SPLETNA TRGOVINA DZZŽ Lj - Nakupi iz srca

šnapi · 22155

šnapi

  • *
    • Prispevkov: 84
    • Točke: 0
: 11 September 2007, 12:34:39
Društvo za zaščito živali Ljubljana že vrsto let prodaja svoje izdelke na prireditvah, ki se jih udeležuje, zdaj pa je možnost nakupa izdelkov razširjena tudi na spletno prodajo. Izdelki so primerni tudi za darilo, obenem pa se želi pridobiti sredstva za delovanje društva. Z vašo pomočjo se bo tako lahko pomagalo še več živalim.

Izdelke, ki so trenutno na voljo, si lahko ogledate tukaj: http://www.dzzz.si/modules/aktualno/article.php?storyid=17

Vsekakor ste dobrodošli, da spremljate spletno stran, saj se vsak dan lahko najde kaj novega


bolha

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 994
    • Točke: 25
  • Če jih ne prepričaš, jih zmedi.
Odgovori #1 : 25 September 2007, 17:12:47
Moram rečt, da sem kar navdušena nad temi spletnimi nakupi. Kupila sem rdečo in modro majico in so zelo kvalitetne in zelo luštne, da so me že spraševali kje lahko nabavijo tako majico. Zdaj imajo pa še skodelice in seveda sem nabavila oba motiva, vsakega v drugi barvi.  :o Komaj čakam, da jih dobim. Je pa dobra ideja za zbiranje denarja in z veseljem dam nekaj evrov več za majico, ker gre za dobrodelne namene.

Kupila sem tole:


 
ta modro

Lp


šnapi

  • *
    • Prispevkov: 84
    • Točke: 0
Odgovori #2 : 25 September 2007, 22:34:37
Bolha, me veseli, da si zadovoljna z nakupi v naši spletni trgovini :) Tudi jaz sem danes prejela skodelico in sedajle srkam topel čajček iz nje. Moram rečt, da ima čaj še boljši okus, ko ga pijem iz te fletne skodelice  ::)
Zatorej vsi toplo vabljeni k nakupom iz srca :)


šnapi

  • *
    • Prispevkov: 84
    • Točke: 0
Odgovori #3 : 04 December 2007, 08:27:00
Društvo za zaščito živali Ljubljana (www.dzzz.si) je eno od sedmih organizacij, ki je vključeno v projekt KRILCA, ki ga vodi Umanotera, Slovenska fundacija za trajnostni razvoj.

Namen Krilc je posebno obdarovanje, kjer si darovalec izbere eno od treh možnih velikosti daril, ki jih ponuja vsaka organizacija in ga posveti obdarovancu. Obdarovanec nato dobi ilustrirano voščilnico, ki ga bo spominjala, da ste namesto darila, na katerem bi se le nabiral prah, izbrali rajši dober namen.

V sodelovanju z Dzzž Lj je na voljo darilo Supertačka, kjer si lahko izberete tri velikosti darila: 14 brezskrbnih dni mačke, izvedbo testa okuženosti z mačjim aidsom/levkozo ali sterilizacijo samice oziroma kastracijo samca. Obdarovanec pa nato dobi, kakor je omenjeno že zgoraj, voščilnico, ki ga bo spominjala na vaš namen. Darila si lahko izberete za katerokoli priložnost; rojstne dneve, obletnice praznike itd.

Denar gre v celoti za namen po vašem izboru, brez obračunavanja administrativnih stroškov organizacije, nadzor nad porabo sredstev pa izvaja Umanotera.

Več in informacij si lahko preberete tudi na spletni stani Dzzž Lj: Krilca - Darila s čarobno močjo - klik: http://www.dzzz.si/modules/aktualno/article.php?storyid=18

Uradno stran projekta Krilca, kjer najdete tudi darila, pa si lahko pogledate tukaj: http://www.krilca.si/index.php. Vabljeni!


andreja

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 7.101
    • Točke: 28
  • vedno z mano
Odgovori #4 : 04 December 2007, 09:00:07
Kje so pa te šalce!?!?  :o

http://blueberry.moj-album.com/

http://www.youtube.com/watch?v=CbKsgaXQy2k&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=2xB4dbdNSXY&feature=related

Never argue with an idiot; first he will drag you down to his level, then he will beat you with experience :P


šnapi

  • *
    • Prispevkov: 84
    • Točke: 0
Odgovori #5 : 04 December 2007, 09:10:38
Skodelice so še vedno na voljo tukaj: http://www.dzzz.si/modules/aktualno/article.php?storyid=17


šnapi

  • *
    • Prispevkov: 84
    • Točke: 0
Odgovori #6 : 29 Maj 2009, 09:12:53
V drustveni spletni trgovini Nakupi iz srca so na voljo novi izdelki! Dva nova modela zenskih hlack v dveh barvah ter prvic tudi spodnje perilo za moske.


Zenske hlacke bele-crn potisk



Zenske hlacke crne-bel potisk



Zenske boxer hlacke bele-crn potisk



Zenske boxer hlacke crne-bel potisk



Moske boxer hlacke bele-crn potisk



Moske boxer hlacke crne-bel potisk





Vec o pogojih nakupa in postopku narocanja si lahko preberete tukaj


cacy

  • *
    • Prispevkov: 3.427
    • Točke: 4
  • Bode, Lin, Arriel in Dreamy
Odgovori #7 : 29 Maj 2009, 09:28:48
Oooo kok luštne gatke  :o



Alba

  • *
    • Prispevkov: 4.255
    • Točke: 3
  • I like my dog better than I like most people.
Odgovori #8 : 29 Maj 2009, 10:14:42
Jup moj najljubši model! Definitvno kupim!

Psi so najbolj iskreni prijatelji :):):)

http://www.mojalbum.com/rink/


cacy

  • *
    • Prispevkov: 3.427
    • Točke: 4
  • Bode, Lin, Arriel in Dreamy
Odgovori #9 : 29 Maj 2009, 13:23:26
Jup moj najljubši model! Definitvno kupim!

Dej še men ene ;D
Pa si deliva poštnino  ;D



Alba

  • *
    • Prispevkov: 4.255
    • Točke: 3
  • I like my dog better than I like most people.
Odgovori #10 : 29 Maj 2009, 13:35:19
Jaz sem jih kar pri Mel naročila, pa jih grem v Orco iskat v torek. Če češ, povej na ZS katere pa ti jih vzamem :).

Psi so najbolj iskreni prijatelji :):):)

http://www.mojalbum.com/rink/


cacy

  • *
    • Prispevkov: 3.427
    • Točke: 4
  • Bode, Lin, Arriel in Dreamy
Odgovori #11 : 29 Maj 2009, 13:50:25
Ok, evo pišem ZS :)

Hvala :)



šnapi

  • *
    • Prispevkov: 84
    • Točke: 0
Odgovori #12 : 19 Avgust 2009, 23:48:10
DZZŽ LJ in OrCa, cruelty free trgovina nagrajujeta ustvarjalnost!

Vsi, ki imate dobre, zanimive, drugačne, zabavne, smešne, resne, drzne, ozaveščevalne, izobraževalne ali norčave ideje, ste vabljeni, da se pridružite našemu natečaju za izbor motiva in/ali slogana, ki bo krasil naše prihajajoče kolekcije artiklov, katere boste lahko kupili v naši spletni trgovini Nakupi iz srca od 4. oktobra dalje, izkupiček katere je seveda namenjen oskrbi zapuščenih živali.

Prve tri zmagovalce, katerih ideje bomo uporabili za tisk na naše artikle, čakajo super nagrade, ki jih bo podelila OrCa, cruelty free trgovina!

Več o natečaju najdete TUKAJ

lp, Mojca


šnapi

  • *
    • Prispevkov: 84
    • Točke: 0
Odgovori #13 : 28 Oktober 2009, 20:01:38
CROCS in DZZZ LJ nagrajujeta Nakupe iz srca!

Vse nakupe iz naše spletne trgovine »Nakupi iz srca«, ki dosežejo znesek 40 €, bomo nagradili s kvalitetnimi nogavičkami, katere podarja spletna trgovina Fossecl.

Akcija zajema vse nakupe opravljene preko naše spletne strani od 4. oktobra dalje in velja do preklica! Zato boste vsi, ki ste od 4. oktobra dalje preko naše spletne strani opravili nakup nad 40 €, naknadno na vaš naslov prejeli tudi omenjeno darilce - nogavičke iz spletne trgovine Fossecl!

Lp, Mojca


šnapi

  • *
    • Prispevkov: 84
    • Točke: 0
Odgovori #14 : 16 November 2009, 09:08:09
Spletni portal za promocijo donatorstva in sponzorstva Donacije.si, na katerem je predstavljeno tudi naše društvo, je pričelo z akcijo »Klikni! Doniramo.«, kjer že z enim brezplačnim klikom lahko priskočite na pomoč dobrodelnim organizacijam, vključenim v akcijo.

PRVA AKCIJA JE ŽE V TEKU!

Sponzor prve akcije, ki traja od 8. novembra 2009 do 8. februarja 2010, je podjetje Dormeo.
Z vsakim brezplačnim klikom, ki ga namenite Društvu za zaščito živali Ljubljana, prejmemo 0.10 eurov!


Kako pravilno oddate klik?
Na spletni strani Donacije.si - natančneje TUKAJ - poiščete DZZŽ Ljubljana ter kliknete na oglasno pasico »Kliknite tukaj!«. Ko oddate klik, se odpre nova stran, kjer ste naprošeni, da izpolnite kratko anketo z enim vprašanjem. Če ankete ne izpolnite, se oddani klik ne upošteva! Portal Donacije.si pri tem skrbi, da ne pride do zlorab, svoj klik pa lahko v roku 24ih ur oddate le enkrat.

Vsa dodatna pojasnila in navodila najdete tukaj.


Zdaj pa le veselo klikajte in sporočajte naprej!


šnapi

  • *
    • Prispevkov: 84
    • Točke: 0
Z velikim navdušenjem sporočamo, da bo poleg društvene spletne trgovine v naslednjem tednu mogoče obiskati tudi nakupovalni kotiček Nakupi iz srca!

Obiskali nas boste lahko v trgovini O'Neill BTC Ljubljana - hala A (vhod A7), kjer bo od četrtka, 19. novembra 2009, na voljo tudi nakupovalni kotiček Nakupi iz srca! Prostor nam brezplačno odstopa družba O'Team d.o.o., ki je bila tudi pobudnik za to izjemno sodelovanje in kateri se iskreno zahvaljujemo za podporo, pomoč in izkazano zaupanje.

V kotičku bodo na voljo vsi izdelki, ki jih najdete v društveni spletni trgovini (veljajo cene brez poštnine), kmalu pa bomo obogatili ponudbo z skodelicami, novimi eko vrečkami ter drugimi artikli!

Obratovalni čas trgovine O'Neill je od ponedeljka do sobote od 9. do 20. ure. V mesecu decembru pa nas boste lahko obiskali tudi ob nedeljah in sicer od 9. do 15. ure! Obratovalni čas ter druge informacije pa najdete tudi v rubriki »Nakupi iz srca - nakupovalni kotiček BTC Ljubljana«.

Več si lahko preberete tukaj.

Vabljeni!


šnapi

  • *
    • Prispevkov: 84
    • Točke: 0
Odgovori #16 : 26 November 2009, 22:16:26
Z veseljem sporocamo, da so v drustveni spletni trgovini in nakupovalnem koticku Nakupi iz srca na voljo nove skodelice!





Na voljo bodo tudi jutri na prvi praznicni stojnici DZZZ LJ v centru TUŠ Supermarket Ljubljana-Bratislavska (BTC), na Bratislavski cesti 9, v Ljubljani od 12. do 21.ure.


šnapi

  • *
    • Prispevkov: 84
    • Točke: 0
Odgovori #17 : 05 December 2009, 12:42:58
Društvu za zaščito živali Ljubljana lahko še vedno - vendar najkasneje do 31.12.2009! - namenite del dohodnine in sicer do 0,5% dohodnine, ki jo plačate državi (DZZZ LJ je na Seznamu upravičencev do donacij za leto 2009).

Bolj podrobna navodila najdete tukaj.


šnapi

  • *
    • Prispevkov: 84
    • Točke: 0
Odgovori #18 : 18 December 2009, 22:38:43
Novi artikli drustvene trgovine Nakupi iz srca:
eko vrecke v natur barvi

etui za mobitel, mp3 player ipd.

zenska maja, taliran kroj, v dveh barvah (zelena in rdeca)


otroska maja, raven kroj, v dveh barvah (rdeca in bela)




anas

  • *
    • Prispevkov: 139
    • Točke: 0
  • Lu
Odgovori #19 : 21 December 2009, 10:54:05
Jaz se imam namen jutri oglasiti v O'Neilu pa me zanima, če je možen nakup s kartico ali moram imeti s sabo gotovino? (bankomati moje banke so bolj redki, zato sprašujem)

Pa so vse stvari na zalogi? Zanimam se za šalčke, spodnjice in mogoče eno majico.



šnapi

  • *
    • Prispevkov: 84
    • Točke: 0
Odgovori #20 : 21 December 2009, 11:03:28
Plačilo je možno le z gotovino. Skodelice so na zalogi, spodnjice so na voljo še moške bele in pa nekaj ženskih, vendar le od L velikost naprej. Nove majice so na zalogi vse, starih motivov pa je le še nekaj.

Lp, Mojca


šnapi

  • *
    • Prispevkov: 84
    • Točke: 0
Odgovori #21 : 27 December 2009, 19:47:22
Vabljeni k ogledu voščila na naši spletni strani - KLIK

Iskrena hvala vsem za podporo in pomoc! Brez vas enostavno ne gre ;)



anas

  • *
    • Prispevkov: 139
    • Točke: 0
  • Lu
Odgovori #22 : 27 December 2009, 22:20:06
Plačilo je možno le z gotovino. Skodelice so na zalogi, spodnjice so na voljo še moške bele in pa nekaj ženskih, vendar le od L velikost naprej. Nove majice so na zalogi vse, starih motivov pa je le še nekaj.

Lp, Mojca

Sem res nakupila nekaj teh stvari za darila in so bili vsi izjemno navdušeni. Ko sem povedala, da je bil to "nakup iz srca" pa še toliko bolj. Še se imam namen oglasiti, po kakšno reč še zase. ;)



North

  • *
    • Prispevkov: 670
    • Točke: 0
Odgovori #23 : 07 Januar 2010, 18:48:17
Boste imeli stojnico na razstavi 16.januarja?



šnapi

  • *
    • Prispevkov: 84
    • Točke: 0
Odgovori #24 : 12 Januar 2010, 14:27:24
Ne, 16.januarja nimamo stojnice, lahko nas pa obiščete 13.2.10 v Kinoteki v Ljubljani.

Lp, Mojca


North

  • *
    • Prispevkov: 670
    • Točke: 0
Odgovori #25 : 12 Januar 2010, 19:33:57
Ne, 16.januarja nimamo stojnice, lahko nas pa obiščete 13.2.10 v Kinoteki v Ljubljani.

Lp, Mojca
Boste takrat še imeli majčke? : D



šnapi

  • *
    • Prispevkov: 84
    • Točke: 0
Upajmo da še bodo  ;).

Drugače se pa še vedno da vse artikle kupit v našem nakupovalnem kotižku v BTC:
Z velikim navdušenjem sporočamo, da bo poleg društvene spletne trgovine v naslednjem tednu mogoče obiskati tudi nakupovalni kotiček Nakupi iz srca!

Obiskali nas boste lahko v trgovini O'Neill BTC Ljubljana - hala A (vhod A7), kjer bo od četrtka, 19. novembra 2009, na voljo tudi nakupovalni kotiček Nakupi iz srca! Prostor nam brezplačno odstopa družba O'Team d.o.o., ki je bila tudi pobudnik za to izjemno sodelovanje in kateri se iskreno zahvaljujemo za podporo, pomoč in izkazano zaupanje.

V kotičku bodo na voljo vsi izdelki, ki jih najdete v društveni spletni trgovini (veljajo cene brez poštnine), kmalu pa bomo obogatili ponudbo z skodelicami, novimi eko vrečkami ter drugimi artikli!

Obratovalni čas trgovine O'Neill je od ponedeljka do sobote od 9. do 20. ure. V mesecu decembru pa nas boste lahko obiskali tudi ob nedeljah in sicer od 9. do 15. ure! Obratovalni čas ter druge informacije pa najdete tudi v rubriki »Nakupi iz srca - nakupovalni kotiček BTC Ljubljana«.

Več si lahko preberete tukaj.

Vabljeni!


North

  • *
    • Prispevkov: 670
    • Točke: 0
Upajmo da še bodo  ;).

Drugače se pa še vedno da vse artikle kupit v našem nakupovalnem kotižku v BTC:
Potem pa pridemo sem pokukat. : D



Alba

  • *
    • Prispevkov: 4.255
    • Točke: 3
  • I like my dog better than I like most people.
Odgovori #28 : 19 Januar 2010, 11:17:41
Bo Valentinovo za živalce ponovno?

Psi so najbolj iskreni prijatelji :):):)

http://www.mojalbum.com/rink/


šnapi

  • *
    • Prispevkov: 84
    • Točke: 0
Odgovori #29 : 19 Januar 2010, 11:21:10
Bo ja. 13.2.10 v Kinoteki. Ko bo uradno vabilo, ga objavim tudi tukaj  ;)