Moja kavalirka Iris

agility loving girl · 79867

*sara*

  • *
    • Prispevkov: 1.916
    • Točke: 7
Odgovori #30 : 22 November 2007, 17:58:54
Super Iris, da si tako pridna in pametna in super Petra, da si jo tako dobro naučila  :)

...Hey babe, take a walk on the wild side...
...http://goldenhandling.webs.com...


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #31 : 23 November 2007, 00:14:39
Res čudovita predstavitev :o Tudi filmčki so super :D


orange

  • Gost
Odgovori #32 : 23 November 2007, 10:00:56
Sem ostala kar brez komentarja, ko sem gledala tvoje filmčke  :)  Iris je superca!!  :-* :-*

LP, Lucija



Sammy

  • Must Love Dogs
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 2.571
    • Točke: 29
  • Beauty and brain
Odgovori #33 : 23 November 2007, 10:10:48
Sem si pogledala tvoje filmčke, super so! Pa Iris ima zelo lepo ime ;D :P ;) :-*.

http://samchica.com
http://samchica.com/sammy

"Qei me amat, amat et canem meum." - St. Bernard


varja

  • *
    • Prispevkov: 811
    • Točke: 2
Odgovori #34 : 23 November 2007, 10:34:44
Pa vidve sta neverjetni!!!!!  :o   :-*


petrca

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.170
    • Točke: 21
  • BC Buffy in Gia & muca Suki
Odgovori #35 : 23 November 2007, 10:39:40
Sem kar skopirala, kar sem ti v temi o kavalirčkih napisala...  ;D

Še mal, pa bo Iris hodila po žogi (kot v cirkusu)   :o.
Všeč mi je tudi trikec "waving", ko tako veselo maha.


nutella

  • *
    • Prispevkov: 860
    • Točke: 2
  • Fedra, Lili in Misti
Odgovori #36 : 23 November 2007, 12:25:32
Jest sm čist impresionirana. :o ;D Pa tale Iriska je tako prisrčna kužica, kako ona maha, joooj. :-*


Alya

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.343
    • Točke: 26
Odgovori #37 : 23 November 2007, 13:06:12
Super filmček! :o



agility loving girl

  • *
    • Prispevkov: 1.442
    • Točke: 0
  • Jaz in Iris :)
Odgovori #38 : 23 November 2007, 14:26:36
hihi hvala vsem..

petrca dobra ideja tole s cirkuško točko z žogo  8) nkol ne veš..mogoče bomo pa še probal ;)


agility loving girl

  • *
    • Prispevkov: 1.442
    • Točke: 0
  • Jaz in Iris :)
Odgovori #39 : 23 November 2007, 16:44:10
še skok na hrbet: http://www.youtube.com/watch?v=ARkriJ91xR4

no ja..tale mal grdo zgleda, ker mi ne rata da bi se iris z nogami uprla v moj hrbet ampak mi samo visi čez ramo...sam jo zgleda ne moti, ker drugače bi začela opletat..najlepš na pogled pa res ni  :-\ :)


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #40 : 23 November 2007, 16:57:01
Res super tudi tale filmček :D Res kaj vse Iris na :o Res je posrečena.


agility loving girl

  • *
    • Prispevkov: 1.442
    • Točke: 0
  • Jaz in Iris :)
Odgovori #41 : 24 November 2007, 15:27:02
še nekaj slikic:


tkole pa čakamo na kosilo  :D :






rapgirl

  • *
    • Prispevkov: 2.898
    • Točke: 9
Odgovori #42 : 24 November 2007, 19:31:23
Lepe slikice!  :o

"A dog can express more with his tail in minutes than his owner can express with his tongue in hours."


Jana*

  • *
    • Prispevkov: 2.334
    • Točke: 11
  • Tery & Brie
Odgovori #43 : 24 November 2007, 21:14:52
Super sta !!!   :D  Všeč mi je, da se še kdo z malim kužekom ukvarja s trikci in tem ^^   res sta carki  8)   uh, si me spomnila spet, midva tud morama malo začet vadit z manjšimi škatlami, to da not gre  ::)  pa kar ne najdem kake majhne, same one za čevlje, so pa že prevelike se mi zdi  ;D

z žogo je zanimiv trikec!   Jaz nimam žoge, bom si pa kaj drugega zmislila, da gre takole na en zaboj alpa kaj podobnega  :)  (ne mi zamert, če mal tvoje ideje pobiram, jaz jih sama skoraj nimam več :-[  ::) )

Lepe slikce  :P  ona na mizi je šikana  :D

If an animal does something we call it instinct. If we do the same thing for the same reason we call it intelligence…

http://never-endingdreams.deviantart.com/


Lucija

  • *
    • Prispevkov: 52
    • Točke: 0
Odgovori #44 : 24 November 2007, 21:22:18
Sem si ogledala slikce in sem pozabla usta zapret - kok pametna psička!

Čestitam! Mora bit človek kr potrpežljiv in vztrajat, da tole doseže,ne?  :)

Lepo...


agility loving girl

  • *
    • Prispevkov: 1.442
    • Točke: 0
  • Jaz in Iris :)
Odgovori #45 : 24 November 2007, 21:29:33
ni mi težko..uživam vsak trenutek z njo 8) :)

ko dobim novo rolko (manjšo kot imam zdaj oz skejt) bom posnela tudi kako midve znava rolkat  :D :D

trenutno se pa šepat učiva (oz zdaj bolj samo utrjujeva držanje tačke v zraku-čeprav je v 10 min zaštekala kaj zahtevam...zdaj moram najti še način da se bo premaknila s taco v zraku)

Jana* dajem ti vse pravice, da ukradeš kkšno mojo idejo sam vedi da.....petra vrača udarec  :D :D ;D ;) hihi no če imaš še ti kakšen trikec ki ga nisem še obdelala, mi ga lahko poveš..ker tudi meni počasi zmanjkuje idej..no saj vem..trikcev je še veliko a kaj ko pa se mi kkšni zdijo nemogoči za naučit ;) zaenkrat mam pa u mislih še kopanje (s tacam) pa držanje za rep+vrtenje


Jana*

  • *
    • Prispevkov: 2.334
    • Točke: 11
  • Tery & Brie
Odgovori #46 : 24 November 2007, 21:55:43
Em.. pokrivanje z odejo?  Midva se zdaj ucima da gre sam do nje pa se uleze pa pokrije.. 

Pa tud js se ubadam s tezavo - kk pripravit mojega do tega da se bi z dvignjeno taco premaknu  ;D     delama se na kombinaciji hoje po zadnjih tackah + sedenje na zadnjih tackah, oziroma prehajanje enega v drugo. 

Pa hoja okrog predmeta.  Aja, ves kaj tudi poskusita (ce seveda ze ne pobvladata ;) ), tako da ima prednje tacke npr na knjigi pol pa z zadnjimi okrog gre  :)  tk

alpa nisem se videla, znata dotikanje prednje tacke z gobckom?  Tudi zanimiv trikec  :)  midva ga zaenkrat znama samo v lezecem polozaju  ;D

alpa dvigovanje zadnje tacke?   Na ukaz Kk ti lulas?   No, to lahk js recem, vidve pa si bota mogli zmislit malo bolj primeren ukaz    ;D

cviljenje? Slalom skozi roke?   :)

se opravicujem ce sem napisala kaj kar ze znata  :-[ :)

If an animal does something we call it instinct. If we do the same thing for the same reason we call it intelligence…

http://never-endingdreams.deviantart.com/


agility loving girl

  • *
    • Prispevkov: 1.442
    • Točke: 0
  • Jaz in Iris :)
Odgovori #47 : 24 November 2007, 23:32:15
vou zanimive ideje..se mo lotl kr ene za drugo  ;)


Jana*

  • *
    • Prispevkov: 2.334
    • Točke: 11
  • Tery & Brie
Odgovori #48 : 25 November 2007, 10:24:40
me veseli da sem tudi jaz malo pomagala z idejami  :D

uf, sem se spomnila še enega - odpiranje predala, da nekaj potem ven vzame pa prinese, pa gre predal nazaj zapret. Pa prižiganje/ugašanje lučke.  One namizne  :)

pa če se še ti spomneš kakega zanimivega trikca, pa le napiši ^^  se tudi midva s Teryjem rade volje lotima novih stvari  :)

If an animal does something we call it instinct. If we do the same thing for the same reason we call it intelligence…

http://never-endingdreams.deviantart.com/


agility loving girl

  • *
    • Prispevkov: 1.442
    • Točke: 0
  • Jaz in Iris :)
Odgovori #49 : 25 November 2007, 10:58:07
tole z lučko sem že hotla probat pa v naši hiši nimamo nobene primerne  :( :)


Jana*

  • *
    • Prispevkov: 2.334
    • Točke: 11
  • Tery & Brie
Odgovori #50 : 25 November 2007, 11:16:55
oo škoda  :-\    saj, čisto po resnici, tudi moja namizna ni štimala  ::)  sma poskusla, ampak je tako mali gumbek da je samo gor čohal s taco, pritisnit pa ni znal.. 

If an animal does something we call it instinct. If we do the same thing for the same reason we call it intelligence…

http://never-endingdreams.deviantart.com/


petrca

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.170
    • Točke: 21
  • BC Buffy in Gia & muca Suki
Odgovori #51 : 25 November 2007, 17:15:37
Jana* in Petra, če nimata idej za novoletna darila, pišita božičku za namizno lučko, ki deluje na dotik  :o. Mi jo imamo že od vsega začetka doma in je tudi zame bolj praktična. Dotakneš se jo v bistvu lahko kjerkoli in ima 3 različne nivoje svetlobe. Meni je zelo všeč, psic pa za enkrat še nisem učila prižiganja.


agility loving girl

  • *
    • Prispevkov: 1.442
    • Točke: 0
  • Jaz in Iris :)
Odgovori #52 : 25 November 2007, 17:27:20
hehe mogoče pa še res :o :o :D :D


Jana*

  • *
    • Prispevkov: 2.334
    • Točke: 11
  • Tery & Brie
Odgovori #53 : 25 November 2007, 19:15:53
Dobra ideja  ;D  prav nisem še slišala za tako lučk  :-[  madona sm za svetom  ::)

If an animal does something we call it instinct. If we do the same thing for the same reason we call it intelligence…

http://never-endingdreams.deviantart.com/


Azu

  • Duck Tolling
  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 2.786
    • Točke: 55
  • The Red Dogs
Odgovori #54 : 25 November 2007, 19:20:04
Moram še jaz pohvalit vajine trikce. Res jih dobro znata. 8) ;)

Mogoče lahko jaz pomagam pri šepanju...tudi jaz sem nekako obtičala na "stopnji", ko je psica držala taco v zraku tudi po več minut, samo se pa ni premaknila. Jaz sem imela to že od vsega začetka na signal (vsakič, ko sem dvignila dlan, je ona dvignila taco) in ko sem pred 1 tednom dvignila dlan in je bila ona bolj stran od mene, je dvignila taco  in naredila 1 korak naprej z dvignjeno tačko. In tako sem ji začela dajat signal, ko je bila bolj stran od mene in ona je naredila 1 korak z dvignjeno tačko proti meni (sem morala hitro klikniti, ker po 1 koraku je tačko spustila). Zdaj sva že na ene 5 korakih. ;)

Glede lučke moram pa tudi jaz kakšno boljšo nabavit...vse imajo premajhne gumbke ali pa jih je treba močno in v pravo smer pritisnit, da se luč prižge. :-\

Lahko jo tudi naučiš, da izmenično dviguje zadnje tačke. ;)

Laetus Canis - Varstvo psov v Ljubljani

Felix qui potuit rerum cognoscere causas.
(Vergil)


petrca

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.170
    • Točke: 21
  • BC Buffy in Gia & muca Suki
Odgovori #55 : 25 November 2007, 19:39:32
prav nisem še slišala za tako lučk  :-[  madona sm za svetom  ::)

Jaz sem jo lani (ob selitvi v novo stanovanje) kupila v Bauhaus-u. Pa še dokaj poceni je bila. Mi je pa všeč, ker ni treba iskat gumba za vklop / izklop. Samo dotakneš se jo in zasveti  :o.
Ste mi pa dale idejo, da še moje pse naučim ta trikec. Mačka to že obvlada - ampak čisto ponesreči  :D.



Jana*

  • *
    • Prispevkov: 2.334
    • Točke: 11
  • Tery & Brie
Odgovori #56 : 25 November 2007, 19:43:04
Zanimivo zanimivo..  O_o   8)

If an animal does something we call it instinct. If we do the same thing for the same reason we call it intelligence…

http://never-endingdreams.deviantart.com/


agility loving girl

  • *
    • Prispevkov: 1.442
    • Točke: 0
  • Jaz in Iris :)
Odgovori #57 : 25 November 2007, 20:34:42
meni tačko dvigne na besedo..danes sem pa probala kako bi šlo če bi ene parkrat ponovila ukaz da dvigne taco, potem pa bi enkrat ko bi dvignila taco dala svojo roko 1 cm pod njeno in bi ji z briketom nakazala da se premakne..sprva ni videla moje roke in se je odrinila s svojo tačko od moje roke, naslednjič se je roke samo narahlo dotikala, potem je pa zakapirala in je ene par korakov naredila brez dotika z eno taco v zraku  :o :o :D sem pa nagrajevala vsak korak..


petrca

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.170
    • Točke: 21
  • BC Buffy in Gia & muca Suki
Odgovori #58 : 25 November 2007, 20:51:26
Bravo Iris  :o.
A si jo stresanje z glavo kdaj učila?


agility loving girl

  • *
    • Prispevkov: 1.442
    • Točke: 0
  • Jaz in Iris :)
Odgovori #59 : 25 November 2007, 20:54:48
sem sam kaj ko sem jo pa do tega pripravila samo s tem, da sem jaz pihala..ampak teh ponovitev ni bilo veliko, ker se mi je kmalu začelo vrteti  :D :-[