Matis-pet ovratnice

Taj · 24629

Taj

  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 4.721
    • Točke: 67
  • - Berni Taj -
Odgovori #30 : 22 Avgust 2007, 13:43:58
Tečka - ti boš pa mene, me moraš peljat enkrat še v Smrčka! :P :D ;D



husky_girl

  • *
    • Prispevkov: 255
    • Točke: 3
Odgovori #31 : 22 Avgust 2007, 19:21:48
Jest sem Sany pred kakšne pol leta kupila ovratnico od matis pet pa jo morm res pohvalt, ker pri njej ovratnice ne zdržijo dva meseca :-[ Do sedaj so vse ostale razpadle na tistem mestu ki je za zapenjat(izjema so rogz for dogz),tale se pa še kar ni vdala ;D

A dog is the only thing on earth that loves you more than you love yourself. (Josh Billings)

http://saniya.moj-album.com/


kaskae

  • *
    • Prispevkov: 969
    • Točke: 5
  • Alaskan team
Odgovori #32 : 22 Avgust 2007, 20:03:48
men se Matis-pet ovratnice zdijo, kot ponaredek Karlie ovratnic, tega niti nebi opazil ampak imam doma obe ovratnice, Matisova se razlikuje edino po tem da nima zaponke, ki bi preprečila slučajno odpiranje, drugače pa so na las enake  8), s tem da je Matisova pol cenejša

Life is like a dog sled team. If you aint the lead dog, the scenery never changes. - Lewis Grizzard

~mladički Aljaški Malamut~


Tina

  • *
    • Prispevkov: 636
    • Točke: 5
  • Gomi & Chics
Odgovori #33 : 22 Avgust 2007, 20:12:08
men se Matis-pet ovratnice zdijo, kot ponaredek Karlie ovratnic, tega niti nebi opazil ampak imam doma obe ovratnice, Matisova se razlikuje edino po tem da nima zaponke, ki bi preprečila slučajno odpiranje, drugače pa so na las enake  8), s tem da je Matisova pol cenejša

Chicina matisova ovratnica ima zaponko...


ajki

  • *
    • Prispevkov: 191
    • Točke: 0
  • WINDOR DARK DEVIL
Odgovori #34 : 22 Avgust 2007, 21:30:02
Jaz pa prisegam na HUNTER vratnice in povodce. Res da so malce dražji sam je pa kvaliteta, sam ene par povezav
http://topler.si/trgovina/index.php?act=viewProd&productId=532
http://topler.si/trgovina/index.php?act=viewProd&productId=525
http://topler.si/trgovina/index.php?act=viewProd&productId=483
in še in še

Biti pesjanar je lepo a imeti MALINOJA je pa zakon


Taj

  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 4.721
    • Točke: 67
  • - Berni Taj -
Odgovori #35 : 22 Avgust 2007, 22:06:31
Iiiiii jaz bi imela pa za Taja tak komplet! :o



Kje pa vse prodajajo tele od Hunterja zadevice? :)




ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #36 : 22 Avgust 2007, 22:14:18
Iiiiii jaz bi imela pa za Taja tak komplet! :o



Kje pa vse prodajajo tele od Hunterja zadevice? :)



Tam kamor si itak namerava it. Pri ruskem carju :P

Lp nina



Taj

  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 4.721
    • Točke: 67
  • - Berni Taj -
Odgovori #37 : 22 Avgust 2007, 22:30:44
Ninci - še nisem bila v tisti trgovini, ampak sem se peljala mimo... tako, da nevem točno kakšno zalogo imajo! :)
Še en razlog več, da odidem tja! :D



ajki

  • *
    • Prispevkov: 191
    • Točke: 0
  • WINDOR DARK DEVIL
Odgovori #38 : 23 Avgust 2007, 09:09:44
Zaloga je res dobra. se splača pridit pogledat

Biti pesjanar je lepo a imeti MALINOJA je pa zakon


pika*

  • Gost
Odgovori #39 : 23 Avgust 2007, 09:20:12
Taj, imaš tudi spletno trgovino (upam da ni anrobe če prilepim link spletne trgovine, če ne pobrišite prosim)

http://topler.si/trgovina/index.php?act=viewCat&catId=12

Tina, res je lepa barva tega povodca, tudi jaz bi jo imela, vendar kaj ko se takoj pozna vsa umazanija na njem.



Taj

  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 4.721
    • Točke: 67
  • - Berni Taj -
Odgovori #40 : 23 Avgust 2007, 09:27:38
Pika* sem gledala spletno trgovino... ampak bi raje videla v živo... ;)

Samo na primer je pa problem - ta ovratnica , ki bi šla zraven povodca je pa kar dosti premajhna za Taja... velikost je od 30-45cm... kar je veliko premalo za Taja... ;) :-\



pika*

  • Gost
Odgovori #41 : 23 Avgust 2007, 09:29:28
Vseeno pojdi v trgovino in tam poglej ponudbo, če pa večje ovratnice nimajo pa povprašaj, če večje sploh obstajajo, če se jih da dobavit itd. Barva pa je tudi meni fenomenalna.



Taj

  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 4.721
    • Točke: 67
  • - Berni Taj -
Odgovori #42 : 23 Avgust 2007, 09:38:07
Ok... bom! ;) Barva je res fantastična... 8)



Bela stella

  • *
    • Prispevkov: 887
    • Točke: 2
Odgovori #43 : 23 Avgust 2007, 10:30:00
Kako se reče tej trgovini pri Ruskem carju in kje točno je? Zdej ste me pa čist obsedl z vsemi lepimi stvarmi  :D



ajki

  • *
    • Prispevkov: 191
    • Točke: 0
  • WINDOR DARK DEVIL
Odgovori #44 : 23 Avgust 2007, 10:40:04
trgovina je na dunajski cesta 222a nasproti ruskega carja.V smeri Črnuč, predno se cesta po rahlem hribču spusti navzdol, ti zaviješ desno na dvorišče. Ob cesti je velik reklamni napis K9 store.

Biti pesjanar je lepo a imeti MALINOJA je pa zakon


andreja

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 7.101
    • Točke: 28
  • vedno z mano
Odgovori #45 : 23 Avgust 2007, 11:59:18
Te proizvode imamo tudi v Kopru v živalski trgovini na tržnici.
Naš Aro ma oranžen komplet s tačkami in je super!

Klipsna se mi zdi pa boljša or Rozgovih (aro ma celo, Berry pa polomljeno...)

http://blueberry.moj-album.com/

http://www.youtube.com/watch?v=CbKsgaXQy2k&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=2xB4dbdNSXY&feature=related

Never argue with an idiot; first he will drag you down to his level, then he will beat you with experience :P


Bela stella

  • *
    • Prispevkov: 887
    • Točke: 2
Odgovori #46 : 23 Avgust 2007, 12:09:55
trgovina je na dunajski cesta 222a nasproti ruskega carja.V smeri Črnuč, predno se cesta po rahlem hribču spusti navzdol, ti zaviješ desno na dvorišče. Ob cesti je velik reklamni napis K9 store.

Hvala ti ;) Bom skočila en dan malo pogledat :D Se že vidm kok bom samo gledala ja  :D



uroda

  • *
    • Prispevkov: 684
    • Točke: 0
  • Dotek smotek
Odgovori #47 : 29 Avgust 2007, 17:14:31
Od samega začetka berem to temo, gledam ovratnice in povodce, pa šele zdaj opazim, da ima Doti od samega začetka (dobro leto) takšen komplet.  :-[

Res je trpežno vse skupaj, ovratnica je prestala že vse vremenske razmere in vsa agregatna stanja vode.

Je pa taka ognjena :o.

lp


regga

  • *
    • Prispevkov: 280
    • Točke: 1
  • Enya
Odgovori #48 : 02 Oktober 2007, 00:02:57
Tudi Enya ima novo Matis-pet ovratnico in je prav važna z njo  :P   ;D ...bom poslikala.


Tina

  • *
    • Prispevkov: 636
    • Točke: 5
  • Gomi & Chics
Odgovori #49 : 02 Oktober 2007, 06:44:56
V Lendavi na razstavi so imeli tudi nekaj od Matisa. Chici je manjkala samo še oprsnica oranžne barve  ;D



regga

  • *
    • Prispevkov: 280
    • Točke: 1
  • Enya
Odgovori #50 : 02 Oktober 2007, 10:20:17


cacy

  • *
    • Prispevkov: 3.427
    • Točke: 4
  • Bode, Lin, Arriel in Dreamy
Odgovori #51 : 02 Oktober 2007, 11:14:47
JSt sm pa glih učer kupila nov komplet (ovratnica+povodec) za mojga borderčka (sm prejšn povodc zgubila :-[)... sam nism na internetu najdla slikce kak je ;D Bom mogla slikat ;D



uroda

  • *
    • Prispevkov: 684
    • Točke: 0
  • Dotek smotek
Odgovori #52 : 02 Oktober 2007, 15:03:00
Doti ima natanko takšno ovratnico in povodec kot regga (oz. tvoj pes/tvoja psica - žal ne vem :-[). In po enem letu in pol non-stop uporabe je po pranju v pralnem stroju kot nov :o.

lp


regga

  • *
    • Prispevkov: 280
    • Točke: 1
  • Enya
Odgovori #53 : 02 Oktober 2007, 17:58:11
Meni je ovratnica takoj v oči padla in zelo lepo zgleda na črnem psu  ;D Se mi pa zdi res kvalitetna, tako da za nekaj časa bo.

Enya je psička  ;)


Ribica*

  • *
    • Prispevkov: 620
    • Točke: 0
Odgovori #54 : 27 November 2007, 16:59:49
Chica ima pa oranžen povodec (120 cm) in ovratnico - sem kupila v Zagrebu na razstavi. Mi je všeč, ker je bolj mehak material.



Enak povodec sem jaz kupila letos maja + ovratnico. Povodec se je malo scufal (opran kake 4x), ovratnica pa ni fajn - se odteguje in se mi je tako pes ze lepo snel z ovratnice .. sem v rokah obdrzala le povodec, na njem pa ovratnico, ampak HB v takih primerih Luna kar pocaka in se pusti nazaj pripet, mi nikamor ne pobenge. Tako da jaz z ovratnico NISEM zadovoljna, pa tudi od drugih sem slisala, da so se jim klipsne na ovratnicah hitro polomile (Xsara, Benetton).

Kako je s temi ovratnicami, ki imajo vzorcasto blago prisito? Se kaj odtegujejo?

Aja, jaz sem za komplet dala toliko, kot bi dala samo za Rogzov povodec. Itak rabimo pocasi nov povodec, Rogzovega je Luna ze mal pogrizla, tale od Matis peta mi je pa predolg, sem se bolj navadila na krajsega, brez nastavljanja dolzine.

It doesn't matter how much money you have, owning a dog means you are rich. [Madeline Bamford]


Taj

  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 4.721
    • Točke: 67
  • - Berni Taj -
Odgovori #55 : 27 November 2007, 17:08:02
Men se je zadnjič karbin zlomil... v bistvu ne karbin, ampak tisto, ki povezuje karabin in povodec - del iz blaga... :-\
Morem pa rečt, da imam za zraven tega oranžnega povodca, Rogzovo ovratnico (ta najširšo), prav tako s tačkami oranžno in se mi je že dvakrat odpela. :-\ Ni nič zlomljena ali karkoli, enostavno se odpne... dobro, da Taj posluša, ko rečem Stoj, da sem mu jo dala takoj nazaj gor, pa še ob cesti se je to zgodilo :-\... sedaj se jo več ne upam uporabljat... aja pa še to, sploh ni potegnil, samo rahlo se je napel povodec in ovratnica je padla dol.



Bela stella

  • *
    • Prispevkov: 887
    • Točke: 2
Odgovori #56 : 27 November 2007, 17:14:47
Potem pa zgleda niso najbolj kvalitetne tele Matis zadeve?

Tina - kakšno ovratnico pa imaš od Rogza za Taja? Mi imamo dve Rogzovi in pri obeh je klip narejen tako, da ga moraš dat čet tak kovinski obroček, za katerega potem dejansko pripneš povodec. In če se klip slučajno odpre (čeprav se ga da še dodatno zaklenit) se ne more kar odpet pa past dol, ker se ujame na ta kovinski obroček.



Taj

  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 4.721
    • Točke: 67
  • - Berni Taj -
Odgovori #57 : 27 November 2007, 17:23:25
Ja saj Tajeva ima tudi en kovinski obroč (na katerega tudi zapneš povodec), skozi katerega gre ena polovica klipsne in se potem skupaj zapne... ampak, ko se odpne, pade klipsna skoz... nič ne pomaga tist gor. :-\ Res pa je, da nima tiste varovalke za zaklent.

Ful sem razočarana nad to ovratnico res... pa ko bi bila vsaj kako poškodovana, pa nič. ::)
Pa še dost draga je bila... zdej se je pa res ne upam več uporabljat. :-\



Ovcka

  • *
    • Prispevkov: 5.431
    • Točke: 14
  • ..: Cosmo :..
Odgovori #58 : 27 November 2007, 17:26:18
Taj poglej une plasticne jezicke ce so kej nalomljeni.. Drugace na prvi pogled ne izgleda, malo in stisni in pod lucjo poglej. Tako je bila moja rogzova pokvarjena, in sem jo nesla zamenjat (2x)..

Living is Easy with Eyes Closed

Hoiker's Cosmic Adventure
Moj album


Taj

  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 4.721
    • Točke: 67
  • - Berni Taj -
Odgovori #59 : 27 November 2007, 18:00:07
Bom pogledala... hvala. :) Ampak tako ni pa nič videt, vsaj kakor se gledala...
Samo, pojma nimam, če imam še kje račun... ???