Moja kavalirka Iris

agility loving girl · 80073

Jana*

  • *
    • Prispevkov: 2.334
    • Točke: 11
  • Tery & Brie
Odgovori #60 : 25 November 2007, 23:18:57
Opa bravo za tačko v zraku  :o

If an animal does something we call it instinct. If we do the same thing for the same reason we call it intelligence…

http://never-endingdreams.deviantart.com/


Alya

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.343
    • Točke: 26
Odgovori #61 : 26 November 2007, 17:20:20
Bravo Iris! :o



Urša in Balu

  • *
    • Prispevkov: 2.879
    • Točke: 5
  • The Skateboarding Dog
Odgovori #62 : 30 November 2007, 15:52:44
zlo je lepa..in veliko trikcev zna-->zlo je pametna

Živali so tako prijetni prijatelji
- ne sprašujejo in ne grajajo.

BuldogBalu


agility loving girl

  • *
    • Prispevkov: 1.442
    • Točke: 0
  • Jaz in Iris :)
Odgovori #63 : 03 December 2007, 17:58:01
Moje prvo potovanje z vlakom
                                    by Iris

Danes me je moja gospodarica vzela s seboj na vlak. Celo pot do železniške postaje mi je govorila ''ha, iris, danes se boš pa z vlakom peljala. Glej da boš pridna''..meni se pa še sanjalo ni kaj sploh je ta vlak..nekaj groznega, ker moram paziti da bom pridna, drugače me lahko...lahko..še požre? pa sva prišli na umazan kraj brez trave, kateremu se reče železniška postaja, mislim da. me je bilo kar strah, ker je zgledalo kot zapuščeno, zato sem se raje držala Petre..šle sva v nekakšno ''čakalnico'' kjer je ''taglavna'' kupila nekakšen listek...zase..sem slišala, da zame ni potrebno, če bom bila v naročju..no, vsaj nekaj dobrega...
na t.i. postaji sva čakali še nekaj minut, nakar sem zaslišala hrumeči zvok, ki je postajal vedno glasnejši..spet se je strah zagrizel do mojih kosti, a me je Petra hitro stisnila v naročje..mimo je pridrvela velikanska stvar - kasneje sem izvedela, da je to ta ''strašni'' vlak - se ustavila in odprla svoje žrelo..joj, sem cviknila, pa ne da bo to moj konec?!..ven so prišli ljudje - nevem kako so preživeli (mogoče pa le obstaja kakšno upanje, da prideva živi odtod) - in se mi nasmihali:..kako lušten kužek, mami poglej! blablabla..še opazila nisem, da sva z gospodarico že vstopili..najprej v nekakšno vežo, ki se je nadaljevala v hodnik s sedeži..en dva tri in že sva sedeli - jaz v petrinem naročju, petra v stolčnem (al kk se že to napiše :) ) ..prišel je hecen možiček, oblečen v neko zeleno, rahlo zastarelo (po mojem okusu) uniformo in zahteval listek, ki ga je poštempjal..
nekaj je zaškripalo in postaja se je začela odmikati, pa kasneje drevesa in naenkrat je vse oživelo..čudno, meni se ni zdelo, da bi bilo kaj življenja v njih. budno sem gledala skozi okno, medtem ko sem sedela na Petrinih kolenih. Peljali smo se v smeri Jesenice (vsaj tako mi je razložila). naenkrat zagledam reko..čisto zraven smo se peljali.. nisem se mogla premagati in sem s prednjimi tačkami stopila na okensko poličko..Petra se je zasmejala in mi tačke prestavila nazaj na kolena..jaz sem se pa tako trudila, da bi ji pokazala, da hočem it plavat..a sem res tako nenazorno pokazala  ??? in že smo se peljali mimo krav - črnih! krav - ki so mi vzbudile pozornost.. heh vedno sem mislila, da so krave lahko samo blenheim ( v kavalirščini, pomeni pa: rjavo-bele) barve..
čas je hitro minil in že je vsa okolica začela mirovati.. to se mi je zdelo tako čudno.. gospodarica mi je povedala, da sva prispeli na cilj..sem takoj pomahala z repkom, ker sem se veselila, da sva še vedno živi. naredili sva kratek sprehod do delavnice, kjer so me izmerili za moj novi plašček s štirimi nogicami..ste že videli psa, ki ima osebno šiviljo  :P ;D ? po merjenju sva odšli na nekakšen travnik, kjer sem končno zadihala malo svobode, saj so me odpeli...takoj sem bila vsa mokra in blatna..da ne boste mislili, da sem bila samo jaz taka - petra ni bila prav nič drugačna  :D :D :D
ponovno sva se vkrcali na vlak..dobro da je petra s seboj imela brisačo, ker bi jo sicer zelo popackala  :) .bili sva tako utrujeni, da sva vožnjo v domači kraj kar predremali :) :)

to pa bi bilo zaenkrat vse..

mokre  :-* :-* :-* vam pošilja Iris



p.s.: ne boste verjeli, ampak sem še vedno živa :o :o


najchy

  • *
    • Prispevkov: 1.786
    • Točke: 2
Odgovori #64 : 03 December 2007, 18:21:58
Čestitke Iris  :o :o

LP Anja
Naj album


Jana*

  • *
    • Prispevkov: 2.334
    • Točke: 11
  • Tery & Brie
Odgovori #65 : 03 December 2007, 19:13:09
Hehe, lepo si to povedla  ;D  ja, da preživiš vlak ni kaj tako čudnega..   da preživiš letalo pa je...   ;D

If an animal does something we call it instinct. If we do the same thing for the same reason we call it intelligence…

http://never-endingdreams.deviantart.com/


agility loving girl

  • *
    • Prispevkov: 1.442
    • Točke: 0
  • Jaz in Iris :)
Odgovori #66 : 03 December 2007, 21:29:44
hehe to govoriš za psa ali človeka? ja pr letalu je ful smotan kadar vzleta ali pa pristaja..


Jana*

  • *
    • Prispevkov: 2.334
    • Točke: 11
  • Tery & Brie
Odgovori #67 : 03 December 2007, 21:37:34
em ubistvo o obojem  ;D  pravzaprav se lahko že zdaj začnem psihično prpravlat na poleti ko mamo maturanca  :-[

If an animal does something we call it instinct. If we do the same thing for the same reason we call it intelligence…

http://never-endingdreams.deviantart.com/


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #68 : 03 December 2007, 21:48:23
agility loving girl dobro opisana pot z vlakom :D


petrca

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.170
    • Točke: 21
  • BC Buffy in Gia & muca Suki
Odgovori #69 : 04 December 2007, 07:26:46
Take pasje zgodbice pa vedno rada preberem  ;D. Iris res ni izpustila niti ene malenkosti in zelo podrobno opisala vožnjo. Kam točno sta šle? Piše samo, da sta se odpeljali v smeri Jesenice.


agility loving girl

  • *
    • Prispevkov: 1.442
    • Točke: 0
  • Jaz in Iris :)
Odgovori #70 : 04 December 2007, 19:58:20
v Lesce.. se zmert za plašček  ;) 8)

hvala za komentarje..

hehe danes sva dobili paketek treh frizbijev, ki sva jih naročile..sva že sprobali samo nekako še ne upa skočiti za njim (kot to dela s platnenim, ki ga ujame v zraku), ampak počaka da pade na tla ali pa ga s tacam dol sklati..tko da ji zdaj držim frizbije v zraku, ona pa skoči za njimi, da se bo navadila spet lovit z gobčkom...je pa čist nora bla, ko jih je vidla...sem ji hotla umes še ene parkrat vržt platnenga, pa se sploh ni ozirala nanj ampak je samo čakala kdaj bo njena nova pridobitev priplesala po zraku  :) ..moti me samo to, da jih zlepa noče spustit  ::) ..kr grize in grize in drži..k sreči mam jawze  ;) ..sej ji probam čim hitreje vzet po tem, ko ga zagrabi..prejšnje je takoj spustila, ko sem ji rekla..te pa ne..


Jana*

  • *
    • Prispevkov: 2.334
    • Točke: 11
  • Tery & Brie
Odgovori #71 : 04 December 2007, 20:05:51
Oooo vidve tudi imata novo pridobitev??  Super!  Midva sva tudi danes dobila nov frizbi  :)  ampak najin je SofFlite, za občutljiv pasji gobček lol  ;D  moj gospod noče trde plastike prijemat  ::)

If an animal does something we call it instinct. If we do the same thing for the same reason we call it intelligence…

http://never-endingdreams.deviantart.com/


agility loving girl

  • *
    • Prispevkov: 1.442
    • Točke: 0
  • Jaz in Iris :)
Odgovori #72 : 04 December 2007, 20:09:08
ehh iris vse takoj zgrabi, pa če je še tako neokusno al pa neprijetno..kako si pa Teryja naučila, da ti z gobčkom prime, ko frizbi zakotališ? moja se samo zažene za njem brez kančka nežnosti..važno da ga čim hitreje podere..


Jana*

  • *
    • Prispevkov: 2.334
    • Točke: 11
  • Tery & Brie
Odgovori #73 : 04 December 2007, 20:11:15
Emm, najprej sem ga učila tako da sem frizbi v roki držala, on je mogel pa ful visoko skočit po njega..  Zdaj sem tole začela koristno izrabljat za to da mu ga vržem ko že skoči in ga tako lepo ujame v zraku..

Za kotaljenje, hm, ne vem, nič ga nisem učila  :)  kar sam ga je prijel med kotaljenjem  8)

If an animal does something we call it instinct. If we do the same thing for the same reason we call it intelligence…

http://never-endingdreams.deviantart.com/


agility loving girl

  • *
    • Prispevkov: 1.442
    • Točke: 0
  • Jaz in Iris :)
Odgovori #74 : 09 December 2007, 14:00:51
par slikic z včerajšnega sprehoda:

na tej sta bile Iris in Ira še pretežno lepi:





tkole pa uživamo v čofotanju (bog ne dej da bi kkšno lužo zgrešli)  :P



še malo poziranja:



iii kok smo hitri  :D



razkazujem svoje podvozje:



pogled, ki se ga ne da opisati z besedami:

''le kaj ima petra za bregom, da me ves čas slika?''


Alya

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.343
    • Točke: 26
Odgovori #75 : 09 December 2007, 14:10:41
Kako sta luuuškani! :-* :-* Tega pogleda pa se res ne da opisati... :-|~



najchy

  • *
    • Prispevkov: 1.786
    • Točke: 2
Odgovori #76 : 09 December 2007, 14:27:44
kokica :o :o :o

LP Anja
Naj album


agility loving girl

  • *
    • Prispevkov: 1.442
    • Točke: 0
  • Jaz in Iris :)

agility loving girl

  • *
    • Prispevkov: 1.442
    • Točke: 0
  • Jaz in Iris :)
Odgovori #78 : 09 December 2007, 15:39:47
še ena ''ta božična''  :D :D :P :



agility loving girl

  • *
    • Prispevkov: 1.442
    • Točke: 0
  • Jaz in Iris :)

najchy

  • *
    • Prispevkov: 1.786
    • Točke: 2
Odgovori #80 : 09 December 2007, 20:54:31
kokica?  :-[ ???  :) :)
Da je ful lepa....cortkana

LP Anja
Naj album


agility loving girl

  • *
    • Prispevkov: 1.442
    • Točke: 0
  • Jaz in Iris :)
Odgovori #81 : 09 December 2007, 21:19:25
moj mali kosmati pirat-ek:


kaj pravte..skoraj tak, kot v piratih s karibov ?  :D ;D :D


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #82 : 10 December 2007, 05:19:23
Tale Iris je pa res prava manekenka :D Res zanimive slikce s sprehoda :) Tudi Aska kje na polju ne zgreši nobene luže ;) :-\ V mestu pa se ji na daleč izogne, boknedaj, da bi stopila vanjo :P Dobro ji gre tole okoli predmeta bravo Iris :) Res obvlada veliko trkcev :o

lp


Urša in Balu

  • *
    • Prispevkov: 2.879
    • Točke: 5
  • The Skateboarding Dog
Odgovori #83 : 10 December 2007, 14:26:50
kako ji rutica paše hehe
Zlo je lepa

Živali so tako prijetni prijatelji
- ne sprašujejo in ne grajajo.

BuldogBalu


varja

  • *
    • Prispevkov: 811
    • Točke: 2
Odgovori #84 : 10 December 2007, 14:36:30
Ful lušne slikce.  ;D

Citiraj
Tudi Aska kje na polju ne zgreši nobene luže   V mestu pa se ji na daleč izogne, boknedaj, da bi stopila vanjo

Annie je čisto enaka.... če je kje potok, reka, luža sredi travnika, takoj hop v njo. Bog ne daj, da pa je luža na pločniku.... to pa včasih še mimo noče, kaj šele, da bi not stopila.  :P


Alya

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.343
    • Točke: 26
Odgovori #85 : 10 December 2007, 15:04:53
Manekeeenka! :o :-*



silver

  • *
    • Prispevkov: 4.236
    • Točke: 10
Odgovori #86 : 10 December 2007, 15:09:00
cukr je tale Iris  :-*

naša banda ji pošilja koš  :-*



Jana*

  • *
    • Prispevkov: 2.334
    • Točke: 11
  • Tery & Brie
Odgovori #87 : 10 December 2007, 20:13:32
Ooo kolko novih stvari  :D


jap, poznam kako je s temi malimi psi ko si v luži pač ne namočijo samo tac  ;D  so pol pofarbani skor do polovice hrbta  ::)

z božično kapo fotka - si me prehitela  ::)  jaz se že en teden spravlam slikat teryja z njo, pa še koj nisem jao  ;D  pa sej je še čas...  js pa moje odlaganje stvari na zadn čas  ::)


ewola Jana*- nekako tako ne?  http://www.youtube.com/watch?v=DwKI57fUNcY

jaja, takole sem mislila  :D  super vama gre  :P   sj to je tak u izi trikec, se ga v nekaj seansah nauči  :)  ampak je zanimiv, jaz hočem prit do tega da se bo tako sukal tudi na tleh..  zdaj če mu dam papir na tla, še ne ve in se kr normalno suče okrog, tako da midva sma zdaj še na nečem malo debelejšem kot revija  ::)  da ma prednje tace skor pr miru pa samo zadnje okrog

If an animal does something we call it instinct. If we do the same thing for the same reason we call it intelligence…

http://never-endingdreams.deviantart.com/


agility loving girl

  • *
    • Prispevkov: 1.442
    • Točke: 0
  • Jaz in Iris :)
Odgovori #88 : 10 December 2007, 20:41:40
bova še midve poskusle..trenutno se pa lulat po fantovsk učiva  8) nogo dviguje sam samo če je stena ali prepreka zadaj drgač gre pa kr rikverc.. :)


Jana*

  • *
    • Prispevkov: 2.334
    • Točke: 11
  • Tery & Brie
Odgovori #89 : 11 December 2007, 07:35:54
Hehe ja, moj je nekaj časa tudi samo ob oviri hotel  ::)   ampak pol je pa tut to nama ratalo brez ovire  ;D

If an animal does something we call it instinct. If we do the same thing for the same reason we call it intelligence…

http://never-endingdreams.deviantart.com/