Tudi na Bolhi so takšni - ODSVETUJEMO NAKUP!

alora · 511603

Tetameta

  • *
    • Prispevkov: 295
    • Točke: 1
Odgovori #120 : 26 Oktober 2007, 08:48:59
Ja in zakaj je tzreba vzrejat v tem primeru? A zdaj ta znanec vzreja iz ljubezni? Ko prodaja pse za na ketno?
Ja seveda...vzrejat vsako leto...delat nove nerodovniške mladiče...potem jih pa prav drago prodajat okoli kot "čistokrvne" pse brez rodovnika naimvemu folku (kateremu pač lahko prodajo take buče, da so nerodovniški psi itak isto kot rodovniški), če pa to ne gre, potem pa jih dajo za na ketno... Vse samo iz čiste ljubezni do živali... Aja, pa seveda tudi zato, ker je dobro, da vsak pes enkrat v življenju naskoči kako psico in ker je dobro, da ima vsaka psica vsaj enkrat mladiče... Kako tega nihče ne razume? Hehe...

Nekateri imajo tisto, kar si zaslužijo. Ostali so samski. ;)


SKY

  • *
    • Prispevkov: 2.404
    • Točke: 4
Odgovori #121 : 26 Oktober 2007, 08:54:12
Sem dolžan opravičilo.
Vzreditelj Dinine Dine,ni človek,ki sem ga opisal v svojem prejšnjem postu.

Zmotilo me je,ker njena psička nosi ime psarne,ki je bila vsaj včasih v lasti opisanega možakarja.

Se opravičujem Dininemu vzreditelju!   ;)


Lp Zoran

IF IT`S NOT A BORDER COLLIE, IT`S JUST A DOG!


Dina

  • *
    • Prispevkov: 3.458
    • Točke: 0
Odgovori #122 : 26 Oktober 2007, 09:00:17
tudi iz moje strani hvala za opravičilo :) sem že mislila, da kljub temu kar sem prebrala preden sem šla v akcijo za nakup psičke, ni nič koristilo in me je kdo kaj okrog prinesel :)

...sledi svojim sanjam


5402

  • *
    • Prispevkov: 17
    • Točke: 0
Odgovori #123 : 26 Oktober 2007, 10:41:09
razloži mi zakaj je bil pes 2-krat cepljen če ni bil star niti dva meseca.Pri osmih tednih ni nobeden pes cepljen 2-krat



Dina

  • *
    • Prispevkov: 3.458
    • Točke: 0
Odgovori #124 : 26 Oktober 2007, 10:47:12
nimam ti kaj za razlagat ker sem napisala: 2x razgliščen, cepljen in ne 2x razgliščen in 2x cepljen.

...sledi svojim sanjam


5402

  • *
    • Prispevkov: 17
    • Točke: 0
Odgovori #125 : 26 Oktober 2007, 11:25:13
se ti opravičujem ker sem površno prebral



Dina

  • *
    • Prispevkov: 3.458
    • Točke: 0
Odgovori #126 : 26 Oktober 2007, 11:31:33
nič hudega ;)

...sledi svojim sanjam


5402

  • *
    • Prispevkov: 17
    • Točke: 0
Odgovori #127 : 26 Oktober 2007, 11:50:53




   
   

«»
moje mnenje je zakaj silijo tudi psarne oz vzreditelje k vse večji nerodovniški vzreji je to da v sloveniji pač ne moreš prodat rodovniškega psa,posebno ne NO, v času kot je to namenjeno.Čim je malo večje število jih nekaj ostane ,preraste.Je pa velika razlika imet 5-7 mladičev NO starih 3 mesece ali več na stanovanjiu kot pa naprimerZP
Vse manj vzrediteljev hodi v tujino parit, zaradi velikih stroškov in parijo doma ,posledično se psi slabšajo in to ni vredu.....



SKY

  • *
    • Prispevkov: 2.404
    • Točke: 4
Odgovori #128 : 26 Oktober 2007, 11:51:46
Prvič-zakaj je razlika imet NOje in ZPje?

Drugič-vse to o nerodovniški vzreji je bedarija!

Saj ni treba vsakemu,ki ima rodovniško psico,avtomatsko tudi vzrejat!

Verjemi,da tisti,i imajo kvaliteto,ne samo da jim mladiči ne ostajajo,ampak jim jih hodi premalo.
In to celo pri pasmah veliiiko dražjih kot so NO-ji.


lp zoran

IF IT`S NOT A BORDER COLLIE, IT`S JUST A DOG!


5402

  • *
    • Prispevkov: 17
    • Točke: 0
Odgovori #129 : 26 Oktober 2007, 12:00:43
NO so veliko bolj aktivni več pojedo manj spijo in so veliko bolj glasni od ZP(pa ne mi zanikat,ker jih vidim in slišim)
praviš kvaliteto , kdo pa ima kvaliteto ,ima zgodovino koliko ljudi pa kupi psico NO z rodovnikom za hišno ljubljenko izredno malo pa še to gredo k takemu ,ki ima zgodovino...



5402

  • *
    • Prispevkov: 17
    • Točke: 0
Odgovori #130 : 26 Oktober 2007, 12:04:43
no pa še nekaj zakaj pa so No cenejši od drugih psov če jih jim zmanjka,ja jim zmanjkajo ker so  s psico zvrejnim dovoljenjem  pridelali 2-3 mladiče in je to totalna zguba ,
potem pa jih gredo kupit k šteparjem in jih podtaknejo ,žal to se pri nas dogaja



Dina

  • *
    • Prispevkov: 3.458
    • Točke: 0
Odgovori #131 : 26 Oktober 2007, 12:05:05
jaz sem kupila NO za ljubljenko :) da se ljubljenka (in jaz) ne bo preveč dolgočasila, pa ji bom omogočala tudi njej primerno vzgojo in šolanje. ali misliš, da vsak kupi no za čuvaja? jaz imam dva, pa noben (zaenkrat) še ni čuvaj, vse prej kot to. moja2 sta družinska psa. in ne rabim met raznoraznih pocukranih pasem za družinskega psa, ker mi NO nudi vse kar jaz pričakujem od psa.

...sledi svojim sanjam


Yo

  • *
    • Prispevkov: 1.920
    • Točke: 0
Odgovori #132 : 26 Oktober 2007, 12:06:27
NO so veliko bolj aktivni več pojedo manj spijo in so veliko bolj glasni od ZP(pa ne mi zanikat,ker jih vidim in slišim)

Jaz sem imela doma 7 perujcev, česar sploh ne moreš primerjati, pa se zato še nismo šli "razprodaje".
In ja, imela sem milijon interesentov, ki so ponujali blčazne pare, samo meni pa pač niso bili po godu - že vem, zakaj.
To ni noben izgovor.


Dina

  • *
    • Prispevkov: 3.458
    • Točke: 0
Odgovori #133 : 26 Oktober 2007, 12:08:11
zakaj so cenejši? zato, ker so se pojavili razno razni bolj atraktivni psi in po no ni več takšnega povpraševanja pa tudi če je kupci niso več pripravljeni plačati neko enormno vsoto za mladiča (četudi dobrega), sploh če nimajo namena vzrejati, razstavljati, tekmovati. zato, ker si ljudje omislijo psa, gledajo, da bojo čimbolj poceni prišli do njega, da ne govorim o tem, da bi imeli najraje, če bi jim ga kdo kar podaril.

...sledi svojim sanjam


SKY

  • *
    • Prispevkov: 2.404
    • Točke: 4
Odgovori #134 : 26 Oktober 2007, 12:10:34
Sploh niso cenejši.
Spet smo pri kvaliteti.
Kvalitetni NOji imajo ceno in se dobro prodajo,medtem,ko je nekvalitetne težko prodati tudi po nižji ceni.


Lp zoran

IF IT`S NOT A BORDER COLLIE, IT`S JUST A DOG!


Dina

  • *
    • Prispevkov: 3.458
    • Točke: 0
Odgovori #135 : 26 Oktober 2007, 12:20:41
Ja, sam nekdo, ki mu je pes samo všeč, bo redko kdaj gledal na kvaliteto.

...sledi svojim sanjam


SKY

  • *
    • Prispevkov: 2.404
    • Točke: 4
Odgovori #136 : 26 Oktober 2007, 12:26:02
To je žal res.
Na srečo je takšnih,ki si želijo rodovniškega psa in ne gledajo toliko na kvaliteto,čedalje manj.To je tudi razlog,da "navadni" rodovniški ostajajo.Čeprav,da smo si na jasnem,to ne pomeni,da tudi kakšno od teh legel ni zelo kvalitetno.Mogoče ima le smolo,da si vzreditelj ne zna narediti dovolj reklame.  ;)

Lp Zoran

IF IT`S NOT A BORDER COLLIE, IT`S JUST A DOG!


Yo

  • *
    • Prispevkov: 1.920
    • Točke: 0
Odgovori #137 : 26 Oktober 2007, 12:32:34
Ja, sam nekdo, ki mu je pes samo všeč, bo redko kdaj gledal na kvaliteto.

Odvisno, pri kateri pasmi.
Mene so klicali večinoma kreteni, ki jim je bil pesvšeč na fotki, ko pa sem jim povedala, da ni pes za v žep, da ima odrasel cca 60cm plečne ali več in da ni igrača za otroke, so pa dobili idejo, da ga bojo "pa ven preselili". No, takrat sem pa jaz dobila idejo, da je našega razgovora konec  ::)


Dina

  • *
    • Prispevkov: 3.458
    • Točke: 0
Odgovori #138 : 26 Oktober 2007, 12:59:58
ja saj v tem smislu sem mislila, da če je nekomu pes všeč samo na pogled in nič ne ve o tem kakšen naj bi bil, pač njegovih kvalitet ne bo iskal in jih ne bo pripravljen plačati. bo rajš vzel enga brez rodovnika, ki pač zgleda že kot pasma kateri naj bi pripadal, katerega predniki mogoče niso zdravi, mogoče sploh niso to, kar bi morali biti, ampak bo pa poceni-potem bo pa že videl, ali bo to za kar so ga prodajali ali pa bo pač imel smolo in ne bo.

...sledi svojim sanjam


Neyka

  • Novofundlanci so zakon!!
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 4.034
    • Točke: 26
  • Neon say: BU
Odgovori #139 : 01 November 2007, 21:43:42
Ne vem če bi sploh kaj rekla, nekateri so prav prekleto konkretni

Želite pasemskega psa za hobi ampak si ga nemorete privoščit. Ni problema saj v naši sosednji državi Madžarski so psi cenejši in če želite vam pomagam pri nakupu psa. Kako poteka nakup psa in ostale informacije po tel.

lepo ane...pa sploh ne gre za zaslužek, samo gola dobrodelnost  ::) :-* :-* A pokličem, mogoče bom pa dobila tako super mladiča kot si ga ogledujem za 1500 za ene 700, 800. Kako sem jaz potratna  :-X

telo medveda omiljeno gibčnostjo tjulnja; vesele in iskrive oči delfina ter srce, ki je bilo tako mehko, tako zvesto in tako polno ljubezni, kot je bilo lahko le srce novofundlandca!

http://myneon.webs.com
http://neyka-neon.moj-album.com


silver

  • *
    • Prispevkov: 4.236
    • Točke: 10
Odgovori #140 : 02 November 2007, 14:49:54
poglejte si to  >:(

http://www.bolha.com/index.php/ukaz/show/kat/-4/userid/ninabobnar

na tem linku je ene sto oglasev preprodajalca ki si je dal ime ninabobnar in ima v vseh oglasih isto besedilo zato ne verjamem da tisti kej odstranjujejo to  >:(



silver

  • *
    • Prispevkov: 4.236
    • Točke: 10
Odgovori #141 : 02 November 2007, 14:50:36
je pa iz Celja



silver

  • *
    • Prispevkov: 4.236
    • Točke: 10
Odgovori #142 : 02 November 2007, 15:00:50
v vseh oglasih pa se besedilo glasi takole

prodam mladičke te pa te pasme zelo lepih in odličnih staršev.so igrivi malo pa tudu nagajivi.primerni za stanovanje ker ne puščajo dlake in nimajo vonja



silver

  • *
    • Prispevkov: 4.236
    • Točke: 10
Odgovori #143 : 02 November 2007, 15:08:36
zdaj je prišlo že šest novih oglasov od tega preprodajalca tako da jih je zdaj že 17 in še prihajajo  >:(



Tetameta

  • *
    • Prispevkov: 295
    • Točke: 1
Odgovori #144 : 02 November 2007, 15:11:23
Želite pasemskega psa za hobi ampak si ga nemorete privoščit. Ni problema saj v naši sosednji državi Madžarski so psi cenejši in če želite vam pomagam pri nakupu psa. Kako poteka nakup psa in ostale informacije po tel.
Svašta ej...ne moreš, da verjameš...

poglejte si to  >:(

http://www.bolha.com/index.php/ukaz/show/kat/-4/userid/ninabobnar

na tem linku je ene sto oglasev preprodajalca ki si je dal ime ninabobnar in ima v vseh oglasih isto besedilo zato ne verjamem da tisti kej odstranjujejo to  >:(

Oooo kak fajn... You name it, they got it... Spet...

v vseh oglasih pa se besedilo glasi takole

prodam mladičke te pa te pasme zelo lepih in odličnih staršev.so igrivi malo pa tudu nagajivi.primerni za stanovanje ker ne puščajo dlake in nimajo vonja
O, ful dobr... Zlati prinašalec, ki ne pušča dlake...pa jazbečar tut, pa maltežan, pa mops, pa pekinezer... Enega od teh psov moram pa nujno imet... Ker imam že počas dovolj sesanja pasje dlake za mojim psom, ki sem ga zgleda kupila pri napačnemu...ker pušča dlako...pa tut vonj ima...šment... Že letim klicat... ;)

Nekateri imajo tisto, kar si zaslužijo. Ostali so samski. ;)


silver

  • *
    • Prispevkov: 4.236
    • Točke: 10
Odgovori #145 : 02 November 2007, 15:16:11
ja vsi mladički po njegovem mnjenju so igrivi in malo nagajivi,vsi imajo odlične starše,vsi nimajo vonja in nobenmu ne ispada dlaka.

jo kako fino ne smrdijo pocen so ne izpada jim dlaka kaj če bi enga vzela kot pa pri vzreditelju kjer so dragi pa še ene neumne listnine imajo  :P



Tetameta

  • *
    • Prispevkov: 295
    • Točke: 1
Odgovori #146 : 02 November 2007, 15:22:36
jo kako fino ne smrdijo pocen so ne izpada jim dlaka kaj če bi enga vzela kot pa pri vzreditelju kjer so dragi pa še ene neumne listnine imajo  :P
Ja, no... Kr neki en rodovnik imajo, čist brezveze...zraven jim pa izpada dlaka in smrdijo... Pa kje hudiča dobimo te pse? Namesto, da bi jih kupili na bolhi od nekoga, ki ima vsako možno "pasmo", brez nepotrebnega rodovnika (ki je itak samo en brezveze papir, mal tko za zraven, da so psi dražji in se z njimi služi), psom ne izpada dlaka, ne smrdijo...so v glavnem popolni...
 ;)

Nekateri imajo tisto, kar si zaslužijo. Ostali so samski. ;)


silver

  • *
    • Prispevkov: 4.236
    • Točke: 10
Odgovori #147 : 02 November 2007, 15:27:18
ja res zakaj pa bi kupval pr vzreditelju če lahk na bolhi dobiš pocen psa  ;D



esta

  • *
    • Prispevkov: 475
    • Točke: 10
Odgovori #148 : 02 November 2007, 19:15:24
škoda dnarja za psa z kosom papirja, na bolhi so itak vsi popolni;ne puščajo dlake, ne smrdijo pa še pocen so

''In the end, it's not going to matter how many breaths you took, but how many moments took your breath away.''


anča

  • *
    • Prispevkov: 148
    • Točke: 0
  • Spike
Odgovori #149 : 02 November 2007, 19:41:05
jao....res nevem...a obstaja kakšna zakonodaja glede tega...

ker sem jaz mail poslala in so mi odgovorili z odgovorom: "kateri zakon ta prodajalec krši?"
ker nisem nikoli študirala zakonov in jih nimam veselje (čeprav bi bilo fajn v kakšnih primerih) bi bilo fino če se kdo najde takšen in pove odgovor na to vprasanje (če dejansko krši kakšen zakon)??

ker če tako pogledaš: kakšen lastnik mladičkov ima sedaj pri sebi več kot 15 različnih pasem, in vsi mladički imajo popolnoma enake latnosti (brez vonja, jim ne izpada dlaka, itd.)


jaaaoooooo... >:( >:( >:( >:(


LPmaja