drugi frizbi seminar 7.10.

5rca · 17695

5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka
: 01 Oktober 2007, 09:37:11
Urška, a bi prišla potem na seminar? Da se naučiš metat?  :o :o :o


Urška

  • *
    • Prispevkov: 2.619
    • Točke: 10
Odgovori #1 : 01 Oktober 2007, 10:46:23
Bi, samo me zanima kdaj je, ker sem kinološko "iberzasedena" s tekmami, izpiti in seminarji, tako da upam, da bom lahko stlačila zadevo kam v moj urnik.


5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka
Odgovori #2 : 01 Oktober 2007, 10:52:38
Bi, samo me zanima kdaj je, ker sem kinološko "iberzasedena" s tekmami, izpiti in seminarji, tako da upam, da bom lahko stlačila zadevo kam v moj urnik.


Nič še ne vemo. To se moramo še zmenit pa potem izberemo tisti datum, na katerega bi prišlo največ ljudi.  ;)


cowgirl

  • *
    • Prispevkov: 986
    • Točke: 3
  • Koodygoody
Odgovori #3 : 01 Oktober 2007, 14:34:23
U bistvu naj pove naša "mentorica" Jean kje pa kdaj...    Kakšna lepa nedelja na Krasu? 21.10. ali 28.10. ... lahko tudi kasneje, saj je na Primorskem itak vedno toplo. :-) Malo terana ali refoška, pa bo še bolj toplo. ;) 



Jean

  • *
    • Prispevkov: 2.324
    • Točke: 6
Odgovori #4 : 01 Oktober 2007, 14:51:02
teran, refosk...in burja. Raje vidim, da drugi zainterisirani organizirajo...sam povejte kje in kdaj, in pridem jaz tja s frisbiji. Zadnjic sta 5rca in petrca krasno organizirali.

Drugace ce pridem v Ljubljano kaksen popoldan, povem (preko foruma) kaksen dan prej, pa interesenti se lahko dobivamo v Tivoliju. Ce bo vreme in cas, morda bom ze ta petek prisla.



Ivana

  • *
    • Prispevkov: 560
    • Točke: 4
Odgovori #5 : 01 Oktober 2007, 14:52:04
21.10. odpade ker je RO tekma v Ljubljani. Mi iberzasedeni ne bomo mogli, bi pa zelo radi prišli. Že prejšnji Jean seminar smo morali izpustiti zaradi drugih pasjih obveznosti (ki so prišle zadnji hip  ;)).


Lp, Ivana


Jean

  • *
    • Prispevkov: 2.324
    • Točke: 6
Odgovori #6 : 01 Oktober 2007, 14:59:24
"Have frisbees, will travel." *

Just tell me when and where, and give me a bit of gas money (for a specially organized full day seminar, not for an informal Friday afternoon frisbee jam).

* glej tukaj, "Have gun, will travel": http://en.wikipedia.org/wiki/Have_Gun,_Will_Travel



5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka
Odgovori #7 : 01 Oktober 2007, 15:13:20
Jean, povej, kdaj imaš čas pa naredimo tako kot smo takrat na Ljubljani (tokrat na Sneberju...  :-\). Bi bilo pa fino, da je nedelja, da imamo fraj poligon.  :-\ Ti samo povej, kateri termini ti odgovarjajo. Zgleda interesa je kar dovolj.  ;) 28.10. mogoče?


cacy

  • *
    • Prispevkov: 3.427
    • Točke: 4
  • Bode, Lin, Arriel in Dreamy
Odgovori #8 : 01 Oktober 2007, 15:15:54
7.10?  ;D Čimpreej :o



Jean

  • *
    • Prispevkov: 2.324
    • Točke: 6
Odgovori #9 : 01 Oktober 2007, 15:36:17
7.10, 20.10, 21.10, mogoce 27.10 in 28.10, samo ne vem sigurno, ker mislim, da so solske pocitnice in se ne vem kaj bomo delali.

En seminar mora biti za "novince", drugi za nadaljevalno skupino. Metanje brez psov je lahko skupinsko, delo z psom mora biti posamezno, kar pomeni ,da je stevilo omejeno.



petrca

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.170
    • Točke: 21
  • BC Buffy in Gia & muca Suki
Odgovori #10 : 01 Oktober 2007, 15:43:21
Jaz se prijavljam na nadaljevalni seminar  ;D. 7., 20., 21. in 28.10. sem frej tako da mi je vseeno kdaj organiziramo  ;)
Jean, ko boš kaj v Ljubljani, sporoči in pridem v Tivoli.


artichoka

  • *
    • Prispevkov: 548
    • Točke: 0
Odgovori #11 : 01 Oktober 2007, 16:13:12
Men je tudi vedno ok, samo, da je med vikendom. Bi blo pa fajn, ce bo cimprej, ker sem ze veliko pozabila.
Se kar prijavljam zdajle na nadaljevalnega, da ne bom potem pozabila (tako, kot na narocilo frisbeejev :'().



Urška

  • *
    • Prispevkov: 2.619
    • Točke: 10
Odgovori #12 : 01 Oktober 2007, 17:22:05
Meni bi bil ok 13., 14. in 21. oktober.

6. sem na tekmi, 7. in 20. pa v Nemčiji



5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka
Odgovori #13 : 01 Oktober 2007, 17:27:33
Madona, se bo spet težko uskladit...  :'( :'( Po mojem je zdaj najbolje, da se odločimo, za kater seminar se gre (osnovnega ali nadaljevalnega), da ne bo vse tako zmešano.  :-\

Gremo za osnovnega najprej?  ???

Kakor zgleda, je frej 7.10. (ta je časovno malo blizu...) in 21.10. zaenkrat. (20.10. je sobota pa nimamo poligona  :-\). Potem pa november, če bo vreme.  :-\


Urška

  • *
    • Prispevkov: 2.619
    • Točke: 10
Odgovori #14 : 01 Oktober 2007, 17:45:32
5rca, kje bi pa to bilo? Poligon DPBO-ja ali Krima?


5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka
Odgovori #15 : 01 Oktober 2007, 18:05:48
Menili smo se za DPBO (v nedeljah imamo najet tam poligon pa bi po mojem lahko imeli - naša predsednica nima nič proti - je pa treba po mojem še predsednika DPBO-ja vprašat, da ne bodo potem presenečeni, kaj počnemo s frizbiji tam - glede na to, da je Jean članica našega kluba in nas je ponavadi na teh seminarjih 3/4 iz kluba, ne bi smelo biti težav - posebno, ker se gre za neprofitno zadevo). Je pa treba prej točno vedet datum, da se znam točno zmenit, kdaj.  :-\


Jean

  • *
    • Prispevkov: 2.324
    • Točke: 6
Odgovori #16 : 01 Oktober 2007, 19:19:24
Meni je skoraj vseeno, ali imamo nadaljevaljni ali zacetniski prej. Zdi se mi malo bolj fer do 5rce in petrce, ki sta ze en seminar organizirali (in to brezplacno), da za ponovitev zacetniskega seminarja prevzame odgovornost za organizacijo nekdo iz zacetniske skupine, in da onidve se ukvarjata bolj oz. izkljucno z organizacijo nadaljevaljnega, od katerega bosta imeli sami korist (vsaj upam).  Meni je cisto vseeno, kje je, lahko tudi pri nekomu doma, ce imate primeren prostor, ce imam vsaj priblizno pokrite potne stroske. Kot sem rekla, "have frisbees, will travel". In frisbees pa res imam--Superheros, razlicne Jawz (navaden, X-Comp, Jawz Ugly...), Hero Extras 235 (s temi zdaj tekmujem/nastopam), Eurablend, Fastback...pa se Luftmeister naroceni (zal trenutno niso na razpolagi).

Imam seznam tistih, ki so hoteli priti na prvi seminar, pa niso mogli. K temu bi lahko dodali se drugi...Urska (s Paxom), jenny3, lily, jana*, morda se kdo.


   1. Tina and Chica
   2. Maja and Nisa
   3. Manca and Bode
   4. Gaja and Lum
   5. Jasna and Grom
   6. Bostjan and Nil
   7. Urska and Grin
   8. Ksenira and Zaza
   9. Ivana and Graa
  10. Nadja and Ginny
  11. Spela and Tana
  12. Uros and Ninjo
  13. Zoran and Lok

Ce je dovolj interesa na Stajerskem, in ce njim bo laze, da jaz pridem tja, se lahko zmenimo za pseben stajerski seminar.




5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka
Odgovori #17 : 01 Oktober 2007, 19:59:06
Jean, a takole naju stran podiš...  :'( :'( ;)

Meni ni problem pomagat pri vsem tem.  ;) Posebno, če lahko.  ;)





trigi

  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 2.357
    • Točke: 5
  • V eni roki nosim sonce, v drugi roki zlati smeh...
Odgovori #18 : 01 Oktober 2007, 20:25:35
Lahko bi pa meli seminar v okviru PeSjanarskega srečanja ;)

Prostora čez glavo, pa lega je tudi bolj zatišna ;)

Lp, Črt



petrca

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.170
    • Točke: 21
  • BC Buffy in Gia & muca Suki
Odgovori #19 : 01 Oktober 2007, 20:27:05
Lahko bi pa meli seminar v okviru PeSjanarskega srečanja ;)

Bolj težko, ker naj bi takrat imel dobrodelno agility tekmo  :-[.


cowgirl

  • *
    • Prispevkov: 986
    • Točke: 3
  • Koodygoody
Odgovori #20 : 02 Oktober 2007, 22:23:58
Jean: mi smo pripravljeni! 7 ali 20, ali 21... je vseeno. Se bomo potrudili, da bomo šli. Tana pride sigurno. Če ne bom jaz z njo, bo pa ona s sabo Gregata pripeljala. ;) Grega je ful navdušen nad metanjem frizbijev. Sedaj jih imava že dovolj za seminar... počasi pa še za kako tekmo.  :P Long distance bi nam uspelo... samo še izmerit moramo rekord.  >:D

Malo fotk...



soncek_1

  • *
    • Prispevkov: 148
    • Točke: 0
Odgovori #21 : 03 Oktober 2007, 16:24:04
Ce je dovolj interesa na Stajerskem, in ce njim bo laze, da jaz pridem tja, se lahko zmenimo za pseben stajerski seminar.

Jaa... pol sem tudi jaz zraven! :) Bi bilo super. Na prvi seminar nisem mogla prit. Ampak imam samo 2 frizbija, koliko pa jih je treba imet? Al tudi z dvema gre za začetek?

PSI SVET, šolanje psov in vedenjsko svetovanje
www.psi-svet.si


ewchy

  • *
    • Prispevkov: 92
    • Točke: 0
Odgovori #22 : 03 Oktober 2007, 16:36:06
Jaz bi bila tudi načeloma (če bi bilo na Štajerskem) za! :o Sicer nimam primernega psa za frizbije, ampak mogoče ga bom pa nekoč imela in se mi zdijo frizbiji super...


cacy

  • *
    • Prispevkov: 3.427
    • Točke: 4
  • Bode, Lin, Arriel in Dreamy
Odgovori #23 : 03 Oktober 2007, 19:55:05
Jst sm za to da je čimprej ;D
nedelja 7.10 mi čist ustreza :D



5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka
Odgovori #24 : 03 Oktober 2007, 20:10:31
Jst sm za to da je čimprej ;D
nedelja 7.10 mi čist ustreza :D

Zberi ljudi, ki bi prišli to nedeljo, zmeni se za poligon, poberi denar za bencin za Jean, zmeni se z Jean, zrihtaj nagradice za minidistance tekmovanje (če ga boste imeli) pa je.  ;) :P


cowgirl

  • *
    • Prispevkov: 986
    • Točke: 3
  • Koodygoody
Odgovori #25 : 03 Oktober 2007, 20:28:07
evo, jaz lahko pomagam!
Jean: a se strinjaš za to nedeljo? koliko judi s psi je lahko na seminarju?
prednost imajo te, ki v prvem niso prišli na svoj račun:

   1. Tina and Chica
   2. Maja and Nisa
   3. Manca and Bode
   4. Gaja and Lum
   5. Jasna and Grom
   6. Bostjan and Nil
   7. Urska and Grin
   8. Ksenira and Zaza
   9. Ivana and Graa
  10. Nadja and Ginny
  11. Spela and Tana
  12. Uros and Ninjo
  13. Zoran and Lok
Koliko od teh je še vedno zainteresirano za oktoberski frizbi žur 8)

Edino ne vem na katerem poligonu smo lahko? se kdo javi? Ali je na kakšnem KD okoli Ljubljane in okolici prostor za nas? ???
Če bo tudi tekma, lahko nagradice zrihtam, denar pa tudi lahko poberem! :P



cacy

  • *
    • Prispevkov: 3.427
    • Točke: 4
  • Bode, Lin, Arriel in Dreamy
Odgovori #26 : 03 Oktober 2007, 20:28:58
 5rca...A nisi rekla da lohk Sneberje ob nedeljah? Ljudi je kar nekaj, ki bi prišli (vsaj pomoje)...

No sej lohk tud jst rihtam, če vam ne znese... sam drugič lepo povejte da rabte pomoč... Men ni problem pomagat.

3. Manca in Bode sva ZA ;D



cacy

  • *
    • Prispevkov: 3.427
    • Točke: 4
  • Bode, Lin, Arriel in Dreamy
Odgovori #27 : 03 Oktober 2007, 20:33:43
+ Mojca in Gayo sta tud ZA (onedva tud nista bla taprvič)  ;D



petrca

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.170
    • Točke: 21
  • BC Buffy in Gia & muca Suki
Odgovori #28 : 03 Oktober 2007, 20:36:00
cacy, s 5rco sva prejšnjič več kot 1 mesec rihtale za seminar. Če tebi znese v 3 dneh...vsaka čast  :o. Da se splača imeti seminar, je potrebno (oz. je bilo prejšnjič tako) vsaj 10-12 oseb. Potem smo pa temu primerno razdelili stroške.

Kar se tiče organizacije, je stvar posameznika, ki se spravi v to. Prejšnjič sva bile pač midve s 5rco.

Najprej je blo en kup folka zainteresiranega, potem so pa še tisti, ki so potrdili datum, odpovedali.

Jaz sem itak bolj za nadaljevalni seminar, ker smo začetnega že dali skoz  ;)


5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka
Odgovori #29 : 03 Oktober 2007, 20:36:45
5rca...A nisi rekla da lohk Sneberje ob nedeljah? Ljudi je kar nekaj, ki bi prišli (vsaj pomoje)...

Ja, Sneberje je v nedeljah (če nima kdo kakih nadomeščanj tečajev), samo zmeni se z našimi, da imate (pa mislim, da bi morala tudi njihovemu predsedniku reči, da pridete).

No sej lohk tud jst rihtam, če vam ne znese... sam drugič lepo povejte da rabte pomoč... Men ni problem pomagat.

Nikjer ni noben določen za organizacijo, niti se niste zjasnili, kdaj bi imeli (niti o točnem kraju niste nič rekli)... Tri dni prej nekaj organizirat brez, da bi prej vedela... Pri meni to tako ne gre, ker mi časovno ne znese.  :-\