Obdelovanje videov

doro · 100069

friga

  • *
    • Prispevkov: 1.395
    • Točke: 0
  • Mix Luna & BC Vicky.
Odgovori #240 : 20 Maj 2008, 08:30:46
hej ,*Lila* katero pisavo si uporabila pri posnetku my pets ??????



petrca

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.170
    • Točke: 21
  • BC Buffy in Gia & muca Suki
Odgovori #241 : 28 Maj 2008, 14:12:26
Pozna kdo kak program, kjer lahko več filmčkov naenkrat pomanjšaš (iz 100 MB naredi 10 MB)?
Trenutno imam doma Flash FLV Video Converter (ali nekaj v tem smislu), pa naredi žagasto sliko.
Rabim za agility videoteko, kjer je ponavadi potrebno 100 in več filmčkov pomanjšat in spravit na internet.


LittLe_sTaR*

  • *
    • Prispevkov: 1.055
    • Točke: 0
  • Quido <3
Odgovori #242 : 14 Junij 2008, 16:27:54
a obstaja še kakšen program za obdelovati filmčke??
men wmm ne dela :-\


esta

  • *
    • Prispevkov: 475
    • Točke: 10
Odgovori #243 : 04 Oktober 2008, 18:58:59
oK, imam eno težavo. Ko hočem video, ki sem ga prej naredila v movie makerju, gre vse lepo in prav, sokler ne izbereš mape kamor boš video shranil, nato pa se ti pokaže ogromno okno in ne moreš prideti do gumba naprej. Kako naj pomanjšam tisto okno? Sem že poskušala da greš na rob okna pa se ti ponavad pokažejo puščice, zdej pa še to ne. HELP ME!

''In the end, it's not going to matter how many breaths you took, but how many moments took your breath away.''


TYASHY

  • *
    • Prispevkov: 2.173
    • Točke: 2
Odgovori #244 : 28 Oktober 2008, 12:34:47
Oj!
Jaz imam pa problem. Ko odprem Movie Maker mi napiše da mi mankajo vizualni učinki in efekti. Kje naj zdaj to dobim, če kdo slućajno ve?
Lp, Tjaša



maya

  • *
    • Prispevkov: 1.632
    • Točke: 5
Odgovori #245 : 28 Oktober 2008, 14:10:00
a obstaja še kakšen program za obdelovati filmčke??
men wmm ne dela :-\
mene tudi tole zanima ...



kaskae

  • *
    • Prispevkov: 969
    • Točke: 5
  • Alaskan team
Odgovori #246 : 28 Oktober 2008, 15:59:20

Life is like a dog sled team. If you aint the lead dog, the scenery never changes. - Lewis Grizzard

~mladički Aljaški Malamut~



doro

  • *
    • Prispevkov: 481
    • Točke: 0
Odgovori #248 : 18 December 2008, 14:48:12
Vprašanje: imam video, narejen v PowerDirector-ju, velik 1,11 GB in nikakor mi ga noče objavit na YouTube-u... :-\
Kako ga lahko pomanjšam?
Čeprav mi ni jasno zakaj zdaj ne gre, imam gor že 2 videota, še večja kot ta..  :-\



doro

  • *
    • Prispevkov: 481
    • Točke: 0
Odgovori #249 : 18 December 2008, 23:57:20
Okj,še ena težava  :-\  ::)
Zdaj sm vidla, da mi enega od videotov noče predvajat (če nisem prijavljena), kao: Video blocked in some countries.
In to menda zato, ker sem uporabla komad, ki ni moj (pač za ozadje videota). Kaj zdaj?!
Ufaaaa  :(  :-\

Lahko spremenim, s tem da obkljukam eno od treh stvari:

1. This video does not feature the third-party copyrighted material at issue. My video was misidentified as containing this material.
 
 2. This video uses copyrighted material in a manner that does not require approval of the copyright holder. It is a fair use under copyright law.
Please explain briefly: 
 
 3. This video uses the copyrighted material at issue, but with the appropriate authorization from the copyright owner.
Please explain briefly: 

Se morem podpisat in še prepisat tole besedilo: I have a good faith belief that the material was disabled as a result of a mistake or misidentification, and that I am not intentionally abusing this dispute process. 

Se je za zajbavat tle?!  :-\  :-[  :'(



TYASHY

  • *
    • Prispevkov: 2.173
    • Točke: 2
Odgovori #250 : 19 December 2008, 07:18:34
Oj!
Jaz imam tudi en problem... V Movie Makerju mi videa noče shranit kot filmske datoteke ampak samo kot projekt... Tudi če pritisnem ctrl+p ni kul? A se da kako drugale shranit?
Lp, Tjaša



kaskae

  • *
    • Prispevkov: 969
    • Točke: 5
  • Alaskan team
Odgovori #251 : 19 December 2008, 08:36:23
Se je za zajbavat tle?!  :-\  :-[  :'(

Poskusi in poročaj (hec) :D

Mislim, da bi se moralo po tej logiki dol z Youtuba vreč več kot pol filmov.

Life is like a dog sled team. If you aint the lead dog, the scenery never changes. - Lewis Grizzard

~mladički Aljaški Malamut~


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #252 : 19 December 2008, 08:40:00
Okj,še ena težava  :-\  ::)
Zdaj sm vidla, da mi enega od videotov noče predvajat (če nisem prijavljena), kao: Video blocked in some countries.
In to menda zato, ker sem uporabla komad, ki ni moj (pač za ozadje videota). Kaj zdaj?!
Ufaaaa  :(  :-\

Lahko spremenim, s tem da obkljukam eno od treh stvari:

1. This video does not feature the third-party copyrighted material at issue. My video was misidentified as containing this material.
 
 2. This video uses copyrighted material in a manner that does not require approval of the copyright holder. It is a fair use under copyright law.
Please explain briefly: 
 
 3. This video uses the copyrighted material at issue, but with the appropriate authorization from the copyright owner.
Please explain briefly: 

Se morem podpisat in še prepisat tole besedilo: I have a good faith belief that the material was disabled as a result of a mistake or misidentification, and that I am not intentionally abusing this dispute process. 

Se je za zajbavat tle?!  :-\  :-[  :'(

Pri meni so tudi blokirali en video zaradi komada. Sem ga zamenjala z komadom, ki ga oni brezplačnbo ponujajo v uporabo pa je. Sicer video ne izpade tako dobro kot prej ampak ok. ::)



doro

  • *
    • Prispevkov: 481
    • Točke: 0
Odgovori #253 : 19 December 2008, 14:00:08
Mislim, da bi se moralo po tej logiki dol z Youtuba vreč več kot pol filmov.

Ja, točno tako... :-\ ::)

Katero od treh točk bi blo najbolj "Pametno" obkljukat? Nobene? Zbrisat video in čau?



TYASHY

  • *
    • Prispevkov: 2.173
    • Točke: 2
Odgovori #254 : 23 Februar 2009, 11:04:27
Oj!
Torej, jaz mam 10gb velik posnetek in me zanima s katerim programom ga je mogoče obdelati(ne razrezati, samo pomanjšati, ampak s tem čim manj zmanjšati kvaliteto)? Z Nero Visionom ne gre  :-\
Lp, Tjaša