Ami Dog

rina · 4077

rina

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 1.564
    • Točke: 24
: 13 Oktober 2005, 18:36:49
Tole sem slučajno odkrila na netu. Če koga zanima, ena hrana za pse, ki ne vsebuje beljakovin in mok živalskega izvora. ??? Cena pa je podobna Hill'su, Eukanubi, Canidae, Royal Caninu itd.

http://www.om-ezoterika.sempco.si/Detajl_ostalo.asp?id=8032573040048

Zanima me, kaj pomeni podproizvod rastlinskega izvora.

Jaz mislilm, da s to hrano ne bi hranila Witty, mogoče če bi vse druge odpovedale. Se mi ne zdi fer do psov, da jim dajemo vegi hrano, po naravi so pa vsejedi. No, edino zaradi zdravstvenih razlogov, ali pa če sami ne bi marali mesa. Kar pa ne vrjamem.

lp, rina

Los je car!


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #1 : 13 Oktober 2005, 18:47:44
rina si me kar malo nasmejala z temle  ;D in sicer če si dovolim kopirati stavek:
 "Posebna sestava AMI briketov vam zagotavlja skoraj 100% odsotnost alergičnih reakcij na prehrano pri vaših živalih. "

Ja to bo to, madona pa sploh nisem pomislila se pravi je Smart alergičen na meso??  ::)

Mislim, da je moje mnenje kar se pasjih hran tiče itak vsem znano, in vem da mogoče ko kaj napišem rečete "joj kva je pametna a ne more biti vsaj enkrat tih?". Ampak tako pač j. Pasja prehrana naj bi bil sestavljna takole 1/3 mesa, 1/3 zelenjave in 1/3 ogljikovih hidratov. Izključno vegetarijanska prehrana za psa ni primerna (še za ljudi težko verjamem, da bi bila :P ::)), pa dajmo vsaj psom tisto kar jim pripada, če ne je bolje če si kupimo zajca ali papagaja, ki bo jedel same otrobe.

Zanima me, kaj pomeni podproizvod rastlinskega izvora.

Olepšano ime za stranski proizvod, o tem smo pa že govorili v drugi temi, torej kar ni primerno za ....

Lp nina




rina

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 1.564
    • Točke: 24
Odgovori #2 : 13 Oktober 2005, 18:59:20
Mislim, da je moje mnenje kar se pasjih hran tiče itak vsem znano, in vem da mogoče ko kaj napišem rečete "joj kva je pametna a ne more biti vsaj enkrat tih?". Ampak tako pač j. Pasja prehrana naj bi bil sestavljna takole 1/3 mesa, 1/3 zelenjave in 1/3 ogljikovih hidratov. Izključno vegetarijanska prehrana za psa ni primerna (še za ljudi težko verjamem, da bi bila :P ::)), pa dajmo vsaj psom tisto kar jim pripada, če ne je bolje če si kupimo zajca ali papagaja, ki bo jedel same otrobe.
Se v vsemi strinjam.
Pa naj te razveselim. Jaz rada preberem tvoje (da ne bo kdo prikrajšan, tudi od drugih) poste o prehrani, zdravju, ker so  malo bolj strokovni. Ne samo tako "to ni dobro, ker moj pes ne mara" ali pa "sem slišal da je soseda rekla da je tista stvar ful dobra". Mi je lažje kot da se matram s kakšnimi angleškimi članki. ;D

Olepšano ime za stranski proizvod, o tem smo pa že govorili v drugi temi, torej kar ni primerno za ....
Aha. Sem se hotela prepričat če je to to.

lp, rina

Los je car!


nincy

  • *
    • Prispevkov: 459
    • Točke: 1
  • тнє σиє ωнσ мαкєѕ му ∂αу
Odgovori #3 : 10 Februar 2007, 13:27:09
Tole sem odkrila po naključju:

hrana za živali AMI

pa še link hrane AMI za pse:

hrana za pse AMI DOG

hrana AMI za majhne pse (za pse majhne rasti):

hrana za majhne pse AMI DOG MINI

in pa še hrana AMI za mačke:

hrana za mačke AMI CAT

Res zanimivo...glede na to, da je ta hrana (AMI) na strani podjetja vege4 (klik) bi morda ta hrana lahko bila tudi taka kot je opisana (zelo dobra)?

P.S:se opravičujem če tema že obstaja! :-[

Lp, nina!


Rinchy

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 4.103
    • Točke: 30
Odgovori #4 : 10 Februar 2007, 13:32:16
Temi sta združeni.

lp,
Nina

Varstvo in sprehajanje psov
www.varstvopsov.si


moa

  • *
    • Prispevkov: 2
    • Točke: 0
Odgovori #5 : 27 Oktober 2007, 23:32:11
pozdravljeni vsi!sem nova na forumu in bi rada nekaj povedala o tej vrsti hrane ker imam izkusnje z njo..nas pes se je na zacetku prehranjeval z royal canin ker so mi pac to vzrejitelji priporocil ampak je pri 4mesecih zacel dobivati alergije in smo vprasal seveda vzrejitelje kaj naredit in so nam rekli da naj hrano zamenjamo ker je ocitno alergicen na njo..seveda smo hrano zamenjali z drugo obicajno briketirano hrano ki naj bi bila kvalitetna..ampak alergije so se se kr pojavljale..poskusili smo veliko vrst hrane ampak alegije so se kr bile(bil je cisto bulasti, srbelo ga je,kraspal se je, bil je nesrecni mali pes)..potem pa sem nekako naletela na to AMI hrano in sem rekla da bomo poskusli, kakor tudi z vegetarijanskimki proboljski..in na sreco odkar je to hrano ni imel niti enkrat vec alergije(zaj ga s tem prehranjujemo ze od njegovega 1leta starosti)..tak da moj pes je pac vegetarijanec in ni z njim nic narobe..je zdrav ko dren in poln zivljenja,kar je edino pomembno;D
sem pa opazila da je tudi TEHNICAL zacel izdelovati to vrsto prehrane za pse :)
navsezadnje ne moremo bit 100%da je v briketih res samo najboljse od mesa noter tak kot kaze na embalati..rekla bi da vsedruga prej kot to >:(