Border collie - Seta del Oro

Kolibri · 129060

kajcyka

  • *
    • Prispevkov: 3.091
    • Točke: 4
  • BOC Bebi and Amy

Bambi

  • *
    • Prispevkov: 636
    • Točke: 9
Odgovori #211 : 07 November 2007, 21:19:54
Čestitke še tu :). A sem rekla al' nisem rekla, da še ni fertik?  8) :D

5rca, super, edino par popravkov: nič Ti amo in take fensi zadeve, smo rekli, da bo Tihomir in konec! Pa menjam Tiaro za Trzinko, Tatum za Tatu in pa Tulip za Ta(vstavi poljubni pridevnik).  8)



Kolibri

  • *
    • Prispevkov: 1.488
    • Točke: 5
  • Seta del Oro: pametna lepota
Odgovori #212 : 07 November 2007, 21:27:22
Ej punce (in Mun) - kaj ste dobre.
5rca- lahko ti zaupam, da se žogice že delajo. Je Pia čakala, da je zvedela, koliko mladičev bo. Saj veš - za vsakega ena :-).

Imena - nismo jih je izbrali. Vem samo, da gresta Tazmatrana in Tazmatran spat. Imava namreč eno noč manjka spanca (nismo čisto nič spali...).


Nasmehni se - nekdo te ima rad!
La vita e bella. Včasih si pes, včasih pa kandelaber.
Never argue with an idiot. They bring you down to their level and beat you with experience


babsy_ka

  • *
    • Prispevkov: 316
    • Točke: 0
Odgovori #213 : 07 November 2007, 22:01:42
 :o čestitke za tele kepice....

Mi pa še vedno navijamo za črko T!  :P



kalahit

  • *
    • Prispevkov: 472
    • Točke: 0
Odgovori #214 : 07 November 2007, 22:20:28
Kolibri, torej imate pravljično število mladičev. :o Devet je zakon, je rekel tudi Hit (2x). ;) Čestitam vam za naraščaj in veliko lepih trenutkov z njimi. Je pa res, sa bodo imeli lastniki težavo katerega izbrati, saj so vsi skoraj enaki ??? (bo karakter tokrat imel glavno vlogo :) :) :)). Uživajte in nas zalagajte s slikcami, Oli pa si seveda sedaj zasluži največ pozornosti.



mayča

  • *
    • Prispevkov: 526
    • Točke: 0
  • Brigitka in Nelči-Belči
Odgovori #215 : 07 November 2007, 23:35:16
PS: Daj majča prosi ninci, da ti spremeni tale tvoj nick.  ;)
evo me  :P
fresh and new 8)


Kolibri, dobro se naspite in naberite novih moči za tamale in Oli! :)



5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka
Odgovori #216 : 08 November 2007, 06:14:57
Je pa res, sa bodo imeli lastniki težavo katerega izbrati, saj so vsi skoraj enaki ??? (bo karakter tokrat imel glavno vlogo :) :) :)).

Če si bodo tako podobni kot mladički iz prvega legla, tudi karakter ne bo kaj prida vplival na izbiro.  ;) :P


petrca

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.170
    • Točke: 21
  • BC Buffy in Gia & muca Suki
Odgovori #217 : 08 November 2007, 07:20:39
Če si bodo tako podobni kot mladički iz prvega legla, tudi karakter ne bo kaj prida vplival na izbiro.  ;) :P

Bodo pa izbirali v slogu "tisti, ki prvi pride k men"  ali obratno --- "tisti, ki se bo takrat stiskal v kotu"  :o.


5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka
Odgovori #218 : 08 November 2007, 07:43:48
Bodo pa izbirali v slogu "tisti, ki prvi pride k men"  ali obratno --- "tisti, ki se bo takrat stiskal v kotu"  :o.

tudi to ne bi šlo... Pri prvem leglu je bilo tako, da so se vsi kar grebli, kdo bo prvi v tvojem naročju in kdo ti bo prvi dal lupčka. Ko so se odprla vrata v sobo, si imel takoj v naročju vse mladičke.  :D :D Potem se pa odloči po tem principu, če se lahko.  :D :D


deteljica

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 4.353
    • Točke: 35
Odgovori #219 : 08 November 2007, 08:36:55
tudi to ne bi šlo... Pri prvem leglu je bilo tako, da so se vsi kar grebli, kdo bo prvi v tvojem naročju in kdo ti bo prvi dal lupčka. Ko so se odprla vrata v sobo, si imel takoj v naročju vse mladičke.  :D :D Potem se pa odloči po tem principu, če se lahko.  :D :D
še en sistem:
kdor že ima psa, lahko njemu prepusti izbiro  :P. Moj malinois je imel izjemen občutek za izbiro mladiča. Lahko sem mu povesem zaupala, da bo izbral najboljšega  :).

Heraklit: "Psi lajajo samo na tiste, ki jih ne poznajo!


5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka
Odgovori #220 : 08 November 2007, 08:45:36
Moja Veni bi rekla: "Bljak, mladički... Greva sami domov."  :D :D


petrca

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.170
    • Točke: 21
  • BC Buffy in Gia & muca Suki
Odgovori #221 : 08 November 2007, 09:18:52
tudi to ne bi šlo... Pri prvem leglu je bilo tako, da so se vsi kar grebli, kdo bo prvi v tvojem naročju in kdo ti bo prvi dal lupčka. Ko so se odprla vrata v sobo, si imel takoj v naročju vse mladičke.  :D :D Potem se pa odloči po tem principu, če se lahko.  :D :D

Evo...tisti, ki ti prvi da lupčka  :o :P


5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka
Odgovori #222 : 08 November 2007, 09:21:14
Evo...tisti, ki ti prvi da lupčka  :o :P

A veš, da me vržejo s hiše, če pripeljem domov 5 mladičkov.  :P :P 8) ;) V prvo sem dobila skoraj od vseh naenkrat lupčke.  ;) Res so bili luštni malčki.  :D


gulu

  • *
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 15
  • BC Lum, RR Dali in (z)mešanka Nija
Odgovori #223 : 08 November 2007, 09:21:38
Moja Veni bi rekla: "Bljak, mladički... Greva sami domov."  :D :D

lum bi hotu met pa vse - da bi mela čredo  :o  :P


Kolibri - super so mali, pa očitno, da je letos 9ka popularna za border legla!



petrca

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.170
    • Točke: 21
  • BC Buffy in Gia & muca Suki
Odgovori #224 : 08 November 2007, 09:26:04
A veš, da me vržejo s hiše, če pripeljem domov 5 mladičkov.  :P :P 8) ;) V prvo sem dobila skoraj od vseh naenkrat lupčke.  ;) Res so bili luštni malčki.  :D


Bom šla jst s tabo, da ne bodo vsi naenkrat k teb prišli. Ampak le 3, namesto 5 :D


5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka
Odgovori #225 : 08 November 2007, 09:29:17
Bom šla jst s tabo, da ne bodo vsi naenkrat k teb prišli. Ampak le 3, namesto 5 :D

Hihihihi... Kakor, da bi šla po še enega mladička.  :D :D ;)

PS: No, če pripeljem 3, pa ni take panike.  ;) ;D


Jean

  • *
    • Prispevkov: 2.324
    • Točke: 6
Odgovori #226 : 08 November 2007, 12:17:19
A veš, da me vržejo s hiše, če pripeljem domov 5 mladičkov.  :P :P 8) ;)

5rca, povej, da rabis mladicka za vsak frizbi--bodo zihr razumeli!  :P



5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka
Odgovori #227 : 08 November 2007, 12:21:09
5rca, povej, da rabis mladicka za vsak frizbi--bodo zihr razumeli!  :P

15 mladičkov torej :o :o :o :o :o :o


deteljica

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 4.353
    • Točke: 35
Odgovori #228 : 08 November 2007, 13:35:24
15 mladičkov torej :o :o :o :o :o :o
ja, vse Brabkine, pa še tiste iz Splita  :P

Heraklit: "Psi lajajo samo na tiste, ki jih ne poznajo!


uša

  • *
    • Prispevkov: 148
    • Točke: 0
Odgovori #229 : 08 November 2007, 14:30:10


Čestitke tudi iz naše strani! :o :o :o Super so!

L.p.



Zorek

  • *
    • Prispevkov: 1.396
    • Točke: 1
Odgovori #230 : 08 November 2007, 14:36:42
Hay,
9 mladičkov, Oli je pa desetnica  :P :D ;D
So res nekam temni, verjetno po očetu. Ampak vseeno so pravi lepotci. Za mamico Oli  :-* :-* :-* za mladička pa  :-* ker mamica more bit pa v prednosti in more dobiti več  :-*  :P
Jaz pa še zdaj ne vem kaj hočem. Po eni strani bi šla drugo leto v Maribor po drugi bi pa doma ostala. In če bi odšla v Maribor psa ne bi mogla imeti, če bi pa ostala pa bi ga lahko imela. Pa tudi s posm je tako po eni strani bi ga imela po drugi pa spet ne. Tako kot je že nekdo rekel v tej temi (sem pozabila že kdo  :-[ ) bom mogla se vsesti v kot in počakati, da me mine to.
lp,
Anja


Neyka

  • Novofundlanci so zakon!!
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 4.034
    • Točke: 26
  • Neon say: BU
Odgovori #231 : 08 November 2007, 15:38:50
Čestitke zač/b mularijo  :-* komaj čakam da tole malo zraste in začne bezljatnaokrog  >:D >:D

Zorek - jaz zaradi Neonke nisem v LJ (ker bi morala bit v dijaškem domu ali stanovanju - verjetno pesjan nebi mogel z mano) pa mi ni hudega v Kamniku  ;) OK nekaj časa mi vožnja pobere ampak neke hude panike pa ni. Raje pes kot LJ  :P ;)

telo medveda omiljeno gibčnostjo tjulnja; vesele in iskrive oči delfina ter srce, ki je bilo tako mehko, tako zvesto in tako polno ljubezni, kot je bilo lahko le srce novofundlandca!

http://myneon.webs.com
http://neyka-neon.moj-album.com


mun

  • *
    • Prispevkov: 227
    • Točke: 0
  • Taffy Seta del Oro
Odgovori #232 : 08 November 2007, 15:40:51
isto razmišlaš ko jaz :o nebi šel nikol v dijaški dom če ne bi mogel vzet psa :)

Lp, Robert

Lp


gulu

  • *
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 15
  • BC Lum, RR Dali in (z)mešanka Nija
Odgovori #233 : 08 November 2007, 15:44:51
Čestitke zač/b mularijo  :-* komaj čakam da tole malo zraste in začne bezljatnaokrog  >:D >:D

Zorek - jaz zaradi Neonke nisem v LJ (ker bi morala bit v dijaškem domu ali stanovanju - verjetno pesjan nebi mogel z mano) pa mi ni hudega v Kamniku  ;) OK nekaj časa mi vožnja pobere ampak neke hude panike pa ni. Raje pes kot LJ  :P ;)

No, točno zato sva midva tako vesela, da sva se iz Kamnika preselila v Lj, ker sicer ne bi nikoli mogla imeti Luma  :), bi bil zaradi faxa/službe preveč sam.

Barbka a že delaš sezname obiskov?  ;) Se moramo kar prijavit, da ne bodo že vsi termimi zasedeni  :P  (če seveda lahko pridemo pogledat male bibe, no, ko ne bodo več tako zelo male, se razume)



Jean

  • *
    • Prispevkov: 2.324
    • Točke: 6
Odgovori #234 : 08 November 2007, 15:55:27
15 mladičkov torej :o :o :o :o :o :o

Kaj pa Veni??  ??? Bi ostala brez frizbija?  :( To bi bilo prehudo.



5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka
Odgovori #235 : 08 November 2007, 16:01:59
Kaj pa Veni??  ??? Bi ostala brez frizbija?  :( To bi bilo prehudo.

Bo pač treba še en frizbi več kupit.  :P ;)


Zorek

  • *
    • Prispevkov: 1.396
    • Točke: 1
Odgovori #236 : 08 November 2007, 16:06:43
Hay,
Neyka: jaz se odločam med veterinarsko in gimnazijo in me veterinarska bolj mika. Mogla pa bom iti v dijaškega, ker imam do Maribora več kot 1 uro z avtom. Lahko bi šla v privat stanovanje. ampak je predrago. Lahko bi šla k babici ampak je spet daleč do šole. In ker želim biti dobra veterinarka bom dala tudi veliko na izobrazbo in me pes ne bo mogel ovirati, imam še Zora, ko bo pa on umrl bo pa 100% nov pes (borderček).
lp,
Anja


mun

  • *
    • Prispevkov: 227
    • Točke: 0
  • Taffy Seta del Oro
Odgovori #237 : 08 November 2007, 17:21:03
jaz sem 3. letnik na veterinarski ;) te bom lastno ročno fazaneral naslednje leto :D:o>:D>:D

Lp


gulu

  • *
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 15
  • BC Lum, RR Dali in (z)mešanka Nija
Odgovori #238 : 08 November 2007, 17:22:32
jaz sem 3. letnik na veterinarski ;) te bom lastno ročno fazaneral naslednje leto :D:o

Mislim, da bi šla Anja rada v Mb  :P



mun

  • *
    • Prispevkov: 227
    • Točke: 0
  • Taffy Seta del Oro
Odgovori #239 : 08 November 2007, 17:31:04
aha... noja :P ampak se je lani nekaj govorilo da majo sam 2 letnika ali nekaj takega pa da nimajo dovolj učiteljev za vet.strok. predmete kaj pa jaz vem :D

Lp