Za pesjanarje > Trikci in vaje

Kaj za nagrado?

(1/19) > >>

Lelika:
Hoj,
jaz imam pa pri Suri problem, ker noče delat na briketke. Vedno mora biti kaj bolj slastnega (poli, hrenovke, sirček). Ne vem kaj naj naredim, da ne bo tako izbirčna. Ker v šoli delava na Poli, doma pa ni dobro da toliko tega poje. Kaj predlagate?

cacy:
Lahko na igračko tudi delate... moj border ma 3x rajš če na konc žogico dobi, kokr pa kerokoli hrano.  ;)

čara:

--- Citat: Lelika na 22 Maj 2007, 10:39:33 ---Hoj,
jaz imam pa pri Suri problem, ker noče delat na briketke. Vedno mora biti kaj bolj slastnega (poli, hrenovke, sirček). Ne vem kaj naj naredim, da ne bo tako izbirčna. Ker v šoli delava na Poli, doma pa ni dobro da toliko tega poje. Kaj predlagate?

--- Konec Navedka ---

Meni briketi za nagrado sploh niso všeč, ker so trdi in jih pes ne požre tk hitr kot pa kaj mehkega.

ninci:

--- Citat: čara na 22 Maj 2007, 12:12:07 ---Meni briketi za nagrado sploh niso všeč, ker so trdi in jih pes ne požre tk hitr kot pa kaj mehkega.

--- Konec Navedka ---

Odvisno od tega kako požrešnega psa imaš in kake velikosti so briketi :P ;) Pri nas vsaj dva nič ne grizeta in žvečita ne glede na velikost briketa ::)

Lp nina

Tiya:
Oj!

Mi2 s Tobijem sva v šoli uporabljala tisoč in eno vrsto priboljškov, saj gospodiču ni vedno vse šlo po grlu. Sva začela z frolikami, pa je mela trenerka hrenovko, pa je bla hrenovka tisti dan boljša od mojih frolic :-\ In drugič jst prinesem hrenovko, že ni bilo več zanimivo in je rajši delal na kekse od prijateljice. Še najbolj dolgo je zdržalo goveje meso. Zdaj pa ko že ve kaj mora nardit, dela tudi na brikete (Eukanuba dermatosis).

Še najraje pa ima, če imam v rokah penasto žogico, za katero imam občutek, da bi on dal tut "svoje življenje" :) Takrat že po kretnjah mojih rok ve, kateri ukaz bo sledil in ga naredi brez problema. :P

Uživajte v sončku  8)

Tiya & Tobias

Navigacija

[0] Kazalo Sporočil

[#] Naslednja stran

Pojdi na polno verzijo