Tudi na Bolhi so takšni - ODSVETUJEMO NAKUP!

alora · 511623

Nika

  • *
    • Prispevkov: 2.826
    • Točke: 4
  • Buda
Odgovori #1230 : 15 Maj 2013, 08:45:44
Jp, se pa najdejo tudi nerodovniška legla med rodovniškimi.



Lanabela

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 7.316
    • Točke: 48
Odgovori #1231 : 15 Maj 2013, 11:21:26
ja čist isto sranje je kot prej, pravzaprav še slabše: plačajo oglas in imajo spodaj oznako za rodovniško žival, prodajajo pa nerodovniške.  Zavajanje kupcev je še toliko lažje. In ja, med mešanci so tudi rodovniški, če vzreditelji nočejo plačati oglasa (tudi jaz ga ne bi)


cici.bobnar

  • *
    • Prispevkov: 303
    • Točke: 0
Odgovori #1232 : 15 Maj 2013, 14:11:40
smešnega, Lanabela? Da gre za nerodovniške mladiče  ::) :o

If a problem can be solved, don't worry about it.
If a problem can't be solved, what is the use or worrying?


airedale10

  • *
    • Prispevkov: 1.163
    • Točke: 0
Odgovori #1233 : 15 Maj 2013, 14:17:20
Ne ne saj jaz nevem da imajo 6 psov doma, jih ne poznam, ampak v treh oglasih je napisano da sta oba starša doma, torej čisto preprosta matematika. :p Sicer pa ''vzreja'' nerodovniških psov zame v nobenem primeru ni sprejemljiva in ne bi bila pripravljena plačevati, če ne dobiš nič.



Lanabela

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 7.316
    • Točke: 48
Odgovori #1234 : 15 Maj 2013, 15:12:58
Aja Cici, sem mislila, da se ti zdi smešen oglas ki si ga objavila.


cici.bobnar

  • *
    • Prispevkov: 303
    • Točke: 0
Odgovori #1235 : 15 Maj 2013, 17:03:48
ne,opozorilo bi bilo na mestu, če nebi zgoraj, nad besedilom ki sem ga prekopirala sem, pisalo : prodaja čistokrvnih mladičev brez rodovnika, starša rovoniška

If a problem can be solved, don't worry about it.
If a problem can't be solved, what is the use or worrying?


JuventusSC

  • *
    • Prispevkov: 68
    • Točke: 0
Odgovori #1236 : 24 Maj 2013, 12:36:09
Povezava do očitno nerodovniških bokserjev, ki so v kategoriji "pasemski z rodovnikom"

No in ko človek želi prijaviti oglas tega šteparja, ga bolha lepo zavrne, češ da je vse lepo in prav...

Citat: jaz
Prijava oglasa št. 1287129920 od uporabnika ...

Povezava do oglasa: Nemški bokser

Nerodovniški oglas med rodovniškimi.

Citat: odgovor bolhe
Pozdravljeni,

obveščamo vas, da je oglas objavljen v skladu s Pravili in pogoji uporabe bolha.com.

Hvala za razumevanje in lep pozdrav,
ekipa bolha.com

Citat: jaz
Prijava oglasa št. 1287129920 od uporabnika ...

Naziv kategorije je Pasemski z rodovnikom, ti psi nimajo rodovnika in oglas ni bil oddan v skladu z pravili, pa četudi vam je plačal 300€ ne pa samo 30€...

It's just not right ..

Citat: odgovor bolhe
Pozdravljeni,

obveščamo vas, da bolha.com ne more (niti ne sme) presojati resničnosti vsebine objavljenih malih oglasov ali sklepati na obstoj (neobstoj) dejstva, če le to ni zapisano v malem oglasu. Vsak uporabnik, ki na spletnem mestu bolha.com objavi svoj mali oglas, je odgovoren za vsebino navedeno v oglasu. V kolikor menite, da gre za sporen oglas, vas naprošamo, da se obrnete neposredno na uporabnika oz. pristojne organe.

Hvala za vaše razumevanje.


Z lepimi pozdravi,
ekipa bolha.com



Prokleta gamad kapitalistična, a dokler oglasi niso bili plačljivi ste jih pa lahko skinili iz "rodovniških", če je človek zgolj napisal "nerodovniški med rodovniškimi" ...  >:(


br

  • *
    • Prispevkov: 21
    • Točke: 0
Odgovori #1237 : 24 Maj 2013, 13:38:08
Potem bom jaz naslednjič oglaševala svoje rodovniško leglo tam kjer je zastonj.
Napisala pa bom, da so rodovniški..bomo videli koliko časa bo gor  >:(

Aja pa še to, vidim na sliki, da imajo mladički kupirane repke..
hmm takemu bi bilo potrebno poslati inšpektorje..naj malo zaslužijo za plačo, ker ni denarja v javni upravi  >:D
me zanima kateri veterinar je to opravil?



Lanabela

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 7.316
    • Točke: 48
Odgovori #1238 : 24 Maj 2013, 13:50:06
Očitno sem imela prav - plačevanje oglasov za rodovniške ne samo da ni naredilo reda ampak je zmeda še večja kot prej + večje je zavajanje, oglas ima označbo rodovniška žival, čeprav to ni.
In ja, brez težav oglašaš rodovniške med mešanci.
Medtem ko se morebiti še splača iskat veterinarja ki kupira ušesa, pa zna repe porezat mladičem vsak mandelc sam.


JuventusSC

  • *
    • Prispevkov: 68
    • Točke: 0
Odgovori #1239 : 24 Maj 2013, 14:29:25
Nadaljevanje (vem, ko me nekaj piči sem pač siten...):

Citat: jaz
Prijava oglasa št. 1287129920 od uporabnika ...

Povezava do oglasa: Nemški bokser

a dokler oglasi niso bili plačljivi ste jih pa lahko odstranili če je človek napisal samo "nerodovniški med rodovniškimi" ?!


Citat: odgovor bolhe
Pozdravljeni,

ker v oglasu ni navedeno, da gre za psa brez rodovnika, ne moremo sklepati, da gre za mešanca.


Hvala za razumevanje in lep pozdrav,
ekipa bolha.com

Pa potem sem še 4x kliknil prijava in jim skoraj narisal kar sem mislil povedat (glede na to, da se zgovarjajo da iz oglasa ni razvidno da so mešanci, ravno tako ni razvidno da so rodovniški..) ampak so me očitno dali na ignore listo, saj odgovora nisem dobil... Pač, vse za 10€....


sibila

  • *
    • Prispevkov: 2.006
    • Točke: 0
  • still more white...
Odgovori #1240 : 24 Maj 2013, 14:38:10
Res čudno, da ne zahtevajo, da mora vzreditelj predložiti rodovnike k oglasu, če so že oglasi plačljivi.

Drugače pa rodovniški ali nerodovniški gor ali dol, tako obarvanih boksičev še nisem videla, ziher je še kaj zraven "zmešano", čeprav je belček s temi rjavimi pegami nenormalno lušten.



Lanabela

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 7.316
    • Točke: 48
Odgovori #1241 : 24 Maj 2013, 14:38:35
Tisti svetli mladič je zanimiv. Ok, beli bokserji so, ampak serasti?


sibila

  • *
    • Prispevkov: 2.006
    • Točke: 0
  • still more white...
Odgovori #1242 : 24 Maj 2013, 14:44:17
Tisti svetli mladič je zanimiv. Ok, beli bokserji so, ampak serasti?

Ja, jaz ga še nisem videla, ampak ok, to ne pomeni, da ne obstajajo, če smo zelo natančni. :)
Drugače pa so meni zanimivo sedlasti tudi rjavčki , ki imajo ful temne dlake po hrbtu, načeloma so mladički bokserjev enakomerno rjave ali bele barve ali pa so progeci.



Pinky

  • *
    • Prispevkov: 523
    • Točke: 0
Odgovori #1243 : 07 Julij 2013, 17:46:21
Všečkajte stran Proti podpiranju nerodovniške vzreje s strani Bolha.com in prosim delite svoje mnenje z nami:

https://www.facebook.com/ProtiPodpiranjuNerodovniskeVzrejeSStraniBolhacom

LP Ika


Dada73

  • *
    • Prispevkov: 204
    • Točke: 0
Odgovori #1244 : 19 Julij 2013, 10:14:43
mene samo nekaj zanima, je to sploh dovoljeno, mladiči skoteni 29.6., konec julija pa jih bodo oddali, prodali
http://www.bolha.com/zivali/male-zivali/psi/mesanci/psi-mesancki-1288251107.html?aclct=1374219843



BlackDevil

  • *
    • Prispevkov: 896
    • Točke: 0
Odgovori #1245 : 19 Julij 2013, 10:16:40
Po zakonu morajo dopolniti 8 tednov pred oddajo.

Every now and then a dog comes along who is truly special, a dog who touches the heart so deeply and connects to the spirit so strongly that it's clear no other dog who comes after will ever affect us in in the same way. Some call this their heart dog or soul dog. My soul dog was Mojo." N.W.


Dada73

  • *
    • Prispevkov: 204
    • Točke: 0
Odgovori #1246 : 19 Julij 2013, 10:18:41
to vem, samo kaj ko se marsikdo tega ne drži, sploh kdo od odgovornih reagira in posreduje v takih primerih, ker dvomim da bodo psi sploh čipirani



MANDY

  • Gost
Odgovori #1247 : 19 Julij 2013, 10:40:12
NE, imajo preveč dela sami s sabo in papirji  >:( ???.



Davor

  • Pod Lupo
  • *
    • Prispevkov: 2.279
    • Točke: -50
  • Beag-ology
Odgovori #1248 : 19 Julij 2013, 13:24:47
kaj se spet šupirite ? je katera podala prijavo ?

When distant and unfamiliar and complex things are communicated to great masses of people, the truth suffers a considerable and often a radical distortion. The complex is made over into the simple, the hypothetical into the dogmatic, and the relative into an absolute.


zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #1249 : 19 Julij 2013, 13:30:03
Meni piše, da bodo za oddajo konec avgusta ???

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


Lanabela

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 7.316
    • Točke: 48
Odgovori #1250 : 19 Julij 2013, 13:31:02
Povsem bi zadoščali, da se oglaševalce najprej  opozori, ampak ja seveda so jih že prijavili. Šlo je pa po vsej verjetnosti za lapsus.


Davor

  • Pod Lupo
  • *
    • Prispevkov: 2.279
    • Točke: -50
  • Beag-ology
Odgovori #1251 : 19 Julij 2013, 13:57:26
za lapsus koga ?

When distant and unfamiliar and complex things are communicated to great masses of people, the truth suffers a considerable and often a radical distortion. The complex is made over into the simple, the hypothetical into the dogmatic, and the relative into an absolute.


Lanabela

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 7.316
    • Točke: 48
Odgovori #1252 : 19 Julij 2013, 14:03:27
Namesto konec avgusta je pisalo konec julija. Dopupčam možnost, da je šlo za napako pri oglaševanju, ker 6 tedenske mladiče se še pogosto oddaja, 4 tedenske pa ne.


Dada73

  • *
    • Prispevkov: 204
    • Točke: 0
Odgovori #1253 : 20 Julij 2013, 10:09:04
Oglas je popravljen ja, al so se zmotli, al pa so jih ljudje klicali da prezgodaj oddajajo pse in so popravli




tamara188

  • *
    • Prispevkov: 2
    • Točke: 0
Odgovori #1254 : 09 December 2013, 14:11:44
pozdravljeni!

včeraj sem na bolhi zasledila oglas, da podarijo Pomorjanskega mladička,starega 4 mesece. oglas ni imel telefonske številke, zato sem kontakterala na mail.
povedala sem,da se za njihovega psa zanimam in če mi lahko povedo kaj več.
Dobila sem odgovor, da je pes zdrav, da ima vse potrebne dokumente itd.. povedala mi je zakaj naj bi se pes oddajal..razlog je navedla, da psa oddaja,ker je pred 3 tedni izgubila hčer,ki je bila zelo navezana na tega psička in sedaj vedno ko jo vidi se spominja hčerke,in zato ga želi oddati.
vse to sem še razumela, ko pa sem vprašala kje in kdaj je možen ogled psa pa mi je odgovorila da niso v Sloveniji, temveč v Kamerunu!
in da bi mi psa poslali preko te Globalno Pet Dostava agencija... in da mi psa pripeljejo pred vrata. potrebno je samo da povem ime,naslov,poštno številko in pa telefonsko številko... pot bi me pa stala 88€.
pa še to, sporočila so napisana v "polomljeni" slovenščini.
Zanima me,če ima kdo mogoče kakšene izkušnje s čim takim?? ker use skupaj je postalo malo sumljivo.
lp





BlackDevil

  • *
    • Prispevkov: 896
    • Točke: 0
Odgovori #1255 : 09 December 2013, 14:17:51
Ta pes zelo verjetno sploh obstaja ne. Upam da ne boš tako neumna da jim boš dejansko denar dala.

Every now and then a dog comes along who is truly special, a dog who touches the heart so deeply and connects to the spirit so strongly that it's clear no other dog who comes after will ever affect us in in the same way. Some call this their heart dog or soul dog. My soul dog was Mojo." N.W.


tamara188

  • *
    • Prispevkov: 2
    • Točke: 0
Odgovori #1256 : 09 December 2013, 14:20:49
mislim da res ne,po vseh teh čudnih odgovorih gre očitno res za nateg.
gospa se mi je predstavila kot Jessica Mandes.



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #1257 : 09 December 2013, 14:47:32
Ja s temi preprodajami iz Kameruna že obstajajo zelo negativne izkušnje, ko so ljudje nakazovali denar za psa, pa za pot pa, ... nikoli niso dobili nič. Seveda tudi telefonske številke ni z razlogom ;)



Lanabela

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 7.316
    • Točke: 48
Odgovori #1258 : 09 December 2013, 14:48:30
tovrstni nategi so postali zelo popularni, oddajajo pse popularnih ali redkih pasem, ki seveda ne obstajajo in kasirajo denar za potne stroške od naivnežev.


zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #1259 : 09 December 2013, 14:52:13
Se ti ni že sam oglas zdel malo čuden? Ponavadi je besedilo prevedeno z google translatom in že na daleč vidiš, da nekaj ne štima.

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"