Varstvo psa v času počitnic

vali · 149924

MIŠA

  • Pod Lupo
  • *
    • Prispevkov: 1.859
    • Točke: 3
  • Mastino Napoletano
Odgovori #30 : 23 Oktober 2005, 10:14:02
Vali, pozdravljena tudi na tem forumu.
Tudi sama se ukvarjam z varovanjem psov.
Pazim samo pasme, ki jih "poznam". Pred varovanjem imam obvezno eno urno spoznavanje z lastnikom in psom, predvsem pa z njegovimi navadami. Pes ima zagarantiran najmanj 3x na dan izpust na dvorišče, 2x na dan 20 min sprehod in 1x dnevno 1-2 urni sprehod v naravo.
Pes živi z nami, kot da je naš. Po potrebi ima lahko svojo sobo ali svoj box. Drugače pa se lahko izležava v naši dnevni sobi na sedežni ali fotelju.
V ceno je vračunana hran, ki jo kuham za vse pse enako. Lahko pa jo prinese s seboj, kar pa ne spremeni cene. Dnevna oskrba znaša 2.200 sit, računa se vsakih začetih 24 ur.
Če te zanima me kontaktiraj na privat.
Upam,da Nina in Črt ne bosta zaradi omenjenega huda name.

Miša

Naše mastinčice so mi zmeraj bolj podobne, vedno manj ubogajo mojega moža!
Moj Zoro ima krokodilčke v očeh, vražičke v repu in angelčke v srčku.
Mopsi očarajo s svojo karizmo, šarmom in humorjem do te mere, da se z lahkoto zaljubiš v njih.


T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #31 : 23 Oktober 2005, 10:15:31
U jest bi tud bla pri teb u vrastvu 8).sprejemaš človeški tovor ?

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #32 : 23 Oktober 2005, 10:25:02

Upam,da Nina in Črt ne bosta zaradi omenjenega huda name.

A zaradi reklame misliš?Ah kje, saj mogoče bova tudi midva nekoč rabila tvoje usluge :P

Lp nina




MIŠA

  • Pod Lupo
  • *
    • Prispevkov: 1.859
    • Točke: 3
  • Mastino Napoletano
Odgovori #33 : 06 November 2005, 19:08:14
Nina, ni problema. Tvoje navihavčke z veseljem sprejmem v varstvo. ;)

Miša

Naše mastinčice so mi zmeraj bolj podobne, vedno manj ubogajo mojega moža!
Moj Zoro ima krokodilčke v očeh, vražičke v repu in angelčke v srčku.
Mopsi očarajo s svojo karizmo, šarmom in humorjem do te mere, da se z lahkoto zaljubiš v njih.


Lanyca

  • Gost
Odgovori #34 : 28 November 2005, 16:54:13
Mene pa nekaj zanima. za varstvo psov a se lahko samo tak sam odločič in daš oglas, da čuvaš pse seveda če maš za to pogoje. Ker smo se zmenil z mkamo in atijem, da lahko tudi jaz čuvam pse v počitnicah no mogoče bi se dalo tudi drugač. mamo velik vrt lana je skos spuščena za psa pa kot bi hotel lastnik lahko je seveda tudi notri, zgoraj mamo veliko praznih sob lahko je tudi tam. Če kdo pozna kake ljudi jim lahko pove. Cena bi bila na 24 h po dogovoru. seveda je v to šteta tudi hrana. Lano hranimo z Arden Grange hrano. Hodili bi tudi večkrat na dan na sprehode tak da bi se res gibal. Lana itak ne dela problemov saj ima veliko prijateljev in je dobesedno nora na pse.
no če kdo koga takega pozna mi lahko piše na ZS pa se vse dogovorimo.

Lp Lanyca
in Lana :) ;) :D



ursa

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.015
    • Točke: 18
Odgovori #35 : 28 November 2005, 19:21:00
jst držim pesti da bo King bil tisti čas ko boš na počitnicah pri njej.....no mislim da ona edina nima mačkonarjev pa še njeni pesjanarji spijo not...aja držim pesti da se s Kingom spoprijateli ;D :D ;) :)

A dog is the only thing on earth that loves you more than you love yourself.  [~Josh Billing]


dogica

  • *
    • Prispevkov: 9
    • Točke: 0
Odgovori #36 : 06 December 2005, 15:44:42
pozdravljeni pesjanarji.

ker se trenutno vozim iz lj v sluzbo v celje, bi nujno potreboval zanesljivo in srcno osebo, ki bi mi za eno urco na dan prišla peljat 16-mesecno dogico na krajsi sprehod. placam 1.500sit/uro, doma pa sem v ljubljanskem mostecu. poznate koga, ki bi z veseljem sprejel taksno skrb?

hvala vsem, luka


S1b

  • *
    • Prispevkov: 1.216
    • Točke: 2
Odgovori #37 : 06 December 2005, 15:47:51
jest bi ti z veseljem pelal dogico zastonj za 2 uri če je treba  :P samo ker ne živim blizu  >:( tko da ti res ne morm pomagat

http://siberius.moj-album.com/
veter piha skozi tunel z hitrostjo 100 km/h, polž plazi skozi isti tunel z hitrostjo v=1,00002km/h. koliko palačink lahko natlačimo slonu v rit če vemo da čungalunga stane 10 tolarjev ?


puppa

  • *
    • Prispevkov: 973
    • Točke: 6
  • Psi imajo gospodarje, muce pa služabnike!
Odgovori #38 : 06 December 2005, 15:48:51
pozdravljeni pesjanarji.

ker se trenutno vozim iz lj v sluzbo v celje, bi nujno potreboval zanesljivo in srcno osebo, ki bi mi za eno urco na dan prišla peljat 16-mesecno dogico na krajsi sprehod. placam 1.500sit/uro, doma pa sem v ljubljanskem mostecu. poznate koga, ki bi z veseljem sprejel taksno skrb?

hvala vsem, luka

Poznam agencijo, ki se v Ljubljani ukvarja profesionalno s tem - bom poskrbala za številko in ti jo javim. Lps



MIŠA

  • Pod Lupo
  • *
    • Prispevkov: 1.859
    • Točke: 3
  • Mastino Napoletano
Odgovori #39 : 06 December 2005, 17:33:12
pozdravljeni pesjanarji.

ker se trenutno vozim iz lj v sluzbo v celje, bi nujno potreboval zanesljivo in srcno osebo, ki bi mi za eno urco na dan prišla peljat 16-mesecno dogico na krajsi sprehod. placam 1.500sit/uro, doma pa sem v ljubljanskem mostecu. poznate koga, ki bi z veseljem sprejel taksno skrb?

hvala vsem, luka

Lahko se mi javiš na privat, pa se dogovoriva. Sem vsaki dan v mostah in mi ne bi bil problem peljat na sprehod tvojega pesjančka. Tudi sama imam dogo in mogoče bi bila še prijatelja. Moj je zelo igriv, gostoljuben do drugih živali in pokroviteljski do manjših oz. mlajših od sebe. Do ženskega spola pa zelo gentlmenski. ;)

Miša


Naše mastinčice so mi zmeraj bolj podobne, vedno manj ubogajo mojega moža!
Moj Zoro ima krokodilčke v očeh, vražičke v repu in angelčke v srčku.
Mopsi očarajo s svojo karizmo, šarmom in humorjem do te mere, da se z lahkoto zaljubiš v njih.


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #40 : 06 December 2005, 17:40:15
Citiraj
Sem vsaki dan v mostah in mi ne bi bil problem peljat na sprehod tvojega pesjančka.

Citiraj
doma pa sem v ljubljanskem mostecu.



Miša  samo majhen popravek Mostec in Moste to sta dva različna konca Ljubljane. En je pri ZOO-ju (Mostec) en pa naprej od Kliničnega proti Polju oz. fužinam (Moste).
Na katerem koncu si ti??

Lp nina



MIŠA

  • Pod Lupo
  • *
    • Prispevkov: 1.859
    • Točke: 3
  • Mastino Napoletano
Odgovori #41 : 06 December 2005, 17:50:33
Eh, saj sem mislila pri mostecu, pa sem imela vmes telefonski poziv osebe iz Most...Jaz sem doma v ŠIŠKI, ki se drži MOSTECA.
Kaj češ, kura pač...

Miša

Naše mastinčice so mi zmeraj bolj podobne, vedno manj ubogajo mojega moža!
Moj Zoro ima krokodilčke v očeh, vražičke v repu in angelčke v srčku.
Mopsi očarajo s svojo karizmo, šarmom in humorjem do te mere, da se z lahkoto zaljubiš v njih.


zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #42 : 06 December 2005, 18:00:00
Dogica, ob kateri uri pa naj bi se kužka peljalo na sprehod?

Jaz sem doma iz Viča in bi lahko sprehajala peseka, vendar samo popoldne, ker imam dopoldne šolo.

lp

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


puppa

  • *
    • Prispevkov: 973
    • Točke: 6
  • Psi imajo gospodarje, muce pa služabnike!
Odgovori #43 : 07 December 2005, 08:36:22
Poznam agencijo, ki se v Ljubljani ukvarja profesionalno s tem - bom poskrbala za številko in ti jo javim. Lps

Evo sedaj imam podatke in sicer gre za podje Sol team d.o.o., tel.: 051 447 300 ga. Suzana Pendić

oz. e-mail: [email protected]

spletna stran je se v izdelavi, bo pa www.sol-team.si




dogica

  • *
    • Prispevkov: 9
    • Točke: 0
Odgovori #44 : 07 December 2005, 08:37:16
torej, družba, najprej vam želim povedat, da sem izjemno vesel nad spoznanjem, da so še dobri ljudje na svetu. hvala vam vsem na odgovorih in pripravljenosti!!

sprehod bi naj bil okrog 12te ure. tistega 'tapravega' midva z veseljem opravljava sama kasneje popoldan.

lp


dogica

  • *
    • Prispevkov: 9
    • Točke: 0
Odgovori #45 : 07 December 2005, 11:30:44
še enkrat jaz - pravkar sem govoril z gospo Suzano iz SOL TEAM-a in vam vsem sporočam, da je moj problem rešen. toplo priporočam vsem, da se v zvezi s podobnim problemom obrnete na SOL TEAM, ker so, z eno besedo, NEVERJETNI! hvala vsem, ki ste bili na kakršenkoli način pripravljeni pomagat, hvala Ninci za posredovan kontakt!!!!, in hvala Miši, ki si bila pripravljena mojo dogico šetat. Upam, da se ne glede na vse, še vseeno vidimo na sprehodih po PST (številko imam in te pokličem).

lep dan vam želim!


puppa

  • *
    • Prispevkov: 973
    • Točke: 6
  • Psi imajo gospodarje, muce pa služabnike!
Odgovori #46 : 07 December 2005, 16:17:18
še enkrat jaz - pravkar sem govoril z gospo Suzano iz SOL TEAM-a in vam vsem sporočam, da je moj problem rešen. toplo priporočam vsem, da se v zvezi s podobnim problemom obrnete na SOL TEAM, ker so, z eno besedo, NEVERJETNI! hvala vsem, ki ste bili na kakršenkoli način pripravljeni pomagat, hvala Ninci za posredovan kontakt!!!!, in hvala Miši, ki si bila pripravljena mojo dogico šetat. Upam, da se ne glede na vse, še vseeno vidimo na sprehodih po PST (številko imam in te pokličem).

lep dan vam želim!

Saj ne, da bi želela pobirat lovorike, ampak kontakt sem ti posredovala jaz... ::)

No, saj ni važno. Glavno, da ste rešili problem. Lps



ares

  • *
    • Prispevkov: 3
    • Točke: 0
  • ares
Odgovori #47 : 28 Marec 2007, 12:28:57
Pozdravljeni
Prosila bi vse, ki imate kakršnekoli informacije o čuvanju psov, seveda bi prosila le informacije o psom prijaznem okolju bivanja in dobrih ljudeh. Doma sem z dolenjske, vendar mi razdalje ne predtsvljajo problema. Zaradi službenih obveznosti bi večkrat potrebovala vartsvo za mojega bernskega planšarja Aresa, starega 1 leto. Moj bonbonček ni vajen pesjaka, uživa vso svobodo v ograjenem vrtu, hiši in sveda v družbi svoje ljubeče lastnice.
Vnaprej se zahvaljujem za vse koristne informacije



uroda

  • *
    • Prispevkov: 684
    • Točke: 0
  • Dotek smotek
Odgovori #48 : 28 Marec 2007, 14:57:54
Iščeš varstvo v pasjem hotelu ali pri kakšnih ljubiteljih psov, ki bi za tvojega kosmatinca poskrbeli.

Lp


ares

  • *
    • Prispevkov: 3
    • Točke: 0
  • ares
Odgovori #49 : 28 Marec 2007, 15:07:44
Iščem najboljšo možno varijanto za Aresa, v najslabšem primeru pasji hotel. Raje pa bi kakšne srčne ljubitelje psov.
lp



nani

  • *
    • Prispevkov: 34
    • Točke: 0
Odgovori #50 : 22 April 2007, 10:19:53
Hojla!

Poletje se približuje in z njim tudi čas dopustov. Ker grem letos za krajši čas (7 dni) v eno izmed bivših republik Yugoslavije in žal ne morem vzeti psičke s seboj, me zanima, kje je kakšen zaupanja vreden hotel ali pa oseba, ki bi bila pripravljena psičko vzeti v varstvo?
 ;D :) ;) :D

Lep pozdrav vsem pesjanarjem!

Elizabeta




rapgirl

  • *
    • Prispevkov: 2.898
    • Točke: 9
Odgovori #51 : 22 April 2007, 12:44:36
Pozdravljena.
Jaz poznam en hotel, ki je daleč stran od cest, lastniki so prijazni do vseh živali (tam sem kupila svojo psičko in vem, da je bila vzgojena v veliko ljubezni). Je tudi odlična lokacija, saj je tam velik travnik in glavna cesta je daleč stran. Tukaj pa imaš likn do njihove strani: http://www.misa-pasjihotel.com/index.htm Upam, da če se boš odločila za to možnost, da boš zadovoljna.

"A dog can express more with his tail in minutes than his owner can express with his tongue in hours."


*nastya_lony*

  • *
    • Prispevkov: 486
    • Točke: 13
  • uživam pasje življenje...
Odgovori #52 : 28 April 2007, 16:03:13
Danes proti večeru pa Lon 'odpotuje' v pasji hotel Miša, od katerega je dala rapgirl link. Žal Lon ne more z nami in nam druga možnost ni ostala, kot da ga damo v hotel. Kako smo bili zadovoljni pa povem ko pridemo domov.

Lp,  ;)



nani

  • *
    • Prispevkov: 34
    • Točke: 0
Odgovori #53 : 03 Julij 2007, 23:04:56


Hej Lon, kako je bilo v pasjem hotelu?
Nani gre v imenovani hotel ta četrtek. Joj tako mi je hudo  :(   :'(, ker jo bom morala pustiti med tuje ljudi (čeprav so prijazni). Moja mami je skoraj odpovedala potovanje, samo da bi lahko ostala z Nani doma. Pravi, da ji je že verjetno bilo hudo v zavetišču (od koder sem jo pred 3 meseci vzela) in da se bo ponovno počutila zavrženo.
Upam, da bo z njo vse OK.

Zanima me, kako so se imeli ostali psi (če se lahko oglasijo lastniki katerih psi so že prebivali v pasjih hotelih).


Ciao!!!



Jinx

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 292
    • Točke: 0
  • Erendira Chihuahuas
Odgovori #54 : 24 September 2007, 20:50:31
Zdravo!

Nikoli si ne bi mislila, da bom tudi jaz prišla v situacijo, ko bom potrebovala varstvo za svojega psa ... V glavnem, iščem varstvo za svojo 9-mesečno čivavo, in sicer že od četrtka dalje za en teden ... Če mi lahko kdo pomaga na kakršen koli način, mu bom hvaležna iz dna srca !!! :)

You can't manufacture a miracle


tjas

  • *
    • Prispevkov: 1.042
    • Točke: 0
Odgovori #55 : 25 September 2007, 07:51:03
Kako se pa razume z ostalimi kužki ali mucki?



Jinx

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 292
    • Točke: 0
  • Erendira Chihuahuas
Odgovori #56 : 25 September 2007, 12:35:31
Z ostalimi živalmi se dobro razume, ne mara le, če se psi zaganjajo vanjo ali kaj podobnega.

You can't manufacture a miracle


Jinx

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 292
    • Točke: 0
  • Erendira Chihuahuas
Odgovori #57 : 25 September 2007, 13:49:54
Za mojo malo sem že našla varstvo !!! ;D

You can't manufacture a miracle


Manca

  • Gost
Odgovori #58 : 02 Oktober 2007, 21:16:54
Živjo!
Imam problem  :-\. Za novemberske počitnice gremo za 7 dni na potovanje. Nera žal  ne more z nami. Zato bi lepo prosila, če kdorkoli ve za kakšen pasji hotel, kjer s psmi lepo ravnajo, da niso v boxih(moja ga ni vajena), da imajo redne sprehode in da jim nudijo veterinarsko oskrbo( če je to potrebno). Res je ne bi rada dala nekam, kjer bo doživela kakšne psihične "traume" in da ne bo več taka kot je sedaj.
Za vsako informacijo bom zelo hvaležna in se vsem že vnaprej zahvaljujem!
Cena bivanja ni pomembna
Lp, Manca



trigi

  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 2.357
    • Točke: 5
  • V eni roki nosim sonce, v drugi roki zlati smeh...
Odgovori #59 : 03 Oktober 2007, 13:46:57
Nekateri imajo zelo dobre izkušnje z hotelom Ognjena na Vrhniki ... kontakta nažalost nimam.... so bila pa v zadnjem času tudi kritike, tako da najbolje da jih obiščeš in stvar vidiš v živo.

Lp, Črt