Frisbee

zoe · 371185

Jean

  • *
    • Prispevkov: 2.324
    • Točke: 6
Odgovori #1200 : 02 Junij 2008, 09:15:39
Ana, super! Torej se vidimo kmalu na treningu?  ;D



kala,runo,bella

  • *
    • Prispevkov: 5.522
    • Točke: 1
Odgovori #1201 : 02 Junij 2008, 12:09:22
Aho!

Uff jaz in Marši na treningu, sploh ko ne znam metati, bi vam bila samo v sramoto  :-[ :P
Pa sedaj moram še mal pazit nanj, te skoke delava zelo malo, enkrat na teden po slabo minutko, ker je le doga. Tko da predvsem vadiva prinašanje in rollerje, ki jih sploh ne znam metati  :D

Bi bilo pa verjetno zanimivo za videt nemško dogo na tekmovanju  :o :D :D

Lp
Ana


Jean

  • *
    • Prispevkov: 2.324
    • Točke: 6
Odgovori #1202 : 03 Junij 2008, 10:25:12
Culto, skoda ker mi nisi povedal, da gres na razstavo--bi ti lahko poslala frizbije preko Sare.

Kako si se odlocil glede tekme v Olomoucu? Zdaj so objavili linke za hotele...mi smo ze rezervirali.

Se slike prilepim.   ;D



culto

  • *
    • Prispevkov: 289
    • Točke: 0
Odgovori #1203 : 03 Junij 2008, 11:53:51
Jean; Žal v Olomouc ne morem, pa čeprav bi zelo rad šel  :(. Službene obveznosti >:( . Ampak v Prago bi pa res šel.

Za frizbije se bova že dobila, itak jih moram imenti nekaj "celih" za tekmovat :)...
pa rada bi ti pokazala, kaj že znava 8), mogoče nama lahko pomagaš sestavit  koreografijo za f.freestyle  :-[ ???





cacy

  • *
    • Prispevkov: 3.427
    • Točke: 4
  • Bode, Lin, Arriel in Dreamy
Odgovori #1204 : 03 Junij 2008, 12:00:12
Culto, midve z Majo sva se odločile da greve v Prago :o (štartale bova vrjetnov soboto zjutraj)
Bi bilo super če gre še kdo ja :o

Jean, nisem vedela da imaš frizbije za Cultota, bi jih lahko meni dala na agyu (on pa itaq že ve kje sem doma, da bi po njih prišel) ;D

A jst nism dost dobra da bi ti pomagala (tomaž) pri freestyleu :'( hec hec :P :D



Jean

  • *
    • Prispevkov: 2.324
    • Točke: 6
Odgovori #1205 : 03 Junij 2008, 12:33:40
Tomaz, lahko ti svetujem, seveda (tudi cacy, mayca, in drugi), zelo priporocam seminar s Sabine in Marcusom dan pred tekmo, ko bos itak gor. Hitro se vpisi, bo kmalu ze zaseden.

cacy, imam cd za vas, ki ste bili v Abonyu--Peter mi je zadnjic dal,sem pozabila dati v soboto.







aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #1206 : 03 Junij 2008, 12:35:21
Tomaz, lahko ti svetujem, seveda (tudi cacy, mayca, in drugi), zelo priporocam seminar s Sabine in Marcusom dan pred tekmo, ko bos itak gor. Hitro se vpisi, bo kmalu ze zaseden.
Kdaj bo ta seminar?


Jean

  • *
    • Prispevkov: 2.324
    • Točke: 6
Odgovori #1207 : 03 Junij 2008, 12:45:22



culto

  • *
    • Prispevkov: 289
    • Točke: 0
Odgovori #1208 : 05 Junij 2008, 20:42:12
Zanima me, če gre na tekmo v Prago še kdo razen mayce, cacy in Jean?

Moram reči, da mi doma kar dobro gre pri lobiranju  ;D, tako da greva verjetno tudi midva s Casperjem ;D 8)




Jean

  • *
    • Prispevkov: 2.324
    • Točke: 6
Odgovori #1209 : 06 Junij 2008, 10:12:02
Mogoce bo sla moja tecajnica Amadea z Boro. Bomo videli, kako bo slo na naslednji tekmi (Kirican/Olomouc)--bo probala Time Trial, Dogdartbee pa Freestyle/mladi psi.



mayča

  • *
    • Prispevkov: 526
    • Točke: 0
  • Brigitka in Nelči-Belči
Odgovori #1210 : 06 Junij 2008, 11:52:39
Jaaaaaaa, pridi culto!!! :o Da bomo vsaj predstavljali ekipo iz Slovenije (the more the merrier!) :D :D :D
Pa če bi amadeja lahko šla bi bilo tudi super! tako, da kar pripravite se, da se bomo imeli fuuuuuuulll dobrooo!!! jaz že komaj čakam!! wwiiiii!!!! ;D


cacy

  • *
    • Prispevkov: 3.427
    • Točke: 4
  • Bode, Lin, Arriel in Dreamy
Odgovori #1211 : 06 Junij 2008, 11:55:44
Oooo superca, Amadea je tudi začela tekmovati :o ;D
Jean, sporoči ji, da ji želim veliko sreče in obilo dobrih metov ;)
Pa upam, da gremo v Prago vsi skupaj :o :o :o



culto

  • *
    • Prispevkov: 289
    • Točke: 0
Odgovori #1212 : 06 Junij 2008, 13:26:06
Casperja sem prijavil...kar bo pa bo :-[ 
Res  bi se bilo fino kdaj dobit pa malo povadit  ;), potem pa gremo in  razturamo ;D ;)



gulu

  • *
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 15
  • BC Lum, RR Dali in (z)mešanka Nija
Odgovori #1213 : 06 Junij 2008, 16:33:28
Cacy, ko boš imela pa kako luknjo, da mi malo pokažeš kako in kaj, mi pa javi, da se še midva "vklopiva".  ;)



cacy

  • *
    • Prispevkov: 3.427
    • Točke: 4
  • Bode, Lin, Arriel in Dreamy
Odgovori #1214 : 06 Junij 2008, 16:39:12
JA bomo se zmenili za en "reprezentančni trening" ali pa več treningov ;D
Vsekakor imamo še skoraj 2 meseca časa za treninge :o
Mislim, da je pametno da se naučimo kar največ sami doma, zberemo musko, pol pa če kdo rabi pomoč pri sestavi celotnega freestylea lahko slupaj si pomagamo ;D

Jst imam v glavi za moj nastop že velikooo idej :D zdej je treba samo še v realnost to spravit ;)

Culto, že imaš izbrano glasbo??
V katero kategorijo si se prijavil? open?

Gulu... res bom težko karkoli kazala, ker imam precej gužve... se bomo sprot dogovarjali kako in kaj.

lp



gulu

  • *
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 15
  • BC Lum, RR Dali in (z)mešanka Nija
Odgovori #1215 : 06 Junij 2008, 16:47:21

Gulu... res bom težko karkoli kazala, ker imam precej gužve... se bomo sprot dogovarjali kako in kaj.

lp

Ni panike, saj jaz tudi.  ;) Ko se bova našli, se bova. Saj moram najprej do tistega dvd-ja prit  ::)



kajcyka

  • *
    • Prispevkov: 3.091
    • Točke: 4
  • BOC Bebi and Amy
Odgovori #1216 : 06 Junij 2008, 17:16:22
Gaja če rabiš DVD od Fyper fly-ta ( upam da sm prav napisala) Ki ga je Jean posojala, ti ga lahko posodim jaz, samo dobit se morva.


gulu

  • *
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 15
  • BC Lum, RR Dali in (z)mešanka Nija
Odgovori #1217 : 06 Junij 2008, 17:19:38
Gaja če rabiš DVD od Fyper fly-ta ( upam da sm prav napisala) Ki ga je Jean posojala, ti ga lahko posodim jaz, samo dobit se morva.

Nevem, katerega rabim, ampak vsak bo prišel prav ;). A nisi ti ... no, nima veze  :P Se bova zmenili, jasno!



kajcyka

  • *
    • Prispevkov: 3.091
    • Točke: 4
  • BOC Bebi and Amy
Odgovori #1218 : 06 Junij 2008, 20:53:15
Ja noooo....  :-[ :-[ Če si pa lihk ta vikend najda, ko me res ni doma no... :-[ Sej sem ti rekla, da komot tudi med tednom  :P ;)


Jean

  • *
    • Prispevkov: 2.324
    • Točke: 6
Odgovori #1219 : 06 Junij 2008, 21:19:26
Casper spada v kategoriji mladi psi, tako kot Bora.

Za ideje za primeren program za to kategorijo lahko gledas zadnji nastop Lucke in Dixie:

http://www.youtube.com/watch?v=JRb3VzmplsE

Sta bili drugi na tekmi v Wroclawu. (Za vse rezultate, pojid da dogfrisbee.pl, klikni na "wroclaw" in potem na "wyniki")

Flipi in vaulti niso dovoljeni za mlade pse, overs pa so (samo ne previsoki).



mayča

  • *
    • Prispevkov: 526
    • Točke: 0
  • Brigitka in Nelči-Belči
Odgovori #1220 : 06 Junij 2008, 22:57:17
Koliko frizbijev pa imamo lahko v Pragi???

 :)


cacy

  • *
    • Prispevkov: 3.427
    • Točke: 4
  • Bode, Lin, Arriel in Dreamy
Odgovori #1221 : 07 Junij 2008, 00:13:28
Flipi in vaulti niso dovoljeni? uh to bo pa Tomaž razočaran :-\

Jean: Pa kere frizbije?? :)



culto

  • *
    • Prispevkov: 289
    • Točke: 0
Odgovori #1222 : 07 Junij 2008, 09:17:30
Flipi in vaulti niso dovoljeni? uh to bo pa Tomaž razočaran :-\
Res je  >:(...

Ah, sej nima veze, važno, da se bomo zabavali in se imeli fino ;D.  Pa saj nama tudi "na tleh" gre kar dobro  :D
Za freestyle še nimam izbrane glasbe :-[. Ima mogoče katera kakšno idejo?
mogoče kaj v tem stilu :

Cacy, se spomniš tegale iz Ajdovščine: http://www.youtube.com/watch?v=d4cgUZjbI8A




Jean

  • *
    • Prispevkov: 2.324
    • Točke: 6
Odgovori #1223 : 07 Junij 2008, 09:30:20
Saj Tomaz ve, oz. bi moral vedeti. To sem ze nekajkrat povedala. Glej #6 pod "Dog frisbee safety rules":

6.    Be especially protective of young dogs. Avoid flips, vaults, and high jumps until the dog has matured physically. In competition, doing such moves with dogs younger than 18 months will result in disqualification.

Lani na Stromovki smo lahko uporabljali vse vrste frizbijev, ampak vseeno priporocam Xtra ce jih imas, da se navadis pred EP, kjer so bolj strogi. Pa tudi zato ker so boljsi.

10 frizbijev lahko imas pri USDDN (samo 5 pri Skyhoundz, 7 pri UFO).

Nasa udelezba je pod vprasajem, ker sem pravkar vedela da bo verjetno moja teta v Pragi od 27.6-24.7 in v tem primeru jo bomo sli obiskat. Da bi trikrat sli na Cesko v enem mesecu bi bilo malo prehudo/drago. Datumi mi lih narobe hodijo.

Mayca in cacy, nista sli na Madzarsko za agility?



cacy

  • *
    • Prispevkov: 3.427
    • Točke: 4
  • Bode, Lin, Arriel in Dreamy
Odgovori #1224 : 07 Junij 2008, 09:52:23
Jean, ne midve sva preslabi da bi šle na Madžarsko :P ;D Sva tokrat doma 8)
Lahko greš pa 20.7. tja, si na obisku pri teti in potem počakaš še teh par dni do frizbi tekme ;)

škoda za to, casper zna pomoje res lepe vaulte in flipe...



cacy

  • *
    • Prispevkov: 3.427
    • Točke: 4
  • Bode, Lin, Arriel in Dreamy
Odgovori #1225 : 07 Junij 2008, 10:33:14
Ok, jst mam eno idejo in me zanima če je kej zanimanja oz. kdo bi imel majčko na kateri bi pisalo:
SLOVENIAN
   FRISBEE
    DOG

Načeloma imam idejo da to piše na hrbtu, spredaj bi bila pa pasja tačka (na levi strani zgoraj).
Kakšne barve, oblike ipd. se bi še zmenil, ampak zdele sm dobila tole idejo :D Nas že kar nekaj potuje po tujini, pa mislim da bo blo fino to met 8)
Pa če bi jih kdo mel več (količino) naj tudi pove, da okvirno vidim kak strošek bi to bil.
In niti slučajno ne mislim služit s tem (da ne bo kdo mislu), ampak sama bi želela met take majčke, mogoče je tud med vami kak tak ;D

p.s. a odprem novo temo o tem? al je tuki ok da pišemo?



*sara*

  • *
    • Prispevkov: 1.916
    • Točke: 7
Odgovori #1226 : 07 Junij 2008, 10:50:32
Iiiiiiiiiiiii Manca...sicer js ne (in mislim da tudi ne bom) potovala po tujini in (še ;))nimam nevemkakega super frisbee psa...ampak majčke pa se ne bi branila  ;D

Bi pa predlagala extra temo v okviru tele frizbi, da ne bomo potem vse zbrkljali (tekmovanja, nasveti, naročila...

...Hey babe, take a walk on the wild side...
...http://goldenhandling.webs.com...


cacy

  • *
    • Prispevkov: 3.427
    • Točke: 4
  • Bode, Lin, Arriel in Dreamy
Odgovori #1227 : 07 Junij 2008, 10:53:23
Ok. Ko bo nekaj interesa, bom odprla posebno temo, kjer se bomo potem točno menili, kaj, kdaj, koliko ipd.

Vsekakor bi bile majčke za vse, ne samo za tiste ki hodimo/hodijo po tujini ;D



aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #1228 : 07 Junij 2008, 10:59:59
cacy ni slaba ideja glede teh majčk :D


Jean

  • *
    • Prispevkov: 2.324
    • Točke: 6
Odgovori #1229 : 07 Junij 2008, 11:06:57
škoda za to, casper zna pomoje res lepe vaulte in flipe...

Saj jih bo lahko delal...cez nekaj mesecev. Culto, kdaj bo imel Casper 18 mesecec?

Ja, bi zelo rada ostala tam gor, da vas vidim, spodbujam, in tudi sama tekmujem, ampak finacno in casovno bo tezko. Poleg tega gre Monika 30.7 v ZDA na obisk sorodniikov, nekaj dni vmes moram biti doma...no, bomo videli.

Vsec mi je ideja glede majck.  :)