Frisbee

zoe · 372341

tamara

  • *
    • Prispevkov: 464
    • Točke: 0
  • žakc :)
Odgovori #1410 : 19 Julij 2008, 18:23:58
mi se vse bolj navdušujemo nad frisbiji  8)



še ena skupinska  ;)




kala,runo,bella

  • *
    • Prispevkov: 5.522
    • Točke: 1
Odgovori #1411 : 19 Julij 2008, 21:52:22
Evo par naših frizbi psov

čakaj me

pa te mam

lej ga no

še malo še malo

evo pa te mam

pa še ena v skoku ( samo kot nagrada za pridno lovljenje rollerjev )

in še ena


nastopajoči  Marshall, Corina in Saba

p.s slike so mal slabše kvalitete, nisem imela profi fotografa, a nekaj bo za videt kaj ne


kala,runo,bella

  • *
    • Prispevkov: 5.522
    • Točke: 1
Odgovori #1412 : 20 Julij 2008, 11:56:55
mi se vse bolj navdušujemo nad frisbiji  8)



še ena skupinska  ;)



Žak pa prav fajn že lovi frizbije, a na drugi ste se pa mal norca delali iz Žaka in Ajke  :D :D


gulu

  • *
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 15
  • BC Lum, RR Dali in (z)mešanka Nija
Odgovori #1413 : 20 Julij 2008, 12:23:01
No, jst pa sem ugotovila, da Lum ne zna lovit rolerjev  ::) Se tako razlepi, ko ga hoče ujet, da ni za povedat - štorast pes. Ostalo mu gre zelo dobro, ampak to mu pa ni jasno, da se ne sme s polno hitrostjo zapodit vanj in potem naredi ene tri prevale, preden se ustavi :-[



kala,runo,bella

  • *
    • Prispevkov: 5.522
    • Točke: 1
Odgovori #1414 : 20 Julij 2008, 13:42:00
Gulu imava enake probleme, z razliko od tega da ima moj mal predolge tace in je posledično bolj neroden, saj če pogledaš fotke se vidi kako mora stegniti tace da lahko prime frizbi  :D , včasih pa prehiti frizbi in ga v ležečem položaju ulovi  :o :D


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #1415 : 20 Julij 2008, 15:26:42
gulu tebi hvala za nasvet kako se pravilno meče rolerje :) Res dosedaj sem Aski ji vedno narobe metala :-[ Bom zvečer, ko se malo shladi ji metala tako, kot si mi pokazala.

lp


rapgirl

  • *
    • Prispevkov: 2.898
    • Točke: 9
Odgovori #1416 : 20 Julij 2008, 20:27:21
En zrolan roler  :P



lp

maja

"A dog can express more with his tail in minutes than his owner can express with his tongue in hours."


tamara

  • *
    • Prispevkov: 464
    • Točke: 0
  • žakc :)
Odgovori #1417 : 20 Julij 2008, 20:31:13
bolj zrolan pes ;)



gulu

  • *
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 15
  • BC Lum, RR Dali in (z)mešanka Nija
Odgovori #1418 : 20 Julij 2008, 20:31:37
Gulu imava enake probleme, z razliko od tega da ima moj mal predolge tace in je posledično bolj neroden, saj če pogledaš fotke se vidi kako mora stegniti tace da lahko prime frizbi  :D , včasih pa prehiti frizbi in ga v ležečem položaju ulovi  :o :D

Ja, poznam. In pol me ful skrbi, koliko časa bojo njegova ramena to prenesa, pa raj neham in mu mečem "navadne" mete  ::).

Aska, pa vseeno, preveri še pri Jean  8)



aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #1419 : 20 Julij 2008, 22:04:30
Aska, pa vseeno, preveri še pri Jean  8)
Bom. Sem pa prej zvečer ji jih par tako zmetala in je bilo kar uspešno :D Samo kaj ko se moja madam prehitro naveliča in pravi, pa saj sem ti jih že par ujela in ti jih prinesla, pa tega res ne morem v nedogled počet ;) :-\ :P


cacy

  • *
    • Prispevkov: 3.427
    • Točke: 4
  • Bode, Lin, Arriel in Dreamy
Odgovori #1420 : 21 Julij 2008, 00:53:48
Luštne slikce punce :o 8)
Upam, da kdaj v živo vidim vaše mojstrovine 8)

Zoe, zaenkrat kaže da se dobimo v torek ob 19h v Tivoliju (če bo vreme ok). Če pride do spremem bom javila ;)

lp



aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #1421 : 21 Julij 2008, 06:23:58
Zoe, zaenkrat kaže da se dobimo v torek ob 19h v Tivoliju (če bo vreme ok). Če pride do spremem bom javila ;)

A boste hude, če pridem malo pokukat ;)


najchy

  • *
    • Prispevkov: 1.786
    • Točke: 2
Odgovori #1422 : 21 Julij 2008, 22:03:40
Še par fotkic mojega minjaturčka s frizbijem.










LP Anja
Naj album


Dina

  • *
    • Prispevkov: 3.458
    • Točke: 0
Odgovori #1423 : 22 Julij 2008, 16:10:24
No, me smo bile pa včeraj za spremembo na ravnem travniku. In smo se igrale s frizbijem. Rezultat je bil približno tak - jaz vržem frizbi, Dinčk leti leti, ga doghiti, gleda v zrak, frizbi jo zadane v glavo, potem ga pa dama pobere s tal in ga prinese nazaj >:( :-X :-X Ene dvakrat se ji je celo usral, da ga je ujela :D ...kaj bi blo to? Jaz ne znam metat, ane :-[ :-\ :-\ Ker če sem obrnjena proti njej in ga vržem, ga vedno ujame... :(

...sledi svojim sanjam


zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #1424 : 22 Julij 2008, 22:42:09
Danes je bilo fuuuuuuuuuuuuul dobro v Tivoliju. Jaz in Ginny sva obe navdušeni :D

Vsi, ki ste povadili danes ste odlični! Jst sem večino časa kar z odprtimi usti gledala vse mete, koreografije in pasje ulove :o

Pa hvala Maji za prikaz različnih metov in kako se začne delati s psom. Upam, da bo Ginny še naprej tako navdušena. Pa popravljam kar sem pred kratkim rekla - da Ginny ne mara lovit Superherotov - danes jih je lovila z največjim vesljem ;D

lp

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


cacy

  • *
    • Prispevkov: 3.427
    • Točke: 4
  • Bode, Lin, Arriel in Dreamy
Odgovori #1425 : 22 Julij 2008, 22:48:39
Zoe, če misliš une moje frizbije, tisto niso bili superheroti... ampak Hero Xtra ;) (razn če si ji ti doma oz. pol še svoje superherote metala).

Vsekakor je za začetek Jawz ful dobr, k se lahko vlečeš z njim pa igraš ;D


Drugač je pa tudi meni v Tivoliju fuuul dobr, sem za to, da naredimo redne treninge tam 8)
Sam travo morjo mal pokosit :D



zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #1426 : 22 Julij 2008, 22:50:36
Zoe, če misliš une moje frizbije, tisto niso bili superheroti... ampak Hero Xtra ;) (razn če si ji ti doma oz. pol še svoje superherote metala).

Ja, potem sem probala še s superheroti :)

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


mayča

  • *
    • Prispevkov: 526
    • Točke: 0
  • Brigitka in Nelči-Belči
Odgovori #1427 : 23 Julij 2008, 12:33:20
malenkost zoe  :) zdaj pa le pridno treniraj  ;D

Tivoli je tudi meni fajn lokacija in seveda dobra reklama za ta šport  ;D tako da se pridružujem rednim treningom  :o


Jean

  • *
    • Prispevkov: 2.324
    • Točke: 6
Odgovori #1428 : 23 Julij 2008, 12:45:25
Ja lahko bi imeli redni trening tam. Ce se dobimo malo bolj zgodaj lahko vec metamo (brez psov). To pogresam.




culto

  • *
    • Prispevkov: 289
    • Točke: 0
Odgovori #1429 : 23 Julij 2008, 19:28:19
zoe; Kako vama kaj gre, je Ginny še tako navdušena nad frizbiji?
        Za naslednjič, ko se dobimo v Tivoliju se pa kar pripravita za nastop :P ;)

V Tivoliju je res super. Edino travo bi lahko bolj redno kosili >:(.Mogoče bo naslednjič bolje ;D. Je pa fino, ker je vedno polno navdušenih sprehajalcev. Se mi zdi, da postajamo prava atrakcija ;D. Super reklama za frisbee dogs  ;)



gulu

  • *
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 15
  • BC Lum, RR Dali in (z)mešanka Nija
Odgovori #1430 : 23 Julij 2008, 19:33:19
Škoda, ker nisva mogla prit, upam, da bova drugič doma. Zoe, se lahko kaj dobimo, da preneseš svoje novo znanje naprej  :P



aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #1431 : 23 Julij 2008, 21:06:31
Kdaj boste spet kaj v Tivoliju s frizbi šovom :D?


Xsara

  • *
    • Prispevkov: 995
    • Točke: 0
Odgovori #1432 : 24 Julij 2008, 09:24:19
evo, me je jean opozorila na debato na tem forumu in zdaj vidim, da nisem sama v svojem problemu. xsara tudi caka, da frizbi pade na tla ::) sicer pa z velikim veseljem tece za njimi in jih zagrabi, tako da bi rada probala. vsi predlogi so dobrodosli.



zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #1433 : 24 Julij 2008, 10:37:37
zoe; Kako vama kaj gre, je Ginny še tako navdušena nad frizbiji?
        Za naslednjič, ko se dobimo v Tivoliju se pa kar pripravita za nastop :P ;)

Od takrat sva probali samo še potem enkrat v Tivoliju, včeraj ni bilo časa. Upam, da bo še tako navdušena :)

Xsara, meni je mayča povedala, da se za začetek lahko meče rolerje in floaterje. Slednje vržeš narobe obrnjene naravnost navzgor (z rotacijo) v višini pasjih ust, da se nauči pravilnega ujemanja. Pa mečeš ji več frizbijev zaporedoma, da se navadi na lovljenje velikega števila frizbijev in da ji to postane žur. Tko nekak no, naj še kdo dopolni, če želi. Pa res ful pomaga, če ti nekdo predstavi v živo :)

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


jenny3

  • *
    • Prispevkov: 1.796
    • Točke: 3
Odgovori #1434 : 24 Julij 2008, 11:34:08
Pri nas je tako, da kratke mete (nekje do 1,5m oddaljenosti od mene) ujame v zraku vredu. skoči tudi kar visoko. Pri dolgih metih pa počaka, da pade na tla. Sicer pa odočuje frizbije :D
Mi smo se nekako sprijaznili, da takega psa pač imamo, smo pa probal že veliko stvari, da bi ujela v zraku. No mogoče pa počasi enkrat bo... za kratke mete je tudi rabila nekaj časa...


gulu

  • *
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 15
  • BC Lum, RR Dali in (z)mešanka Nija
Odgovori #1435 : 24 Julij 2008, 11:49:32
Xsara, meni je mayča povedala, da se za začetek lahko meče rolerje in floaterje. Slednje vržeš narobe obrnjene naravnost navzgor (z rotacijo) v višini pasjih ust, da se nauči pravilnega ujemanja. Pa mečeš ji več frizbijev zaporedoma, da se navadi na lovljenje velikega števila frizbijev in da ji to postane žur. Tko nekak no, naj še kdo dopolni, če želi. Pa res ful pomaga, če ti nekdo predstavi v živo :)

Bi imela v prihodnjih dneh kaj časa, da mi pokažeš?



zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #1436 : 24 Julij 2008, 12:18:49
Bi imela v prihodnjih dneh kaj časa, da mi pokažeš?

Lahko ja, se zmeniva na zs prav :)

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


*sara*

  • *
    • Prispevkov: 1.916
    • Točke: 7
Odgovori #1437 : 24 Julij 2008, 16:23:42
Midve z Riv sva imele podoben problem. Na začetku je parkrat poskušala ulovit, potem ap so se ji plastični frizbiji prav zamerili. In odkrili smo čudo (beri.. PLATNEN frizbi) ki nam je spet dvignil motivacijo. Začeli smo z lovljenji v zraku, prinašanji nazaj...čudežni učinki uglavnem. Sedaj ko se je popolnoma navadla platnenga ga menjavam za plastične in nam gre neverjetno dobro, procent "uspešno ulovljenih prinešenih" je vedno večji :D. Samo še delo s kaj več ljudi (kot sam js ) moramo vadit  :-\  ::)

...Hey babe, take a walk on the wild side...
...http://goldenhandling.webs.com...


sibila

  • *
    • Prispevkov: 2.006
    • Točke: 0
  • still more white...
Odgovori #1438 : 24 Julij 2008, 23:17:01
A ve katera kakšni so kaj Wham-O frizbiji?Obstaja ena flex varijanta,a je tale bolj mehak?Zaenkrat imam Jawz,kateri so približno isto mehki ali mehkejši?Mislim na to,da bi bili taki bolj gumijasti...



Jean

  • *
    • Prispevkov: 2.324
    • Točke: 6
Odgovori #1439 : 25 Julij 2008, 08:58:26
Flex in Super Flex nista posebej gumijasta. Jawz je bolj.

Mogoce platnen frizbi ti bi prav prisel?