8. Klubska razstava SKR 13.10.2007

Ovcka · 10424

Person

  • *
    • Prispevkov: 556
    • Točke: 2
Odgovori #30 : 14 Oktober 2007, 09:36:44
Hehe, pa si prehitela s fotkami :)

Mislim, da lahko na 1. fotki poleg Wi še nekoga drugega opazite ;D

Napišem kaj več potem popoldan, k uredim fotke ter odlavfam tekaški trening ... če bo mi seveda ostalo še sploh kej energije :-[

... Pluto, the golden retriever, itak ... :)


rashy

  • *
    • Prispevkov: 171
    • Točke: 0
  • Go Rush
Odgovori #31 : 14 Oktober 2007, 15:36:01
ciao, tudi nama je šlo super fino fajn, dobila sva pokalček bis baby in obroček za žvečt. v opisu pa vse najboljše in na konc "future star" in zdej sem jst bol važna k raš=)))))
za naju je bilo prvič tko, da sem bila sama zelo zmedena kljub temu, da nisva imela nobene konkurence v puppy razredu....sem pa prepričana, da se naslednje leto spet vidimo

lp, n

love animals


rashy

  • *
    • Prispevkov: 171
    • Točke: 0
  • Go Rush
Odgovori #32 : 14 Oktober 2007, 15:38:17
vsem tekmovalcem ,zmagovalcem še čestitke
polona: ful maš natrenirano kužiko za razstave, res lepo. pa me zanima kje si se naučila dresure in kako sta vadili, hvala ;)
slikce bom pa pripela tud jaz, ob priliki...

love animals


Avrora

  • *
    • Prispevkov: 543
    • Točke: 6
  • Totally Toller
Odgovori #33 : 14 Oktober 2007, 18:31:20
Čestitke vsem! Še posebej Wi in Poloni, ki že na prvi razstavi takole zmagujeta in delata dobro reklamo za Tollerje :D 8)


*LuNa*

  • *
    • Prispevkov: 806
    • Točke: 10
Odgovori #34 : 14 Oktober 2007, 19:59:18
Jaz pa nad tokratno specialko nisem bila najbolj navdušena. Glede na to, da sem bila le gledalka, sem pogrešala kvalitetne pse. Vsaj pri labradorcih ni bilo ravno veliko za videt, še posebej če primerjam z lanskoletno specialko.

Psarna Lunca's - vzreja labradorcev
http://luncas.vovk.si


Agnes

  • Šema
  • *
    • Prispevkov: 366
    • Točke: 21
Odgovori #35 : 14 Oktober 2007, 20:50:10
Rashy, čestitam za lepe rezultate. Tvoj kuža je res super pesjan in ima gotovo, to si lahko upam trditi, svetlo razstavno prihodnost. Zato ga kar pokaži še kje. Sodniku je bil res zelo zelo všeč, pohvalil je tudi temperament in neverjetno uravnoteženost za starost. Jaz sem pa vodila krog peri labijih in se potem še malo posodila pljuča pred bisom. Pa blesavega setra imela s seboj  :P.

Lp Neža


Los je car.


popo

  • *
    • Prispevkov: 341
    • Točke: 13
Odgovori #36 : 15 Oktober 2007, 00:04:49
Pozdravljeni.

Ce povzamem dogajanje na razstavi, je vse skupaj zame zgledalo nekako tako: super vreme, dobri psi in odlicna druzba. Videl sem tisto kar me je zanimalo, spoznal nekaj novih ljudi, se fajn nacvekal, pocohal kaksnega psa, itd. Domov sem sel sicer malo utrujen, ampak zadovoljen.  8) 

Organizacija je bila super. Agnes se je slisalo kilometre dalec, razstavljalci so se lepo obnasali, ob ringih je bilo dovolj prostora za fotke,...tako da cestitke za se eno uspesno razstavo. Seveda pa vse cestitke tudi vsem tekmovalcem!
Rashy: vama pa se posebej za odlicen razstavni "krst". Za drugic pa le ves, da se tece v nasprotni smeri urinega kazalca. hehe  :P


Tukaj pa je se nekaj mojih utrinkov labradorcev z razstave. Ni veliko, nekaj pa je kljub temu. Veliko sem samudil, ko sem cakal na pleskavico, tako da zal ni veliko posnetkov  ::)












Evo ga Rush!





No, ta obraz pa pove kako fajn smo se imeli.





Lep pozdrav



Ovcka

  • *
    • Prispevkov: 5.431
    • Točke: 14
  • ..: Cosmo :..
Odgovori #37 : 15 Oktober 2007, 08:18:12
Agnes a ti si bila tista s setrom, nad katerega je bil moj mali nekaj "jezen"  :o Se ti opravicujem za tisto rencanje, zadnje case se mu dogaja, da kar za brezveze nad katerega takole zarenci, res ne vem zakaj.. Zato sem ga pa tudi potem izlocila iz igre in zaprla v kletko, da je vedel, da je naredil nekaj narobe.. Ah ja, sicer je pa verjetno kriva teta puberteta  ;)

rashy tudi jaz vama zelim, da bi se prisla pokazat se na kaksno razstavo, kajti mali je bil neverjetno skuliran, glede na to, da je bila to njegova prva razstava, tako da, malo premisli o tem..  ;)

Lp..

Living is Easy with Eyes Closed

Hoiker's Cosmic Adventure
Moj album


Azu

  • Duck Tolling
  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 2.786
    • Točke: 55
  • The Red Dogs
Odgovori #38 : 15 Oktober 2007, 09:15:03
polona: ful maš natrenirano kužiko za razstave, res lepo. pa me zanima kje si se naučila dresure in kako sta vadili, hvala ;)

Čestitke še od mene za BIS baby. ;D Ti nisem uspela čestitat na mestu samem, ker sem morala takoj v ring. :-\

Jaz sem z Wi vadila kar doma. Nisva delali veliko. Stanje pri miru ji ni novo (je morala včasih vsak teden par minut pri miru takole stat, da sem jo slikala za vzreditelja), začeli pa sva tako, da sem jo veliko nagrajevala za to, da je stala pri miru (in klikala seveda). In sva prišli iz 1s na par minut v nekaj mesecih (vadili sva 1x na teden po 2-3 minute). Sicer morava še natrenirat kam mora postaviti tace (velikokrat sprednje tace potegne preveč naprej).
Tek ob meni nisva posebno vadili. Je že navajena ob meni tečt, samo včasih mi še vedno gre v poleg in začne visoko dvigovat sprednje tace (na razstavi je to naredila ene 2x proti koncu kroga). Piflar... ::)
Za pregled zobkov in celega telesa pa sva delali tako, da sem prvo to počela samo jaz, ko je bilo že čisto sproščena, ko sem to delala jaz, so to naredili še moji starši in sestra, potem prijatelji in na koncu še ljudje ki jih je prvič videla (v moji šoli sem izkoristila priliko za to).

Laetus Canis - Varstvo psov v Ljubljani

Felix qui potuit rerum cognoscere causas.
(Vergil)


Agnes

  • Šema
  • *
    • Prispevkov: 366
    • Točke: 21
Odgovori #39 : 15 Oktober 2007, 09:19:11
Popo, ti me kar zezaj  :P. Isto sem prakticirala v nedeljo, pa sem danes čisto brez glasu. Hihi.

Ovcka, ja, to sem bila jaz in tisto moj seterček Mini. Sploh ni bilo panike, si Cosma lepo ustavila. Taka repenčenja so tudi za Minija zelo koristna, saj do sedaj še ni imel nobene slabe izkušnje in se mora naučiti, da ni nujno v vsakega psa rinit in sitnarit za igro. Če je ne, je pač ne. Tako da je bilo koristno tudi malčka :).

Azu, čestitke še tu od mene in Mincka.

Lp Neža

Los je car.


Azu

  • Duck Tolling
  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 2.786
    • Točke: 55
  • The Red Dogs
Odgovori #40 : 15 Oktober 2007, 09:21:59
Hvala Agnes.
Te je bilo lepo spet videti in seveda prečohati Minija (ki je samo gledal okoli, kdaj te bo spet videl ali slišal). ;)

Laetus Canis - Varstvo psov v Ljubljani

Felix qui potuit rerum cognoscere causas.
(Vergil)


Ovcka

  • *
    • Prispevkov: 5.431
    • Točke: 14
  • ..: Cosmo :..
Odgovori #41 : 15 Oktober 2007, 10:36:43
Se moje fotke zlatkotov: klik  ;D

Living is Easy with Eyes Closed

Hoiker's Cosmic Adventure
Moj album


*LuNa*

  • *
    • Prispevkov: 806
    • Točke: 10
Odgovori #42 : 15 Oktober 2007, 10:45:39
Popo kakšen se ti je zdel pa karakter labijev? Meni se je večina zdela preveč mirnih, brez tistega pravega labijevskega entuziazma - ne vem no, vsaj jaz od labradorca pričakujem, da je "norc" in mi je karakter res ful pomemben in me kakšna mirnost prav odbija.
Karakterno se mi je še najboljši zdel Chance, čeprav je na trenutke zgledal popolnoma neposlušen  :P, in pa tisti rumen labi, ki je tekmoval v veteranih. Noben drug me pa glede temperamenta ni prepričal.

Psarna Lunca's - vzreja labradorcev
http://luncas.vovk.si


rashy

  • *
    • Prispevkov: 171
    • Točke: 0
  • Go Rush
Odgovori #43 : 15 Oktober 2007, 11:46:32
ja hvala za čestitke, sem vesela da je Rush naredil dober vtis... Tudi meni osebno je bilo na razstavi zelo všeč-ni za primerjat z zadnjo, ko sem bila kot gledalka v Zagrebu. Ful je blo luštno res, sonček , travica, pa eno pivo pa še druženje in navsezadnje pokalček :D :D :D

popo: pa ni treba drugič vsem povedat, da sem mal smeri pomešala....  :P

lp

love animals


rashy

  • *
    • Prispevkov: 171
    • Točke: 0
  • Go Rush
Odgovori #44 : 15 Oktober 2007, 11:51:22
http://www.facebook.com/album.php?aid=16017&id=670975406&ref=mf

če koga slučajno zanima pa na tem linku lahko vidite malo več slik od Rusha....od mikro malega do 25 kilskega deca :D :D :D

love animals


Chance05

  • *
    • Prispevkov: 86
    • Točke: 1
Odgovori #45 : 15 Oktober 2007, 12:00:25
Karakterno se mi je še najboljši zdel Chance, čeprav je na trenutke zgledal popolnoma neposlušen  :P,

hi hi hi ... sej ne da zgleda, na trenutke tudi je ....  :P   :-[  ...

je pa zato tako lepo sprehoditi mojega sobotnega posvojenca Minimalca ... sploh te roke ne bolijo ...  ;D
Van den Bik ga je pogrešal čisto na koncu, ko sva še pospravljala smeti, in je imel cel poligon sam zase ... naredil je uspešno preiskavo terena in našel še dve skriti prazni plastenki in eno pol popito kozervo piva (ostanek se je zlil meni po rokah po šolski predaji aporta  :o ) ...

popo: pa ni treba drugič vsem povedat, da sem mal smeri pomešala....  :P

sej mu ni bilo treba ... smo opazili tudi ostali  ;D kar tako naprej, pa v pravi smeri ! tamal je car !

Wi je pa prava  piflarka ... pa šarmerka tudi

pa seveda hvala Neži na vpitju, dretju in zbiranju nepokornih in neposlušnih  :P

pa hvala Popotu na obljubljenih slikcah  :P

Black is beautiful ... and it goes with everything!


Agnes

  • Šema
  • *
    • Prispevkov: 366
    • Točke: 21
Odgovori #46 : 15 Oktober 2007, 12:22:19
Hihi, Tina, ni problema za dretje. Je danes Minimalc zelo hvaležen, ko mu ukaze šepetam  :P. Res škoda, da sem imela še delo v soboto zvečer. Dirkanje nadoknadimo čim prej, ker je skorajda nujno potrebno in obvezno. Minimalček ni imel prav in čisto nobene pripombe čez sobotno guvernanto, po mojem bi se kar pustil prodat za en šmakos, en čohec in en krog z velikim crnim. Verjamem, da ne bolijo roke, ker je Minc hudo lahka kategorija norca.

So se pa na klubu hudo potrudili in objavili že REZULTATE.

Lp N.


Los je car.


Chance05

  • *
    • Prispevkov: 86
    • Točke: 1
Odgovori #47 : 15 Oktober 2007, 14:20:47
Malenkost, malenskost Neža.... se še priporočamo, lahko pa tudi malo zamenjava raženj in kosto juhco  :P

Smo se še malo potrudili ... tule si lahko preberete tudi vse ocenjevalne liste:

http://www.klub-retrieverjev.si/index.php?option=com_content&task=view&id=43&Itemid=60

Ne vem če bo delovalo, če ne pa naj Neža popravi, velja?

Black is beautiful ... and it goes with everything!


zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #48 : 15 Oktober 2007, 17:11:54
Vau Azu, super opis malega Wicka :-* Čestitke za ZP in BIS puppy!

Pa čestitke tudi vsem ostalim :)

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


Person

  • *
    • Prispevkov: 556
    • Točke: 2
Odgovori #49 : 15 Oktober 2007, 18:05:27
Hehe, vidim, da ste nas kar spregledli :P
No, za tiste bolj slabovidne:

Naš Pluto je dobil med najmlajšimi zlatkoti Zelo perspektvino 1 ter luškan opis, kar pomeni, da je v svoji skupinici zmagal 8)
Tko da je dobil en lušten obroček za glodat :)


V BIS-u pa je potem bil 3. ... mogoče bi bil boljši, če bi zjutraj bil že malo bolj navajen hadlarke in bi bolj pridno stoje poziral, tko ga je pa sodnica imela že skoraj povhn kufer ... eh ... tak pes, kakršen lastnik >:D

Pa še skupinska slikica (žal brez 2 navijačic :-\ ... no pa sej smo mi tudi luštni ;))


Aja, še ostale sliiiiiikkkkiiiicceeeee: klikni sem z občutkom

... Pluto, the golden retriever, itak ... :)


Ovcka

  • *
    • Prispevkov: 5.431
    • Točke: 14
  • ..: Cosmo :..
Odgovori #50 : 15 Oktober 2007, 20:17:49
Person tvoj Pluto je zrasel v prav lusnega psa.. Je ze taaak "dec"  ;) Pa tudi Neyka je super opravila v ringu, tako da, same pohvale..  ;D Upam, da bos se v prihodnje objavljal fotke tvoje zverine, da ga bomo lahko skoz spremljali  :)

Lp..

Living is Easy with Eyes Closed

Hoiker's Cosmic Adventure
Moj album


Neyka

  • Novofundlanci so zakon!!
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 4.034
    • Točke: 26
  • Neon say: BU
Odgovori #51 : 15 Oktober 2007, 20:32:32
Čestitke vsem, predvsem Wi in Poloni  :-* Mala je res faca (in piflarka  ;) ;) :D) Pa vsem Hoikerjevim psom  :-* In seveda Plutu, res je ful luškan kužek. Prvič sva v krogu delal kompleten raztur  ;D tako da vse pohvale sodnici za pomoč pri postavljanju in za ZP  :-* sva ga dobila v lepi konkurenci.

Pa seveda ne morem, da nebi čestitala flatki in njeni pesjanki za BOB :)

telo medveda omiljeno gibčnostjo tjulnja; vesele in iskrive oči delfina ter srce, ki je bilo tako mehko, tako zvesto in tako polno ljubezni, kot je bilo lahko le srce novofundlandca!

http://myneon.webs.com
http://neyka-neon.moj-album.com


Azu

  • Duck Tolling
  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 2.786
    • Točke: 55
  • The Red Dogs
Odgovori #52 : 15 Oktober 2007, 20:50:45
Hvala še enkrat za čestitke. :-*
Upam, da nama uspe kaj podobnega doseči avgusta na Toller specialki na Švedskem. ::)

Person čestitke tudi tebi in Plutu, ter seveda tebi Neyka za handlanje. Jaz sem bila nad Wi zelo presenečena, da je bila tako mirna v ringu. :o
Tale slika -> KLIK! mi je všeč...Wi izgleda kot da bi imela desko privezani čez rep in hrbet. Tako ravno stoji.
Upam, da se vidimo na naslednji specialki. ;)

Laetus Canis - Varstvo psov v Ljubljani

Felix qui potuit rerum cognoscere causas.
(Vergil)


popo

  • *
    • Prispevkov: 341
    • Točke: 13
Odgovori #53 : 16 Oktober 2007, 14:07:43
Luna: kaj pa vem. Kot sem napisal sem veliko zamudil, ko sem si vzel majhno pavzo. Tako, da sem "starejse" pse zamudil. Videl sem pa vse ta mlade. Tam pa je po eni strani tezko ocenit, ker nekateri cist zmrznejo v ringu. Plus tega sem se pogovarjal z nekaterimi razstavljalci, ki so prisli od dalec, in so mi povedali, da so psi morali dobiti tablete proti slabosti, ker slabo prenasajo dolge razdalje. Ne vem... Ce gledam po sebi in moji tamali vcasih zavidam tistim, ki imajo mirne pse. hehe ;)
Se pa je treba zavedat tudi, da so to psi, ki so dali kr nekaj razstav skozi in so "priuceni", da je treba v ringu bit miren, brez neumnosti. To pa se zmeraj ne pomeni, da so psi umirjeni, brez entuziazma,... Razen ene redke izjeme, ki je bil res malo plasen, so se mi drugi psi zdeli precej odprte narave. Nekateri pa pac zivijo v sjome svetu in jim ni mar za razno cmokanje in klicanje. hehe  ::)

Lp