Briketi Best Choice

tajchy · 4033

tajchy

  • *
    • Prispevkov: 74
    • Točke: 0
  • Boni I miss you
: 26 Avgust 2007, 19:33:46
Ali kdo pozna hrano Best Choice?

Jaz sem dobila informacijo,da je ta hrana zelo hvaljena. Ali kdo ve kaj več o tem?


LP


Smrček

  • *
    • Prispevkov: 2.016
    • Točke: 0
  • Little star :*
Odgovori #1 : 08 Oktober 2008, 16:52:58
A nihče ne ve :o (ker moja prijateljica je dobila psa ki ga hrani s to hrano! priporočila jo je vzrediteljica)  pa me je vprašala če jaz vem ali je OK
upam da se bo našel kdo  :-\ :-\

I´m the sweetest trouble maker ;) :D


Smrček

  • *
    • Prispevkov: 2.016
    • Točke: 0
  • Little star :*
Odgovori #2 : 19 November 2008, 16:08:46
Hmmmmmmmmmmmmmm :( :-\

I´m the sweetest trouble maker ;) :D


tajchy

  • *
    • Prispevkov: 74
    • Točke: 0
  • Boni I miss you
Odgovori #3 : 10 December 2008, 22:09:54
Saj je vseeno:)
Tara jih je nekaj časa jedla, vendar ni bila hrana za njo, tako da smo nato zamenjali in zdaj je Royal canin- cocker spaniel



lp


shawtyy*

  • *
    • Prispevkov: 593
    • Točke: 0
  • my sunshine :*
Odgovori #4 : 10 December 2008, 22:15:41
Naša je jedla best choice :) in je bla prebava super, dlaka super vse vredu edino dišala ji ni kaj preveč ;D smo dajali konzerve malo polek :) sedaj pa smo preklopili na Eagle pack ker smo mislili da bo kaj bolše jedla pa ji spet ne diši ;D tako da ko pojemo Eagle pack.. bomo šli nazaj na Best choice + konzerva ;D

Urska in Joy


My angel.. Ajka  2009-2014


Kimi

  • *
    • Prispevkov: 329
    • Točke: 0
Odgovori #5 : 08 Januar 2013, 20:19:20
tudi meni je danes prodajalka ponudila tole hrano namesto royala in boscha, pa je nisem vzela, ker je ne poznam  :-\. ne vem kaj naj izberem, ker naša je postala izbirčna,pred meseci pa bi pojedla vse kar bi ji dala..sem v dilemi  ??? ???



KARMEN

  • *
    • Prispevkov: 2.469
    • Točke: 4
Odgovori #6 : 21 November 2013, 21:18:39
Ali kdo uporablja to hrano?



mešanček

  • *
    • Prispevkov: 16
    • Točke: 0
Odgovori #7 : 18 April 2014, 14:14:17
še kake izkušnje s to hrano? LP



majajama

  • *
    • Prispevkov: 93
    • Točke: 0
Odgovori #8 : 01 Julij 2014, 14:37:26
Jaz sem jo kupila pred dobrim tednom prvič, ker še preizkušam, iščem najboljšo varianto za našo mladičko NO. Najprej sem imela Hills (ker jo je dobivala že v leglu), potem sem poskusila Eukanubo in zdaj Best Choice.
Nisem še vedela, da moram hrano menjati postopoma, zato sem novo uvedla, ko sem prejšnjo pač porabila do konca. Pri prehodu iz Hills na Eukanubo ni bilo težav, zdaj pri Best Choice pa ima pogosto redko blato, kaka "na obroke", torej na enem "izhodu za kakanje" izloči najprej malo klobasice, nato čez par korakov ali čez kakšno minuto še malo mehkejše zadeve in včasih še tretjič kakšen "pljunek" mehke zadeve.
Najprej sem mislila, da je to posledica menjave, ko pa zdaj po več kot tednu dni ni nič boljše, menim, da ji ti briketi ne ustrezajo. Bom morala iskati naprej... :-\



arči

  • *
    • Prispevkov: 126
    • Točke: 0
Odgovori #9 : 27 Maj 2015, 17:54:18
Jaz sem imela pred 3 leti to hrano. To je edina hrana, po kateri se ni praskal, imel je super kakec, dlaka super. Potem smo malo menjavali zaradi okusa (TOTW). Vendar mu je TOTW zgleda premočna, zdaj sem vzela AG senior, kakec je super, vendar se praska. Imela sem v mislih še Bosch sensitive (se še odločam), ampak glede na dobre izkušnje bom zopet probala s to hrano Best Choice Dr. Clauders. Verjetno lamb and rice (je že jedel) ali pa potem katero od sensitive plus.  :) Bom še malo premislila, glede Boscha še nimam izkušenj, bomo videli  ;)
Je imel kdo sensitive plus? Izkušnje? Moj je bil takrat na jagnjetini, zato me zanima.

"Dogs are not our whole life but they make our lives whole." [Roger Caras]