Strah pred avtomobili in drugimi vozili

Alya · 13190

Bossek

  • *
    • Prispevkov: 28
    • Točke: 0
Odgovori #30 : 14 April 2011, 12:13:58
Midva imava box Atlas 40 - http://trgovina.mrpet.si/article.asp?ArticleID=6448

Moram priznat, da trenutno vožnja poteka tako kot bi si želel. Daš jo notr, zapreš, prve pol minute malo cvili in praksa potem pa se vleže in zaspi ter celo pot spi.
Najdaljša tura do sedaj je bila slabi 2 uri (Žiri -> Brda). Vmes je bil postanek na bencinski črpalki (Šempas), kjer se je malo sprehodila in opravila malo potrebo. Potem pa nazaj v boks, spet pol minute praskanja in cviljenja in naprej spanje. Je pa zato ker med vožnjo spi potem toliko bolj aktivna  8)


TibiQ

  • *
    • Prispevkov: 2.060
    • Točke: 0
Odgovori #31 : 14 April 2011, 13:00:48
Ma ja.. bi bilo dobro že zarad svinjarije prekrit.. sploh ko gre blatna v avto in se po možnosti še otrese, je cel prtljažnik od blata..  ::) .. ampak se mi po eni strani zdi fajn, da lahko mal ven pogleda če se že odloči in tudi lajanje ni tako pogosto, da bi iskala rešitev. Sem samo omenila, ker mi je zanimivo da to občasno naredi - mi ni čisto jasno zakaj, ampak pri njej je dost stvari takih, ko "jo piči"  ;D



Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin
Odgovori #32 : 14 April 2011, 13:05:58
Moja vidi ven tudi iz Clipperja :P sicer je res box na zadnjem sedezu.

battito animale


čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #33 : 14 April 2011, 14:35:34
Pri nas se bo podrl en sedež in bo pač v pritljažnik-sedež boks, pa so visoko okna in bo precej bolje, kot sedaj ko madam cel cajt vožnje stoji in gleda skozi okno na levi, pa desni in zarjovi na vsako mačko in skoraj vsakega psa-ima pa ful močn glas. Pa da ne omenjam sline ki je na vzglavniko, ker sedaj tja glavo nasloni in jaz bojkotiram čiščenje avtona, ker pač se ne strinjajo z boksom hahaha. Pa še v dežju in blatu jo bom sprehajala in vozla pol v avtu.  :P

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!