V kleti kakata

dafna · 1940

dafna

  • *
    • Prispevkov: 597
    • Točke: 2
: 20 September 2007, 21:45:38
Jaz vas prosim za nasvet -z čim naj pošpricam tla v kleti da bi mačkona odvadla hodit not kakat?Kaj mačkam smrdi? >:( >:D
Imamo 2 mačkona 4 in 5 mesecev stara ki imata v kurilnici hrano in ležišča v klet pa hodita na potrebo namesto ven >:(.No saj jih vidim na vrtu tudi da jo delata samo ne vem zakaj tudi v kleti?Vsak dan te vrže na rit ko greš v klet od smrada >:D.Ne vem imela sem že dosti mačk samo ta 2 sta pa ultra packa.Nekje sem brala da jim nekaj pošpricaš z nečim kar jim smrdi -pa nehajo tja hodit ,samo se ne morem spomnit z čim.Lepo prosim če kdo ve kakšen vonj mačke odganja naj mi to priporoča ali kaj druga naj naredim?!

vse kar daš se ti podvojeno vrne
http://dafna.moj-album.com/


doro

  • *
    • Prispevkov: 481
    • Točke: 0
Odgovori #1 : 21 September 2007, 14:49:05
Pa imata ves čas možen izhod ven oz. do mačjega stranišča?

Moj je imel nastavljen pesek pa se mi je vseeno na pojstlo pokakav  :-X. In to VSAK DAN! Potem sem začela zapirat sobo in puščat odprto samo tisto v kateri je imel pesek pa je bilo v redu. Kaseje sem lahko pustila vse odprto pa je šel samo na svoj pesek.
Je pa imel kot majhen ogromne težave z notranjimi zajedalci in drisko (verejtno povezano eno z drugim) in je kakav večrat na dan,včasih je spal in se na hitro zbudil in tekel kakat. Starejša pa je bila že parkrat kam zaprta po nesreči in je zdržala tudi cel dan...  ???

Pa sta navajena kakat zunaj al na mačji WC?



Nota

  • *
    • Prispevkov: 219
    • Točke: 10
Odgovori #2 : 21 September 2007, 19:20:46
Jaz vas prosim za nasvet -z čim naj pošpricam tla v kleti da bi mačkona odvadla hodit not kakat?Kaj mačkam smrdi? >:( >:D
Imamo 2 mačkona 4 in 5 mesecev stara ki imata v kurilnici hrano in ležišča v klet pa hodita na potrebo namesto ven >:(.No saj jih vidim na vrtu tudi da jo delata samo ne vem zakaj tudi v kleti?Vsak dan te vrže na rit ko greš v klet od smrada >:D.Ne vem imela sem že dosti mačk samo ta 2 sta pa ultra packa.Nekje sem brala da jim nekaj pošpricaš z nečim kar jim smrdi -pa nehajo tja hodit ,samo se ne morem spomnit z čim.Lepo prosim če kdo ve kakšen vonj mačke odganja naj mi to priporoča ali kaj druga naj naredim?!

http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=1881332