Rock

*nastja* · 25751

irenchy

  • irena&rondo
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.265
    • Točke: 20
Odgovori #60 : 10 November 2005, 20:30:54
a to že za nalednje leto al kuga! za nazaj vrjetno ne :-\ ;)

DOGS ARE NOT OUR WHOLE LIFE, BUT THEY MAKE OUR LIVES WHOLE!
Roger Caras


zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #61 : 10 November 2005, 20:55:25
2006 ja ;)

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


irenchy

  • irena&rondo
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.265
    • Točke: 20
Odgovori #62 : 10 November 2005, 21:10:27
o joj....to pa je :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) Robbie Williams ;D ;D :) :)

lp

DOGS ARE NOT OUR WHOLE LIFE, BUT THEY MAKE OUR LIVES WHOLE!
Roger Caras


Neyka

  • Novofundlanci so zakon!!
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 4.034
    • Točke: 26
  • Neon say: BU
Odgovori #63 : 10 November 2005, 22:15:19
Nevem kdo je rekel da je Siddharta pop/rock oz. soft rock. Ampak to pa niso. So čisto popolnoma samo rock kakšna pesem se najde pop rock. Pa njihiva muska ni skos ista. Edino kar dela njihovo glasbo prepoznavno je Tomijev glas. Mogoče pri tem dobite občutek da si je glasba podobna. Sicer pa pri katerem izvajalcu si pa ni. Meni so se še kakšno leto nazaj zdele vse Pinkine pesmi eno in isto sranje. Ma danes bi čudno gledala tistega ki bi mi rekel da se mu vse pesmi zdijo enake. Pomoje je tako pri vseh izvajalcih če se ne zanimaš za njihovo glasbo.

Da so skomercializirani se strinajam ampak glede na to da so dobri (v svetovnem oz. vsaj evropskem merilu) si to lahko privoščijo. Mi gre pa na živce tisto sranje, da gre v Slo večina folka na koncert gledat Tomija ali pa zato da bi lahko rekli da so bili tam. Natanko tako je blo za Bežigradom. Mogoče nas je blo ene tisoč do dva tisoč tistih ki smoo skakali v prvih 5 do 10 vrstah ostali so pa stali, pili, se dolgočasili, sedeli in gledali. BV če mene vprašate. Raje denar prišparam.

Drugače mi je pa zelooo všeč gothic rock, ki je zadnje čase med mojimi najljubšimi. In Within Temptation ruls  ;D

telo medveda omiljeno gibčnostjo tjulnja; vesele in iskrive oči delfina ter srce, ki je bilo tako mehko, tako zvesto in tako polno ljubezni, kot je bilo lahko le srce novofundlandca!

http://myneon.webs.com
http://neyka-neon.moj-album.com


irenchy

  • irena&rondo
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.265
    • Točke: 20
Odgovori #64 : 11 November 2005, 10:49:52
Meni se tudi zdi, da njihova muzka ni skos ista. Nevem no...npr. sem rekla, da imajo Atomik harmonik :P skos isto in me je stric skor.... :Ppač kako morm, da nimajo vse isto...a meni se zdi vse isto :D :D :D :D :D

Da so skomercializirani se strinajam ampak glede na to da so dobri (v svetovnem oz. vsaj evropskem merilu) si to lahko privoščijo. Mi gre pa na živce tisto sranje, da gre v Slo večina folka na koncert gledat Tomija ali pa zato da bi lahko rekli da so bili tam.
se strinjam. Če lahko naj uživajo

Kaj pa če bi nagrado prejel nihče drug, kot pa največja zvezda v Slovenii. In to je.... Fredy Miller! Jeeeee ;D ;D ;D ;D LOLLLL
joj ta fredy....najbolj se režim, ko je on kje kakšna komisija in potem govori kako je trba pet itd. :D :D :D

Drugače pa, ja madona sej so zvezde a ne, napolnili so stadion, zmagali na MTV-ju so what? sorry imajo vso pravico, da se vedejo kot zvezde, pa naj v tem tudi uživajo big deal, vsaj nekdo, ki to zna. Ne pa neki buci vuci, pocukrane fore ala Natalija, Saška, ... V tem primeru je potem že bolja Žana aka Silikonski joški, ker vsaj v fris pove točno to kar misli. Naša scena je itak v podnu pa ne samo rock, ampak vsa scena, tudi pop, punk, Avseniki so še vedno zakon a ne ;D ;D
se strinjam..mislim se tukaj spodi podpišem :)
avseniki rulzzz :P :P :P :P :P ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)

drugače pa ni jih čez Blinke :) pa Good Charlott :) pa še čez koga :P

lp


DOGS ARE NOT OUR WHOLE LIFE, BUT THEY MAKE OUR LIVES WHOLE!
Roger Caras


zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #65 : 11 November 2005, 20:37:59
Neyka, se strinjam s teboj!

Btw, Robbie ima že tri koncerte razprodana, ene par jih je na meji; jajks!

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


Neyka

  • Novofundlanci so zakon!!
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 4.034
    • Točke: 26
  • Neon say: BU
Odgovori #66 : 11 November 2005, 21:10:00
Akcijaaaa mogoče pa kakšno dobite  ;D A ma kdo namen it??

telo medveda omiljeno gibčnostjo tjulnja; vesele in iskrive oči delfina ter srce, ki je bilo tako mehko, tako zvesto in tako polno ljubezni, kot je bilo lahko le srce novofundlandca!

http://myneon.webs.com
http://neyka-neon.moj-album.com


zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #67 : 11 November 2005, 21:45:47
A na Robbija? ;D ;D ;D Jaz pa nekej veeeen... pa vam ne poveeem :P

lp

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #68 : 11 November 2005, 21:47:40
A na Robbija? ;D ;D ;D Jaz pa nekej veeeen... pa vam ne poveeem :P


Daj povej no, mi smo tudi firblčni, a gremo ali ne gremo :P ;D

Lp nina



zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #69 : 11 November 2005, 21:56:34
GREMO!!! Prvi avgust mamo da smo v Minhnu ;D ;D

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #70 : 11 November 2005, 22:04:03
GREMO!!! Prvi avgust mamo da smo v Minhnu ;D ;D

Tararam že pakiramo, to je skoraj za moj roj. dan, ampak ne častim jaz :P 

No takole torej PeSjanar.Si koncert Robbija, vsi morate nujno imeti oblečene naše majice ;D, da se bo vedelo od kod smo, a ne ;D
Samo še varstvo za najine tri bumbarje zrihtam, pa ker je to poleti ne bi smel biti problem,  pa karte kupimo....

Lp nina



zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #71 : 11 November 2005, 22:12:14
Tararam že pakiramo, to je skoraj za moj roj. dan, ampak ne častim jaz :P

No takole torej PeSjanar.Si koncert Robbija, vsi morate nujno imeti oblečene naše majice ;D, da se bo vedelo od kod smo, a ne ;D
Samo še varstvo za najine tri bumbarje zrihtam, pa ker je to poleti ne bi smel biti problem, pa karte kupimo....

Superca :) Sam majčke pa morjo bit Robbijeve  :-*  ;D.

Citiraj
pa karte kupimo....
Oh ninci...zoe skrbi za vse  ;) karte že naročene  ;D. Sem kar pohitela, da ne bi brez ostala pardon, ostali  ;D. Aja, pa če komu kej ne bo vredu ali pa kaj podobnega, ni problema, niste pod nobenim pritiskom, jaz vem da grem  ;D če gresto z mano ali pa ne  :P ;D
Aja imam pa 4 karte  :)

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #72 : 11 November 2005, 22:17:10
Superca :) Sam majčke pa morjo bit Robbijeve  :-*  ;D.
Oh ninci...zoe skrbi za vse  ;) karte že naročene  ;D. Sem kar pohitela, da ne bi brez ostala pardon, ostali  ;D. Aja, pa če komu kej ne bo vredu ali pa kaj podobnega, ni problema, niste pod nobenim pritiskom, jaz vem da grem  ;D če gresto z mano ali pa ne  :P ;D
Aja imam pa 4 karte  :)

Najprej pesjanarske, potem pa robbijeve :P Črt itak ve da gre, pa tudi če gre brez mene :P Tako da.. mislim, da boš družbo enega od naju v vsakem primeru imela ;D

Lp nina



zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #73 : 11 November 2005, 22:23:00
Lahko so spredaj robbijeve zadaj pa pesjanarske ;D. 4 karte sem naročila, ker je to največ kar jih lahko v enkratnem naročanju naročiš za en koncert, tako da če se nas nabere več, lahko še naročimo.

lp

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #74 : 11 November 2005, 22:31:14
No, sem ravnokar ugotovila, da ne morem več naročiti kart... razen potem po 19. Novembru

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


Neyka

  • Novofundlanci so zakon!!
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 4.034
    • Točke: 26
  • Neon say: BU
Odgovori #75 : 11 November 2005, 22:37:55
Ja sej jih lah kdo drug verjetno.

telo medveda omiljeno gibčnostjo tjulnja; vesele in iskrive oči delfina ter srce, ki je bilo tako mehko, tako zvesto in tako polno ljubezni, kot je bilo lahko le srce novofundlandca!

http://myneon.webs.com
http://neyka-neon.moj-album.com


zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #76 : 11 November 2005, 22:41:02
Lahko, samo se mora prijavit in plačat članarino ;)

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #77 : 12 November 2005, 19:45:59
Štirje koncerti so razprodani ;D. Oba v Švici in dva v Veliki Britaniji.

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #78 : 14 November 2005, 16:27:32
Razprodanih je 5 koncertov ;D, poleg zgoraj naštetih še koncert na Danskem.

lp

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #79 : 16 November 2005, 15:34:51
9 koncertov je razprodanih... Naš je še frej :)

Aja, a odpremo za tole kako drugo temo, glede na to da je Robbie bolj kralj popa kot rocka pa še nima veze s šolo.

lp

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #80 : 19 November 2005, 23:26:10
Sej ne vem, če kdo to sploh bere, ampak bom vseeno napisala ;D

Torej, danes so šle karte v prosto prodajo. Razprodanih pa je 22 koncertov... od 32, ki so šli v prodajo danes, potem pa so še trije, ki bodo naprodaj kasneje. Noro!
Frej so še:
Dunaj 19. Avgusta,
Hockenheim 12. Avgusta,
Koln 9. Avgusta,
Minhen 1. Avgusta,
Berlin 27 Julija,
Hamburg 14. in 15. Julija
Pariz 17. Junija in
Durban (JAR) 10. Aprila.

Tralala, mi pa gremo na Robbija :D

lp

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


irenchy

  • irena&rondo
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.265
    • Točke: 20
Odgovori #81 : 19 November 2005, 23:27:16
zoe...beremo :)

norci eni že zdej za naprej :P :P

lp

DOGS ARE NOT OUR WHOLE LIFE, BUT THEY MAKE OUR LIVES WHOLE!
Roger Caras


irenchy

  • irena&rondo
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.265
    • Točke: 20
Odgovori #82 : 05 December 2005, 17:54:00
mrtvo je mrtvo........no takole bo vrjetno zgledal koncert, glede na to da je že vse razprodano ;)


lp

DOGS ARE NOT OUR WHOLE LIFE, BUT THEY MAKE OUR LIVES WHOLE!
Roger Caras


zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #83 : 05 December 2005, 22:53:56
Hehe , frej je še 9 koncertov, od tega dva še nista v prodaji. Po tanovem bodo v Minhnu trije koncerti

Go Robert, go

lp

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #84 : 06 December 2005, 22:33:21
mam cd od Within Temptation  ;D



KamI

  • *
    • Prispevkov: 739
    • Točke: 7
  • ..it's nice to come home to a warm cat.
Odgovori #85 : 07 December 2005, 15:43:12
Kaj pa Linkin Park  ??? ;D

"In order to keep a true perspective of one's importance, everyone should have a dog that will worship him and a cat that will ignore him."  - Dereke Bruce

Val in Pasha


_lily_

  • *
    • Prispevkov: 386
    • Točke: 4
Odgovori #86 : 07 December 2005, 21:26:11
pozdravljeni vsi!

jaz pa imam (da se malo pohvalim :) ) ogromno pesmi od within temptation na računalniku, pa tudi od mnogih drugih gothic metal bandov (metalka po duši, nimaš kaj ;D )
zoe in drugi ki greste na koncert, prosim za podrobnosti :D

lp



*matei*

  • pejnourt
  • *
    • Prispevkov: 171
    • Točke: -35
  • Porihtanc
Odgovori #87 : 09 December 2005, 12:29:38
mrtvo je mrtvo........no takole bo vrjetno zgledal koncert, glede na to da je že vse razprodano ;)


Tkole je prej v Ambasadi. ;) :P




zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #88 : 09 December 2005, 15:11:45
A bi šel kdo jutri ali pa v nedeljo na sejem gramofonskih plošč in CD-jev?

lp

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #89 : 09 April 2006, 21:09:06
Pam pa ram pa raaaaaaam

Jutri se uradno začne Intensive Care turneja Robbieja Williamsa juhej  ;D Jutri ima prvi koncert v Dubaju  :)

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"