Bostonski terier

rapgirl · 100804

ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #120 : 30 November 2008, 21:55:38
Skeleton, ... prosim če pišeš slovensko da bomo napisano razumeli vsi od prekmurja do primorske.

Lp, nina



BostonTerrier

  • *
    • Prispevkov: 4
    • Točke: 0
Odgovori #121 : 12 December 2008, 18:23:02
nisem opazil, da bi bilo na forumu prepovedano kakšno oglaševanje kot je recimo na mojpes.net, tako da imam eno obvestilo:

NA VOLJO JE NOVO LEGLO BOSTONOV NA HRVAŠKEM. KDOR KOLI ŽELI KAKŠNE INFORMACIJE NAJ ME KONTAKTIRA



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #122 : 12 December 2008, 19:43:55
nisem opazil, da bi bilo na forumu prepovedano kakšno oglaševanje kot je recimo na mojpes.net, tako da imam eno obvestilo:

NA VOLJO JE NOVO LEGLO BOSTONOV NA HRVAŠKEM. KDOR KOLI ŽELI KAKŠNE INFORMACIJE NAJ ME KONTAKTIRA

Lahko se oglačuje če je rodovniško, če ne bomo pa tole kar brisali. Tako da bi bilo mogoče dat kakšen podatek več ;)

Lp, nina



BostonTerrier

  • *
    • Prispevkov: 4
    • Točke: 0
Odgovori #123 : 13 December 2008, 20:07:19
ja ja, seveda da je rodovniško, drugače pa res ne bi oglaševal.

Bostončki so iz Osijeka in sicer je vzreditelj Marko Periš. Skotile so se tri psičke in en pes



terry

  • *
    • Prispevkov: 434
    • Točke: 0
Odgovori #124 : 15 December 2008, 18:52:28
Ojla!

BostonTerrier a imaš kaj slikc malih knedlčkov?  ;)

lp
Eva



Niky*Nika*Pika

  • *
    • Prispevkov: 3.979
    • Točke: 0
  • *
Odgovori #125 : 15 December 2008, 20:06:58
Meni so tudi bostončki cukri!  :-*
Res fenomenalni so!  :-* :-* :-*

Sanja Grohar ga ima tudi ne?  ::)

Je kaj slikic?  :-* :)

...:::life is not about waiting for the storm to pass, its about learning to dance in the rain:::...


nataša1

  • *
    • Prispevkov: 1
    • Točke: 0
Odgovori #126 : 02 Marec 2009, 16:18:15
ja ja, seveda da je rodovniško, drugače pa res ne bi oglaševal.

Bostončki so iz Osijeka in sicer je vzreditelj Marko Periš. Skotile so se tri psičke in en pes

Zanima me, kako pridem v kontakt z g.Markotom.

Najlepša hvala za odgovor

lp



Bonella - Bony

  • *
    • Prispevkov: 54
    • Točke: 0
  • Pes je človekov najboljši prijatelj!
Odgovori #127 : 20 April 2009, 09:14:54
Pozdravljeni bostončki in njihovi lastniki!

Dobila sem psičko Bonello - Bony in sicer prihaja iz Slovaške (Bratislava) stara je 8 mesecev...je zelooo prikupna, inteligentna in radovedna in oh in sploh :) :P
V soboto je spoznala nove lastnike in sicer mene in mojega fanta.
Ker je ona nova in jaz nova na področju bostončkov, bi bila vesela kakšnih koristnih navodil. nSeveda sem se že veliko prebrala o b.t. vendar je brati teorijo eno in praksa drugo :)

Bošca je dobila ravno po poti iz Bratislave mesečno perilo ... in sicer psičke še nikoli nisem imela, in me zanima koliko časa to traja, kaj je treba kaj popazit glede higiene (ali je dovolj če se sama umiva)..vsake toliko jo obrišem...a m.perilo imajo psičke 2x na leto- ko se gonijo? zaenkrat je to to...

Aja prihajava pa iz Ajdovščine!

LP

p.s.: prilagam prve slikice!  8)

Urška & Bony


Bonella - Bony

  • *
    • Prispevkov: 54
    • Točke: 0
  • Pes je človekov najboljši prijatelj!
Odgovori #128 : 20 April 2009, 09:28:07







Urška & Bony


ZUMA

  • *
    • Prispevkov: 8
    • Točke: 0
Odgovori #129 : 13 Maj 2009, 16:05:33
Pozdravljena med lastniki tehle zverinic, ki te nasmejejo ( pa tudi razjezijo) prav vsak dan! Moj Zuma je star 10 mesecev in je že globoko v puberteti, tako da sedaj vsak dan tekmujeva kdo ima močnejši karakter.. ;)  Glede mesečnega perila ti žal ne morem svetovati, ker s tem k sreči nimama problemov :D, ampak se ukvarjava bolj z moškimi temami kot npr. ali je res potrebno označiti vseh 100 dreves v parku...

Pa še nekaj slik









br

  • *
    • Prispevkov: 21
    • Točke: 0
Odgovori #130 : 14 Maj 2009, 09:48:16
cestitke za zelo simpaticno punco :)
Kar se tice gonitve je naceloma vsake 6 mesecev, vendar pa je to od psicke do psicke razlicno
nekatere se ze na vsake 4 mesece nekatere pa tudi samo enkrat na leto, zato jaz priporocam da si vsako gonitev zapisete
nekam in tako boste tocno vedeli kako ima ona cikluse.
Kar se zascite tice priporocam hlacke, ki jih prodajajo v specializiranih trgovinah za male zivali notri pa se da dnevni vlozek (za zenske)
priporocam najmanjse, tako boste preprecili da ne bo kri po celem stanovanju.
Jaz imam kavalirko ki presenetljivo malo krvavi in ker v hisi nimamo tepihov smo ji v vecini dajali hlacke gor samo zvecer ko je sla z nami v posteljo
saj se psicke v casu gonitve zelo rade umivajo in tako skoraj vsako kapljico pospravijo za seboj.
Kolikor imam jaz prakso z psickami bo kri oz. na koncu bolj bled izcedek prisoten vsaj 20 dni ce ne se vec.



br

  • *
    • Prispevkov: 21
    • Točke: 0
Odgovori #131 : 14 Maj 2009, 09:50:10
ah, sele sedaj vidim datum... :-[
in predvidevam da je ze vse za vami.



Bonella - Bony

  • *
    • Prispevkov: 54
    • Točke: 0
  • Pes je človekov najboljši prijatelj!
Odgovori #132 : 14 Maj 2009, 10:36:14
jA JE ŽE ZA NAMI :) PRIBLIŽNO DOBER TEDEN JE IMELA...

moja lubica postaja oziroma je nekam čudna...se čudno obnaša kadar pride kdo v sobo..kjer tudi ona spi..in sicer stare mame ter moje mame skoraj ne mara...laja na njih (kar me je zelo presenetilo)...ter renči..vendar če pridejo do nje al se ustraši in zbeži proč ali pa se pusti pobožat...odvisno..zanima me zkaj je tko? je možno zato ker sem jaz zdaj njena tretja lastnica ter je malo zmedena in ne ve kam koga dat? In še v hiši nas je 8 ljudi...dva starejša, mama in tata, bratec in sestrca in js in fant ( ne me prašat kako zdržimo skupaj :)) in bratca in sestrco ima rada ...tata tudi...booo...upam da se bo privadla tudi na mamo...res je da je mama malček invalida in šepa....morda zaradi tega...pojma nimam!!

drugače pa uživamo na sončki te dneve....

Lep pasji pozdrav!

Urška & Bony


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #133 : 14 Maj 2009, 10:40:29
Bonella - Bony, malce z zamudico :-[ čestitke za malčico in veliko veselja z njo! :)


terry

  • *
    • Prispevkov: 434
    • Točke: 0
Odgovori #134 : 14 Maj 2009, 11:10:47
Joooj, sploh nisem opazila, da bostonska tema živi  :-[ ::) Čestitke za novo pridobitev.
Glede obnašanja do nekaterih domačih, probajte biti potrpežljivi do nje, glede na to da je menjala lastnike, je lahko imela mogoče s starejšimi kakšne slabe izkušnje. sej s časom, ko bo ugotovila, da ji noben nič noče, bo pridobila zaupanje in jih tudi vzljubila. kakšni priboljški ali pa igranje pomaga pri pridobivanju zaupanja  ;)

Drugače pa če slučajno kdo ni dobil e-maila - se 23.5. organizira bostonski piknik v Sneberjah v Ljubljani. Če kdo ni bil med prejemniki in ga zanima, naj mi sporoči, da posredujem mail.

Lp
Eva



Bonella - Bony

  • *
    • Prispevkov: 54
    • Točke: 0
  • Pes je človekov najboljši prijatelj!
Odgovori #135 : 14 Maj 2009, 12:18:57
Ja ja...se že prilizujejo :) Mama ji namesto mene da papat..pa nekako se mi zdi da jo bo vzlubla...starejših ljudi pa res ne mara...:) kar straah! morda je imela res kakšno slabo izkušnjo...ma bo bolje...:)vem da bo!

Ja sem dobila mail za srečanje...vendar nisem bila še na nobenem srečanju...nobenega ne poznam...in mi je tko nerodno :) pa še se bojim da bodo vsi pridkni bostončki pri gospodarjh moja bo pa sitna...ker bi stalno "česala" območje :)

Pa še nek...je sploh kdo ki se ne ukvarja szi razstavami pa..temi forami? js jo mam le za mojo lubico ...:) Smo sramežliveeeeeeee! :D
Bi pa fuuul rada da bi Bončy spoznala sebi enake :)
(v naši okolici pozna le nem.ovčarja, prinašalko, terierja, mopsa...in tuki se konča :)

Lp

Urška & Bony


terry

  • *
    • Prispevkov: 434
    • Točke: 0
Odgovori #136 : 14 Maj 2009, 12:42:49
pikniki niso noben bavbav, ampak prav zabavno srečanje, ko vsi uživamo ko gledamo kako naše žvirce skupaj norijo. zraven se še kakšno reče o naših dogodivščinah s pesjani in to je to. nič hudega  :D mislim, da so še vsi prišli iz piknikov živi  :P tako da, če bi rada videla kup bostoncev na kupu, je najbolje da se udeležiš takega srečanja.



Bonella - Bony

  • *
    • Prispevkov: 54
    • Točke: 0
  • Pes je človekov najboljši prijatelj!
Odgovori #137 : 14 Maj 2009, 12:49:05
Hihi :) Zeloooo rada bi videlaa ta kup malih žverc ...

Če bom imela čas (fax in to...izpiti...) obljubim da se bom potrudila pridet! In upam da prepričam fanta da odide z mano :)

Ma se dobijo tudi kakšne slike iz piknikov?se kaj dokumentira?:)

Fino! :o

Urška & Bony


Buster

  • *
    • Prispevkov: 27
    • Točke: 0
Odgovori #138 : 15 Maj 2009, 20:36:14
lepo pozdravljeni

upam, da lahko objavim celo vabilo za piknik bostončkov, če kdo ni slučajno dobil vabila. vabljeni tudi vsi prijatelji bostonov!!
udeležite se ga v čim večjem številu:)

urška nič biti sramežljiva:)
piknik bo tudi dokumentiran in Andreja bo napisala tudi članek za pasjo revijo.

še vabilo:

Dragi boston,

 

Ker nas je kar nekaj in se med seboj skoraj ne poznamo, bi bilo veselo če bi se srečali.

 

Srečanje bo 23. maja na vežbališču Društvo prijateljev belgijski ovčarjev v Ljubljani od 11 ure naprej. Pripelji s seboj tudi svojega dvonožca. Za obrok bodo morali prispevati 15 eur po osebi in za otroka od 5 leta naprej 10 eur.


 

Za vse informacije in prijave se obrnite na naši skrbnici

Andrejo : daisy©netsi.si

in

Nadjo : [email protected].

 

Če pa imaš kontat še s kakim bostonom pa ga prosim obvesti

 

Prijavite se najkasneje do 19. maja.

 

Se vidimo!

vabilo je objavljeno brez telefonskih številk in tekočega računa kamor nakažete denar, tako da pišite na mail in vam pošljem še ostalo

lp nadja
 

 

                                   




 

 

 

 

Če pridete po obvoznici v Ljubljano zavijete na izvoz Nove jarše. Na glavnem križišču s Šmartinsko zavijete (iz štajerske in dolenjste smeri) desno (iz primorske in gorenjske smeri) zavijete levo v smer Šmartno. Če ste pri City parku ste šli v napačno smer. Čez cca 30 m zavijete na makadamsko pot na polje. Tam bo že prvo obvestilo. Lahko pa si pogledate na strani http://www.dpbo-klub.si/

 

 

 

 





Bonella - Bony

  • *
    • Prispevkov: 54
    • Točke: 0
  • Pes je človekov najboljši prijatelj!
Odgovori #139 : 18 Maj 2009, 12:21:40
lepo pozdravljeni

upam, da lahko objavim celo vabilo za piknik bostončkov, če kdo ni slučajno dobil vabila. vabljeni tudi vsi prijatelji bostonov!!
udeležite se ga v čim večjem številu:)

urška nič biti sramežljiva:)
piknik bo tudi dokumentiran in Andreja bo napisala tudi članek za pasjo revijo.

...



Hm...na tega še ne! Na drugega obljubim! Se moramo še kakšnih lepih vedenjskih navad naučit :):)
Ubistvu je zelo ubogljiva ..vendar ko nekaj zavoha je ne prikličeš nazaj! Ko pa sliši da jo celo nekdo kliče po imenu pa spusti uha nazaj in priteče k meni! Srčan prizor! :)

LP

Urška & Bony


Bonella - Bony

  • *
    • Prispevkov: 54
    • Točke: 0
  • Pes je človekov najboljši prijatelj!
Odgovori #140 : 19 Maj 2009, 21:33:27
Pozdravljeni!!!

Imam nekaj novih slikic...sicer sem jih v teh tednih (prvih) naredila že okrog 1000 fotk, pomoje :)))

Evo moja Bončyka...





Srečanje s pesjanom :)

















Urška & Bony


Bonella - Bony

  • *
    • Prispevkov: 54
    • Točke: 0
  • Pes je človekov najboljši prijatelj!
Odgovori #141 : 22 Maj 2009, 12:34:15
Hello! Spet js tečka tuki pišeem...

Jst bi šla v malo šolo z mojo tmalo... :-\ zato ker mi njeno obnašanje zadnje čase fuuul ne dopade..
KO so kakšni hrupni dejavniki oziroma čudni...v ozračju naprimer danes zjutro FEN za sušit lase, postane moja Bončy zmedena in se me tišči kot klop...in mama jo je hotela dvigniti da se bi malo pocrtale, mala Bončy jo pa ugrizne oziroma ni ugriznila ampak samo hlastnila..to se mi je že drugič zgodilo od kar jo imam. In kar se mi reees ne dopade!!!

Mogoče kdo ve kdaj bi biu tuki vzrok? grozno je preplašena..samo na momente je normalna...

Pasja šola ane?

Samo tuki v Ajdovščini imamo le eno kinološko društvo, je slučajno kdo tuki na forumu ki ga obiskuje???

Lep sončen dan še naprej!

Urška

Urška & Bony


Višauska_terierka

  • *
    • Prispevkov: 749
    • Točke: 0
  • Miki
Odgovori #142 : 22 Maj 2009, 14:36:17
Mislim da je nekaj formurašev, ki obiskuje KD Ajdovščina.

My best friend is a westie


Aši

  • *
    • Prispevkov: 140
    • Točke: 0
  • Blue & Tai <33
Odgovori #143 : 04 Junij 2009, 11:28:38
živjo :)

Zanima me, če kdo pozna kakšnega vzreditelja (seveda z rodovniškimi bostončki) oz. kje ste jih kupili vi?
In kakšna je približno cena??

Lep pozdrav. :P



Bonella - Bony

  • *
    • Prispevkov: 54
    • Točke: 0
  • Pes je človekov najboljši prijatelj!
Odgovori #144 : 04 Junij 2009, 14:16:18
živjo :)

Zanima me, če kdo pozna kakšnega vzreditelja (seveda z rodovniškimi bostončki) oz. kje ste jih kupili vi?
In kakšna je približno cena??

Lep pozdrav. :P

žIVJO!

Moja bostonka je prišla s Češke oziroma Slovaške.

Povprašaj za bolj konkretne informacije Andrejo Čučnik... daisy je njen nick.

Lep dan!

Urška & Bony


Bonella - Bony

  • *
    • Prispevkov: 54
    • Točke: 0
  • Pes je človekov najboljši prijatelj!
Odgovori #145 : 03 Julij 2009, 09:34:02
In spet se js javljam..

Wajduci...mi loh kdo pove kakšne izkušnje imate z Veterinarsko ambulanto Vipava? Z Antonom Lavrenčičem?

Hvala...LP

Urška & Bony


Višauska_terierka

  • *
    • Prispevkov: 749
    • Točke: 0
  • Miki
Odgovori #146 : 03 Julij 2009, 16:52:57
Mi  hodimo k njemu in smo ZELO ZADOVOLJNI :)

My best friend is a westie


Gaja

  • *
    • Prispevkov: 236
    • Točke: 0
Odgovori #147 : 03 Julij 2009, 17:03:30
In spet se js javljam..

Wajduci...mi loh kdo pove kakšne izkušnje imate z Veterinarsko ambulanto Vipava? Z Antonom Lavrenčičem?

Hvala...LP

sm ti poslala ZS



Amali

  • *
    • Prispevkov: 59
    • Točke: 0
Odgovori #148 : 22 Marec 2010, 21:52:51
No, da oživimo temo.
Vprašanje za ostale lastnike bostončkov: je možno, da je ta pasma zaradi hiperaktivnosti bolj "podvržena nastanku kile"? Pri naši sem danes opazila nabreklo bulico v predelu dimelj. Stara je 11 mesecev in do zdaj ni imela kakšnih večjih zdravstvenih težav. Pred nekaj dnevi bulice oz. domnevne kile še ni bilo. Jutri jo peljem k veterinarju, me pa zanima, če ste imeli kdaj z vašimi bostoni podobne težave?  :-\



kala,runo,bella

  • *
    • Prispevkov: 5.522
    • Točke: 1
Odgovori #149 : 17 Julij 2010, 22:00:40
Frodo  :-*