KOŠARA ZA V AVTO

Gigosy · 3009

Gigosy

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 663
    • Točke: 0
: 10 Avgust 2007, 23:30:45
Je mogoče kdo pri nas kje zasledil, da bi prodajali kaj podobnega kot je tole:



nyssa

  • *
    • Prispevkov: 1.920
    • Točke: 2
  • winter joy
Odgovori #1 : 11 Avgust 2007, 03:25:21
Mislim,da sem lani videla nekaj podobnega v btc-ju,samo ne vem al je bil Mr.Pet ali Tukano ali pa katera druga trgovina za male živali(ker grem ponavadi kar vse pogledat,ko sem že tam). Samo tista košara,ki sem jo jaz videla oz.gledala je bila cela iz plastike,znotraj pa oblazinjena,obesila se je na sedež prav tako kot ta,cena ni bila nekaj pretiranega... Sem se pa potem raje odločila za varnostni pas+oprsnica za v avto,ker se mi je zdelo bolj varno in pa tudi praktično,saj ne zavzame toliko prostora  ;)



botticelli

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 2.785
    • Točke: 4
Odgovori #2 : 11 Avgust 2007, 09:43:20
A je v tej košari na sliki pes pripet? Ker če ne, potem je brez koristi, ker ti bo pes odletel, če se slučajno karkoli zgodi.

Sicer odvisno za kako velikega kužka rabiš, ampak dobijo se v Mr. petu transportne torbe iz blaga, ki imajo isto trdo dno in se z paščki pripnejo na sedež tako da so primerne tudi za v avto. Ko pridete na cilj pa enostavno odpneš in uporabljaš kot prenosno torbico.
Cenovno so malo dražje, so pa kvalitetno izdelane in verjemi da se splača, če imaš manjšega kužka.


botticelli

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 2.785
    • Točke: 4
Odgovori #3 : 11 Avgust 2007, 09:45:04
Aja pa pes na sliki je prevelik za tisto torbico, v katero so ga dali;)

Sem komaj zdaj opazila, da Gigosy sprašuje. Za yorkija so ti omenjene torbe ful dobre, pojdi pogledati v Mr. Pet.


Gigosy

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 663
    • Točke: 0
Odgovori #4 : 11 Avgust 2007, 09:51:02
Aha pa so tudi tako narejene, da so nekoliko dvignjene v avtu???? Ker naša dva firbca izredno rada gledata skozi okno med vožnjo.


botticelli

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 2.785
    • Točke: 4
Odgovori #5 : 11 Avgust 2007, 10:27:45
Mislim da se ne da dvigniti, razen če bi kaj postavila od spodaj. Čeprav glede na to, da se jih da nositi tudi kot nahrbtnik, bi se moralo tudi na sedežu dvigniti na poljubno višino. V vsakem primeru lahko zadevo sprobaš, zapelji se z avtom in ponavadi dajo komot za sprobati v avtu. Pa seveda kužmana morata tudi sprobati, če jima je všeč:)