Frisbee

zoe · 371575

_lily_

  • *
    • Prispevkov: 386
    • Točke: 4
Odgovori #720 : 03 Februar 2008, 19:11:15
OOOooo zaakon! :o Čestitke!
Bravo, bravo!
Zdaj pa še čakamo tisto ta podrobno poročilo :)



eva

  • *
    • Prispevkov: 1.325
    • Točke: 3
  • Živa in Dru
Odgovori #721 : 03 Februar 2008, 19:12:25
your the best :-*

bravo punce in seveda bravo pesjankoti


lp



Dina

  • *
    • Prispevkov: 3.458
    • Točke: 0
Odgovori #722 : 03 Februar 2008, 19:19:04
 :o Čestitke!!!!!!!!!! Bravo punce!!!

...sledi svojim sanjam


Alya

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.343
    • Točke: 26
Odgovori #723 : 03 Februar 2008, 19:20:32
Aaaaaa.  :o  Bravo punce! :o Čestitke! 8) :o



artichoka

  • *
    • Prispevkov: 548
    • Točke: 0
Odgovori #724 : 03 Februar 2008, 19:34:27
Braaavooo!  :o :o :o



Jana*

  • *
    • Prispevkov: 2.334
    • Točke: 11
  • Tery & Brie
Odgovori #725 : 03 Februar 2008, 19:36:44
ČESTITKEE!!   Razturale ste!  Res bravo, pa veliko uspehov še naprej!!    :o :o

If an animal does something we call it instinct. If we do the same thing for the same reason we call it intelligence…

http://never-endingdreams.deviantart.com/


najchy

  • *
    • Prispevkov: 1.786
    • Točke: 2
Odgovori #726 : 03 Februar 2008, 19:44:33
Super  :o

LP Anja
Naj album


petrca

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.170
    • Točke: 21
  • BC Buffy in Gia & muca Suki
Odgovori #727 : 03 Februar 2008, 19:48:21
ČESTITKE  :o. O rezultatih me je mayča obvestila preko SMS-a, ampak žal nisem imela dostopa do računalnika. Vam je pa zato minči sporočila super uvrstitve  ;).
Čestitke tudi vsem ostalim udeležencem  ;).

Srečno pot domov, jutri pa seveda pričakujemo poročilo in kakšen filmček  :D.


Ovcka

  • *
    • Prispevkov: 5.431
    • Točke: 14
  • ..: Cosmo :..
Odgovori #728 : 03 Februar 2008, 20:26:54
Cestitke se od mene!!!  ;D ;D Res so super rezultati tole, se posebej za prvic  ;)

Living is Easy with Eyes Closed

Hoiker's Cosmic Adventure
Moj album


Bay

  • *
    • Prispevkov: 920
    • Točke: 1
  • Bay of gold
Odgovori #729 : 03 Februar 2008, 20:39:16
Bravo naši!!!



dog4ever

  • *
    • Prispevkov: 961
    • Točke: 13
Odgovori #730 : 03 Februar 2008, 20:42:58
Noroooooooooooooo :o :o Super, super!!!!!  :-*



aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #731 : 03 Februar 2008, 21:19:33
Čestitke :o


jenny3

  • *
    • Prispevkov: 1.796
    • Točke: 3
Odgovori #732 : 03 Februar 2008, 22:38:07
BRAVOOOO! super ste!


tincy

  • *
    • Prispevkov: 215
    • Točke: 3
Odgovori #733 : 03 Februar 2008, 22:39:15
Super punce! :o  Čestitke!!! 8)


cacy

  • *
    • Prispevkov: 3.427
    • Točke: 4
  • Bode, Lin, Arriel in Dreamy
Odgovori #734 : 04 Februar 2008, 01:21:06
Evo nas doma :D

Zdele se samo toliko javim, da se zahvalim za čestitke... sama še ne dojemam čisto prav dobro...
Vikend je bil naporen, v soboto je Mojca z Gayotom dosegla 6. mesto v agilityu (tek), na koncu pa bila 5. (agi+jum)
Vikend j bil odličen... Jutri napišem malo več kaj se je v nedeljo dogajalo.

Zdej morm it spat, ker sem 6 ur vozila ravnokar....

Aja sam tok da veste, CELOTNA SLOVENSKA EKIPA JE BILA SUPER!!!
Vzdušje, nastopi, vedenje... Vse je bilo super.

Filmčki bodo, kdaj točno pa ne vem, upam da jutri že... (jih ima mojca)

lahko noč ;D




mayča

  • *
    • Prispevkov: 526
    • Točke: 0
  • Brigitka in Nelči-Belči
Odgovori #735 : 04 Februar 2008, 01:33:28
Evo še moje javljanje :D

Hvala za čestitke!  :o Moji pokalčki so popolno presenečenje, ker smo si izračunali, da je obema z Evo zmanjkalo pol točke do tretjega mesta...in ko so me poklicali jaz sploh nisem slišala  :D Dokler se ni Manca začela dret, da nej grem po pokal!  ;D ;D ;D

Ja, agility je bil Gayotu in Mojci super pisan na kožo, ker sta ga odtekla z nulo!!! ;D ;D ;D
Današnji frizbiji so bili pa itak ena sama zabava cel dan, ker smo res odšli tja brez večjih pričakovanj - no, odšli smo pa tako, da so nam Madžari zaigrali našo slovensko himno! hihi!! :D :D :D

Res odličen vikend!!
Lahko rečem, da smo bili najglasnejši navijači (pa samo 6 nas je bilo! - in večina nas je trenutno skoraj brez glasu ::)) kar se očitno pozna tudi na rezultatih! :o :o :o

Zdaj grem pa tudi jaz spaaaat!


petrca

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.170
    • Točke: 21
  • BC Buffy in Gia & muca Suki
Odgovori #736 : 04 Februar 2008, 07:25:47
Punce, zdej ko ste vidle kako vse skupaj poteka, da se da dosežt lepe rezultate, povrh vsega pa je vse skupaj še super zabava, ste kaj razmišljale o Evropske prvenstvu  :o ? Jaz sem vidla, da je od trenutnih razpisov frizbi tekem, zame edino ta termin dosegljiv.
Mi je pa res žal, da nisem mogla z vami. Ampak glede na situacijo, bi bilo kar prehudo. Zato sem pa toliko bolj stiskala pesti in vidim, da se je splačalo. Super ste. Čisto vse, ki ste šle gor in pokazale svoj program  ;)


uša

  • *
    • Prispevkov: 148
    • Točke: 0
Odgovori #737 : 04 Februar 2008, 07:43:40

   
 
    :o :o :o :o :o BRAVO punce, super ste!!!!! :o :o :o :o :o



alenkab

  • *
    • Prispevkov: 885
    • Točke: 0
  • Gingerbell Zio Frank - Deep
Odgovori #738 : 04 Februar 2008, 07:54:49
Bravo :o :o  :o



Majchy

  • ° Žleht kot pes °
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 5.608
    • Točke: 99
  • *love dogs*
Odgovori #739 : 04 Februar 2008, 11:37:20
Čestitke vsem!!!


LP, Maja


SPLETNA STRAN: http://www.majchy.com
PORTFOLIO: http://www.majarokavec.com


mayča

  • *
    • Prispevkov: 526
    • Točke: 0
  • Brigitka in Nelči-Belči
Odgovori #740 : 04 Februar 2008, 11:59:15
hihi! Hvala za čestitke!  ;D  Zdaj moram še poiskat prostor za dva pokalčka v moji sobici!  ::)

Jaz bi pa rada še tole tukaj napisala:

Brez Jean in njenih nasvetov nam to ne bi uspelo!

Jean, najlepša hvala za tvoj čas in pomoč ter tvojo spodbudo, da nismo obupali nad našimi meti frizbijev! Res tisočkrat hvala za tvoje besede!! Brez tebe ne bi nastala močna PRVA slovenska ekipa v frizbijih, kajti vsi smo pokazali znanje in veselje do tega športa skupaj s psi, ki so ga opazili tudi madžarski sodniki!!

HVALA!
:-* :-* :-*

Zelo sem hvaležna tudi Evi, Mojci, Moniki, Jean ter Manci - ker brez njihove spodbude nama z Bri ne bi uspelo izpeljati Freestyle programa tako kot sva ga v drugem nastopu, ki je bil skorajda popoln! Tudi vam vsem skupaj HVALA!!  :-* :-* :-*


cacy

  • *
    • Prispevkov: 3.427
    • Točke: 4
  • Bode, Lin, Arriel in Dreamy
Odgovori #741 : 04 Februar 2008, 13:29:24
Evo, midva sva se naspala :D :D :D

Zdej pa malo bolj obširno ;D

Petek: Iz Ljubljane smo odšli ob 10h zjutraj, smo se odločile da gremo čez Ptuj, Ormož, Čakovec (HR), Letenye(H), Budapest(H) in do našega cilja :) Do Trojan je bilo oblačno potem pa sonce 8)
Na mejah (vseh) so nam pregledali pse (mogle smo vsakega pokazat), Bri in Sky sta nahrulile policaje k so težil :D ampak drugih problemov ni bilo, so le pogledali in smo šle dalje. Gužve na cesti ali meji ni bilo, razno na Madžarskem malo pred avtocesto je bilo delo na cesti in smo čakali okoli pol urce. Ker je pot vodila mimo Budimpešte (na njihovo obvoznico) in smo bile tal ravno okoli 15.30, je bil promet kar gost. Imele smo GPS na Majinem telefonu in pot iz ViaMichelina, tako da se nismo nič izgubile. V hotel smo prišle ob 17h, se namestile v SUPER lepe sobice in odšle malo na sprehod in večerjo. Potem pa smo počakale še Jean in Monico, ki sta bile še na poti :) Spat smo šle šele okol 23h :-[

Sobota: Zgodaj smo vstale (6.30), sprehodile pse (no nekateri so to že ponoč delali, saj je Gayo dobil drisko) in se spokale iskat sportno halo. V prvem poskusu smo jo najdle (Maja je bla GPS :D :D). Dvorana je bila lepa, le malo gužve je bilo in precej psov. Agility se je začel točno ob 9h in to z teki za invalide in veterane. Zelo lepo je bilo videti da tudi na invalidskem vozičku se da agility delati ;D
Prvi tek agility je od naše ekipe odtvorila Jean z Lyro ( ase zdele ne spomnim točno kako je tekla :-[), za njo je bila Mojca z Gayotom, ki sta super odtekla in nista imela nobene napake, le na času so jima pribili 0,33 kazenskih točk in bila po prvem teku na 6. mestu :o :o :o
Maja z Bri je tekla tudi dobro, nabrala nekaj kazenskih točk za rušenje in izogibanje. Takoj za njima sva štartala midva z Bodejem in razno enega rušenja je bil super tek (na video posnetku boste videli da sva imela še izogibanje ker ni videl da je skok tam ko je že porušil palico, a nama teka očitno niso sodili- o sojenju malo kasneje), bila pa agility teku na 14. mestu ;D Eva s Sky pa je imela res dober tek, le na koncu je tunel malo preveč Sky privabil iz napačne strani ;D tako da sta bile Disk.
Agility tek je bil Open, okoli 80 psov v Large, Bil je kar lepo postavljen, le vhod na most je bil grozn :-\ Sojenje je bilo precej slabo, sodil je en star gospod iz Madžarske, imel je kar nekaj napak, npr: gugalnice sploh sodil ni (psi so zeloooo odskakovali), izogibanja tud ni sodil vedno, en pes vemd a je šel skoraj čisto v napačno luknjo tunela pa ni bil Disk (na koncu je bil celo 3. se mi zdi), o conah na mostu pa ne bi niti govorila :D Madžari veliko "delajo" tekočih con, ne vem pa če sem vidla od tega 3% uspešnih, res kr neki ::)
Jumping tek je bil pa kar težak. Razlike med odviramo nekje okoli 9 korakov, drugje spet le 3 koraki (dva hopa v kotu 90stop.), kar je bilo izredno težko, ker je psom zeloo drselo. Za Jean ponovno ne vem kako je šla :-[, Mojca je bila super, le eno rušenje (tukaj pri teh dveh skokih ki sta bila zeloo skupaj) in tako je bilo končno 5. mesto njuno :o :o :oBravo Mojca in Gayo!!!
Maja z Bri tud ne vem točno kako je tekla, mislim da Disk :-[ Midva sva Bila hitro Disk, ker enostavno ni bila proga za naju :-[ :D Tudi Bode je malo bljuzil, pa jst malo, pa je nastal problem :D
Eva s Sky pa je podobno kot midva imela veliko problemov ;D
Nej povem še tole... Tekmo smo imeli do skoraj 21h zvečer :-\ Utrujene smo bile zelooo, organizacija je potekala zelo počasi ::) vse skupaj je bilo pomoje okoli 160 psov, le 2 parkurja, nekaj invalidnih in veteranov (psov), pa je trajalo skupaj skoraj 12 ur. Res se je zelooo vlekla tekma.
Ampak na koncu smo kar zadovoljne zapustile dvorano in odšle hitro v hotel na počitek. Bližala se je nedelja :D

Nedelja: Privoščile smo si malo daljši spanec (do 7.30), spakirale vse stvari in se odpravile proti dvorani. Imele smo veliko prostora za boxe in vso ostalo opremo in to zato, ker smo bili edina ekipa, ki je bila na tribuni za gledalce (kar smo pol ugotovile, madžarsk ne znamo :D), a ko so prišli gledalci se je okoli nas nabralo en kup ljudi. Bri in Sky ne obožujeta otrok preveč, tako da smo morale kar paziti. Ampak ni bilo problema na koncu ;D Ko smo se namestile smo odšle za 5 min trenirat s psi (je bilo dovoljeno) in nato še same. Ob 9.30 je bila otvoritev in ob 10h smo začeli s prvim Mini-Distanceom.

1.Distance: Jst sem imela številko 4 (za sva tekmovanja so bile iste številke). Ena psica je je bila prestavljena na konec št. liste, tako da sva bila prej na vrsti. O živcih in tremi ne bi govorila. Res sem se počutila grozno :-\ Ko sva prišla na štart, je prijazna sodnica vpračala, če želiva kak met za trening in sva se odločila za 1ga. Takrat sem se malo znebila treme, čeprav je bil met bolj slab. Potem sva začela. v 1 minuti sva imela 3x zaporedne uspešne mete (koliko točk ne vem, ker ni bilo nikjer objavljeno), 1x malenkost neuspešen met (preveč v desno) in za konec še 1x uspešen met (mislim da okoli 12 točk skupaj). Za druge punce niti ne vem točno kako so metale, nekatere bolj uspešno druge malo manj. Po koncu Distanca sva bila z Bodejem v vodstvu (največ točk sva imela) :o :o :o Veselje je bilo nepopisno a v moji glavi se je dogajalo marsikaj :D Malo mi je bilo mogoče celo lažje, ker sva svoj cilj kar hitro dosegla :D Nato je prišel na vrsto Freestyle.

1.Freestyle: Pred mano je bil le en tekmovalec, tako da sem bila potem takoj jaz in ker sem mislila da je še čas, je Maja peljala Bodeja vn lulat, a sm letela po njo :D Tako da zaradi tega hitenja sem pozabila na tremo :D Ko sva se postavila na sredino in dala znak za začetek se je začela vrteti napačna glasba :D :D :D A smo to hitro rešili :D Treme v tistem trenutku ni bilo skoraj nič. Začela vsa uživati in se popolnoma prepustila ;D Prvi nastop je pomojem mnenju uspel super, Bode je ujel skoraj vse, tudi valt čez hrbet, vsi butterflyji so bili odlični, tudi konec je bil super in navdušenje je bilo kmalu nepopisno ;D :o Po nastopu sem se cela tresla in bila popolnoma brez sape in utrujena :D Dobila sva 37 točk (od 40) in bila po prvem delu ponovno na 1. mestu (skupaj s Poljakinjo, če so prav govorili točke, ker ni bilo nič rezultatov objavljenih, tako da smo jih mogle same pisat).
Monica je bila z Oli kmalu za mano (št.8) imela je lep nastop, trenirali sta le 1 teden, in za ta čas treninga sta bili res dobri. Točk mislim da je dobila 29.5 (nisem sigurna)
S številko 12 je bila na vrsti Maja z Bri. Najprej moram še povedat da se mi zdi da so malo narobe šteli čas, ker je bil prvi program res dolg (jst sm mogla vmes dodati vsaj 3 mete, ker še niso odštevli časa). Maja z Bri je odlično začela, žal ji vaulta čez hrbet ni ujela Bri, vse ostalo je bilo res dobro. A Maji je kmalu zmanjalo programa, odštevali pa še niso nič. Skoraj je končala svoj nastop, nakar smo se ji iz tribune zadrli nej dela naprej, da še ful časa. Tako je morala nekaj improvizirati in kar dobro ji je uspelo :o Dosegli sta 34 točk ;D
Eva s Sky je bila številka 15. in tudi onidve sta super opravili svoj del. Skoraj brez napak in časovno sta imeli dovolj programa. Mislim da sta dosegli okoli 35 točk (nisem sigurna) :-[
Zadnja od naših je bila Jean z Lyro s številko 21. Nastop se jima žal ni najboljše posrečil :-[ Lyri je zelooo drselo in njun nastop je prehiter pomoje za tepih. Tudi Jean je rekla, da jima res ni šlo :'( Škoda, ker imata res lep nastop.
Drugače pa je bilo kar nekaj lepih in zanimivih nastopov. Predsvem so mi bili zanimivi vsi različni meti vodnikov (čeprav jih večinoma psi niso ujeli). Dejstvo je da nekateri psi niso dobro pokazali znanja ravno zaradi tepiha :-[ Meni je bila najbolj všeč ena čehinja, ki je dobila le 36 točk, a je imela zelo lep nastop, ker je imela veliko dogydancinga notri. Res super program.
Po Freestylu je bilo v našem taboru veselo ;D Vse smo bile zadovolje z nastopi svojimi, Jean pa vesela nad nami vsemi kako super nam je šlo :o
A bližal se je 2. del Distancea.

2. Distance: štartni vrstni res je bil obraten od uvrstitve. Eva, Maja in Jean so bile nekje na sredini štartne liste. Kako točno jim je šlo, žal ne vem, ker jst sm imela probleme z živci takrat in pol stvari nisem niti gledala ker sem bila zunaj na zraku. Z Majo sem se zmenila da ona pripelje Bodeja dol in me pokliče ko bom na vrsti (bila sem zunaj in dihala :D) in nisem niti želela gledati kako gre tistim ki so pred mano imeli natop (inn bili uvrščeni malo za mano). Tako da sem priletela notri ko je bil moj čas, rekla za 1 met treninga, in se počutila obupno :D Trening met je bil prav smešen, roke so se mi tako tresle da je frizbi v zraku kar vibriral :D res slab met. A sem se hitro zbrala kolikor sem se lahko in začela metati čimlepše in sigurne mete. Spet so mi uspeli mislim da 4x solidni meti, 1x pa mislim da ni uspelo. Kmalu je bila tista minuta mimo in vesela sem bila ZELOOOO :o :o :o Sicer do konca dneva (do podelitve) nisem vedela ali sva 1. ali 2. ali 3. ali 10. (karkoli), ker niso dali rezultatov. A na koncu sva bila 2. Prehitela sta naju 2. iz 1.teka, a žal ne vem za koliko, ker ni bilo nič napisano. Vseeno prezadovoljna sem šla skoraj brez treme v 2. freestyle. Bila je le 15 minutna pavza in takoj sva bila spet midva na vrsti (še tisti 1 pes ki je bil prvič pred mano je nehal tekmovati zaradi poškodbe). Sem bila kar malo zaskrbljena da Bode ni preutrujen.

2. Freestyle: S glasbo ni bilo težav, spet sva zagrela publiko in začela ;D Drugi nastop je bil po mojem mnenju malo manj uspešen, valt čez hrbet ni bil uspešen in en flip tudi ne čisto, a vseeno sva uživala in dala vse od sebe. Dobila sva 36.5 točk :o Bila sem zelooo vesela da so mi uspeli 4 nastopi res dobro, kljub vsej tremi.
Kmalu za nama je bila Monica, Oli se je malo poznalo da je utrujena a vseeno soliden nastop.
Maji z Bri pa je uspel 1a nastop! Res sta bile super, sproščene in zabavale sta se :o :o :o Dosegli 38 točk in vsi smo bili presrečni.
Evi s Sky je uspel tudi boljši nastop kot v prvem poskusu in mislim da je dosegla okoli 37 točk (nisem 100%). Bravo punci :o :o :o :o
Jean z Lyro pa je tudi imela malo bolj uspešen nastop kot prvič (se mi zdi) ;D Koliko točk je dosegla pa ne vem ;D
Ko je bilo konec Freestyla je bilo na vašem taboru veselo :o Presrečne za je za nami vse in izredno zadovoljne s svojimi nastopi ;D
Čehinja je pokazala res lepo predstavo in zasluženo zmagala (čeprav je imela gonečo psico in naj ne bi smela niti nastopati, za kar so se že poljaki pritoževali), a meni je bilo povsem vseeno, nastop njen je bil super (vrjetno po zaslugi dogydancinga toliko bolj). ;D Ker smo pisale točke, smo vedele da je boljša od mene in po naši statiskiti le za 0,5 točke ;D Jst sem imal 73.5 ona pa 74 točk (če smo prav pisale, čakamo na uradne rezultate na njihovi strani če bodo). ;D
Mislili smo da sta Eva in Maja za las 4. a na koncu je bilo presenečenje. Ko je bila razglasitev za freestyle so poklicali Majo z Bri, ki sploh ni vedela kaj se dogaja :D Kar stala je in se čudila, po prepričevanju da je 3. je končno odšla po svoj pokal :D Kok je bila smešna in presenečena :o :D :D

Time-Trial: Midva sva ponovno začela tekmovanje. Ker mi je una razlozila, da ne sme pes prehitro štartat sem vrgla slabši met in Bode ga ni uspel ujeti. A bila sem popolnoma sproščena :D nič nisem bila živčna :D Nato sem ga pošiljala naprej in je ujel potem lažje. Imela sva 4 mete in slabši čas 45 sek, a to nama je bilo povsem brezpredmetno :D Končala sva vse nastope in olajšanje je bilo veliko. Tudi ostalim punca ni šlo preveč dobro. Psi so bili precej utrujeni. A vseeno smo se nazabavale in navijale  ;D Zmagal je domačin s časom 17sek in nekaj stotink (blumerl BC).

Nato smo počasi pospravile zadeve, počakale pasje maškare ::) in odšle na zaključek ;D
Razglasitev je bila vesela seveda :D
Okoli 19h smo bile spokane v avtu in ready to go ;D Vse zadovoljne in nasmejane smo se odpravile proti Ljubljani. Imele smo 2 postanka vmes in skupaj 6 ur vožnje je manj kot smo pričakovale (vozile smo po omejitvah). Na mejah ni bilo nobenega problema, niso več gledali psov :D In polne zadovoljstva smo prispele do Lj. ;D
Jean in Monica se vračata danes.

Evo to je to od mene, res bolj obširno poročilo :D
Slike in filmčki pa pridejo danes zvečer ali jutri  ;D jih moram iti iskat do Mojce da objavim.

Hvala za vse čestitke še 1x ;D

Aja še tole:
Jean, najlepša hvala za vse! Za treninge, podporo, navodila, voljo, zadovoljstvo in vse ostalo kar si nam dala!!! Res hvala in upam da si zadovoljna s tem kar smo pakazele, saj je to tudi del tvojega dela! Thank you :-*




Jana*

  • *
    • Prispevkov: 2.334
    • Točke: 11
  • Tery & Brie
Odgovori #742 : 04 Februar 2008, 13:44:22
Neverjetno, super poročilo!  Pravo veselje ga je bilo brat!  Čestitke še enkrat, res   :-*  zakon ste!

If an animal does something we call it instinct. If we do the same thing for the same reason we call it intelligence…

http://never-endingdreams.deviantart.com/


Majchy

  • ° Žleht kot pes °
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 5.608
    • Točke: 99
  • *love dogs*
Odgovori #743 : 04 Februar 2008, 13:49:15
Neverjetno, super poročilo!  Pravo veselje ga je bilo brat!  Čestitke še enkrat, res   :-*  zakon ste!

Se strinjam!  8)

LP, Maja


SPLETNA STRAN: http://www.majchy.com
PORTFOLIO: http://www.majarokavec.com


5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka
Odgovori #744 : 04 Februar 2008, 13:51:24
Tudi jaz se strinjam glede poročila.  :D Komaj čakam na posnetke.  :o :o


Alya

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.343
    • Točke: 26
Odgovori #745 : 04 Februar 2008, 13:52:02
Uh, to sem pa dolgo brala! :o  Se strinjam z Jano! Super poročilo! 8)  Obvladate!



cacy

  • *
    • Prispevkov: 3.427
    • Točke: 4
  • Bode, Lin, Arriel in Dreamy
Odgovori #746 : 04 Februar 2008, 14:04:33
Sm pozabla še neki (kljub temu da je dolgo poročilo :D)

Najlepša hvala vsem puncam! Res ste super družba, imela sem se super (ne samo zaradi rezultatov), nasmejala sem se fuuul, uživala 100km/uro  :-* :-* :-* Z vami grem še kamorkoli :D :o

Petrca, glede evropskega... Midva delava z Jawzi in na evropskem niso dovoljeni, tako da vrjetno ne bova šla. Sicer je do takrat še veliko časa, bomo premislili.
Me je pa povabila Ewa (poljakinja, iz tiste psarne ki je Jean dala par strani nazaj link) k njej za kak teden in na kako tekmo na poljskem. Je bila zelo navdušena nad Bodejem in tudi ostale je zelo pohvalila. Pokazala mi je tudi kako lahko naučim Bodeja lepše pristajati (zadnje noge).
Nasplošno so bili vsi zelooo navdušeni nad nami, res, pohval in čestitk je bilo ogromno (jst sm bla čist zmedena že :D).
Maja z Bri je bila celo intervjujana za televizijo njihovo takoj po njenem 2. nastopu v freestylu, ker smo bili res vsi navdušeni :o :D
Fotografij bo pomoje veliko (sicer ne vem kje jih bomo vse najdl, ker mi smo večinoma snemali).

Uglavnem vse je bilo SUPER DUPER!
Vsem priporočam kdaj obisk take tekme, vzdušje je res odlično (v primerjavi z agyem) :o Vsi navijamo za vse 8)




blumina

  • *
    • Prispevkov: 1.413
    • Točke: 11
Odgovori #747 : 04 Februar 2008, 14:11:40
Waaaauuu!
Bravo punce! :o
In bravo trenerka Jean  :D :o

Blumina



*sara*

  • *
    • Prispevkov: 1.916
    • Točke: 7
Odgovori #748 : 04 Februar 2008, 14:16:09
BRAVO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  :o  :o  :o.
SUPER ste...res vse čestitke!!  :-*  :-*
In super poročila ;)

...Hey babe, take a walk on the wild side...
...http://goldenhandling.webs.com...


petrca

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.170
    • Točke: 21
  • BC Buffy in Gia & muca Suki
Odgovori #749 : 04 Februar 2008, 14:43:02
Petrca, glede evropskega... Midva delava z Jawzi in na evropskem niso dovoljeni, tako da vrjetno ne bova šla. Sicer je do takrat še veliko časa, bomo premislili.
Me je pa povabila Ewa (poljakinja, iz tiste psarne ki je Jean dala par strani nazaj link) k njej za kak teden in na kako tekmo na poljskem.

Pri meni je problem dopust. In moram potem kombinirat z drugimi. Zaenkrat je evropsko prvenstvo ravno tak čas, ko se pri naš še noben ni napisal za dopust  ;D.