Ko srečaš napadalnega psa...

Alya · 10481

_lily_

  • *
    • Prispevkov: 386
    • Točke: 4
Odgovori #30 : 01 Oktober 2007, 20:46:33
Uh...napad petelina, bežanje pred napadalno ovco in čudni pogledi krav? Le kaj to pomeni? :P ;D
Moram povedat, da sem skoraj s stola padla, ko sem tole brala. Res, zanimive stvari se ti dogajajo v življenju. :D
Prosim poročaj, če bo pri kravah šlo še kaj dlje, ali pa bo ostalo samo pri čudnih pogledih. ;D

lp

p.s.: se opravičujem za off topic....Jackie je kriva!! :P



kaskae

  • *
    • Prispevkov: 969
    • Točke: 5
  • Alaskan team
Odgovori #31 : 01 Oktober 2007, 21:07:58
Po moje, da živali s te kmetije kujejo kolektivno zaroto proti Jackie  :-\

Bi tut jst napisal kaj na to temo, ampak ponavadi ni žive duše, ki bi se nam približala na sprehodu, kvečjemu opažamo hitro oddaljevanje  :(, pa sploh nismo nevarni  :(

Life is like a dog sled team. If you aint the lead dog, the scenery never changes. - Lewis Grizzard

~mladički Aljaški Malamut~


nyssa

  • *
    • Prispevkov: 1.920
    • Točke: 2
  • winter joy
Odgovori #32 : 01 Oktober 2007, 21:42:01
se še jaz opravičujem za off topic,ampak Jackie-zarota je to  :D
Mene pa ponavadi kure napadajo(pa se jih bojim  :-\)



varja

  • *
    • Prispevkov: 811
    • Točke: 2
Odgovori #33 : 02 Oktober 2007, 09:40:12
Citiraj
Enega mojega kolega je njihova domača ovca zagrabila za bradavičko-in je bilo kar krvi 
iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, kar zabolelo me je!!!!!

mene pa je, ko sem bila tam nekje 10 let stara, napadel jelen. tudi ni bilo najbolj lušno.  ::)


doro

  • *
    • Prispevkov: 481
    • Točke: 0
Odgovori #34 : 02 Oktober 2007, 14:15:53
Glede napadalnih psov...Jaz postanem bolj panična kot moj pes ponavadi  :-\. Srce mi bije 100 na uro in nevem kaj nardit...Ponavadi srečam takega psa ob cesti in se nimam kam odmaknit razen "pod avto".
Nazadnje sem enega srečla par dni nazaj. Se počasi sprehajam (s psom) in v sekundi pridrvi iz enega vogala črn pes. Z grebenom in renči. In se vleže ob cesti. Jaz stojim tam ko ena mona,nevem al it naprej al nazaj. Psica se počasi plazi mimo in pes nardi tisto kar najbolj ne mara - se ji prilepi na rit. in ona cela zbegana se vrti na unem povodcu in potem sem mu vrgla nekaj pribolškov kar sem imela s sabo. In je ostal tam in počistu vse,midve sva pa tačas z malo hitrejšo hojo "ušle".

Nekaj mesecov nazaj pa sem se sprehajala po koroškem koncu, po travnikih. In sem imella s sabo še psico od none,ki ne mara psov preveč. In valda pridejo za nami kar štirje psi. In nismo mele več kam it (spredaj gozd,zadaj psi). Jaz cela panična kaj zdaj ...in se počasi premikam naprej..oni za nami.
In ta psica od moje none zalaja in psi čez nekaj časa kar stečejo stran  ???..In potem se obrnem in malo bolj stran vidim kako se nam približujejo krave... :D
Smo ušle tudi mi  ::).
Še danes nevem al so se res ustrašli psice al..krav? :)

To s peteleini in podobnimi ćivalmi je pa kar boleče ja ..Mojo sestro vedno napadejo petelini  :o :D Ponavadi ima celo plavo rit  :P



Nika

  • *
    • Prispevkov: 2.826
    • Točke: 4
  • Buda
Odgovori #35 : 02 Oktober 2007, 18:11:20
Ko ste že pri takih in drugačnih živalih, moram omeniti sosedovo kobilo Piko, veliko jih je že bežalo pred njo, miru pa ne da niti gobarjem. Ni prijetno sredi gozda naleteti na napadalno kobilco :-\



rapgirl

  • *
    • Prispevkov: 2.898
    • Točke: 9
Odgovori #36 : 02 Oktober 2007, 22:01:38
Ja konji znajo biti zelo napadalni. Ko sem bila še mala sem gledala konje, ki so jedli in so bili na drugi strani ograje. Nisem bila vsiljiva, saj sem bila od ograje oddaljena približno 1,5 in sem stala čisto mirno. Kar naenkrat pa se je kobila zagnala proti meni in me hotela ugrizniti.  :(

"A dog can express more with his tail in minutes than his owner can express with his tongue in hours."


kala,runo,bella

  • *
    • Prispevkov: 5.522
    • Točke: 1
Odgovori #37 : 02 Oktober 2007, 22:19:29
Aho!

Sicer off topic a moram Jackie nekaj napisat, ovca se je po moje počutila ogroženo, malo sumim da je bil oven, in če je bil njegov trop ovčk goden za ženitev, je imel tebe za tekmico, ali pa če je pihal veter ali se je pripravljalo na dež, takrat se ovcam mal strka, se včasih tudi med samo bijejo, ker je veliko naelektrene energije v zraku.

Res čist off topic

Lp
Ana


**Jackie**

  • Psi so zakon !
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.573
    • Točke: 16
  • Grom & Kana
Odgovori #38 : 03 Oktober 2007, 15:54:08
Aho!

Sicer off topic a moram Jackie nekaj napisat, ovca se je po moje počutila ogroženo, malo sumim da je bil oven, in če je bil njegov trop ovčk goden za ženitev, je imel tebe za tekmico, ali pa če je pihal veter ali se je pripravljalo na dež, takrat se ovcam mal strka, se včasih tudi med samo bijejo, ker je veliko naelektrene energije v zraku.

Res čist off topic

Lp
Ana
Je bla ovca 100% , ampak je pa res, da je pihal veter.



Nejcika

  • *
    • Prispevkov: 125
    • Točke: 0
Odgovori #39 : 11 Oktober 2007, 07:21:21
Jaz sem prav tako imela že nekaj zanimivih srečanj s takimi psmi.Na srečo so bili vsi manjši ,a v malih stekleničkah je stup pravijo,bo kar držalo :), v naši ulici je bil posebno herojski maltežan,ki je bil prepuščen sam sebi, a vedno smukal okoli svoje hiše, spuščen.Ko sem se vsakič peljala s kolesom mimo, me je začopatil po domače in kmalu bi bila hlačnica saj veste kaj :)))),na srečo sem pognala pedale in jo cuvrla, a žal malo bitje za mano polni šus  :D na srečo sem bila hitrejša in je popustil pri naslednji hiši, se obrnil in odcapljal nazaj.Vsakič je bila ista pesem,nakar mi je počil boben,se ustavim ,stopim dol in glej ga šmenta  :o sem mu rekla pridi sem ti mali  :potepin  :D,haha pa se je ustrašil in me opazoval le iz lepe razdalje,od takrat imam mir pred njim.Če bi ga pa zastrašila ali se drla na malo pšene bi si lepo zapomnil in me vsakič še hujše napadal.Po mojem mu je bilo dolg čas in psi če niso ob ljudeh in prepuščeni sami sebi ,delajo marsikatero lumparijo.Nakar si vsak pes v glavi, ki je spuščen ustvari sliko in postane drugačen.Napadalen,bojazljiv.....prestrašen........zbegan.....z mislijo.... kaj pa zdaj..... ...tako nekako si jaz to razlagam...
Še dobro da se je lepo končalo in sem potem imela mir pred malo kepo  :o



kaskae

  • *
    • Prispevkov: 969
    • Točke: 5
  • Alaskan team
Odgovori #40 : 11 Oktober 2007, 20:43:10
,a v malih stekleničkah je stup pravijo,bo kar držalo :)
In drek za analizo tudi  :D

off topic, ampak si ne morem kaj, kadar slišim ta rek  :D

Life is like a dog sled team. If you aint the lead dog, the scenery never changes. - Lewis Grizzard

~mladički Aljaški Malamut~


Nika

  • *
    • Prispevkov: 2.826
    • Točke: 4
  • Buda
Odgovori #41 : 11 Oktober 2007, 20:50:21
Js tut  ;D Že kr avtomatsko bleknem