Dvojna registracija

Alya · 2194

Alya

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.343
    • Točke: 26
: 13 Avgust 2007, 16:24:17
Mene pa zanima kako izveste za dvojno registracijo?



TYASHY

  • *
    • Prispevkov: 2.173
    • Točke: 2
Odgovori #1 : 13 Avgust 2007, 16:34:38
Oj!
Ta tema je že nekje bila...  :) S pomočjo ID-ja, emaila, in stilom pisanja kakor se jaz spomnim kar je napisala slavljenka Ninci  ;D . Sem pa jaz v temi cavalierjev potiho mislili, da tista punca, ki je psa Capija hotela pariti in tista, ki je imela psa z istim imenom samo da je bil rodovniški isti, tako, da stil pisanja jaz najprej opazim :)
Lp,Tjaša



kaskae

  • *
    • Prispevkov: 969
    • Točke: 5
  • Alaskan team
Odgovori #2 : 13 Avgust 2007, 16:43:32
Alya, ti boš definitivno zmagala v odpiranju novih tem  :o

Life is like a dog sled team. If you aint the lead dog, the scenery never changes. - Lewis Grizzard

~mladički Aljaški Malamut~


Alya

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.343
    • Točke: 26
Odgovori #3 : 07 Oktober 2007, 10:50:28
Alya, ti boš definitivno zmagala v odpiranju novih tem  :o
:-[



kaskae

  • *
    • Prispevkov: 969
    • Točke: 5
  • Alaskan team
Odgovori #4 : 07 Oktober 2007, 10:56:53
Začela si 57 tem in si trenutno na tretjem mestu  :o

Od vseh teh tem so dve ali tri pametne, ostalo je čist out, vključno s tisto današnjo  ;)

Mislim pa tudi, da sem nekje na tem forumu prebral, da se za objave kjer se uporabljajo samo smeški dobi minus točke.

Life is like a dog sled team. If you aint the lead dog, the scenery never changes. - Lewis Grizzard

~mladički Aljaški Malamut~


Alya

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.343
    • Točke: 26
Odgovori #5 : 07 Oktober 2007, 11:26:42
Začela si 57 tem in si trenutno na tretjem mestu  :o

Od vseh teh tem so dve ali tri pametne, ostalo je čist out, vključno s tisto današnjo  ;)

Mislim pa tudi, da sem nekje na tem forumu prebral, da se za objave kjer se uporabljajo samo smeški dobi minus točke.
Sem jih videla že kar nekaj ki uporablja samo smeške. ;D Pa pri meni je še citat poleg,hehe.

Lp Alja