Vaš uspeh

Alya · 76584

Jazz

  • *
    • Prispevkov: 628
    • Točke: 0
  • Pesjanska zasvojenka...
Odgovori #120 : 15 December 2011, 20:44:10
Meni je pa mata ful lahka, sam se mi je ravno ne da...pa imam 4.  :P :-[
Pri nas je vedno povprečje tja 2.30 odstotkov, ker smo zeloooo slab razred. Odličnjaki smo zaenkrat trije-eden je letos len, dobila 3-ke, jaz 4-ke, ena pa same petice.


A res? Pri nas smo pa kar dober razred. Nas je kar nekaj odličnih. Tistih najbolj uspešnih, ki imamo 5-ke pa tu in tam 4-ke nas je 7, 4 so taki s 5 in 4, tu in tam 3.
JOj, kako se hvalim.  :P (grem kar sama sebi na živce :P)
Hej, drugače smo pa malo iz teme zabluzile. ;)

Dogs are best friends ever!


airedale10

  • *
    • Prispevkov: 1.163
    • Točke: 0
Odgovori #121 : 16 December 2011, 12:48:46
Jaz imam zaenkrat štiri 4 (GVZ, ŠVZ, SLO), eno 3 (ŠVZ), ostalo pa 5. Ma se nisem fiflarka, se učim veliko manj kot drugi ma jaz si veliko že zapomnim v šoli... Tako da kot kaže bom odlična kot vsa leta!



Kayya

  • Gost
Odgovori #122 : 16 December 2011, 13:25:41
Jaz pa tako:
Slo-5,4
ANG-5554
mat:44
švz-55
gvz-5
fizika-5
kemija-4
biologija 555
italijanščina-55
dde-554
gefa-4
zgoda-54
Pri testu od ITA sem imela 31 točk od 30 možnih!!!!!  :P
Ta 8. r je ful za*****. Meni v glavnem pol ali ena točka manjka do pet.  >:(



Jazz

  • *
    • Prispevkov: 628
    • Točke: 0
  • Pesjanska zasvojenka...
Odgovori #123 : 16 December 2011, 14:03:15
Kayya, vi imate pa že veliko ocen :o Jaz pa ne vem koliko jih imam. Si ne zapisujem.
Kayya, a ti si iz primorske? (italjanščino imaš srečka. :-[ no, imam pa jaz francoščino :P)

Dogs are best friends ever!


airedale10

  • *
    • Prispevkov: 1.163
    • Točke: 0
Odgovori #124 : 16 December 2011, 14:54:06
Na naši šolo (s kayyo smo na isti) imamo neko poskusno italijanščino, ker to ima le nekaj šol in se tudi neke rezultate na ministerstvo pošlje in ne vem še kaj vse... ::) Ma itak se bolj zafrkavamo in tako, pa prepišemo s table. V testu pa sem ravno ujela 5, so ble zelo dobre ocene ker so bile le 4 čisto enostavne naloge. Ma blagor jazz, jaz bi veliko rajši francoščino.
Eko moje ocene:
nar: 5, 5
švz: 4, 3 pa še 5 bo sigurno
zgo: 5, 5
geo: 5, pa še 3 bo verjetno (joj sem grozno pisala :-X)
etika: 5, v drugi konferenci bom kraševca predstavljala
ita: 5, 5
mat: 5, 5
slo: 5, 4 (ena točka manjkala do pet, smo danes teste dobili :-\)
ang: 5, 5
gvz: 5, 4
Pa upam da nisem nič pozabila.  ;D




Kayya

  • Gost
Odgovori #125 : 16 December 2011, 15:05:55
Super ocene maš! ko bi imela jaz take.  :-\
Am...kakega kraševca? A nimate drugo polletje likovno?
Ja, ogromno ocen. Javla se bom še etiko, glasbo in zgodovino. In ja, sem s primorske, ma bi raje imela francoščino!  :P
Ma sej se niti ne trudim za ocene. Važno je da znam-ocena ni pomembna.
Drugače pa: naša šola spada med slabše. Učitelji-sama groza. Neprestano delamo referate, plakate, se učimo pesmice-kaj pa nam bo to pomagalo, lepo prosim  ??? .
Danes sem pesmico-ki jo btw nisem imela napisane dobila 3-in je rekla učiteljica da to ni prava ocena. Mislim HALO????? Zakaj se jih potem moramo učit? In zakaj nam deli fejk ocene!?
Še glede mojih ocen-včeraj smo dobli zgodo. Ena točka do štiri. Sem se javla gefo-je sošolec rekel: "Ah ta piflarka spiflana itak bo pet dobila. Škoda da ni že crknla da bi bila ena budala manj na svetu." In sem se celo uro trudila da me ne bi zaselo da ne bi jaz koga poskušala zadavit.  ::)
Etika-test o verstvih. OK.Naštej krščanske revije in radio. Am...halo???? A za naj ATEISTE pa ni prostora v šoli? A beremo verske revije? A poslušamo njihov radio? A častimo jezusa, mogoče? Smešno, medijev ni bilo v knjigi. Smešno, da nam je učiteljica rekla: "Eh, sej hodite v cerkev, to morte znat." Smešno, te dve točki sta me stali petice.
Matematika-se ne trudim. 4 je dovolj.
Slova-ena točka. Res nimam sreče. Pa VEJICO sem pozabla in pa-pa petica!
Angleščina. Spis. Učiteljica je rekla da nimam domišljije in mi odbila dve točki, ki sta me stali petice.
Kemija-predmet v redu, učiteljica pa ne.



airedale10

  • *
    • Prispevkov: 1.163
    • Točke: 0
Odgovori #126 : 16 December 2011, 15:13:31
To polletje imamo likovno, naslednje tehniko, čeprav bi likovno veliko raje (še dobro da me ima učitelj od tehnike rad pa mi vedno pomaga).  Kraševca pa bom predstavljala pri etiki, ki moramo nekaj slovenskega, ni važno kaj.



Kayya

  • Gost
Odgovori #127 : 16 December 2011, 15:17:45
Blagorrrr!
Mi smo imeli celo leto tisti bedno TiT. Letos je grozna, pišemo test in nimam pojma. Nas ima Saki! Groza!



Neja.

  • *
    • Prispevkov: 51
    • Točke: 0
  • Australian Shepherd ~ Nox
Odgovori #128 : 16 December 2011, 16:50:09

Jaz pa imam letos samo dve 4-ki, drugo zaenkrat še vse 5 (Sem komaj v 8.razredu).
8.razred je težji, ampak vseeno ni težek.  :P



Kayya

  • Gost
Odgovori #129 : 16 December 2011, 20:02:41
Pri nas so problem učitelji. V zvezek ne napišemo nič, snovi niti ne omenimo in jo pišemo. In potem se moremo učit z enciklopedij iin starih testov. Groza.



Jazz

  • *
    • Prispevkov: 628
    • Točke: 0
  • Pesjanska zasvojenka...
Odgovori #130 : 16 December 2011, 20:37:55
Pri nas so problem učitelji. V zvezek ne napišemo nič, snovi niti ne omenimo in jo pišemo. In potem se moremo učit z enciklopedij iin starih testov. Groza.

Pri nas so tudi učitelji bol tako. Oz. nekateri. Zato pa tudi ne maram francoščine, ker nas ima neka stara učiteljica (smo se enkrat iz ene francoske pesmice, ki nam jo je predvajala norce delal, pa je slišala da jo'pojemo', pa je mislila, da smo tako navdušeni nad pesmico ::).)
Učiteljica za slo. je.....: 9. razred je imel za cankarjevo Oči, torej knjigo o mučenju živali, pa je bila zgodbica, ko so mladičke pobil, pa je nekdo reku, da do tega ne bi prišlo, če bi psico dal sterelizirat, pa je rekla: 'Kje je tukaj pravica! Z kastracijo/sterilizacijo živalim odvzemamo možnost do spolnosti in materinstva!'. (pa še take stvari je govorila, ki jih raje niso primerne za tuki gor) :)

Dogs are best friends ever!


Neja.

  • *
    • Prispevkov: 51
    • Točke: 0
  • Australian Shepherd ~ Nox
Odgovori #131 : 16 December 2011, 20:52:00

Pri nas na srečo ni tako hudo. Je pa to velik problem ponavadi.



Kayya

  • Gost
Odgovori #132 : 17 December 2011, 12:03:09
Če našo šolo primerjamo z drugo, iz istega (o)kraja komot ugotovimo razliko.
Če primerjamo znanje odličnjaka naše pa okoliške šole ugotovimo, da iz naše šole veeeeelllliiiiiko več zna.
Ampak to ne pomeni da je šola boljša-več se naučiš, če se trudiš. Če primerjamo nekoga, ki je pravdober z odličnjakom sosednje šole, ugotovimo da ima tisti z naše šole veliko več pojma. Ampak ocena lahko stane štipendije.



AnnaNati

  • *
    • Prispevkov: 18
    • Točke: 0
Odgovori #133 : 17 December 2011, 12:23:46
Dobila naravoslivje 5  :P

Mat:33 >:(
TJA :43 >:(
SLO :54
ZGO:5
GEO:4
NAR :3(nek ekspiriment >:()5
ŠVZ:555
ITD:554
LVZ:555
DIE:me ni še vprašala
GVZ:555




Maja3000

  • *
    • Prispevkov: 643
    • Točke: 0
Odgovori #134 : 17 December 2011, 19:02:24
Ravno danes sem nekaj obujala spomine :P in se spomnila na pouk tehnike. Jo imate osnovnošolci še na urniku? :) Vsem šolarjem vam želim, da bi dosegli zastavljene učne uspehe. Bodite vztrajni in trudite se - saj veste: kjer je volja, je tudi pot. ;)



Jazz

  • *
    • Prispevkov: 628
    • Točke: 0
  • Pesjanska zasvojenka...
Odgovori #135 : 17 December 2011, 19:13:53
Ja tehniko imamo. Sej tehnika je še nekak (je vzredu učiteljica), ampak me take stvari ne zanimajo preveč. ;)

Dogs are best friends ever!


Maja3000

  • *
    • Prispevkov: 643
    • Točke: 0
Odgovori #136 : 17 December 2011, 19:29:59
Jaz pa sem prav uživala pri tehniki. Eno je to, da me je itak zanimala, drugo pa to, da smo se imeli vedno fino in smo tudi precej ustvarjali, ni bilo prav nič enolično. Še vedno imam doma nekaj izdelkov, ki smo jih naredili pri pouku (lesen svečnik, en okrasek - cvet marjetice v neki umetni masi, vsestranska posodica z luknjicami za svinčnike iz pleksi stekla,...). :)



airedale10

  • *
    • Prispevkov: 1.163
    • Točke: 0
Odgovori #137 : 17 December 2011, 20:01:03
Ja imamo tehniko. Ma jaz jo zelo nemaram ker nisem natančna in so potem izdelki grozni. Dobro da me ima vsaj učitelj kar rad pa mi vedno kaj pomaga... :)



Jazz

  • *
    • Prispevkov: 628
    • Točke: 0
  • Pesjanska zasvojenka...
Odgovori #138 : 17 December 2011, 20:07:05
Ja, saj delat izdelke je fino. Sem kar ustvarjalen tip in s tem nimam težav. Takrat je tudi pouk bolj 'sproščen', ampak ko bi vsako uro nekaj delali, pa ni tako. Tisto zarisovanje v zvezek, merjenje, joj kaj češ hujšega. :P

Dogs are best friends ever!


Kayya

  • Gost
Odgovori #139 : 17 December 2011, 20:07:49
Mi imamo Sakija ki je grozen zato mi ni všeč predmet.



Jazz

  • *
    • Prispevkov: 628
    • Točke: 0
  • Pesjanska zasvojenka...
Odgovori #140 : 17 December 2011, 21:15:43
Mi imamo pa Goskico, tako jo kličemo, ker hodi ko goska. :D

Dogs are best friends ever!


Kayya

  • Gost
Odgovori #141 : 18 December 2011, 08:56:26
A obstaja tema-nadimki učiteljev?  ;D Jaz bi jo čisto napolnila. Mi imamo predvsem živali (Štorklja, Pujska, Želva, Volk, Panda...) ali pa "orodje"-Freza.  :D



Jazz

  • *
    • Prispevkov: 628
    • Točke: 0
  • Pesjanska zasvojenka...
Odgovori #142 : 18 December 2011, 10:08:49
A obstaja tema-nadimki učiteljev?  ;D Jaz bi jo čisto napolnila. Mi imamo predvsem živali (Štorklja, Pujska, Želva, Volk, Panda...) ali pa "orodje"-Freza.  :D

hehe, mi imamo tudi nadimke za učitelje.  :D

Dogs are best friends ever!


Kayya

  • Gost
Odgovori #143 : 23 December 2011, 21:29:53
To polletje imam razen matematike in kemije vse 5 zaključeno.  ;D
Aja-učitelj od ita je Silencio. Ker to stalno ponavlja.  :P



Banjusie

  • *
    • Prispevkov: 75
    • Točke: 0
Odgovori #144 : 07 Maj 2012, 21:14:14
Pri vas že zaključujejo? Jaz imam zaključeno že športno (5), geografijo (5) in italijanščino (5). :)