (spredaj) :-X :-\ :-X :D :D :D :D :D :D :D :D ..... , ker sej veste kak pravijo : " Kjer se prepirata dva(-e) , tretji dobiček ima ::) ::) ::) ::)(in to sem jaz) .... joke ....... LOL ! .....


lp Jure


p.s. ( se boš že stlačila ;) )


rina

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 1.564
    • Točke: 24
Odgovori #115 : 01 December 2005, 15:52:08
Joj, kaj mi boste po žepih lazl! Bom eno škatlico vzela, vas notri nabasala in nesla s sabo, pa bo problem rešen. ;D

lp

Los je car!


*yure*

  • VaLy & YuRe
  • *
    • Prispevkov: 1.545
    • Točke: 5
Odgovori #116 : 01 December 2005, 15:56:42
Jeeeeej , jeeeej ! Rina nas bo s sabo vzela  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D


lp Jure


p.s. ( LOL :-X ;) ! )


KamI

  • *
    • Prispevkov: 739
    • Točke: 7
  • ..it's nice to come home to a warm cat.
Odgovori #117 : 02 December 2005, 18:57:45
Kolk potovanj, pa vi niste normalni  :o :o ;D ;D , men je tak žal, da živim v štem ****** koncu slovenije  :'( :'( :-X :-\  Fajn se mejte kamor koli boste že šli (še namesto mene zraven)  ;)

Rina, 600 slik  :o to je pa nekam malo  ;D ;D ;) 

"In order to keep a true perspective of one's importance, everyone should have a dog that will worship him and a cat that will ignore him."  - Dereke Bruce

Val in Pasha


Neyka

  • Novofundlanci so zakon!!
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 4.034
    • Točke: 26
  • Neon say: BU
Odgovori #118 : 03 December 2005, 10:55:12
Tut naša šola organizira ekskurzije. Sej jih je ful. Razredne so prvi letnik Dunaj, drugi letnik London, pol so še pa ekskurzije v okviru predmetov, pa greš po kakih muzejih po tujini pa živalski vrtovi... Js še nkamr nisem šla, me mesta ne zanimajo pretirano. Je pa dele šola v en projekt vklučena, mednarodna izmenajava in projekt na temo ekologije. Izmenjava bo z eno nemško šolo  ;D To pa sem se prjavla. Zdej pa  februarja grem js v nemčijo za en tedn, marca pa en nemc k men za 1 tedn  ;D ;D Komi čakam.

telo medveda omiljeno gibčnostjo tjulnja; vesele in iskrive oči delfina ter srce, ki je bilo tako mehko, tako zvesto in tako polno ljubezni, kot je bilo lahko le srce novofundlandca!

http://myneon.webs.com
http://neyka-neon.moj-album.com


T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #119 : 03 December 2005, 12:26:17
Ja pa iz ŠCRM-ja so bili pri nas Čehi ;D.Spomlad gre pa Klemen na Češko :P.V London pa ni šel pa so ga baje zelo pogrešal ;D.

Sicer pa na naši OŠ mamo kar dost tega.Ponavadi se menjajo s Trofakom pa z gasilci po vsej slovniji,pa letos gremo na Portugalsko...(oz. gredo :P)

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/