Schesir Cat

LoveAnimals · 20054

Jazz

  • *
    • Prispevkov: 628
    • Točke: 0
  • Pesjanska zasvojenka...
Odgovori #30 : 21 Oktober 2011, 20:55:52
Tudi naše mačkonke hranimo s hrano Schesir, za mladičke. Imajo jo zelo rade, dlaka je lepa, kompakten iztrebek, vse super. Zagotovo ostajamo na njej. :)

Dogs are best friends ever!


Jazz

  • *
    • Prispevkov: 628
    • Točke: 0
  • Pesjanska zasvojenka...
Odgovori #31 : 18 November 2011, 15:44:43
Tudi naše mačkonke hranimo s hrano Schesir, za mladičke. Imajo jo zelo rade, dlaka je lepa, kompakten iztrebek, vse super. Zagotovo ostajamo na njej. :)

Naše so se začele zmrdovati nad Schessirjem (briketi), medtem, ko so konzervice še vedno no.1. Verjetno so se briketk prenajedle.






lp, Jazz

Dogs are best friends ever!


Jazz

  • *
    • Prispevkov: 628
    • Točke: 0
  • Pesjanska zasvojenka...
Odgovori #32 : 18 November 2011, 15:45:30
zbirčne Metke, ni kaj. hehehehe :D






lp, JAZZ

Dogs are best friends ever!


all_

  • *
    • Prispevkov: 414
    • Točke: 0
Odgovori #33 : 18 November 2011, 22:22:07
Ene mačke se zmrdujejo kar tako, ker špilajo princeske. :) Če so normalno ješče in pač nočejo jest briketov. :)

Jaz tudi hranim s Schesir. Sem precej hran zamenjala, pa sem spet nazaj na to prišla, jim nekako najbolj tekne.



Jazz

  • *
    • Prispevkov: 628
    • Točke: 0
  • Pesjanska zasvojenka...
Odgovori #34 : 19 November 2011, 14:02:19
Ene mačke se zmrdujejo kar tako, ker špilajo princeske. :) Če so normalno ješče in pač nočejo jest briketov. :)

Jaz tudi hranim s Schesir. Sem precej hran zamenjala, pa sem spet nazaj na to prišla, jim nekako najbolj tekne.

Ja, imaš prav. Naše so take. Ko so lačne jedo. Sicer konzervic ne jejo pogosto, ampak ko jih, potem nočejo več briket. Ampak brikete so na začetku oboževale :o. Zdaj pa niso več navdušene. ;)







lp,Jazz

Dogs are best friends ever!


niniel

  • *
    • Prispevkov: 69
    • Točke: 0
Odgovori #35 : 19 November 2011, 20:00:35
Mi smo tudi postal iz Whiskas mačke Schesir mačka in je zaenkrat navdušena. :) Bolje pozno kot nikoli, mi je tale forum malo odprl oči o kvaliteti določenih hran.



all_

  • *
    • Prispevkov: 414
    • Točke: 0
Odgovori #36 : 19 November 2011, 20:47:33
No, jaz jim sicer še malo PON zmešam zraven, ampak je doslej to še najbolj učinkovita kombinacija. Konzerve pa bolj ribje dajem.



Jazz

  • *
    • Prispevkov: 628
    • Točke: 0
  • Pesjanska zasvojenka...
Odgovori #37 : 19 November 2011, 21:03:33
No, jaz jim sicer še malo PON zmešam zraven, ampak je doslej to še najbolj učinkovita kombinacija. Konzerve pa bolj ribje dajem.
[/b]


Jaz včasih dam tudi tuno, ali pa sardine (v konzervah, pač sperem pod vodo), pa tudi surovo postrv, ali pa kar surova jetra, goveje meso...... od mlečnih izdelkov skuto, pa malo rumenjaka zraven. Pa konzervice od Schesirja, ali pa Shebo (tisto drugo varjanto, ne paštetk. Mislim, da niso tako slabe!)  Sicer to ne dobijo vsak dan, kje pa. Ampak tu pa tam, malo za posladkat. Edino kar me je zmotilo pri Schesir briketih je, da imajo malo mesa. Sicer je meso kvalitetno, ampak rada kompliciram :-[.








lp, Jazz

Dogs are best friends ever!


all_

  • *
    • Prispevkov: 414
    • Točke: 0
Odgovori #38 : 20 November 2011, 00:31:20
A, sem mislila Schesir konzerve - ribji okusi. Kaj drugega jim ne dajem. Kakšno žlico jogurta občasno, mesa zaenkrat še bolj malo. Sta pa 2 bolj občutljivi, pa potem ni ravno fajn rezultat v wc-ju, če se preveč igram.

Ja, Schesir imajo v bistvu samo eno beljakovino. Jaz sem s temi začela zato hranit, ker sem se pri eni bala, da ji mešani briketi (se pravi različno meso) škodijo pri iztrebkih in da bo samo en tip mesa v briketih lažje prebavila, pa ugotavljam, da vzrok ni to. PON mi pojejo, kakšne Orijen in Acane pa pri nas niso šle v promet. Pojedle sicer so, samo ne vem če bi na dolgi rok jedle.

Meni se ta hrana načeloma zdi ok. Meso potem itak dodajaš v drugih oblikah lahko. :) Ni pa s "kompliciranjem" pri hrani nič narobe, heh.  ;D



Jazz

  • *
    • Prispevkov: 628
    • Točke: 0
  • Pesjanska zasvojenka...
Odgovori #39 : 20 November 2011, 16:15:38
A, sem mislila Schesir konzerve - ribji okusi. Kaj drugega jim ne dajem. Kakšno žlico jogurta občasno, mesa zaenkrat še bolj malo. Sta pa 2 bolj občutljivi, pa potem ni ravno fajn rezultat v wc-ju, če se preveč igram.

Ja, Schesir imajo v bistvu samo eno beljakovino. Jaz sem s temi začela zato hranit, ker sem se pri eni bala, da ji mešani briketi (se pravi različno meso) škodijo pri iztrebkih in da bo samo en tip mesa v briketih lažje prebavila, pa ugotavljam, da vzrok ni to. PON mi pojejo, kakšne Orijen in Acane pa pri nas niso šle v promet. Pojedle sicer so, samo ne vem če bi na dolgi rok jedle.

Meni se ta hrana načeloma zdi ok. Meso potem itak dodajaš v drugih oblikah lahko. :) Ni pa s "kompliciranjem" pri hrani nič narobe, heh.  ;D

Ja, ja vem. ;D
Ja, imaš prav. Bolje komplicirat,kot pa da maček je Whiskas in podobno s....! Ampak bi bilo to kar se tega kompliciranja tiče bilo potrebno povedat moji mami. Pravi, da kompliciram 100/h. :P :o
hehehe

Dogs are best friends ever!


Jazz

  • *
    • Prispevkov: 628
    • Točke: 0
  • Pesjanska zasvojenka...
Odgovori #40 : 20 November 2011, 16:16:37
Ja, ja vem. ;D
Ja, imaš prav. Bolje komplicirat,kot pa da maček je Whiskas in podobno s....! Ampak bi bilo to kar se tega kompliciranja tiče bilo potrebno povedat moji mami. Pravi, da kompliciram 100/h. :P :ohehehe

Jah, mame! :o Kaj pa češ!

Dogs are best friends ever!


Fitzgerald

  • *
    • Prispevkov: 331
    • Točke: 1
Odgovori #41 : 21 November 2011, 21:08:46
Prenajedle so se tega okusa, zamenjaj okus ali pa znamko briketov. Jaz imam "na lagerju" Taste of the Wild, Schessir, N&D pa včasih še PON. Saj tudi tebi ne oaše skoz isto jest, ane? ;)

Te dneve mi je zmazala eno srednjo kvalitetno varianto od Farmine - Cimiao za sterilizirane (testerček sem mela). Sem ji zjutraj malo preveč nasula, ko sem prišla iz službe, je bila prazna posodica in ona me je milo gledala. Pa sem ji dala še malo.  :-[