Obdelovanje videov

doro · 100456

*Lila*

  • *
    • Prispevkov: 625
    • Točke: 1
  • Islandci so zakon!
Odgovori #210 : 20 Januar 2008, 17:10:09
Glih sem ugotovila.. ;D upam da mi ga rata dat na you tube :-\



pupa t.

  • *
    • Prispevkov: 872
    • Točke: 1
Odgovori #211 : 21 Januar 2008, 14:58:26
Je pri Windows Movie Makerju možnost, da ti posnetek zavrti nazaj?

Možno, da je ampak jaz ne najdem.  :-[ :( ???


Začetniki si lahko pomagate z video navodili;D ;) :P

                      Lp, Nina & Topla

"Kdor malo razmišlja, se veliko moti."


*Lila*

  • *
    • Prispevkov: 625
    • Točke: 1
  • Islandci so zakon!
Odgovori #212 : 21 Januar 2008, 18:36:07
Kakšne programe imete vi, da vam pesmi pretvori iz "navadne oblike" v mp3 obliko? In da so zastonj..



kaskae

  • *
    • Prispevkov: 969
    • Točke: 5
  • Alaskan team
Odgovori #213 : 21 Januar 2008, 18:53:12
Kadar kopiraš CD na računalnik v Windovs media playerju lahko določiš, da ti glasbo shrani v mp3 formatu, katero potem lahko zopet zapečeš na svoj CD.  To narediš tako da greš v WMP na rip->format->in obkljukaš mp3

Če bi pa rada glasbo, ki jo imaš že na računalniku shranjeno kot wma ( windovs media audio ) spremenila v mp3 si pa lahko pomagaš z tem programom, ki je seveda free ;)

Life is like a dog sled team. If you aint the lead dog, the scenery never changes. - Lewis Grizzard

~mladički Aljaški Malamut~


*Lila*

  • *
    • Prispevkov: 625
    • Točke: 1
  • Islandci so zakon!
Odgovori #214 : 21 Januar 2008, 19:37:52
Hvala!



*Lila*

  • *
    • Prispevkov: 625
    • Točke: 1
  • Islandci so zakon!
Odgovori #215 : 22 Januar 2008, 15:43:03



eva

  • *
    • Prispevkov: 1.325
    • Točke: 3
  • Živa in Dru
Odgovori #216 : 02 Februar 2008, 14:44:14
mene pa zanima če se da in če zna kdo odstranitit zvok ki je bil posnet s fotoaparatam v windows movie makerju ali pa če se ga lahko zamenja z zvokom ki je na račinalniku

bi pa tole rabila čimprej.
hvala že vnaprej.

lp



Alya

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.343
    • Točke: 26
Odgovori #217 : 02 Februar 2008, 15:02:54
Zvok, posnet z fotoaparatom odstraniš tako, da z desnim miškinim klikom klikneš na tisti trak, ki je v tretji vrstici in odkljukaš 'nemo' oz. 'mute'(če imaš angleški movie maker)




Zvok pa dodaš tako, da tam levo klikneš 'Uvozi zvok ali glabo' oz. 'Import audio or music'. :)

Upam da je dovolj razumljivo.


Lp



eva

  • *
    • Prispevkov: 1.325
    • Točke: 3
  • Živa in Dru
Odgovori #218 : 02 Februar 2008, 15:05:28
najlepša hvala alya :-*

lp



Alya

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.343
    • Točke: 26
Odgovori #219 : 02 Februar 2008, 15:06:02
Ni za kaj. :)



Alya

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.343
    • Točke: 26
Odgovori #220 : 02 Februar 2008, 18:55:34
Mene pa zanima, če se movie maker da še enkrat downloadat? Ker, ko obdelujem videe mi par minutk gre, potem pa mi napiše da je prišlo do neke napake. In to odkar smo komp pripeljali z popravila. V bistvu smo takrat vse na novo naložili, pa od takrat te napake.
Pa tudi pri Cyberlink Powder Director- ju mi to napiše...  :-\



LeA :)

  • *
    • Prispevkov: 820
    • Točke: 1
  • Nall
Odgovori #221 : 03 Februar 2008, 00:15:59
Kako pa dodaš stran na začetku oz. pač prazno sliko na kateri kaj piše?
Upam,da sem razumljiva.

Pred vami je ljubezen,zavita v kepo dlak.*


kajcyka

  • *
    • Prispevkov: 3.091
    • Točke: 4
  • BOC Bebi and Amy
Odgovori #222 : 03 Februar 2008, 18:35:54
lea poglej si na levi strani montaža filma tam boš našla: uredi naslove ali odjavno špico, tam boš vse zrihtala  ;)


LeA :)

  • *
    • Prispevkov: 820
    • Točke: 1
  • Nall
Odgovori #223 : 03 Februar 2008, 19:48:30
lea poglej si na levi strani montaža filma tam boš našla: uredi naslove ali odjavno špico, tam boš vse zrihtala  ;)
Hvala.

Pred vami je ljubezen,zavita v kepo dlak.*


petrca

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.170
    • Točke: 21
  • BC Buffy in Gia & muca Suki
Odgovori #224 : 04 Februar 2008, 10:34:30
Mene pa zanima, če se movie maker da še enkrat downloadat?

Poišči program in ga na novo naloži  ;). Jaz sem ga tud pred kratkim mogla še enkrat naložit. Do takrat sem pa delala na pomožnem (fantovem) računalniku  ;D.


doro

  • *
    • Prispevkov: 481
    • Točke: 0
Odgovori #225 : 04 Februar 2008, 12:21:30
Mene pa zanima, če se movie maker da še enkrat downloadat? Ker, ko obdelujem videe mi par minutk gre, potem pa mi napiše da je prišlo do neke napake. In to odkar smo komp pripeljali z popravila. V bistvu smo takrat vse na novo naložili, pa od takrat te napake.
Pa tudi pri Cyberlink Powder Director- ju mi to napiše...  :-\

Meni se dogaja isto  :-\ ???  Nekaj časa nazaj se mi je dogajalo tudi pri CLPDju, ampak sem se navadla sproti shranjevat in sem potem ponovno odprla in delala naprej. Potem sem si pa z neta pobrala Movie Makerja, ker nisem vedla da ga imam že na PCju ( :-[ ::)) in mi zdaj sploh ne dela, oz. ga lahko odprem, ampak ko hočem vstavit nos slike al pa videote mi napiše isto kot tebi in potem se zapre... ???



kaskae

  • *
    • Prispevkov: 969
    • Točke: 5
  • Alaskan team
Odgovori #226 : 04 Februar 2008, 15:39:03
Kakšno napako pa sporoči  ???
Preden na novo nalagaš program je dobro, da prej starega odstraniš  ;)
Glede na to da ti enako napako sporoča tudi pri drugih aplikacijah, je možno da je napaka kje drugje, kot v programu samemu :)

Life is like a dog sled team. If you aint the lead dog, the scenery never changes. - Lewis Grizzard

~mladički Aljaški Malamut~


doro

  • *
    • Prispevkov: 481
    • Točke: 0
Odgovori #227 : 04 Februar 2008, 19:20:16
Ne pove kakšna napaka je...  :-\ Samo reče: "Movie Maker je najdel napako in se bo zato zaprl"
Hmm, a odstranim ga tam na nadzorni plošči? Meni MMrja ne prikaže tem...  :-\ ...Kaj pa vem... :-[



kaskae

  • *
    • Prispevkov: 969
    • Točke: 5
  • Alaskan team
Odgovori #228 : 04 Februar 2008, 20:36:55
Sem se malo informiral na netu, in ugotovil, da wmm-ja ne moreš odstrant, ker je del windowsa, sicer ga lahko izbrišeš v registru, ampak to področje je navadnim smrtnikom prepovedano, ker lahko če ne veš kaj počneš resno poškoduješ sistem.

Edino kar lahko narediš je "reinstall" ( ne vem kako se reče po slo  :-[)
postopek je pa opisan na TEJ strani  ( za Win. XP )

Druga možnost pa je, da vrneš sistem na tisto točko, ko je še vse normalno delovalo, če se spomniš kdaj je to bilo   ???

Life is like a dog sled team. If you aint the lead dog, the scenery never changes. - Lewis Grizzard

~mladički Aljaški Malamut~


silver

  • *
    • Prispevkov: 4.236
    • Točke: 10
Odgovori #229 : 08 Februar 2008, 18:31:47
no js mam problem  :( :-\

ko filmček ki sem ga posnela dam na računalnik mi ga prvo da s končnico: MOV ampak ker to ni podprta vrsta dototeke pri windows movi markerju mi ga noče uvozit  :-\ sam če pa potem dam preimnuj in dam končnico ki je podprta mi ga pa noče uvozit v windows mov... to je najbrž zato ker sm končnico zamenjala sm kako naj pa pol filmček preimenujem da mi ga bo hotelo uvozit  ??? :(



doro

  • *
    • Prispevkov: 481
    • Točke: 0
Odgovori #230 : 08 Februar 2008, 18:38:06
Sem se malo informiral na netu, in ugotovil, da wmm-ja ne moreš odstrant, ker je del windowsa, sicer ga lahko izbrišeš v registru, ampak to področje je navadnim smrtnikom prepovedano, ker lahko če ne veš kaj počneš resno poškoduješ sistem.

Edino kar lahko narediš je "reinstall" ( ne vem kako se reče po slo  :-[)
postopek je pa opisan na TEJ strani  ( za Win. XP )

Druga možnost pa je, da vrneš sistem na tisto točko, ko je še vse normalno delovalo, če se spomniš kdaj je to bilo   ???

Najleeepša hvala za odgovor.
Sicer se mi je pa zdelo,da ga ne moreš zbrisat,ker je del windowsa (sam sem bla raje tiho,da ne ustrelim kaj preveč mimo :-[ ;D).




kaskae

  • *
    • Prispevkov: 969
    • Točke: 5
  • Alaskan team
Odgovori #231 : 08 Februar 2008, 18:49:24
no js mam problem  :( :-\

ko filmček ki sem ga posnela dam na računalnik mi ga prvo da s končnico: MOV ampak ker to ni podprta vrsta dototeke pri windows movi markerju mi ga noče uvozit  :-\ sam če pa potem dam preimnuj in dam končnico ki je podprta mi ga pa noče uvozit v windows mov... to je najbrž zato ker sm končnico zamenjala sm kako naj pa pol filmček preimenujem da mi ga bo hotelo uvozit  ??? :(
Tudi jaz bi si želel, da bibila stvar tko enostavna, da bi jo samo preimenoval, pa bi laufalo, pa na žalost to ni mogoče  :(
Spremenit moraš namreč format datoteke, če jo Windows ne podpira ( zanimivo, da Linux podpira Windows formate  ;D )

Poizkusi s TEM programčkom  ;)

Life is like a dog sled team. If you aint the lead dog, the scenery never changes. - Lewis Grizzard

~mladički Aljaški Malamut~


Panda

  • *
    • Prispevkov: 122
    • Točke: 0
Odgovori #232 : 09 Februar 2008, 00:09:15
Kako pa dodaš stran na začetku oz. pač prazno sliko na kateri kaj piše?
Upam,da sem razumljiva.

eno sliko iz računalnika enostavno potegneš pred filmček, tko, kot posnetek. Pol maš pa navadno spodaj vrstico za naslove posebej in tam dodaš naslov. Pa ga skrajšaš toliko, da se ujema sam s sliko in ne gre čez še v posnetek.

men je tud ta windows muwie maker skos prjavlal napake, zdaj sem si kar oddahnila, ko vidim, da tud ostalim in ni z mojim računalnikom nič narobe :) . Jaz sem se naveličala z njim zajbavat in sem si naložila en drug program za obdelovanje filmov, ki je boljši, tako v enostavnosti uporabe, kot v efektih,...


Alya

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.343
    • Točke: 26
Odgovori #233 : 09 Februar 2008, 09:04:48
men je tud ta windows muwie maker skos prjavlal napake, zdaj sem si kar oddahnila, ko vidim, da tud ostalim in ni z mojim računalnikom nič narobe :) . Jaz sem se naveličala z njim zajbavat in sem si naložila en drug program za obdelovanje filmov, ki je boljši, tako v enostavnosti uporabe, kot v efektih,...
A poveš kater, ker mi ta movie maker še vedno javlja napake. ::)  Hvala



silver

  • *
    • Prispevkov: 4.236
    • Točke: 10
Odgovori #234 : 13 Februar 2008, 19:08:21
Tudi jaz bi si želel, da bibila stvar tko enostavna, da bi jo samo preimenoval, pa bi laufalo, pa na žalost to ni mogoče  :(
Spremenit moraš namreč format datoteke, če jo Windows ne podpira ( zanimivo, da Linux podpira Windows formate  ;D )

Poizkusi s TEM programčkom  ;)

a ta programček si moraš downloadat  ??? ;) in kako potem vnjem spremeniš format dototeke  ??? :-\



kajcyka

  • *
    • Prispevkov: 3.091
    • Točke: 4
  • BOC Bebi and Amy
Odgovori #235 : 14 Februar 2008, 08:27:53
Jest sem si ga downloadala, sam je mal čudn...ko s covertaš filmček, ti na sredi slike piše: Digital media converter, please register  ???


LittLe_sTaR*

  • *
    • Prispevkov: 1.055
    • Točke: 0
  • Quido <3
Odgovori #236 : 14 Februar 2008, 15:07:53
No ja... men pa tale Windows movie maker sploh noče več delat..mi kar napiše da je napaka :-\ :-\


eva

  • *
    • Prispevkov: 1.325
    • Točke: 3
  • Živa in Dru
Odgovori #237 : 19 Februar 2008, 14:48:08
meni pa neuspe dat filmčka na youtube :'(

3 sem že prej normalno naložila tazadna 2 mi pa noče :'(



pupa t.

  • *
    • Prispevkov: 872
    • Točke: 1
Odgovori #238 : 19 Februar 2008, 18:06:22
Kaj ti pa napiše?  ???


                  Lp, Nina & Topla

"Kdor malo razmišlja, se veliko moti."


eva

  • *
    • Prispevkov: 1.325
    • Točke: 3
  • Živa in Dru
Odgovori #239 : 19 Februar 2008, 18:08:51
končno zrihtala >:(  ;D

lahko si ju ogledate v temi legla
BOC mladički Cassiopeas angels.


lp