Varstvo psa v času počitnic

vali · 149915

vali

  • *
    • Prispevkov: 168
    • Točke: 14
: 21 Oktober 2005, 13:56:22
V času zimskega dopusta (smučanje) želim najti varstvo za mojega razvajenca Kinga (cane corso star 6 mesecev). Počasi moram počitnice rezervirati, ker pa tam ne dopuščajo bivanja psov >:(, sem se odločila, da mu prej, predno rezerviram priskrbim varstvo. V pasji hotel ga ne morem dati, ker je navajen bivanja v hiši, od žalosti pa bi verjetno umrl :'(, če bi bil nekje sam zaprt.

Zato iščem ljubitelja psov, ki bi bil pripravljen en teden (ali manj) - bomo to prilagodili rezervaciji - čuvati našega cukrčka. King je sobno čist, prijazen do otrok.

Če je kje kakšna prijazna pasjeljubska duša,ki ima prostor in voljo za ta podvig naj me prosim kontaktira na tel 031-623-636 (Januša).

Nina, oz. Črt, upam, da take vrste "oglas" ni prepovedan.

LP vsem! :-*



*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #1 : 21 Oktober 2005, 13:58:02
s kot pa si, jst bi prov rada mela kakega kužka v varstvu .. enga prijateljčka za Indija .. sam če bi mami pustila, to pa verjetn da ne .. hehe  ;D :D



Marko

  • *
    • Prispevkov: 948
    • Točke: 6
  • Pasji Kot Hudič
Odgovori #2 : 21 Oktober 2005, 14:01:19
Ko bo Ninci tole videla, boš imela problem rešen. Haha  ;D ;D ;D


vali

  • *
    • Prispevkov: 168
    • Točke: 14
Odgovori #3 : 21 Oktober 2005, 14:04:53
Nastya, sem iz Trbovelj, ampak to sploh ni važno, ker bi itak sama pripeljala Kinga (še prej pa verjetno prišla pogledat, kje bi bil in se s to osebo malo pogovorila).
Drugače pa, King kljub temu, da je šele 6 mesecev star, ni ravno "kužek".  :)

Marko, da bi se tvoje besede pozlatile!!!! ;)



Marko

  • *
    • Prispevkov: 948
    • Točke: 6
  • Pasji Kot Hudič
Odgovori #4 : 21 Oktober 2005, 14:07:52
A je navajen biti izven hiše oz. ponoči zunaj. Kako je pa kaj do muck.  ;) ;)


*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #5 : 21 Oktober 2005, 14:09:32
ja no Indi je skoraj 5 mesecev pa tudi ni več kužek .. ker je pač novofundlandec.  ;D



Jasmina

  • *
    • Prispevkov: 321
    • Točke: 2
Odgovori #6 : 21 Oktober 2005, 14:15:44
Ko bo Ninci tole videla, boš imela problem rešen. Haha ;D ;D ;D
jaz tudi tako mislim ;D ;D
jaz bi ga vzela, ce ninci odpove ;D .. dokler je se mlad, pri meni ne bi bilo problema, ker bi ga johny takoj vzel  za svojega igralskega "kompanjona".. potem ko bo starejsi od 9 mesecev, pa ne vem, bi mogli videt kako se razumeta.. ker ce mu ne bi bil vsec, bi ga ignoriral - vsaj zunaj.. v stanovanju na njegovem teritoriju pa ne vem kako bi se johyn obnasal :-\
ce pa rabi kdo varstvo za psicko (vseeno koliko staro), pa se naj kar oglasi pri meni, z veseljem jo cuvam-... . nekoc bom tako imela dva psa, pa moram ze zdaj malo povadit ,kako bo to zgledalo ;D


vali

  • *
    • Prispevkov: 168
    • Točke: 14
Odgovori #7 : 21 Oktober 2005, 14:18:30
Marko, takole je to. Razvajen je kot hudič. Zunaj, pred hišo je le kadar je lepo vreme, pa toplo,...in smo doma. Ko se znoči gre z nami v hišo, spi ob moji postelji (ko gledam televizijo je ob meni, ko grem spat gre za mano), skratka zelo hudo razvajen :D

Do muck pa ni preveč prijazen. Enkrat je ena prišla na naš vrt, pa je skoraj ograjo prebrnil (zabetonirana), ko se je zagnal za njo. Žal ni imel prilike povohati prijazno muco, tako, da ne bi priporočala groznh stikov (pač bolje biti previden).


Nastya, potem bi se pa s Kingom super ujela. Da ga vidiš, kaj dela z večjimi psi v pasji mali šoli! Pa sestrična ima velikega šnaucerja (10 mesecev) - neumorna sta v igri! Škoda, da ti mami ne bi pustila...

Jasmina, zaenkrat hvala, vendar bomo šli na smučanje nekje februarja 06, takrat pa bo že 10 mesecev star! Drugače pa imam jaz doma še enega psa (am. koker španjela), katerega mi pa čuva tašča. velikih se boji, pa še v bloku je doma, tako, da za Kinga žal zmanjka...



*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #8 : 21 Oktober 2005, 14:20:49
ko bo mami boljše volje ji bom kaj omenla, danes je padla trojka ..  ;D :D



*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #9 : 21 Oktober 2005, 14:21:25
sicer pa smo doma kar blizu Trbovelj, malo višje ..  ;D all kk že .. blizu Mozirja .., hehe ..  :D



vali

  • *
    • Prispevkov: 168
    • Točke: 14
Odgovori #10 : 21 Oktober 2005, 14:24:23
Uf, Nastya, potem pa sploh ne omenjaj nič. Včeraj je moj sin prinesel domov štirko, pa je bil z moje strani že hudič pa slaba volja!!!! (tečni ta stari, saj vem - pa še ni dolgo, kar sem sama to govorila, veš!!!)

NastYa, prejšnji teden smo bili s Kingom v Mozirskem gaju, mi je vaš konec zelo všeč! Res ni predaleč!



Marko

  • *
    • Prispevkov: 948
    • Točke: 6
  • Pasji Kot Hudič
Odgovori #11 : 21 Oktober 2005, 14:25:35
Vali. Pri nas je pa Gana navajena biti zunaj ( tudi ponoči ), tako da ne vem kako bi bilo, če bi bil King zraven mene. Verjetno bi Gana ja zamerila. Sicer pa imamo tudi tri muce doma, ki se pa zelo dobro zastopijo med seboj.

Najbolje, da prideš na srečanje in se bomo vse zmenili.  ;D ;D ;D ;D


vali

  • *
    • Prispevkov: 168
    • Točke: 14
Odgovori #12 : 21 Oktober 2005, 14:30:00
Očitno bom res morala priti na Gorenjski konec (beri: srečanje), da se vidimo v živo in kakšno rečemo. Če bo lepo vreme (pa zdravje) obljubim!
 Marko, mogoče bi pa King res preživel zunaj, samo, ko je februarja takoooo mrzlooo, da ga bom težko že na sprehod peljala....revež ima kratko dlako. Pa jaz sem tak neumen človek ::), da imam pse kot da so  ljudje, pa otroke tudi ne pustim, da zunaj spijo...



Marko

  • *
    • Prispevkov: 948
    • Točke: 6
  • Pasji Kot Hudič
Odgovori #13 : 21 Oktober 2005, 14:35:25
Mislim zunaj. Sej bi mogoče bil zraven Gane v boksu ( je izoliran in pozimi pečka zraven ).  ;D ;D

Bomo videli, kako se bodo štekali na srečanju, pa še mama od Nastye bo zraven. Mogoče se ji bo pa dopadel.  ;D ;D


vali

  • *
    • Prispevkov: 168
    • Točke: 14
Odgovori #14 : 21 Oktober 2005, 14:40:03
Marko, to je pa že druga "muzka" ;). Tole s pečko mi je že bolj všeč. Sicer pa, kot si rekel, bomo videli, kako se ujamejo. Moj je sprva bolj nezaupljiv (trenutno je v puberteti) in se hudo važi pred drugimi psi. Ko pa čez nekaj časa vidi, da je to brez veze, je najbolj krotek kuža na svetu. Prvo uro v pasji mali šoli so se hoteli že vsi pasji sošolci izpisat zaradi njegovega nastopa (ne naredi nobenemu nič, da se razumemo) - renčanje, greben,... Zdaj pa so si enotni, da je zelo, zelo prijazen pes, kjub videzu.



puppa

  • *
    • Prispevkov: 973
    • Točke: 6
  • Psi imajo gospodarje, muce pa služabnike!
Odgovori #15 : 21 Oktober 2005, 16:27:19
Marko, to je pa že druga "muzka" ;). Tole s pečko mi je že bolj všeč. Sicer pa, kot si rekel, bomo videli, kako se ujamejo. Moj je sprva bolj nezaupljiv (trenutno je v puberteti) in se hudo važi pred drugimi psi. Ko pa čez nekaj časa vidi, da je to brez veze, je najbolj krotek kuža na svetu. Prvo uro v pasji mali šoli so se hoteli že vsi pasji sošolci izpisat zaradi njegovega nastopa (ne naredi nobenemu nič, da se razumemo) - renčanje, greben,... Zdaj pa so si enotni, da je zelo, zelo prijazen pes, kjub videzu.

Jaz bi ga vzela, pa žal pri nas kraljuje "strašna" Pika...  ;D

Ne vem, če bi se ujela...  :(

Spi na moji postelji, tako da bi bila ljubosumna ko sto hudičov...



T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #16 : 21 Oktober 2005, 16:50:56
Vali pa ti si grozen starš?4...ajaj.jets od angleščine ne grem več domov.Še dobro,da nisi moja mama ;D.Pa ravno zdaj govorim z enim fantom (pa je danes 4 dobil).Grozno tiho je...pa da otrokom ne pustiš zunaj spat,jaz umrem med počitnicami.Bolj k je mraz ponoč raj zuni taborimo ;).No zdej sem pa čist mem :P

Drugače pa jaz poleti vzamem v varstvo psičko ali mladička (za samčke pa kakor bi se razumeli ;)).Ampak samo v pesjaku...mojo mami drugače infarkt ;)

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


vali

  • *
    • Prispevkov: 168
    • Točke: 14
Odgovori #17 : 21 Oktober 2005, 19:00:14
Puppa, vseeno hvala. Vem, kaj je pasje ljubosumje.

Žal bi ga vzeli le pasjeljubci, ti pa imajo doma že kakšno oviro - ali svojega ljubosumnega psa ali pa mamo, ki bi infarkt, kaj T.M.T? Vidiš, jaz sem grozna (priznam) zaradi ocen in šole, vendar pa pustim, da imajo moji otroci oba psa notri, pa še duge živali (ptiča, ki ga žal ni več, ribe, želve). Ta mali pes spi tudi na postelji pri otrocih in meni, seveda. Zdaj pa izberi, kaj je hujše!



puppa

  • *
    • Prispevkov: 973
    • Točke: 6
  • Psi imajo gospodarje, muce pa služabnike!
Odgovori #18 : 21 Oktober 2005, 19:19:42
Puppa, vseeno hvala. Vem, kaj je pasje ljubosumje.

Žal bi ga vzeli le pasjeljubci, ti pa imajo doma že kakšno oviro - ali svojega ljubosumnega psa ali pa mamo, ki bi infarkt, kaj T.M.T? Vidiš, jaz sem grozna (priznam) zaradi ocen in šole, vendar pa pustim, da imajo moji otroci oba psa notri, pa še duge živali (ptiča, ki ga žal ni več, ribe, želve). Ta mali pes spi tudi na postelji pri otrocih in meni, seveda. Zdaj pa izberi, kaj je hujše!

Upam,d a ti bo uspelo najti skrbnika za čas dopusta. Če ne, javi, pa bomo naredili akcijo. 8)



Marko

  • *
    • Prispevkov: 948
    • Točke: 6
  • Pasji Kot Hudič
Odgovori #19 : 21 Oktober 2005, 19:27:35
Če se res ne bo našlo varstvo ( čeprav težko dvomim ), se bomo pa PeSjanarji zmenili, in imeli Kinga vsak en dan!  ;D ;D ;D


vali

  • *
    • Prispevkov: 168
    • Točke: 14
Odgovori #20 : 21 Oktober 2005, 19:55:05
Hvala, zlati ste!!! ;) :-* :-* :-*



Neyka

  • Novofundlanci so zakon!!
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 4.034
    • Točke: 26
  • Neon say: BU
Odgovori #21 : 21 Oktober 2005, 20:23:50
vali kolk bo takrat ko greste star? Bi ga z veseljem vzela sam not še Neon ne sme kaj šele kak tuj pes.

telo medveda omiljeno gibčnostjo tjulnja; vesele in iskrive oči delfina ter srce, ki je bilo tako mehko, tako zvesto in tako polno ljubezni, kot je bilo lahko le srce novofundlandca!

http://myneon.webs.com
http://neyka-neon.moj-album.com


*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #22 : 21 Oktober 2005, 20:24:59
cane corso mislim da ..  ;D



*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #23 : 21 Oktober 2005, 20:45:19
vali maš zasebno sporočilo ..  :)



T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #24 : 21 Oktober 2005, 20:54:49
Val moja mami pa pusti 7 pajkov v hiši,akvarij čričkov in mokarjev.Pa starši ste itak grozni...psa pa ne >:(

Ne sej si dobra mami.Da ne boš zamerla...samo jaz sem eno tako gobčno bitje... ::).Pa povem kar mislim...

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #25 : 21 Oktober 2005, 21:32:12
Ko bo Ninci tole videla, boš imela problem rešen. Haha  ;D ;D ;D

Ja ampak ste pozabili na Frajerja, tako da žal ne bo nič :'( :'( :-\ Ker na celotni površini 25 kvadratov težko pozaprem vsakega v svoj konec, bi totalni raztur naredili če King ni vajen mačkonov. Ampak čez leto, dve morda tri pa upam, da bo situacija precej drugačna pa nobeno varstvo ne bo problem. Aja pa še februarja oz. marca pričakujemo Rumbino drugo gonitev ;)

Lp nina



Jasmina

  • *
    • Prispevkov: 321
    • Točke: 2
Odgovori #26 : 21 Oktober 2005, 22:09:14
val bos mogla prit k nam na obisk, da se z johnyjem spoprijateljita.. potem pa redno hodit na obiske, da ne bota pozabla da sta prijatelja, potem pa tudi varstvo pri meni ne bo problem ;) ;D ;D
pa cist res mislim to kar sem napisala, tak da, ne mislit da se zajebavam ::) ;D


vali

  • *
    • Prispevkov: 168
    • Točke: 14
Odgovori #27 : 22 Oktober 2005, 09:21:29
Jasmina, resnično hvala za ponudbo. ;) Časa imam še nekaj (vsaj kak mesec, kar se rezervacije dopusta tiče), tako, da bomo videli. A prideš na piknik ali Vrtojbo? Tam bi naši pesjanarji lahko dobili prve stike in bi videli kako in kaj.
Ja, pa še to - vse vas jemljem zelo resno, ker se iz take stvari, kot je varstvo našega Kinga res ne "zaje......". :-*



puppa

  • *
    • Prispevkov: 973
    • Točke: 6
  • Psi imajo gospodarje, muce pa služabnike!
Odgovori #28 : 22 Oktober 2005, 09:41:29
Jasmina, resnično hvala za ponudbo. ;) Časa imam še nekaj (vsaj kak mesec, kar se rezervacije dopusta tiče), tako, da bomo videli. A prideš na piknik ali Vrtojbo? Tam bi naši pesjanarji lahko dobili prve stike in bi videli kako in kaj.
Ja, pa še to - vse vas jemljem zelo resno, ker se iz take stvari, kot je varstvo našega Kinga res ne "zaje......". :-*

Ne srkbi, čisto resno te jemljemo.  :)

Tudi sama sem imela velike probleme za varstvo psa - "hotelov" za pse ni prenašal, nikamor ni rad šel, najraje bil doma... :(



rina

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 1.564
    • Točke: 24
Odgovori #29 : 22 Oktober 2005, 15:26:29
vali, če drugače ne bo ratalo pa povprašaj v pasjem hotelu Ognjena. Menda psi živijo v hiši, se z njimi ukvarjajo, imajo sprehode, hrano tako, kot želiš itd. Sem slišala same pohvale. (Pa še v Borovnici je. ;D)

lp, rina

Los je car!