Matis-pet ovratnice

Taj · 24631

zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #60 : 27 November 2007, 18:36:38
Meni se je isto zgodilo s prejšnjo Rogzovo ovratnico, in mi jo kljub računu niso hoteli zamenjati. Sem morala kupiti novo. No, ta je super držala - v pretekliku pišem zato, ker ima Ginny zdaj novo od Ruffweara :-9

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


Taj

  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 4.721
    • Točke: 67
  • - Berni Taj -
Odgovori #61 : 27 November 2007, 18:39:37
Men jo je ful škoda, ker je tako lepa, da bi šla pa novo kupovat, pa ne bom, da se ne bo zgodilo isto, mislim, da sem s tem zaključila z Rogzovimi ovratnicami, ker vidim, da je zelo veliko podobnih primerov. ;) :)

Pa bogve če jo bodo hoteli tudi meni zamenjat, skor ne verjamem, pa še pojma nimam kje imam račun, če ga sploh še imam. ::)



Ovcka

  • *
    • Prispevkov: 5.431
    • Točke: 14
  • ..: Cosmo :..
Odgovori #62 : 27 November 2007, 19:23:30
Meni so jo pomoje takrat zamenjali samo zato, ker se je pokvarila po dveh uporabah (se pravi v parih dneh). Tadruga pa po stirinajstih dneh.. Tatretjo, ki sem jo nato dobila, je bila iz nove serije in se danes drzi (pa ceprav je pes sedaj veliko mocnejsi kot par mesecev nazaj  ;)).

Sem pa tudi mislila kupiti eno Matisovo s srcki, ampak ce pravite, da niso tako kvalitetne, ne vem ce se splaca.. Raje se malo prisparam in si prisvoscim eno Hunterjevo, ki mi je ful vsec  ;D

Living is Easy with Eyes Closed

Hoiker's Cosmic Adventure
Moj album


Urška

  • *
    • Prispevkov: 2.619
    • Točke: 10
Odgovori #63 : 27 November 2007, 19:48:50
Punce, kolikor vem so vam ovratnice dolžni zamenjati. Sem imela podoben primer. Na mojo smolo nisem imela računa (zato sedaj vedno pasjo opremo kupujem s kartico). V primerih, ko niste sigurni, če imate pravico do zamenjave polomljene ovratnice je najbolje, da se obrnete na Zvezo potrošnikov http://www.zps.si/


Ribica*

  • *
    • Prispevkov: 620
    • Točke: 0
Odgovori #64 : 27 November 2007, 22:18:03
Taj, tocno to se je meni zgodilo z Rogzovo ovratnico, samo da po cca pol leta uporabe, tko da je zdaj ne uporabljam vec, razen za agility tekmo, ker jo lahko po hitrem postopku odpnem. Pa tistega zaklenjanja dodatnega nisem kaj prav dosti uporabljala.

It doesn't matter how much money you have, owning a dog means you are rich. [Madeline Bamford]


andreja

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 7.101
    • Točke: 28
  • vedno z mano
Odgovori #65 : 28 November 2007, 08:16:46
Mi imamo eno Rogrzovo za zapenjat s klipsno, eno na delni zateg in eno Matisovo s klipsno. Rogzova je je po nekaj mesecih delno zlomila, skoraj od začetka sem pa mela probleme z tistim gumbkom za zaklenit.

V glavnem z Matisovo sem dooooosti bolj zadovoljna pa še malo širša je in mehkejša.

http://blueberry.moj-album.com/

http://www.youtube.com/watch?v=CbKsgaXQy2k&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=2xB4dbdNSXY&feature=related

Never argue with an idiot; first he will drag you down to his level, then he will beat you with experience :P


Taj

  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 4.721
    • Točke: 67
  • - Berni Taj -
Odgovori #66 : 28 November 2007, 08:42:34
Jaz imam to Rogzovo približno tri mesece... včeraj sem jo gledala, da bi našla kaj odkrušenega, zlomljenega ali karkoli podobnega, pa nič. Čisto cela je, kot nova... tako, da sploh ne razumem kaj bi bilo narobe. :-\
Vem samo, da ni več varna in jo ne bom več uporabljala, pa tud ne vem če je smiselno, da jo grem zamenjat, ker bom potem spet skoz samo čakala, kdaj se bo stvar ponovila... mi je bolj pomembna varnost Taja... kot pa tistih 25 eur... ;)



Ribica*

  • *
    • Prispevkov: 620
    • Točke: 0
Odgovori #67 : 29 November 2007, 00:08:19
A pa se matis pet z blagom odtegujejo, ali ne?

No saj, zdaj sem sicer cisto v ovratnicah od Hi-Crafta, samo vseeno vprasam, ker mi je oranzne res skoda.

It doesn't matter how much money you have, owning a dog means you are rich. [Madeline Bamford]


Tina

  • *
    • Prispevkov: 636
    • Točke: 5
  • Gomi & Chics
Odgovori #68 : 29 November 2007, 15:03:17
A pa se matis pet z blagom odtegujejo, ali ne?

No saj, zdaj sem sicer cisto v ovratnicah od Hi-Crafta, samo vseeno vprasam, ker mi je oranzne res skoda.

Ja, malo se razrahljajo in raztegnejo, če pes vleče. Ampak to ne veliko - kakšen cm. Mene ne moti.


Alya

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.343
    • Točke: 26
Odgovori #69 : 30 November 2007, 18:39:43
Pika* sem gledala spletno trgovino... ampak bi raje videla v živo... ;)

Samo na primer je pa problem - ta ovratnica , ki bi šla zraven povodca je pa kar dosti premajhna za Taja... velikost je od 30-45cm... kar je veliko premalo za Taja... ;) :-\
Iiii jaz bi pa mela to ovratnico + povodec! :-* Koliko pa stane oboje?



Ribica*

  • *
    • Prispevkov: 620
    • Točke: 0
Odgovori #70 : 03 December 2007, 00:12:41
Ja, malo se razrahljajo in raztegnejo, če pes vleče. Ampak to ne veliko - kakšen cm. Mene ne moti.

Aha, torej je isto. Ja, saj mene tudi ne bi motilo, ce se mi pes ne bi snel iz ovratnice  ;) Ta od Hi-Crafta se ji mogoce v celem mesecu ali pa se vec tolk odtegne, da moram popravit ali pa da bi ji pri ultra upiranju lahko zdrsnila iz glave.

It doesn't matter how much money you have, owning a dog means you are rich. [Madeline Bamford]


sasha

  • *
    • Prispevkov: 2.188
    • Točke: 2
Odgovori #71 : 25 Februar 2008, 21:11:43
Evo Zari se je po 1 tednu uporabe zlomila klipsna na Matis-petovi ovratnici :(

Sem jo danes nesla nazaj v trgovino, pa so mi rekli da bodo pogledali in me poklicejo nazaj. Najprej so pa neki bluzili, da sem sigurno napacno zapela ovratnico..ja k je res tako tezko pravilno zapeti eno ovratnico ::)



deteljica

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 4.353
    • Točke: 35
Odgovori #72 : 26 Februar 2008, 08:14:12
moja ovratnica te znamke se pa zapne skozi rinko, tako da klipsna ni obremenjena. Nič se ne odteguje in je po več mesecih čist tako kot prvi dan.

Heraklit: "Psi lajajo samo na tiste, ki jih ne poznajo!


sasha

  • *
    • Prispevkov: 2.188
    • Točke: 2
Odgovori #73 : 26 Februar 2008, 09:25:42
Deteljica saj se moja tudi zapenja skozi rinko.. zlomila se je pa ko sem jo odpenjala..



Scarlett

  • *
    • Prispevkov: 979
    • Točke: 0
Odgovori #74 : 05 Marec 2008, 16:29:51
No, danes se je tudi meni zlomila klipsna od Matis-petove ovratnice- čeprav se je zapenjala skozi rinko. Po dveh mesecih uporabe. :(  Od tega proizvajalca jaz sigurno ne bom več kupovala.



sasha

  • *
    • Prispevkov: 2.188
    • Točke: 2
Odgovori #75 : 05 Marec 2008, 20:13:20
Jaz bi pa pograjala trgovino Zako..rekli so mi, da me poklicejo v cetrtek ali petek kaj je sedaj z ovratnico, pa do danes se nisem prejela nobenega klica :-\



Alya

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.343
    • Točke: 26
Odgovori #76 : 02 Julij 2008, 13:42:28
Tukaj lahko naročite Matis-pet ovratnice & povodce: http://www.nakupovanje.net/Pasje-ovratnice-in-povodci-ovratnice-in-povodci-za-pse-c1198
Sicer ni veliko izbire, ampak vseeno.

Jaz sem naročila oranžen komletek s tačkami, dobila pa rdečega s srčki. ::)   Ampak smo vseeno zadovoljni. ;D



Ribica*

  • *
    • Prispevkov: 620
    • Točke: 0
Odgovori #77 : 07 Avgust 2008, 21:55:03
Tukaj lahko naročite Matis-pet ovratnice & povodce: http://www.nakupovanje.net/Pasje-ovratnice-in-povodci-ovratnice-in-povodci-za-pse-c1198
Sicer ni veliko izbire, ampak vseeno.

Jaz sem naročila oranžen komletek s tačkami, dobila pa rdečega s srčki. ::)   Ampak smo vseeno zadovoljni. ;D

To je se ok, ce si dobila zeljeno velikost. Jaz sem dobila v tisti nagradni igri na Zurnalu bon za tole trgovino in so mi dali ovratnico in povodec za tamale pse, pa se napacen vzorec. Naslednjic je bil vzorec taprav, velikosti pa vseeno napacne, tako da sem jih podarila naprej.

Zdaj ze 4 mesece uporabljam matis petovo s kostkami (rdece-oranzna), ki se zapenja skozi rinko in je vse ok - se ne odteguje in je super. Malo zamudno zapenjanje in odpenjanje, ampak je kul.

It doesn't matter how much money you have, owning a dog means you are rich. [Madeline Bamford]


fbShark

  • *
    • Prispevkov: 34
    • Točke: 0
Odgovori #78 : 22 April 2013, 15:30:26
Jaz imam od Matis-Pet povodec prilagodljiv na 3 dolžine in se zaenkrat super obnese. Naročila sem preko spletne trgovine in je res ugodno kot ostali proizvajalci. Zdaj sem naročila še enak vzorec ovratnico in upam, da ne bom imela težav oz. se ne bo zlomila klipsna.

*Amor Vincit Omnia*


čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #79 : 22 April 2013, 18:38:14
Tekom življenja Karota in Bine sem jaz pri ovratnicah na klipsno prišla do takega zaključka. Najbolje se obnesejo tiste z varnostnim zapenjanjem skozi rinko in pa kovinske klipsne. S tem da pri res eksplozivnih psih-še najbolj zaupam kvalitetni najlonski oprsnici tipa el perro ali mag. Še bolj pa v preprečevanje potegov (to pa je na lastniku, da je pozoren in zbran in pravočasno prepreči oz. preusmeri pasjo pozornost). Ni vedno lahko, se pa splača.

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


GOSCH

  • *
    • Prispevkov: 289
    • Točke: 3
Odgovori #80 : 22 April 2013, 21:08:50
Mi imamo od Matis peta prvi in edini, že dve leti star prilagodljiv pleteni najlonski povodec in zraven že cca eno leto enako ovratnico (zatezno).
Povodec se mi zdi neuničljiv, karabina sta v osnovi dovolj močna, pri nas je edino eden šel v maloro, ko sem psa z njim pripela za haklc od prtljažnika in se šla poslovit od prijateljev. Ko sem šla nazaj proti avtu, me je bil tako vesel, da je potegnil proti meni, karabin pa se je od sile zvil in razpadel. Še dobro, da je popustil karabin in ne tisti haklc za zapiranje prtljažnika... ::) Namesto njega sem dala gor enega planinskega in uporabljamo naprej, kot da se ni nič zgodilo. :)
Tudi občutek držanja mi je bolj všeč, kot pri ploščatih, npr. Rogz. Sva ravno zadnjič z mojim debatirala, da ko bo ta za odpis, bova šla najbrž spet po enakega. 8)



fbShark

  • *
    • Prispevkov: 34
    • Točke: 0
Odgovori #81 : 15 Maj 2013, 13:27:43
Ali kdo ve kje, v katerih trgovinah prodajajo izdelke Matis-pet? V Mr.pet in Zootic nimajo.

*Amor Vincit Omnia*


GOSCH

  • *
    • Prispevkov: 289
    • Točke: 3
Odgovori #82 : 15 Maj 2013, 21:03:21
Mi smo kupili pri Vomarju v Celju.