POSTELJNA PODLOGA

Gigosy · 7030

Gigosy

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 663
    • Točke: 0
: 03 Avgust 2007, 13:35:27
Mene pa zanima če mogoče kdo ve za kakšne manjše posteljne podloge kot so 60x60. Jaz jih namreč uporabljam za deževne dni, ker takrat ne hodimo veliko ven in naša dva psička opravljata potrebo kar na plenici. Kako vi rešujete ta problem, jih vozite ven na malo in veliko potrebo tudi v slabem vremenu??? No zanima me predvsem za tiste, ki imate dolgodlake pse, ker se potem tako grozno umažejo, da so samo še za v banjo.


Bela stella

  • *
    • Prispevkov: 887
    • Točke: 2
Odgovori #1 : 03 Avgust 2007, 13:46:32
Jst mojo psičko peljem lulat in kakat tudi če lije kot iz škafa, če mora it mora it. Jo pač potem zbrišem in je vse ok. Če se mi pa vmes vrže še kam v kako blato je pa mal problem, samo vseeno jo vedno dam ven.

V trgovinah se da kupit taka podloga plastična, na kateri je taka podlaga ne vem točno iz česa, prav za lulanje,naj bi dobro vpijala če ti to kaj prav pride. Okvir mislim da je plastičen, te vložke pa potem menjaš.

Samo jst bi vseen predlagala, da psa voziš ven lulat. Kje pa stanuješ, v bloku ali hiši?



Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #2 : 03 Avgust 2007, 13:47:29
Gigosy probaj v Sanolaborju, sem na njihovi strani www.sanolabor.si videla da imajo postelje podloge v velikosti 40x60, mogoče da imajo na voljo še kaj manjše ;)


Gigosy

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 663
    • Točke: 0
Odgovori #3 : 03 Avgust 2007, 14:04:22
Smo v hiši, samo imam 2 yorkija in imata dlako do tal  :-\ tako da si lahko predstavljaš kako izgleda ko prideta z dežja  :D  Bela stella kakšno pasmo pa imaš doma????


Satin hvala bom prečekirala  ;)


Florinca

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.154
    • Točke: 15
Odgovori #4 : 03 Avgust 2007, 14:13:20
Če češ met psa, ne moreš imet vedno brezhibno čiste hiše.  ;)

Jaz sem v stanovanju in imam babnco, ki ima 25 kg in je dolgodlaka, pa ji po skoraj vsakem sprehodu v banji umijem tace. S tem, da mora do banje čez cel hodnik. Če je dež, je pač dež. Moja obožuje dež in luže, pol pa si predstavljaj kaka pride domov.

A če bo cel teden dež, boš imela cel teden psa samo notri, al kako?

Kristinca & Florinca


Bela stella

  • *
    • Prispevkov: 887
    • Točke: 2
Odgovori #5 : 03 Avgust 2007, 14:16:45
Jst imam zlato prinašalko. Je tudi nekaj dlake, sicer pa ni do tal kot praviš da imaš ti. Jah dež je nekaj kar tudi jst ne maram ravno zaradi psa, samo tko pač je. Ona je pa čist zadovoljna če skače po lužah in leži na travi ko nanjo pada dež. Imam pa zato cel kup brisač samo zanjo, pa nekaj rjuh, ki jih kar na tla položim. Ko stopi v hišo se mora najprej tja uležt, da jo celo zbrišem itd. Če ima pa preveč blatne tačke pa lavor, vodo, pa umit ni kej. Vse se da ;)



Gigosy

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 663
    • Točke: 0
Odgovori #6 : 03 Avgust 2007, 14:26:51
Haha... seveda da nista cel teden v hiši če je dež :P Samo takrat ne hodimo ravno 3x na dan na sprehod. Poleg tega naš fin gospod sploh ne mara na dež kar je precej značilno za yorkije. Običajno se jim  blazno mudi nazaj v stanovanje če zunaj dežuje  :D
Aja pa še to sedaj ko sta navajena, da se lahko polulata tudi na pleničko hodita lulat zalo pogosto (sploh samček približno na 2 uri), tudi če ju večkrat na dan peljem vem,  tako da enostavno ne vem kako bi jih odvadila in če bi sploh zdržala več ur brez lulanja v kolikor bi pleničko umaknila.


Weimy

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 127
    • Točke: 0
Odgovori #7 : 03 Avgust 2007, 14:28:19
Če je dež, je pri nas še večje veselje, ker naš sivko naravnost obožuje takšno
vreme. Mene ne moti, saj je vendar pes. Res pa je, da mu ob prihodu vedno
umijem tačke, gre že sam v tuš kabino, brez, da mu rečeš. Po telesu ga pa v
primeru, da je moker, pač obrišem še z brisačo. To je že rutina- po sprehodu
tačke umit. :)


Gigosy

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 663
    • Točke: 0
Odgovori #8 : 03 Avgust 2007, 16:24:28
Jst mojo psičko peljem lulat in kakat tudi če lije kot iz škafa, če mora it mora it. Jo pač potem zbrišem in je vse ok. Če se mi pa vmes vrže še kam v kako blato je pa mal problem, samo vseeno jo vedno dam ven.

V trgovinah se da kupit taka podloga plastična, na kateri je taka podlaga ne vem točno iz česa, prav za lulanje,naj bi dobro vpijala če ti to kaj prav pride. Okvir mislim da je plastičen, te vložke pa potem menjaš.

Samo jst bi vseen predlagala, da psa voziš ven lulat. Kje pa stanuješ, v bloku ali hiši?

Hmmm to sem že slišala da obstaja samo nisem še nikjer vidla v nobeni trgovini. Mogoče veš kje imajo???


Bela stella

  • *
    • Prispevkov: 887
    • Točke: 2
Odgovori #9 : 03 Avgust 2007, 16:28:01
Jst sm to vidla v eni trgovini za živali v Btcju v Hali A, v bližini Magic shopa če veš kje je?



Gigosy

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 663
    • Točke: 0
Odgovori #10 : 03 Avgust 2007, 17:16:21
Aha to pa vem kje je. A je to una tamala trgovinca?


Bela stella

  • *
    • Prispevkov: 887
    • Točke: 2
Odgovori #11 : 03 Avgust 2007, 17:17:16
Ja una mejhna ;)



Gigosy

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 663
    • Točke: 0
Odgovori #12 : 03 Avgust 2007, 17:19:12
Najlepša hvala za informacijo  ;)


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #13 : 03 Avgust 2007, 17:23:35
Gigosy dobijo se tudi posipi za pse, ravno za take primere :P pobereš ven kepce kot pri mačkih, vržeš v stranišče in je to to.

Lp nina



Gigosy

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 663
    • Točke: 0
Odgovori #14 : 03 Avgust 2007, 18:31:19
Ja enkrat sem že imela imela mačji WC in posip za mačke, vendar moj gospod ni hotel notri lulat, ker mu je šumelo pod nogami. Tisto vrečo imam še vedno doma tako da če jo kdo rabi za svojega mačka mu jo lahko dam  :D Gre pa za tisti beli posip, ki ob stiku z urinom rahlo poka. No sicer naj bi bil eden boljših.

Si imela kaj takega v mislih ali se dobi prav posip za pse????


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #15 : 03 Avgust 2007, 18:33:24
Prav posip za pse: Eden izmed....

Lp nina



Gigosy

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 663
    • Točke: 0
Odgovori #16 : 03 Avgust 2007, 19:30:17
Sam to verjetno pol leti fajn ven iz WC-ja ane ko psiček skoči ven  :-\  Kaj pa pasji WC? Tisti za mačke se mi ne zdijo ravno najbolj primerni ker so običajno zelo majhni pa visoki.


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #17 : 03 Avgust 2007, 20:11:46
Ne vem koliko leti ven :-\ Mi za mačka uporabljamo Cats best Oko plus, ki je zelo podoben temu in leti ven pol manj kot navadni peskasti mačji posipi. Ker tole ni pesek. Poleg tegale Dogs best posipa se dobi tak kartonast wc, ki ni primeren ravno za vsakdanjo uporabo ampak če kam greš recimo pa zložiš tisti karton, nasuješ notri posip in je to to.
Kaj več bi ti pa moral povedat kdo, ki ga je uporabljal, za naše velikane ne pride v poštev nič takega ::)

Lp nina