Prenosna torba

Mucika · 2357

Mucika

  • *
    • Prispevkov: 1.311
    • Točke: 5
  • Vita Vitae Meae
: 21 Avgust 2007, 22:14:39
A je možno, da bi maček iz take torbe pobegnil?
http://www.mrpet.si/index.php?id=199&lang=sl
ker je ubistvu cel not, samo glava mu ven gleda..
Pa, če ma kdo izkušnje s temi torbami..a to zlo rama boli, ko nosiš okrog 7 kil težkega mačka? ;D



Tina

  • *
    • Prispevkov: 636
    • Točke: 5
  • Gomi & Chics
Odgovori #1 : 22 Avgust 2007, 07:58:27
Če bo mačku v interesu, pomoje lahko pobegne  ;)


Bela stella

  • *
    • Prispevkov: 887
    • Točke: 2
Odgovori #2 : 22 Avgust 2007, 10:20:01
Kokr mam jst izkušnje z mački vem da se meček zrine ven točno tam, kjer si prepričan da ne bo šlo. Tko da je tale torba in lukna pomojem mala malca da se ven skobaca. Za psa ne rečem, bi pomojem kr tam ostal. Maček pa bolj ne. A ti bi rabla za tvojga Nikija?



Mucika

  • *
    • Prispevkov: 1.311
    • Točke: 5
  • Vita Vitae Meae
Odgovori #3 : 22 Avgust 2007, 13:51:46
Bella stella: jap. ;)
Jha edino, če bi ga pripela na povodec pa ga imela hkrati še na štriku za vsak slučaj. :) Samo bi blo pa fajn, da bi ga lahko tkole mal okol nosila, da ne bo skos v stanovanju, ker na vrvici pa noče ven. Bolj me skrbi po nošenju kakšna bi izgledala moja rama, ker moj muci, glede na svojo velikost in težo bolj inači na tigra kot na domačo mačko. ;D



Bela stella

  • *
    • Prispevkov: 887
    • Točke: 2
Odgovori #4 : 22 Avgust 2007, 13:55:00
Pol ti pa predlagam da probaš. Mogoče bi mu bilo pa všeč pa bi ostal noter kaj pa vem. Ja edino res da ga daš v torbo + da je zraven pripet na povodec.
Druga varianta pa je da ga daš v "kočo" ali box za prevažanje do veta, pa ga pelješ malo ven na travnik, tam ga spustiš + da je zraven pripet. Mogoče bi pa malo pošpanciral misliš da ne?
Sam je pa kr težek tvoj frajer :D



Mucika

  • *
    • Prispevkov: 1.311
    • Točke: 5
  • Vita Vitae Meae
Odgovori #5 : 22 Avgust 2007, 14:15:43
Ja vem, da je težek, saj hujšava samo nama gre bolj slabo glede na to da bi skos jedel plus, če ga hočem še kakšen trikec naučit. :o
Ja tudi na drugo varjanto sem že razmišljala, samo bi mogla najprej en box nov kupit preden bi to izvedla. :) Ker enkrat sem ga že peljala ven tukaj, samo na povodcu sva šla po stopnicah in potem ven, pa je takoj nazaj notri silu pa v vsako lukjno se je hotu skrit in ko je šel avto mimo ene 50 metrov strn od njega sem že mislila, da se mi bo s povodca odtrgu, ko je tok znoru. :-\ Edino, če bi ga tko probala z boxom ja, samo bi mogla najdt en plac kjer res ni nobenega, ker ljudi se fuul boji.



Mucika

  • *
    • Prispevkov: 1.311
    • Točke: 5
  • Vita Vitae Meae
Odgovori #6 : 22 Avgust 2007, 23:16:27
No danes sem bila v Mr Petu in sem gledala te torbe..te, ki sem jaz dala link do nje niso imeli in sem zato gledala eno drugo in po posvetu s prodajalko sem se odločila, da je ne vzamem, ker so baje precej nekvalitetne in niti najmanj primerne za vroče dni, ker se zelo hitro segrejejo (je to sama sintetika) in da tut vprašanje, če bi zadržala našega težkokategornika. ;D No potem sem kupila box in bova s tem probala it ven..sem pa kupila atlas deluxe open 20 sem razmišljala med 10ko in 20ko samo se mi zdi ta bolj primeren za našega mačka, ker je večje sorte. Sem pa že ko sem po netu gledala hotla kupit atlasa 20 potem mi je bil pa ta seveda bolj všeč in voila sem zapravila 10 evrov več. >:( :)