Aktualno > Pasje debate

Kruti folk

<< < (36/36)

Smrček:
Jaz sem jim enkrat poslala mail, ker se je po okolici sprehajal husky in je bil brez enega očesa, dlaka je bila grozna, pa šem čisto suh je bil! Nevem če so prišli.... ampak sporočili mi pa 1000% niso! Sej bi ga peljala tja ampak enostavno se huskyev preveč bojim da bi lovila psa ki ga ne poznam in je te pasme (slabe iskušnje pač...). pa še avto je dvoprostorc.... No ampak da povem zaključek >:( Ta pes je od enih in se kar prosto klati okrog, pa vsakega ki gre mimo nalaja s strehe (nekaj podobnega) ampak če bi prišla kakšna inšpekcija bi definitivno videla ''idealne razmere'' >:( 

LUCY:
ooo...brez enega uča  :o...jsz sem enkrat videla enega, ki je imel samo tako povešene oči, da se mu je videlotisto rdeče, ki je pod spodnjo stranjo uča, in ni imel lastnika, in se je klatil okrog našega avta, in potem si jaz nisem upala vanj, ker sem imela cookija v naročju, in potem sem se bala, da se bo ta pes hotel igrat z njim, in bo skočil name, in potem ga je mami morala zvabit stran tako, da mu je kamen vrgla, in je on pogledal v tistio smer, jaz sem pa hitro zbežala v avto...in to samo zaradi enih učov...kaj šele če ga nebi imel... :-[ :-[ž

P.S.pač se bojim takih stvari, ki niso "normane"  :-[

Nika:

--- Citat: LUCY na 21 Marec 2009, 17:48:19 ---P.S.pač se bojim takih stvari, ki niso "normane"  :-[

--- Konec Navedka ---

Tole ti ne bo pa nič dobrega v življenju prineslo..

Navigacija

[0] Kazalo Sporočil

[*] Prejšnja stran

Pojdi na polno verzijo