Predstavitev pasme

ninci · 123420

flatka

  • *
    • Prispevkov: 390
    • Točke: 3
  • ***FCR***
Odgovori #60 : 12 Januar 2006, 22:51:09
Se je kdo že javil za predstavitev flat coated retrieverjev?  ::)
Če še ni nikogar sem to lahko jaz, vendar ne morem povedati in obljubiti do kdaj bo to, ker imam trenutno res malo časa.  ::)
Seveda pa lahko prispevam še kakšno sliko.  ;)

Lp,
Eva


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #61 : 12 Januar 2006, 22:55:02
Se je kdo že javil za predstavitev flat coated retrieverjev?  ::)
Če še ni nikogar sem to lahko jaz, vendar ne morem povedati in obljubiti do kdaj bo to, ker imam trenutno res malo časa.  ::)
Seveda pa lahko prispevam še kakšno sliko.  ;)

Nekoč ... pred davnimi davnimi časi  ;D ;D (hecam se ;)) je obljubljaja Mary... tako da... bomo videli če kaj bo. Če ne računamo nate. Lahko se pa združita in si delo razdelita ;)

Lp nina



flatka

  • *
    • Prispevkov: 390
    • Točke: 3
  • ***FCR***
Odgovori #62 : 12 Januar 2006, 23:07:25
Če ne računamo nate. Lahko se pa združita in si delo razdelita ;)
No super, ni problema.  ;)

Maaaary, kjeee si?  ;D Ti kaj pomagam?  :)

LP


Equus

  • čonča
  • *
    • Prispevkov: 217
    • Točke: 7
  • one animal to rule them all!
Odgovori #63 : 13 Januar 2006, 10:08:44
jaz bom naredila za labradorce, imam že narejeno zgodovino, tako da počasi lezem proti koncu :P ::) ;D


anana

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 539
    • Točke: 15
Odgovori #64 : 13 Januar 2006, 13:54:38
Mary, če boš imela premalo slik, lahko mirno vzameš kakšno mojo ;).

Pa komaj čakam predstavitev flata ;D.

Lp, Ana



zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #65 : 13 Januar 2006, 15:13:58
Equus, a nima labradorca Tosy?

lp

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


Equus

  • čonča
  • *
    • Prispevkov: 217
    • Točke: 7
  • one animal to rule them all!
Odgovori #66 : 13 Januar 2006, 15:36:38
ne bi vedela ker nisem šla brat prejšnih strani :-\ ???

em Tosy če si se res ti javila za tole ali lahko narediva skupaj? tako da ti napišeš življenje z labradorcom jaz pa naredim kratek opis in zgodovino pasme. lahko tudi značilnosti, zanimivosti in bolezni. no vglavnem najprej povej če sploh dovoliš da kaj napišem ;D :-\


mary

  • dog loverka
  • *
    • Prispevkov: 493
    • Točke: 11
  • Flat Coated Retrievers 4ever
Odgovori #67 : 13 Januar 2006, 20:29:11
Uf ja... glede flatov imam večino že sestavljeno, vendar mi malo primankuje časa...

anana: sliko si bom res kakšno sposodila, hvala ;)

flatka: če hočeš ti lahko pošljem, kolikor imam narejeno (manjka še nekaj malenkosti in zgodovina pasme), pa lahko dopolniš.

Lp, Marusa


Tosy

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 25
Odgovori #68 : 14 Januar 2006, 15:15:37
Equus, ni blema...jaz priporočam, da obe pošljeva tisto kar sva napisale, pa potem Ninci pove kako in kaj...??  :)

"Modern life is so thin and shallow and fake. I look forward to when developers go bankrupt, Japan gets poorer and wild grasses take over."


kanmačka

  • *
    • Prispevkov: 34
    • Točke: 4
Odgovori #69 : 22 Januar 2006, 19:32:29
čau ninči,kdaj bo kj moja predstavitev huskya?

http://kanmacka.moj-album.com
kdor ne mara zivali,ne mara samega sebe


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #70 : 22 Januar 2006, 19:51:01
čau ninči,kdaj bo kj moja predstavitev huskya?

Bo bo, če si opazila zdaj en teden nismo bili dosegljivi in pač tudi tega nismo mogli objavit. V tem tednu bo sigurno, samo moram si vzeti čas ;).

Lp nina



Tosy

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 25
Odgovori #71 : 22 Januar 2006, 20:16:51
Nina, no jaz v glavnem končujem o labradorcu...v tem tednu ti 100% pošljem.. ;)

"Modern life is so thin and shallow and fake. I look forward to when developers go bankrupt, Japan gets poorer and wild grasses take over."


kanmačka

  • *
    • Prispevkov: 34
    • Točke: 4
Odgovori #72 : 22 Januar 2006, 21:55:47
ja sem opazila,je blo kar dolgčas  brez te strani :(
no v redu sam prašala sem,da m nisi pozabla ???
LP

http://kanmacka.moj-album.com
kdor ne mara zivali,ne mara samega sebe


search.and.rescue

  • Gost
Odgovori #73 : 23 Januar 2006, 06:52:04
sedaj pa še moje vprašanje. kdaj pa moja predstavitev pride na vrsto? :o
sem izvirna kaj ne :P
p.s.: čestitke za posodobitev foruma!!!!! :-* :-* :-*



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #74 : 26 Januar 2006, 21:21:42
Evo vse vas obveščam, da zaradi kroničnega pomanjkanja časa ta teden, najbrž predstavitve še ne bodo objavljene. žal ... služba zahteva svoje, PeSjanar.Si pa pobira davke :-[
Bomo se poboljšali.

Na objavo čakajo
Husky-i, nemške doge, tibetanski terierji, pa še nekaj drugih prispevkov za Kam??.

Ste full pridni in obljubim da bo v začetku prihodnjega tedna vse kjer mora biti ;)

Lp nina



ursa

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.015
    • Točke: 18
Odgovori #75 : 27 Januar 2006, 09:11:16
Nemške doge?? juhu!!  ;D končno...ta opis sem najbolj čakala ;D  :-*   Toliko komaj čakam da me bo razneslo......Nemške doge!!!! wiiiii..... upam da bo opis zelo uredu....komaj čakam da ga preberem.....aja kdo ga je pa napisal ???

A dog is the only thing on earth that loves you more than you love yourself.  [~Josh Billing]


Neyka

  • Novofundlanci so zakon!!
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 4.034
    • Točke: 26
  • Neon say: BU
Odgovori #76 : 28 Januar 2006, 23:31:32
aja kdo ga je pa napisal ???

Search.and.rescue, piše v temi mal nazaj  ;)

telo medveda omiljeno gibčnostjo tjulnja; vesele in iskrive oči delfina ter srce, ki je bilo tako mehko, tako zvesto in tako polno ljubezni, kot je bilo lahko le srce novofundlandca!

http://myneon.webs.com
http://neyka-neon.moj-album.com


Tosy

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 25
Odgovori #77 : 29 Januar 2006, 12:57:39
Jaz sem zdaj končala predstavitev labradorca, ampak zdaj ne vem kako naprej...Equus, a zdaj obe pošljeva Nini po mail-u ali kako...?? Pojma nimam... :-\

"Modern life is so thin and shallow and fake. I look forward to when developers go bankrupt, Japan gets poorer and wild grasses take over."


Equus

  • čonča
  • *
    • Prispevkov: 217
    • Točke: 7
  • one animal to rule them all!
Odgovori #78 : 29 Januar 2006, 19:32:11
kaj vse pa si ti napisala? jaz imam samo zgodovino napisano pa bi te prosila če lahko ti pošlješ ker se moram zelo veliko učit sploh nimam cajta (3 kontrolke pa 2x bom vprašana!!!) >:( :-\


Tosy

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 25
Odgovori #79 : 31 Januar 2006, 20:13:42
A ti si poslala kar si ti napisala, pa jaz kar sem jaz napisala...??  ??? No, jaz sem zdajle poslala Nini tisto kar sem napisala... ;)

"Modern life is so thin and shallow and fake. I look forward to when developers go bankrupt, Japan gets poorer and wild grasses take over."


ella

  • *
    • Prispevkov: 288
    • Točke: 5
  • Lota
Odgovori #80 : 03 Februar 2006, 20:38:11
Nina, moj opis maltežančka dobiš 100% v nedeljo.  ;) Se pa opravičujem, ker nisem prej poslala ampak res nisem uspela....

lp

Od najstarejših dni človekove civilizacije in kulture je pes njegov prijatelj in sopotnik.


Equus

  • čonča
  • *
    • Prispevkov: 217
    • Točke: 7
  • one animal to rule them all!
Odgovori #81 : 03 Februar 2006, 23:01:59
a ji lahko prosim še ti pošlješ moje?meni sploh ne uspe zbrati časa v katerem bi lahko to naredila do konca in odposljala! :-\


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #82 : 06 Februar 2006, 10:39:48
Nove predstavitve:

Nemške doge, žal sem imela slike saih harlekink in ene rumene (zoe hvala za slike), rabila bi pa še lepe oz. lepo osvetljene slike modre, črne in tigraste.... torej se priporočam ;)

Tibetanski terier.

Sibirski Husky.

Na objavo pa še  čakata labradorec in maltežan.

Lp nina



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #83 : 07 Februar 2006, 22:44:03
Na objavo pa še čakata labradorec in maltežan.

In flat ;)

Lp nina



valvasor

  • *
    • Prispevkov: 1.221
    • Točke: 8
Odgovori #84 : 08 Februar 2006, 20:16:14
               Ojla1

   Me je malo zmotilo pri predstavitvi pasme, kjer pise, da jim zob ni treba cistiti, ker ne dosezejo tako velike starosti ........ :'( :'( :'(
  Zobni kamen ni posledica starosti, zato je treba zobe pregledovati in cistit, ce je to potrebno. To je povezano s prehrano, genetiko, okolja...... Upam, da boste to popravile, ker lahko novi lastniki dog to vzamejo zares !!!

   Cao-Slavi



trigi

  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 2.357
    • Točke: 5
  • V eni roki nosim sonce, v drugi roki zlati smeh...
Odgovori #85 : 08 Februar 2006, 20:50:42
Slavi... hvala za opozorilo... res nebi bilo 'fer' da bi ljudje mislili da dogam pa pač ni treba umivati zob  :-\

Tudi v 9ih letih se lahko ob 'pravilni' negi zobje uničijo do te mere da pes zaradi tega pogine...

Tako da naj bo vsem jasno da je skrb za zobe pomembna... pa naj bo to pasivna ali aktivna ... neglede na pasmo.

Lp, Črt



search.and.rescue

  • Gost
Odgovori #86 : 08 Februar 2006, 21:17:40
Slavi... hvala za opozorilo... res nebi bilo 'fer' da bi ljudje mislili da dogam pa pač ni treba umivati zob  :-\

Tudi v 9ih letih se lahko ob 'pravilni' negi zobje uničijo do te mere da pes zaradi tega pogine...

Tako da naj bo vsem jasno da je skrb za zobe pomembna... pa naj bo to pasivna ali aktivna ... neglede na pasmo.

Lp, Črt
Trigi se opravičujem. nisem mislila tako kot sem napisala. Govorila sem pač z nekaterimi lastniki dog in so mi to svetovali nekako tako, ko sva se midva odločala za nakup. Sicer pa mislim, da bo vsak zaznal vsaj slab vonj iz gobca, če že ne kamna in bo za psa poskrbel po veterinarjevih navodilih. Nisem pa napisala, da psu ne pregledujemo zob.  ;)
lp, Ines!



trigi

  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 2.357
    • Točke: 5
  • V eni roki nosim sonce, v drugi roki zlati smeh...
Odgovori #87 : 08 Februar 2006, 21:22:06
SAR... ne sekiraj se :) Se mi zdi da vem kako si mislila.... hotela si povedati da ravno ne umirajo zaradi bolezni zobovja ;)
Je pa res da bi si to lahko kdo razlagal, kot da za ustno higieno nemških dog sploh ni treba skrbeti  ;D
To pa mislim da je že vsakomur ki ima psa jasno da ne more biti res ;)

Lp, Črt



search.and.rescue

  • Gost
Odgovori #88 : 08 Februar 2006, 21:30:19
SAR... ne sekiraj se :) Se mi zdi da vem kako si mislila.... hotela si povedati da ravno ne umirajo zaradi bolezni zobovja ;)
Je pa res da bi si to lahko kdo razlagal, kot da za ustno higieno nemških dog sploh ni treba skrbeti  ;D
To pa mislim da je že vsakomur ki ima psa jasno da ne more biti res ;)

Lp, Črt
trigi pa bi te lahko prosila, če bi bil tako prijazen in v predstavitvi  preobrnil stavek tako, da bi bilo to jasno razvidno.  :( :(
Lepo prosim! ::) ::) ::)
lp, Ines!



trigi

  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 2.357
    • Točke: 5
  • V eni roki nosim sonce, v drugi roki zlati smeh...
Odgovori #89 : 08 Februar 2006, 21:42:07
Upam da je sedaj bolje, napisal sem takole:
Načeloma nimajo težav povezanih z zobovjem, verjetno tudi zaradi dokaj kratke življenske dobe.

Slavi in SAR prosim za oceno :D

Lp, Črt