Harry Potter

zoe · 9724

Sunshine_1

  • *
    • Prispevkov: 1.738
    • Točke: 9
Odgovori #30 : 20 Julij 2007, 13:55:38
Sicer dvomim, da bomo izvedeli kdo je umrl šele takrat, ko jo bomo prebrali, ker stavim, da bodo jutri že v poročilih na TV poročali o tem  :P Sedaj sem že vsaj dvakrat videla v poročilih ta teden, kako nestrpno pričakujejo oz. pričakujemo ljubiteli HP-ja izid zadnje knjige in kdo bo umrl..  ;D
Sicer so pa tudi meni knjige ljubše ker res pričakuješ v filmu da bo vse tako kot v knjigi pa vseeno ni tako... Pa čeprav so filmi tudi kar vredu  :)

Lp


SKY

  • *
    • Prispevkov: 2.404
    • Točke: 4
Odgovori #31 : 20 Julij 2007, 17:24:28
Citiraj
npr. moj oce se zdej najrajsi prebira Vinetuja

Vinetouja sem pa tud jaz prov rad prebiral!   :o

So mi bili pa potem filmi o Vinetouju najjači- "kavboji" in "indijanci",pa so govorili nemško.   :o   :D   :o   ::)   8)   ???



p.s. Tud Vinetou umre.   8)


Lp Zoran

IF IT`S NOT A BORDER COLLIE, IT`S JUST A DOG!


idefix

  • *
    • Prispevkov: 420
    • Točke: 4
Odgovori #32 : 20 Julij 2007, 17:54:33
Midva s sinom se pa pogajava, če bi kupila dve, al bo počakal tisto eno noč, da pride na vrsto :D :-[ ;)

lp ž & l & h


Urssky

  • *
    • Prispevkov: 89
    • Točke: 0
Odgovori #33 : 20 Julij 2007, 18:48:07
včeraj sem bila na premieri 5. filma, danes oz. jutri zjutraj pa grem po 7. knjigo. mogoče mi uspe nafintirat očija, da gre ponoč v konzorcija... :D torej, ja, SEM oboževalka in upam, da bo Harry umrl (pa še Voldemort)  ;D



kajcyka

  • *
    • Prispevkov: 3.091
    • Točke: 4
  • BOC Bebi and Amy
Odgovori #34 : 20 Julij 2007, 22:13:29
jest sm pa prejle pršla domov, sme gledala film...no je bil kar dober, ampak potem se je kar naenkratvseodvilo tako na hitro (tist boj...pa to...) men j biu prekratek  8) pa se mi zdi, a Sirius Blck umre drugače, kakor je v filmu prikazno...  ;D


rina

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 1.564
    • Točke: 24
Odgovori #35 : 20 Julij 2007, 22:25:43
A mogoče kdo ve kok ma prbližno strani tale tanova knjiga? :P

Los je car!


rina

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 1.564
    • Točke: 24
Odgovori #36 : 21 Julij 2007, 02:45:05
Haha, pa jo imamo. Knjigo namreč. :o :P Kriva je seveda tamala, ona je res frik (zato smo šli tut takoj gledat film) pa je nahecala mami da jo pelje pred konzorcij. Zdej mamo pa knigo doma. Sicer še ne vem če se jo bom spravla brat, ker si je ne bi rada uničla z mojo obupno angleščino. :-[ :-\ Tako. Od zdaj naprej ne gledam več te teme, dokler ne preberem knjige. ;D

Los je car!


Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin
Odgovori #37 : 22 Julij 2007, 11:03:07
p.s. Tud Vinetou umre.   8)

Ja, samo glavni junak je bil Old Shatterhand, on pa ostane ziv ;) :P

battito animale


Neyka

  • Novofundlanci so zakon!!
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 4.034
    • Točke: 26
  • Neon say: BU
Odgovori #38 : 22 Julij 2007, 23:27:37
Zdaj smo pa že 22. zvečer...kakšen je torej izid? (firbec, čeprav bom knjigo vseeno z navdušenjem prebrala - ni važen samo konec ampak me bolj zanima celo odvijanje  :P)

telo medveda omiljeno gibčnostjo tjulnja; vesele in iskrive oči delfina ter srce, ki je bilo tako mehko, tako zvesto in tako polno ljubezni, kot je bilo lahko le srce novofundlandca!

http://myneon.webs.com
http://neyka-neon.moj-album.com


Xsara

  • *
    • Prispevkov: 995
    • Točke: 0
Odgovori #39 : 22 Julij 2007, 23:34:21
A res lahko napisem ali rajsi pripopam link z obnovo  :o ??? :P

Neyka, imas ZS  ;)



zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #40 : 22 Julij 2007, 23:58:23
Ne napisaaaaaaaaaat

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


Mašy

  • *
    • Prispevkov: 933
    • Točke: 14
Odgovori #41 : 23 Julij 2007, 00:03:07
Jaz sem prebrala prve 4 knjige (in potem sla tudi v kino).. po teh stirih sem pa kr nehala :-[ Bom sla pa zdej pogledat film, upam da je fajn.

Xsara, js bi tut ;D

Lp



Xsara

  • *
    • Prispevkov: 995
    • Točke: 0
Odgovori #42 : 23 Julij 2007, 01:22:43
Kdor hoce vedet, tukaj je en link samo za tiste, ki hocejo vedeti, kaj se zgodi:

http://news.scotsman.com/topics.cfm?tid=3&id=1141342007

Ta kritika po mojem mnenju pove ravno prav veliko, da bo se vseeno zabavno brati knjigo.



petrca

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.170
    • Točke: 21
  • BC Buffy in Gia & muca Suki
Odgovori #43 : 24 Julij 2007, 07:01:02
V današnjem časopisu Delo sem prebrala, da je neka bralka iz Anglije rabila 47 minut, da je prebrala 199.900 besed na 607 straneh  :o. To pa je hitrost.
Fant, ki so ga intervjuvali v Sloveniji, je knjigo kupil ob 1h ponoči in z branjem začel zjutraj. Zadnjo knjigo Harry-ja Potter-ja je prebral v 2 dneh.

Koliko časa pa ste vi brali posamezne knjige Harry-ja ?


*ana*

  • *
    • Prispevkov: 317
    • Točke: -10
  • moj,moj "cukr" španjel...
Odgovori #44 : 24 Julij 2007, 07:15:31
1-2 dni. Še ko sem šla na wc sem jo imela s sabo... :P :P :P :P

Podpis je besedilo ki se samodejno prikaže ob koncu vsakega sporočila...  al neki tazga^^


Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin
Odgovori #45 : 24 Julij 2007, 08:14:53
Nobena mi ni vzela vec kot 1 dan. Ampak 47 minut je pa malo pretirano... mogoce jo je prebrala, ampak vprasanje, kaj je odnesla od tega :-\

battito animale


majcek

  • *
    • Prispevkov: 646
    • Točke: 1
  • Maks pa ima zelo zelo košat rep :D
Odgovori #46 : 24 Julij 2007, 18:24:30
kakšne 3 dni porabim za prebrati celotno knjigo.
ob 20.00 dabes grem gledat harrya potterja pa me zanima če gre ob tisti uri gledat še gdo?


P.S.: pa sprašujem samo iz firbca :P ::)

je tvoja ljubezen je tvoja sreča je tebi vse, želiš si da nikoli ne umre.

LP, ***MAJA***


kajcyka

  • *
    • Prispevkov: 3.091
    • Točke: 4
  • BOC Bebi and Amy
Odgovori #47 : 24 Julij 2007, 21:38:31
prvi del sem brala jest zlo doooouk  :-[ sem začela brat, pa sem prebrala do sredne nek,pol sm pa šla eno drugo brat, pa po pou leta sm se na Harryja spomnila ap nisem vedela za kaj se gre, pa sem šla še 1x celčo prebrat, drugač pa naveč do 1 tedna sem brala knjige...ker ne breem vsak dan  :-[  ;D (kakor se mi zljubi, pa naj bo fulll dobra aqli ne tako dobra knjiga  :-[ )


majcek

  • *
    • Prispevkov: 646
    • Točke: 1
  • Maks pa ima zelo zelo košat rep :D
Odgovori #48 : 25 Julij 2007, 17:29:12
no filmi so dobri samo v vsakemu polstvari manjka.
za peti del mam pa miljooooooon pripomb, (seveda za film in nikakor za knjigo)ki jih pa nebom pisala ;)

je tvoja ljubezen je tvoja sreča je tebi vse, želiš si da nikoli ne umre.

LP, ***MAJA***


*ana*

  • *
    • Prispevkov: 317
    • Točke: -10
  • moj,moj "cukr" španjel...
Odgovori #49 : 27 Julij 2007, 11:10:16
Hej!
Jaz imam pa tudi knjigo! Od včeraj! In se morm pohvalit, da sem  brez slovarja razvozlala že 2 stavka! :o :P :P :P :P :P
A sem pametna, ne? :o

Podpis je besedilo ki se samodejno prikaže ob koncu vsakega sporočila...  al neki tazga^^


*sara*

  • *
    • Prispevkov: 1.916
    • Točke: 7
Odgovori #50 : 27 Julij 2007, 19:21:48
Pred 5 minutami sm tudi jas zapazila to knjigo pri nas doma...si jo je kupil tata ampak sem jo že zaplenila  :D  :D . Tečmo brat ;D (Riva pa bo šla danes na sprehod s starši, ne z mano  8) )

...Hey babe, take a walk on the wild side...
...http://goldenhandling.webs.com...


zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #51 : 30 Julij 2007, 13:23:19
Evo, jaz sem prebrala knjigo, ne bom nič napisala, samo to, da se čimbolj izogibajte branju časopisov in revij, ker razkrivajo vsebino ::)

Ne morem verjet, da je bila to zadnja knjiga :'(

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


kajcyka

  • *
    • Prispevkov: 3.091
    • Točke: 4
  • BOC Bebi and Amy
Odgovori #52 : 30 Julij 2007, 17:19:55
zoe, dobra si da si prebrala knjigo v angleščini!!   ;D svaka ti čast in tudi vsem drugim ki jo bojo oz so jo !!


zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #53 : 09 Avgust 2007, 09:36:04
A kdo zbira nalepke? Meni se jih je že kar nekaj nabralo za zamenjat... ja, vem da sem otrok ;D ;D

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


kathy

  • *
    • Prispevkov: 801
    • Točke: 1
Odgovori #54 : 09 Avgust 2007, 09:48:35
No nalepk sicer ne zbiram, se pa trudim prebrat harry-ja potter-ja 7. Trenutno mi je uspel prilezit do 100 strani samo čas si morem vzet za branje pa bom do konec meseca prišla do konca. No saj ni prvi harry potter, ki ga berem v angleščini  :)

L.p


jenny3

  • *
    • Prispevkov: 1.796
    • Točke: 3
Odgovori #55 : 09 Avgust 2007, 16:34:28
tista ženska je 100% brala samo diagonalno(vsako stran) ravno toliko da je zraven "dpjemala" vsebino...

Po obnovi se mi pa zdi knjiga bolj tako... če bi jaz pisala... bi umrlo huh ljudi >:D >:D >:D  :P


lp  :P


Evarty

  • *
    • Prispevkov: 189
    • Točke: 2
Odgovori #56 : 09 Avgust 2007, 16:51:51
Uuu Harry :-*

Prebrala v dveh popoldnevih, če ne bi imela Artya, bi verjetno še prej. :)
Ampak je knjiga zakoooon, meni najboljša od vseh. Ful napeta, dosti akcije, ves čas se neki dogaja, polna raznih preobratov...res ful, ful dobra.
Edino tisti epilog na koncu mi je malo pokvaril vse skupi, ker mi je malo preveč osladen. :-\
Na splošno pa je vseeno super. :-*

Je pa res čudno, ko pomislim, da je to zadnja Harryeva knjiga, ker sem v bistvu odraščala z njim. Se sliši smešno ampak je res.  :)
Sem vesela, da imam vso zbirko doma in bom lahko še kdaj prebrala vse skozi.

In ja, vem da sem obsedena :-[