Pokriti mačji wc

Gost · 67915

KARMEN

  • *
    • Prispevkov: 2.469
    • Točke: 4
Odgovori #90 : 13 September 2013, 14:44:47
Kako pa ga čistite, če je to potrebno večkrat na dan? Ali vsakokrat odstranite pokrov?



airedale10

  • *
    • Prispevkov: 1.163
    • Točke: 0
Odgovori #91 : 13 September 2013, 15:12:12
Ever Clean je bil pri nas ok, ampak se mi zdi da je kar drag (se mi zdi da je bil to ta, mogoče sem kaj zamešala  :P ) za to kar dobiš, dobiš enako dobre ali celo boljše za manj denarja.  :)

Citiraj
Kako pa ga čistite, če je to potrebno večkrat na dan? Ali vsakokrat odstranite pokrov?
A to je namenjeno nasplošno vsem ki imajo pokrit WC?  :) Mi odstranimo pokrov ja, saj je v par sekundah, ne vzame kaj dosti časa (samo na začetku je ko nismo točno vedeli kako ker so to naše prve mačke).  :) Zdaj sicer čistimo enkrat na dan ampak smo isto tudi včasih ko smo večkrat...

Hahaha Lunette  :D :D Zdaj sta že malo pozabila na te fore okrog igranja pri stranišču (pa še vedno so kdaj ko sta dobre volje) ampak včasih pa je bilo zmeraj, kadar je muc slišal da je šla noter mačka je šel počakat in vedno plenil nanjo.  :P Ali pa takoj ko smo dali vratca je ves čas hodil v stranišče počivat in smo ga komaj odvadili. Za muco pa cel postopek za jo na vratca navaditi pa še jo prav vidiš kako jih sovraži ko gre na stranišče.  :P



KamI

  • *
    • Prispevkov: 739
    • Točke: 7
  • ..it's nice to come home to a warm cat.
Odgovori #92 : 13 September 2013, 16:41:13
Jaz nič ne odstranjujem pokrova, čistim (=dnevno odstranjevanje lulanja in kakanja) skozi odprtino za vrata. Se dobijo tudi takšni wcji, kjer se celotna sprednja stran dvigne, pač za lažje čiščenje.

"In order to keep a true perspective of one's importance, everyone should have a dog that will worship him and a cat that will ignore him."  - Dereke Bruce

Val in Pasha


maja01

  • zverinica ;-)
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 1.735
    • Točke: 32
Odgovori #93 : 13 September 2013, 17:14:03
Jaz uporabljen pesek/kepice in iztrebke odstranjujem veckrat dnevno, skozi vhod (je pa res, da nasi nimajo montiranih vratc, sicer bi snemala pokrov, ja), wc pa ocistim, ko komplet menajm pesek. To je cca. 1x mesecno.

Ce je pac kaksen genialen moment in je treba zaradi tega wc oprati prej, ga pac razstavim in operem.

-- You become responsible, forever, for what you have tamed. --


KARMEN

  • *
    • Prispevkov: 2.469
    • Točke: 4
Odgovori #94 : 13 September 2013, 19:41:39
Sem se ustavila v Mr Pet in kupila tistega, ki se mu odpre cel prednji del. Vratca sem začasno odstranila, da se muci navadita. Upam, da sedaj ne bom imela pesek po celi hiši. SamiCka je zelo mirna, a samec, kot da si vsakokrat hoče skopati zaklonišče  :'(.



Ovcka

  • *
    • Prispevkov: 5.431
    • Točke: 14
  • ..: Cosmo :..
Odgovori #95 : 13 September 2013, 20:31:36
KARMEN prav tudi pride kaksen tepih direktno pred vhodom v wc, da jima pesek iz tack dol odleti in da ga ne raznosita okrog. Nekje sem zasledila da sploh kaksna "umetna trava" varianta zna biti zelo koristna..  :)

Living is Easy with Eyes Closed

Hoiker's Cosmic Adventure
Moj album