Pasja šola prijazna mladoletnim vodnikom

rooxye · 8269

rooxye

  • *
    • Prispevkov: 291
    • Točke: 0
  • I love dogs more than you do.
Odgovori #30 : 25 September 2012, 19:42:34
Evo. Danes me v celem sprehodu ni pogledal niti 1X. Niti en trenutek pozornosti?

Dejansko me IGNORIRA. Ne sliši me, ne pogleda me, nič. Praktično ne zanimam ga NIČ. Vsaj na sprehodu ne. V boxu pa.

Prav tako priboljški. Na sprehodu jih sploh ne vzame. Kar pusti, da ostanejo na tleh.

http://ilovedogsmorethanyoudo.tumblr.com/

Progressive Reinforcement Dog Training
Founded in science, ruled by ethics.


Keki

  • *
    • Prispevkov: 12
    • Točke: 0

BlackDevil

  • *
    • Prispevkov: 896
    • Točke: 0
Odgovori #32 : 26 September 2012, 23:00:57
Kje so pa tvoji starši v vsem tem? Ali njih uboga, je z njimi miren itd? Jaz osebno mislim, da otroci niso ravno primerni za tako vzgajanje psa. Pri šolanju psa mora sodelovati cela družina.

Every now and then a dog comes along who is truly special, a dog who touches the heart so deeply and connects to the spirit so strongly that it's clear no other dog who comes after will ever affect us in in the same way. Some call this their heart dog or soul dog. My soul dog was Mojo." N.W.


Kelly 097

  • Gost
Odgovori #33 : 28 September 2012, 15:50:27
Mogoče bi se lahko pozanimal pri KD Agility Ilirija. Sem enkrat klicala tja in je vaditeljica rekla da starost psov ni omejna. Vprašala sem tudi če lahko tudi mladoletni vodnik dela s svojim psom, odgovor je bil, da brez težav. Mene so izjemno navdušli z posnetki na njihovi spletni strani. Mogoče jih pojdi tudi sam pogledat.

LP






Kancast

  • *
    • Prispevkov: 2
    • Točke: 0
Odgovori #34 : 24 November 2012, 16:54:18
Tudi jaz sem mladoletna, to ni noben problem, če hočeš psa šolati, ti povem, ker imam precej veliko pasmo ;) mogoče poskusi z drugimi vrstami priboljškov? nevem, ker ne poznam tvojega psa :)

Ko je človek spoznal, kakšni so ljudje, je pes postal njegov naboljši prijatelj. Pes je za nagrado dobil povodec, ovratnico in nagobčnik.