6. državna tekma RO, 2007

Rinchy · 16198

*LuNa*

  • *
    • Prispevkov: 806
    • Točke: 10
Odgovori #60 : 24 Oktober 2007, 11:15:23
Pa sej ne morem verjet, da se to res dogaja. Eni pa res ne morejo iz svoje kože  >:(

Psarna Lunca's - vzreja labradorcev
http://luncas.vovk.si


isla

  • *
    • Prispevkov: 1.304
    • Točke: 2
  • ash
Odgovori #61 : 24 Oktober 2007, 11:21:24
Gledalke?
Prvič slišim, da je bila med gledalci.
Kolikor  je razbrati, je oseba podatek našla na spletni strani "obsojene"  tekmovalke.

"OZNA sve dozna"  sistem  ::)

Kako to, da so priznali naknadno prijavo?



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #62 : 24 Oktober 2007, 11:23:05
Ma saj ne moreš verjet :-X Eni res nimajo meje in res ne vem v čem je point te pritožbe, kaj ima ona od tega? Osebno zadovoljstvo?  :-X
Kakorkoli vseeno čestitke Jani in Bini za udeležbo in uspešno prestan "krst" prve tekme.

Lp nina



blumina

  • *
    • Prispevkov: 1.413
    • Točke: 11
Odgovori #63 : 24 Oktober 2007, 11:40:24
In sedaj, ko je predpisom in zakonom zadosceno je spet mir legel v obljubljeno dezelo...
Se dobro, da imamo borce, ki vedno vse vidijo in slisijo in skrbijo za red in disciplino.Ker drugace ubogi mi, saj bi bila cela anarhija...

WTF, bom rekla po "novem". Ta mladi morate ta jezik obvladat, jaz sem se pa to zdaj naucila  ::)
In kdo je v tej dezeli zdaj zadovoljen, miren, se strinja s tem, da je bilo pa res krseno grozno nacelo...?
Ja se dobro da ga je nekdo odkril!  >:( Ker drugace bi bilo pa res grozno a ne?

Ma kdor se vtika v taksne stvari... veste kako, stari ljudje so rekli, da vsakega od nas caka svoj kriz. Vse se enkrat vrne in obrne...

Jana, cestitam ti za opravljen izpit in za trmo, da delas s pasmo katero imajo vecinoma le nekje pod kaksno mizo, da lepo v sencki lezi.
Zame so taksni ljudje zmagovalci in bodi ponosna nase in pogumno naprej.

Blumina



deteljica

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 4.353
    • Točke: 35
Odgovori #64 : 24 Oktober 2007, 11:59:46
Kako to, da so priznali naknadno prijavo?

Očitno pravilnikov le ne poznajo tako dobro , kot mislijo  :P.
Me tudi zanima, če so pokasirali 150 EUR kolikor stane pritožba  ::).

Pa na sosednjem forumu je nekdo postavil zanimivo vprašanje:

Od kdaj in kako po paritvi veš ,da je psica res ostala breja?
Ali pravilnik to definira?
Objava paritve ne pomeni nujno,da bodo mladički !

Heraklit: "Psi lajajo samo na tiste, ki jih ne poznajo!


isla

  • *
    • Prispevkov: 1.304
    • Točke: 2
  • ash
Odgovori #65 : 24 Oktober 2007, 12:10:26
Prijava stane 150€?? Tistemu, ki je to prijavil je ta pritozba resnicno veliko pomenila..  :-\ Bedno vse skupaj.

Ce je zadevo prijavila maja72 (iz sosoednjega foruma), je najbrz tudi placala, saj kot sama pravi je visoko moralna in spostuje vse pravilnike  >:D



Apollo

  • *
    • Prispevkov: 1.173
    • Točke: 9
  • Nuba (Nera)
Odgovori #66 : 24 Oktober 2007, 12:27:30
Še nekaj iz pravilnika KZS:

92. clen
Na kinoloških prireditvah ne smejo sodelovati: necepljeni psi in bolni psi, vidno breje in
gonece psice. O zdravstvenem stanju odloca veterinar.

Lp

Psarna Karantanska-veliki švicarski planšarski pes
www.karantanska.si


blumina

  • *
    • Prispevkov: 1.413
    • Točke: 11
Odgovori #67 : 24 Oktober 2007, 12:36:10
Mislim, da se splaca v tem primeru dobro nastudirat pravilnik in napisat pritozbo na omenjeno razveljavitev izpita.

Blumina



Lanabela

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 7.316
    • Točke: 48
Odgovori #68 : 24 Oktober 2007, 13:59:51
Pritožbo je vsekakor nujno napisati. Če sodnik ni videl da je psica breja in če tega ni videl veterinar, potem ni kaj razpravljat za nazaj. Aja, če se bo pa ugotovilo da psica vseeno ni bila breja a se bo potem izpit pa naknadno nazaj priznalo?  In mimogrede, če hočemo biti skrajno pravičniški, potem naj pa vsi tekmovalci za nazaj prinesejo uradne izvide, da njihove psice na dan tekme niso bile breje.


skogkatt

  • *
    • Prispevkov: 694
    • Točke: 0
  • MyMy&Neli&Miyu
Odgovori #69 : 24 Oktober 2007, 14:07:32
Ah dej, čemu je to bilo potrebno  :-\

Končno en pasji šport, kjer lahko tekmujejo mali in veliki, suhi in debeli, stari in mladi,... ... torej v bistvu vsi, pa se že spet išče dlaka v jajcu. Pomilovanja vredno, no ::) Držim pesti bini, da se ji ta zasluženi in opravljeni izpit prizna! :)


isla

  • *
    • Prispevkov: 1.304
    • Točke: 2
  • ash
Odgovori #70 : 24 Oktober 2007, 15:47:18
Tole vse skupaj je na koncu izpadla ena velika klobasa, ocitno Janini rezultati sploh niso bili oz se niso razveljavljeni.. Po prebiranju teme na sosednem forumu pa lahko recem, da je vse skupaj se ena kinoloska spletka...  ::)



saxana

  • *
    • Prispevkov: 341
    • Točke: 2
Odgovori #71 : 24 Oktober 2007, 16:10:05
Isla, predlagam, da še enkrat (tokrat malo bolj podrobno) prebereš vse poste, mogoče ti bo potem postalo malo bolj jasno ... oprosti (saj te niti ne poznam), samo najprej dobro preberi šele nato se razburjaj.

Tisti, ki je podal prijavo dobro ve, zakaj je to naredil in kakšne informacije je podal ter kaj je s tem dosegel, enako tudi Jana ve kakšne sankcije jo čakajo, saj so ji to sporočili (odgovorni s strani KZS). Še vedno ostajajo dejstva, da je nekdo skrajno zloben in tega ni mogoče vzeti nazaj.

Sedaj pa tudi na tem forumu (kar se mene tiče) zaključujem nadaljno debato.

Lp, Ana



Lanabela

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 7.316
    • Točke: 48
Odgovori #72 : 24 Oktober 2007, 16:22:03
Zloba se mu bo prej ali slej zataknila v grlu. Karma deluje in je neizprosna.

Izpit ne bo razveljavljen, saj je Maja sama zatrdila, da prijave ni podala, še manj pa plačala kavcijo.

Če pa slučajno bo...na filmčku smo videli, kako Jana dela. Glede na videno, bo izpit lahko naredila kadar se ji bo zazdelo - potem ko bo leglo na svetu seveda (ne vem ali za doječe psice tudi kaj piše, zanje bi v bistvu moralo, za nevidno breje je pa nonsens)



isla

  • *
    • Prispevkov: 1.304
    • Točke: 2
  • ash
Odgovori #73 : 24 Oktober 2007, 16:29:29
Saxana, tudi jaz ne poznam tebe, prav tako ne poznam maje72 niti Jane ampak, ker je forum javen imam pac priloznost razpravljati tudi z neznanimi ljudmi.
Stvari sem si še kako dobro prebrala in jasno mi je da je maja72, svoje vprasanje KZS-ju namenila iz nekaksne skodozeljnosti, jasno pa mi je tudi da si zapisala da je Janin rezultat razveljavljen ter objavila nove rezultate. V vsej tej zgodbi se mi je zacelo postavljati vprasanje, kako je mozno da v enem dnevu (pardon parih urah) pride od prijave do razveljavitve rezultatov, ko pa KZS se nikoli ni bil tako ažuren, primer pa se mi tudi ne zdi tako strašen, da bi se morala komisija zbrati v eni uri in odlociti.
No kakorkoli ze, vse skupaj je na koncu izpadla ena velika spletka, brez repa in glave in tu se tudi jaz oddaljujem od nadaljnega sodelovanja v tej temi, saj tako ali tako nikogar osebno ne poznam.  ;)



Urška

  • *
    • Prispevkov: 2.619
    • Točke: 10
Odgovori #74 : 25 Oktober 2007, 02:02:35
POPRAVEK REZULTATOV TEKME ZARADI RAZVELJAVITVE IZPITA S STRANI KZS!

RO I
1.mesto Obsolnar Sonja in Tara Štimpel (75 točk, čas: 1:52.89)
2.mesto Hude Vesna in Žiža (68 točk; čas: 1:41.93)
3.mesto Toroš Kaja in Hera (68 točk; čas: 1:49.10)
4.mesto Žerjal Mitja in Borgia (68 točk)
5.mesto Kelert Tomi in Lyna(67 točk)
6.mesto Gradišar Jože in Zois (66 točk)
7.mesto Lončar Maja in Roxy (66 točk)
8.mesto Rozman Lužaič Barbara in Xsara (65 točk)
9.mesto Nataša Šetinc Dolar in Tina (65 točk)
10.mesto Puc Suzana in Ajka (64 točk)
11.mesto Ahčin Nina in Oja (63 točk)
12.mesto Hudobivnik Ana in Gloria (62 točk)
13.mesto Krek Jana in Ubina (62 točk) - zaradi uradne pritožbe gledalke na KZS bo le-ta izpit najverjetneje razveljavila
14.mesto Kirik Ivana in Graa (61 točk)
15.mesto Avbelj Tina in Lia (61 točk)
16.mesto Burgar Maja in Aska (61 točk)
17.mesto Strehovec Tanja in Šaja (59 točk)
18.mesto Zakrajšek Walter in Nepa (59 točk)
Žugečič Nataša in Kana (NEU)
Goršak Vinko in Jon (NEU)
Klemenc Blatnik Nada in Gorki (NEU)


RO II
1.mesto Jerkovič Neca in Nera (78 točk; čas: 1:50.88 )
2.mesto Premelč Jelka in Zala (78 točk; čas: 2:02.52)
3.mesto Gregorič Tjaša in Fita Nebeška (77 točk; čas: 1:58.36)
4.mesto Vovk Maja in Luna (75 točk)
5.mesto Medvedšek Urška in Sambo (71 točk)
6.mesto Bešter Nina in Rina (70 točk)
7.mesto Kos Kristina in Fido (70 točk)
8.mestoNovak Špela in Beno (69 točk)
Mušič Simona in Bal (NEU)


RO III
1.mesto Gregorič Tjaša in Maeglin Day (91 točk; čas: 2:39.88 )
2.mesto Gregorič Tjaša in Dolly Polluxova (82 točk; čas: 2:52.68 )
3.mesto Dermol Katja in Shadow of Aire Eagl (75 točk; čas: 2:28.31)
4. mesto Savić Daniela in Tyra (NEU)

Lp, Ana

Če je to res in glede na cirkus na sosednjem forumu imam jaz dva pomisleka in sicer:
- istega kot Isla - nemogoče, da komisija za šolanje odreagira v eni uri
- če je to pordečeno uradni odgovor komisije za šolanje - kdo od gledalcev na prireditvi je podal prijavo in kdaj


saxana

  • *
    • Prispevkov: 341
    • Točke: 2
Odgovori #75 : 25 Oktober 2007, 08:38:39
Ojla,

ali ima mogoče kdo od vas kakšne res lepe slikce zmagovalcev iz vseh treh razredov? ... jaz jih imam ampak niso glih najboljš uspele.

Če jih kdo ima naj mi jih prosim pošlje na mail [email protected] ali [email protected].

Hvala in lp,
A



*LuNa*

  • *
    • Prispevkov: 806
    • Točke: 10
Odgovori #76 : 25 Oktober 2007, 11:46:22
- če je to pordečeno uradni odgovor komisije za šolanje - kdo od gledalcev na prireditvi je podal prijavo in kdaj
Na tekmi sigurno ni bila podana nobena prijava, prav tako prijava ni bila podana s strani gledalcev, ampak očitno s strani nekoga, ki se je izdajal za gledalca.

Psarna Lunca's - vzreja labradorcev
http://luncas.vovk.si


Urška

  • *
    • Prispevkov: 2.619
    • Točke: 10
Odgovori #77 : 25 Oktober 2007, 14:24:42
Na tekmi sigurno ni bila podana nobena prijava, prav tako prijava ni bila podana s strani gledalcev, ampak očitno s strani nekoga, ki se je izdajal za gledalca.

In kje si dobila informacijo, da se je nekdo izdajal za gledalca? Ali je to samo tvoje lastno napihovanje zadeve?

Lahko kdorkoli poda kakšno preverjeno, uradno informacijo? Ali vsi le lastna natolcevanja, ki so pač le to (no ja, nekateri ste zadevo napihnili v neverjetne razsežnosti)?