trikec: nazaj

yaya · 1563

yaya

  • *
    • Prispevkov: 148
    • Točke: 0
  • L like Love - L like Luna
: 15 Februar 2009, 12:26:32
prosim, če mi kdo pomaga kako se to psa nauči. :)
sem prebrala, da hodiš proti njemu in če se premakne nazaj klikneš.
sem poskušala tudi pri moji pa se ne premakne niti za milimeter.
prsim za kašen nasvet :)

LP

Ni si nam potrebno zaslužiti njegove zvestobe in prijateljstva. Rojen je za to, da bo naš prijatelj. Ko so njegove oči še vedno zaprte, že verjame v nas. Še preden se je rodil, se je že predal človeku. - MAURICE MAETERLINCK -


Seerland

  • *
    • Prispevkov: 506
    • Točke: 0
  • Noora je najbolj nora :-)
Odgovori #1 : 15 Februar 2009, 12:32:18
Jaz sem svojo naučila po goli sreči :) Ker smo v stanovanju se velikokrat kam "zaplete", more potem nazaj hodit, da pride ven ;D "Rikverc" obvlada, hitro, počasi...Ko je kje v situaciji, da naprej ne gre, potem gre nazaj, zraven pa jo pohvališ in rečeš nazaj. Jaz sem to ponavljala nekaj časa, zdaj ne rabim niti več govorit, samo roko dam v položaj STOP in hodi nazaj. Čisto enostavno.


chezo

  • *
    • Prispevkov: 95
    • Točke: 0
  • Flower Of Old Hill Hemp
Odgovori #2 : 15 Februar 2009, 13:54:41
Lahko ga navadiš tako, da najdeš kak ozek prehod v stanovanju in ga nato pokličeš k sebi. Nato si daš v roko hrano in začneš hodit proti njemu, če je dovolj ozko se ne bo mogel obrniti in bo začel nazaj hodit takrat klikni. Meni je na tak način ratalo :)



yaya

  • *
    • Prispevkov: 148
    • Točke: 0
  • L like Love - L like Luna
Odgovori #3 : 15 Februar 2009, 14:53:43
aha bom poprobala
sam je nimamo notr. se bom že kaj spomnila, da bo izvedljivo tud zuni
sporočim kako gre :)

Ni si nam potrebno zaslužiti njegove zvestobe in prijateljstva. Rojen je za to, da bo naš prijatelj. Ko so njegove oči še vedno zaprte, že verjame v nas. Še preden se je rodil, se je že predal človeku. - MAURICE MAETERLINCK -


sibila

  • *
    • Prispevkov: 2.006
    • Točke: 0
  • still more white...
Odgovori #4 : 15 Februar 2009, 16:31:26
Moja je tudi vedno vstran skakala, namesto nazaj hodila.Pa sem si dala priboljšek v dlan, se prepognila oz. malo počepnila in jo tako kak korak nazaj 'potisnila'.In sem klikala za vsak mini korakec nazaj.Potem sem se pa počasi vzravnala in normalno rekla nazaj.