Rock

*nastja* · 25755

Neyka

  • Novofundlanci so zakon!!
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 4.034
    • Točke: 26
  • Neon say: BU
Odgovori #30 : 21 Oktober 2005, 20:39:03

Neyka glede Pink pa mislim,da si pa tolk falila,čeprav jo tud jez rada poslušam sam v rock kategorijo pa res ne spada.


Heh se niti ne ubadam s tem kdo kaj je sam men vsi tuljo če omenim da je Pink pop da je ona Rock in vse drugo sam tist ne ko rečeš. Prov je pa kr neki.

telo medveda omiljeno gibčnostjo tjulnja; vesele in iskrive oči delfina ter srce, ki je bilo tako mehko, tako zvesto in tako polno ljubezni, kot je bilo lahko le srce novofundlandca!

http://myneon.webs.com
http://neyka-neon.moj-album.com


Petra

  • *
    • Prispevkov: 149
    • Točke: 1
Odgovori #31 : 25 Oktober 2005, 12:16:54
A na Big Foot Mamo ste pa pozabili? ::) vam bolj to zamerim kot pa to da ste siddharto spustili... ;D so BFM večje legende....pa že 15 let na sceni...Petra gre pa na koncert.... ;D ;D ;D
Pa še preplonkam iz moje zbirke kar še ni napisano... Elvis Jackson, R.E.M, Radiohead, Coldplay, U2, Rammstein, Robbie Wiliams, System of a down...



trigi

  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 2.357
    • Točke: 5
  • V eni roki nosim sonce, v drugi roki zlati smeh...
Odgovori #32 : 25 Oktober 2005, 14:02:02
Hhehe Jasmina

Jaz sem bil v 4. letniku nazadnje na njihovem koncertu ... naslednji dan sem imel pa krvodajalsko akcijo ;)
Sem seveda skup padel :D

Drugače pa glede navedenih.... Robie Williams??? Rock?!?!? Mogoče POP Rock ... definitvno pa ne rock v pravem pomenu besede.
A niso Rammstein že bolj na Metal strani?? Priznam jih ne poznam tako dobro... samo par komadov, ampak meni delujejo že bolj na oni strani ..


LP, Črt



Petra

  • *
    • Prispevkov: 149
    • Točke: 1
Odgovori #33 : 25 Oktober 2005, 14:57:56
neee....ma me nisi še ti za jasmino zamenjal??!!definitivno moram spremenit slikco v profilu!!al pa jo naj jasmina..jaz imam to že ves čas >:(

jap glede robija bi se strinjala s tabo!ampak...ker pišemo tule o rocku na splošno-se pravi vse od pop rocka do hard rocka...pa sem ga zraven vtaknila :P ma ne mi zamerit... ;D ajd bomo rekli da je res ena easy varianta rocka ;)

jah, glede rammstein; so bolj na hard ja...ampak jaz bi še vedno rekla da so rock.potem so tudi system of a down metal ;D
ali pa prej omenjena metallica-tudi metal, ampak jaz vse to poslušam(brez robija ;D ) pa še vedno pravim da poslušam rock ;D ;D ;D ;D



Jasmina

  • *
    • Prispevkov: 321
    • Točke: 2
Odgovori #34 : 25 Oktober 2005, 15:12:20
petra ok spremenim slikico v avatarju- zvecer- oblubim ;) .. tu v sluzbi jih nimam na compu.. ::)



trigi

  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 2.357
    • Točke: 5
  • V eni roki nosim sonce, v drugi roki zlati smeh...
Odgovori #35 : 25 Oktober 2005, 18:08:48
OOOOO Petra.... se opravičujem ... verjetno nas res zbega Avatar :) Ne vem kako da nisem točno pogledal ... verjetno sem si samo rekel "Ok, dalmatinec, torej Jasmina" :)

Se iskreno opravičujem... upam da vaju kdaj na srečanju tudi ne bom tko menjal ;D

LP, Črt



Petra

  • *
    • Prispevkov: 149
    • Točke: 1
Odgovori #36 : 29 Oktober 2005, 14:04:15
em...mal ste me zmedli s tem ko se je tema razdelila ???
kam pa napišem obljubljeno poročilo iz koncerta? ;D ;D ;D



irenchy

  • irena&rondo
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.265
    • Točke: 20
Odgovori #37 : 29 Oktober 2005, 14:20:36
tukaj!

DOGS ARE NOT OUR WHOLE LIFE, BUT THEY MAKE OUR LIVES WHOLE!
Roger Caras


Petra

  • *
    • Prispevkov: 149
    • Točke: 1
Odgovori #38 : 29 Oktober 2005, 18:08:44
ok...hehe...kje naj začnem...ja noro, res je malo takih koncertov v Sloveniji, sploh pa toliko bendov na kupu!!vse skupaj je trajalo od približno..hm..pol 10 do pol 2, 2 zjutraj.
Slak itak raztura, mislem da je naredu daleč najboljšo priredbo za Neki sladkega od vseh tam ;D
Folka je bilo ogromno...zato sem se jaz držala bolj nekje na sredini ker res ne maram gužve ;) edino na začetku BFM smo se zrinli mal bolj v ospredje ker je boljši filling...
ma, pa sej bo baje vse po TV enkrat...ker se res ne da opisat, je blo nepozabno ;D
Po koncertu sem šla še v backstage (hja, veze pač ;D ;D )mal poklepetala in naredila eno fotko z Ladom Bizovičarjem, pa seveda Gregorjem Skočirjem ::) , pol pa sem našla tam še BARovce...ful prijazni vsi!
Najedli smo se tortice in napili šampanjca...na koncu sem dobila pa še eno luštno žensko majčko od BFM za spomin ;D
Bom še kakšne slikce dala gor...al pa link do albuma, ko jih dobim na računalnik ;)

LP...



Marko

  • *
    • Prispevkov: 948
    • Točke: 6
  • Pasji Kot Hudič
Odgovori #39 : 04 November 2005, 00:20:18
Siddharte pa res ne morš spustit ko rokerje naštevaš Marko mislim no. :-X :-X :-\  ;)

Na podelitvi evropskih MTV-nagrad v Lizboni je nagrado za najboljšega izvajalca naše regije prejela slovenska skupina Siddharta. Vse čestitke!  ;) ;) ;)


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #40 : 04 November 2005, 08:42:15
Na podelitvi evropskih MTV-nagrad v Lizboni je nagrado za najboljšega izvajalca naše regije prejela slovenska skupina Siddharta. Vse čestitke!  ;) ;) ;)


Tudi mi se pridružujemo čestitkam ;D ;D :-* :-* :-*

Lp nina



Neyka

  • Novofundlanci so zakon!!
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 4.034
    • Točke: 26
  • Neon say: BU
Odgovori #41 : 04 November 2005, 11:33:30
Bravo Siddharta! Sam bi bla bol zadovolna če bi se mal bol Slovenije držali. Ampak kokr čjo. Sej je še kakšen drug izvajalc

telo medveda omiljeno gibčnostjo tjulnja; vesele in iskrive oči delfina ter srce, ki je bilo tako mehko, tako zvesto in tako polno ljubezni, kot je bilo lahko le srce novofundlandca!

http://myneon.webs.com
http://neyka-neon.moj-album.com


katya

  • *
    • Prispevkov: 164
    • Točke: 4
Odgovori #42 : 04 November 2005, 11:54:41
Jaz se sramujem,da so Sidi glih slovenci  >:( pa naj kr ostanejo v tujini  ;D

:)Tvoj ljubljenček je odsev tvoje osebnosti!!!


Neyka

  • Novofundlanci so zakon!!
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 4.034
    • Točke: 26
  • Neon say: BU
Odgovori #43 : 05 November 2005, 14:46:14
Zakaj že  ??? ;)

telo medveda omiljeno gibčnostjo tjulnja; vesele in iskrive oči delfina ter srce, ki je bilo tako mehko, tako zvesto in tako polno ljubezni, kot je bilo lahko le srce novofundlandca!

http://myneon.webs.com
http://neyka-neon.moj-album.com


Equus

  • čonča
  • *
    • Prispevkov: 217
    • Točke: 7
  • one animal to rule them all!
Odgovori #44 : 05 November 2005, 16:19:33
Za moje pojme siddharta sodi na vrh svetovne rockovske lestvice.
Drugače pa, kaj kej poslušate od rocka? Jaz sem poslušala the offspring, blink 182 (punk-rock), green day (punk-rock), siddharta, ac/dc...
Potem sem za rockom prešla na punk, od katerega sem poslušala sex pistols, nofx...
Zdaj sem pa pri metalu od katerega poslušam gothic, bleck in death metal.
Skupine: immortal, dark thorne, evanescence, nightwish, arthemesia... Pa še cel kup komadov imam na računalniku tako da se mi ne da naštevat vseh skupin.! ;D


katya

  • *
    • Prispevkov: 164
    • Točke: 4
Odgovori #45 : 05 November 2005, 17:22:43
Neyka preprosto zato, ker pač niso dobri...celo življenje že poslušam rock tak, da si upam trdit,da je sidarta približno neki takega kot hmmm Game over pač na nek način najstniški bend(v večini primerov)...vsi komadi so skor isti pa čist komercialni so zato jih pač ne spoštujem.Moje mnenje!!!Da ne bo kdo mislil,da komu hočem pamet solit-niti ne sam vsak ma svoj okus  ;D

:)Tvoj ljubljenček je odsev tvoje osebnosti!!!


Petra

  • *
    • Prispevkov: 149
    • Točke: 1
Odgovori #46 : 05 November 2005, 19:23:44
katya sej dobiš tak občutek tud zaradi fanov-in pri siddharti je večina mladih kričečič najstnic ki so pač zaljubljene v tomija ;D ;D ::) in potem pač ne pridejo na koncert uživat in poslušat rock muzke ampak gledat nastopajoče ;)
skomercializirani so pa itak do fula ;)
glede spoštovanja; jaz jih tudi ne poslušam, in mi niso kaj preveč všeč-tudi njihov nastop(mal se preveč nosijo :P)ampak spoštujem pa jih, zaradi tega ker so prilezli tako visoko, in verjamem da z garanjem...če ne drugega spoštujem vztrajnost, ampak kaj ko so se pokvarli :-\



Equus

  • čonča
  • *
    • Prispevkov: 217
    • Točke: 7
  • one animal to rule them all!
Odgovori #47 : 06 November 2005, 10:05:49
Iron Maiden,
Metallica

tole pa 100% ni rock :o :-\ ;D, ampak IRON MAYDEN so veliki predstavniki heavy metala, METALLICA pa new metala!

Pa še zasledila sem ALYO kar je pa bolj pop rock ;)


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #48 : 06 November 2005, 10:17:03
Če smo pa ravno ri tem pa tudi Nofx ni ravno punk ampak bolj punk rock oz. ska- punk :P

Katya ;D pa saj rock se deli na veliko veliko podzvrsti. Pa recimo, da ti poslušaš Hard rock,, siddharta je pa pop-rock ali pa recimo soft rock.
 Meni tudi recimo hard punk ni ok,pa so še vedno Punkrti zakon, pa Nieti recimo od slovenskih  ampakod tujih  mi pa recimo pravi punk sploh ne diši je že bolje  ska-punk. Pač odvisno v katero smer se usmeriš ne ;).

Lp nina




katya

  • *
    • Prispevkov: 164
    • Točke: 4
Odgovori #49 : 06 November 2005, 10:22:17
Ninci sej ne gre sam za njihovo muziko ampak za njihov nastop-tak kot se oni obnašajo pač ne morejo predstavljat ene slovenije-bi blo boljš če bi kaka Natalija Vrboten zmagala  ;D je bolj prisrčna.

Equus ... IRON MAIDEN so v prvi vrsti hard rockerji!!!!!! In jih nikar ne meči v metalce  ;) -Tu sem pa občutljiva,ker je to moj najljubši bend!!!   ;D


:)Tvoj ljubljenček je odsev tvoje osebnosti!!!


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #50 : 06 November 2005, 10:31:06
Ninci sej ne gre sam za njihovo muziko ampak za njihov nastop-tak kot se oni obnašajo pač ne morejo predstavljat ene slovenije-bi blo boljš če bi kaka Natalija Vrboten zmagala  ;D je bolj prisrčna.


Zdej te pa ne mrama več >:( ;D ;D Mojo najbolj anti... pevko omenjaš na mojem forumu. Jao in to še v temi rock :P (škoda, ker ni smajlija, ki bruha ;D ;D)

Drugače pa, ja madona sej so zvezde a ne, napolnili so stadion, zmagali na MTV-ju so what? sorry imajo vso pravico, da se vedejo kot zvezde, pa naj v tem tudi uživajo big deal, vsaj nekdo, ki to zna. Ne pa neki buci vuci, pocukrane fore ala Natalija, Saška, ... V tem primeru je potem že bolja Žana aka Silikonski joški, ker vsaj v fris pove točno to kar misli. Naša scena je itak v podnu pa ne samo rock, ampak vsa scena, tudi pop, punk, Avseniki so še vedno zakon a ne ;D ;D

Sploh pa sej siddharta ne predstavlja Slovenije, saj jim to tudi ni v interesu konec koncev, no vsaj meni v njihovem primeru ne bi bilo, gre za predstavljanje njihove glasbe, ne pa naše" zakotne" Slovenije. Ta naj kar ostane nepoznana, da nam je tujci ne pokvarijo 8)

Lp nina



katya

  • *
    • Prispevkov: 164
    • Točke: 4
Odgovori #51 : 06 November 2005, 10:41:35
Vsaj pri Avseniku se strinjava  ;D

:)Tvoj ljubljenček je odsev tvoje osebnosti!!!


Equus

  • čonča
  • *
    • Prispevkov: 217
    • Točke: 7
  • one animal to rule them all!
Odgovori #52 : 06 November 2005, 12:07:14
Če smo pa ravno ri tem pa tudi Nofx ni ravno punk ampak bolj punk rock oz. ska- punk :P

Katya ;D pa saj rock se deli na veliko veliko podzvrsti. Pa recimo, da ti poslušaš Hard rock,, siddharta je pa pop-rock ali pa recimo soft rock.
 Meni tudi recimo hard punk ni ok,pa so še vedno Punkrti zakon, pa Nieti recimo od slovenskih  ampakod tujih  mi pa recimo pravi punk sploh ne diši je
Citiraj

Ja pa sej samo meni se zdi da je večja razlika če napišeš da je iron mayden in metallica rock, kot pa da so nofx punk, v resnici pa so ska-punk! ;)

Od kdaj pa obstaja hard punk? ???


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #53 : 06 November 2005, 12:14:13
Equus saj ne obstaja ;D Samo z temi besedami  sem vam najlažje ločila punk in ska punk in punk od rocka in pop-rock od rocka in starega rocka in vsega ostalega.

Skratka hard punk je zame res tisti pravi punk. Sem ne spadajo ne Nofx, ne Punkrti ne Niet pa še marsikateri drugi ne.

Drugače pa ja, je razlika med ska-punkom in punkom velika, ker recimo Nofx-i uporabljajo še kakšno trobilo (vsaj mislim, da je to pravilen izraz, inštumenti so mi čisto leva stvar), ki ga pri punku definitivno ne najdeš ;)

Lp nina



zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #54 : 06 November 2005, 13:59:44
Ja, bravo Siddharta!!!
Meni imajo veliko pesmi ful dobrih in se strinjam z ninci, zakaj ne bi uživali slave, če jo lahko :)

Mimogrede, a bi kdo šel na koncert Robbieja Williamsa drugo leto? Verjetno v Avstrijo. Datumi in mesta bomo zvedeli 9. novembra :D.

lp

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


Equus

  • čonča
  • *
    • Prispevkov: 217
    • Točke: 7
  • one animal to rule them all!
Odgovori #55 : 06 November 2005, 21:57:23
Equus saj ne obstaja ;D Samo z temi besedami  sem vam najlažje ločila punk in ska punk in punk od rocka in pop-rock od rocka in starega rocka in vsega ostalega.
Aha potem se pa nismo razumeli! ;)
Kje je siddharta sploh dobila neko nagrado in za kaj?

P.S.: lahko me kličete kar špela ni treba equus... :D


Marko

  • *
    • Prispevkov: 948
    • Točke: 6
  • Pasji Kot Hudič
Odgovori #56 : 07 November 2005, 11:12:52
Kaj pa če bi nagrado prejel nihče drug, kot pa največja zvezda v Slovenii. In to je.... Fredy Miller! Jeeeee  ;D ;D ;D ;D LOLLLL


trigi

  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 2.357
    • Točke: 5
  • V eni roki nosim sonce, v drugi roki zlati smeh...
Odgovori #57 : 07 November 2005, 20:32:38
Siddharta je prejela nagradno na prireditvi MTV Europe Music Awards.

Prejela pa jo je za najboljši band v naši regiji.. torej v regiji ki jo pokriva MTV Adria.

LP, Črt



zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #58 : 10 November 2005, 14:47:30
Tam ta raaaam! Datumi in kraji Robbiejeve turneje 2006 so znani  :D :D

Za nas je verjetno najbolj zanimiv Dunaj - 18. Avgusta  ;D

Ostale detajle si lahko pogledate na njegovi spletni strani: klik  :-*

lp

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #59 : 10 November 2005, 18:30:34
Zdejle sem bila pa totalno šokirana. Kot veste so bili datumi objavljeni včeraj, hkrati pa se je odprla tudi trgovina za člane (ki plačajo članarino) spletne strani od Robbieja. Ostali lahko karto kupimo čez 10 dni... No v glavnem... koncert 13 Septembra v Londonu in 23 Avgusta v Bernu je razprodan!!! Madoniš...

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"