Obeski za ključe

Biby · 67559

**Jackie**

  • Psi so zakon !
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.573
    • Točke: 16
  • Grom & Kana
Odgovori #120 : 15 Februar 2006, 16:22:13
scythe, sploh se ne gre za to da je na motivu nek tipičen predstavnik pasme, konec koncev je tudi tvoj kuža bernc, a ne ;) :)Gre se za to ker je težko najti neko sliko dobre resolucije  na netu pa seveda ne moremo kar vsake slike uporabiti. MI bi radi samo vašo pomoč, da nam dovolite uporabiti kako vašo sliko po možnosti s čim boljšo kvaliteto ker je potem tudi motiv boljše kvalitete. V tvojem albumu sem videla kar nekaj simpšatičnih slikic in ne vem zakaj si mnenja, da bo potem prišlo do kakih prepirov, ker konec koncev kje pa je garancija da bi bil motiv ki bi ga naredili brez vaših slik komu všeč, je ni.  :) Tako, da te prosim, če dovoliš, da vzememo kako sliko tvojega kužija in jo uporabimo, sem videla da so tudi neke simpatične ko je bil še majhen. Slikice sicer niso zelo velike ampak so boljše kot velika večina na netu, ki so ponavadi še manjše, če pa imaš katero od teh še večjo se priporočamo.

Enako naprošam vse ostale, če imate kake slikice se priporočamo in vam bomo hvaležni. Recimo tudi švicar bi nam prav prišel in pa collie, pa da o njufkotu ne govorim ;) :D Pa mislim, da je eno starn nazaj nekdo napisla da če bo še kak motiv cairn terrierja , zato apeliram tudi nanj, da nam dovoli uporabiti kako sliko svojega psa. Skratka na kratko SLIKICE VSEH PASEM SO DOBRODOŠLE, zato naj se zahvalim že nekaterim članom, ki so nam dali slikice svojih kužkov, HVala.

Najbrž ste mislili mene ;) Seveda dovolim ;9 Slike so v http://kana.moj-album.com/



*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #121 : 20 Februar 2006, 21:03:35
Moj njufi je pa narejen (Biby upam da ne zameriš, ker bom nalepila Indija iz tvojega albuma  :-[):




trigi

  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 2.357
    • Točke: 5
  • V eni roki nosim sonce, v drugi roki zlati smeh...
Odgovori #122 : 20 Februar 2006, 21:20:29
Mene pa zanima kaj vidite na pripeti slikici :D

Kaj je prvo kar zagledate ...

Lp, Črt



Rinchy

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 4.103
    • Točke: 30
Odgovori #123 : 20 Februar 2006, 21:22:05
Mene pa zanima kaj vidite na pripeti slikici :D

Kaj je prvo kar zagledate ...

Lp, Črt
Njufko?  ;)

lp

Varstvo in sprehajanje psov
www.varstvopsov.si


trigi

  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 2.357
    • Točke: 5
  • V eni roki nosim sonce, v drugi roki zlati smeh...
Odgovori #124 : 20 Februar 2006, 21:31:59
Biby: ali vam tisk dopušča tako fine detajle? No... ko smo že ravno pri tem... za kakšen tisk pa sploh gre pri teh obeskih?

Ideja za prihodnost.... poiskati nekoga ki se ukvarja z laserskim graviranjem ... končni izdelek izgleda izredno lepo.

Lp, Črt



_lily_

  • *
    • Prispevkov: 386
    • Točke: 4
Odgovori #125 : 20 Februar 2006, 21:41:22
Njufko? ;)

lp
jaz tudi njufka vidim ;D



T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #126 : 20 Februar 2006, 22:17:56
A bo tak njufko na obesku?Ker jaz tudi vidim njufka ;D.Čeprav mi malce na človeke potegne ::)...

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


Neyka

  • Novofundlanci so zakon!!
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 4.034
    • Točke: 26
  • Neon say: BU
Odgovori #127 : 20 Februar 2006, 22:55:52
Oh ti njufki. Tele slikce so sicer bolj posrečene kot Neonova, ampak tako obdelat kot nekatere druge pasme se jih pa nikoli ne bo dalo.

Biby kako je zdaj z slikco mojga kuža? Je uspelo ali še vedno ne.

Pa mogoč kompliciram, pa Nastja ne me narobe zastopit...ampak če je na sliki Indy...zakaj je pos sliko napis njufko. Saj je ful njufko...ampak ne zdi se mi pa prav, da se za psa brez rodovnika podpiše njufka. Ne bi šlo preprosto brez napisa ali Indy? Sej mogoč kompliciram...ampak pač povem mnenje.

telo medveda omiljeno gibčnostjo tjulnja; vesele in iskrive oči delfina ter srce, ki je bilo tako mehko, tako zvesto in tako polno ljubezni, kot je bilo lahko le srce novofundlandca!

http://myneon.webs.com
http://neyka-neon.moj-album.com


Biby

  • *
    • Prispevkov: 79
    • Točke: 0
  • Moji ljubezni: Tilly in Jan
Odgovori #128 : 20 Februar 2006, 22:59:22
Nastja se je zmotila in prilimala napacno slikico, ker tole ni Indy.

Neyka se se trudimo :)



Biby

  • *
    • Prispevkov: 79
    • Točke: 0
  • Moji ljubezni: Tilly in Jan
Odgovori #129 : 20 Februar 2006, 23:03:25
Ups :-[ Nastja vidim da se se sama zmotila ko sem ti poslala napacno slikico, jutri dobis tisto pravo na kateri je resnicno Indy :-[


Neyka

  • Novofundlanci so zakon!!
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 4.034
    • Točke: 26
  • Neon say: BU
Odgovori #130 : 20 Februar 2006, 23:33:53
Biby super! Upam da uspe  :)  :)

Trigi kaj se torej vidi na oni sliki...meni se zdi neki njufku podobnga.

telo medveda omiljeno gibčnostjo tjulnja; vesele in iskrive oči delfina ter srce, ki je bilo tako mehko, tako zvesto in tako polno ljubezni, kot je bilo lahko le srce novofundlandca!

http://myneon.webs.com
http://neyka-neon.moj-album.com


trigi

  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 2.357
    • Točke: 5
  • V eni roki nosim sonce, v drugi roki zlati smeh...
Odgovori #131 : 21 Februar 2006, 00:03:40
Neyka: iz tvojega stališča si zadela popolnoma ... na slikci je namreč Indy  :P

Iz mojega stališča je sicer na sliki Njufek ... ampak to debato lahko razvijemo kje drugje ... če nam je želja :D

Lp, Črt



T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #132 : 21 Februar 2006, 09:52:37
Drugače pa predvidevam,da je tole Neon :D http://biby.moj-album.com/album/1342182/?os=1546082

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #133 : 21 Februar 2006, 13:34:11
men se je tut tisto zdelo da ni Indi, kar Indi ma več dlake na glavi



*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #134 : 21 Februar 2006, 13:37:21
drugače če vas pa moti da bod Indijem piše Novofundlandec .. lahko napišeš tudi mešanc, pa bodo vsi zadovoljni   ;D



trigi

  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 2.357
    • Točke: 5
  • V eni roki nosim sonce, v drugi roki zlati smeh...
Odgovori #135 : 21 Februar 2006, 16:29:03
Hehhe nastja ... mogoče bi pa lahko samo dopisali zraven, da bi bilo "newfoundland wannabe" :D

Kakorkoli ... Tiby.. določeni obeski so zelo dobro izpadli, bravo ... pri nekaterih pa bo treba še tehniko naštudirati in bo :D

Lp, Črt



Neyka

  • Novofundlanci so zakon!!
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 4.034
    • Točke: 26
  • Neon say: BU
Odgovori #136 : 21 Februar 2006, 19:54:12
Drugače pa predvidevam,da je tole Neon :D http://biby.moj-album.com/album/1342182/?os=1546082

Je ja. Vendar slikca ni primerna za obesek. Zato je ista slika na mal drugačen način v obdelavi še enkrat. Če ne rata se pa vržem v slikanje Erosa, ker tudi njegova fotka ni najbol ratala.

telo medveda omiljeno gibčnostjo tjulnja; vesele in iskrive oči delfina ter srce, ki je bilo tako mehko, tako zvesto in tako polno ljubezni, kot je bilo lahko le srce novofundlandca!

http://myneon.webs.com
http://neyka-neon.moj-album.com


rina

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 1.564
    • Točke: 24
Odgovori #137 : 28 Marec 2006, 20:41:56
A so že kakšni novi motivi? Npr. kakšen škot? :P

lp

Los je car!


scythe

  • Pipi & Melkijad
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 2.061
    • Točke: 65
  • When I Grow Up I`ll Be Stable...
Odgovori #138 : 29 Julij 2006, 11:50:06
Kaj pa se kaj z obeski za ključe dogaja? Upam, da ni projekt propadel.... ker jaz si še vedno želim bernija!¨ :-[


brina05

  • *
    • Prispevkov: 20
    • Točke: 0
Odgovori #139 : 29 Julij 2006, 22:31:11
Hej!
Tudi jaz bi bila za obesek berncka.

Lp, Irma



scythe

  • Pipi & Melkijad
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 2.061
    • Točke: 65
  • When I Grow Up I`ll Be Stable...
Odgovori #140 : 28 Avgust 2006, 12:51:30
Biby - pomeni to, da je projekt končan?  :'(


trigi

  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 2.357
    • Točke: 5
  • V eni roki nosim sonce, v drugi roki zlati smeh...
Odgovori #141 : 28 Avgust 2006, 21:09:35
Scythe: mogoče samo biby ne bere več PeSjanarja, poizkusi jo mogoče še na .comu kontaktirati, pa mislim da na slo-apbt tudi sodeluje.

Lp, Črt



scythe

  • Pipi & Melkijad
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 2.061
    • Točke: 65
  • When I Grow Up I`ll Be Stable...
Odgovori #142 : 28 Avgust 2006, 22:57:47
Scythe: mogoče samo biby ne bere več PeSjanarja, poizkusi jo mogoče še na .comu kontaktirati, pa mislim da na slo-apbt tudi sodeluje.
Ravno danes je napisala nekaj na PeSjanarja. ;) Pa sem upala, da se bo tudi malo spomnila na tole temo....  :-[ Očitno bo res treba ubrati druge poti.  :-[ Hvala Trigi za nasvet. Ne vem zakaj nisem jaz to prej pomislila....  :-\


Biby

  • *
    • Prispevkov: 79
    • Točke: 0
  • Moji ljubezni: Tilly in Jan
Odgovori #143 : 05 Oktober 2006, 21:20:27
Najprej se vam iskreno opravičujem da tako dolgo nisem odgovorila na tole temo :-[

Najprej naj povem, da je nekaj prišlo vmes, pa smo začasno prenehali z obeski, namreč problem je bil ta, da zaradi nekih razlogov, ki jih ne bom razlagala ,oseba, ki je obdelovala motive pač ves ta čas ni mogla obdelovati slike v motive in s tem posledično pa tudi obeskov nismo delali in ponujali, ker ni bilo novosti. Še enkrat hvala vsem, ki ste nam že takrat poslali slike vaših kužkov za obdelavo. Sedaj vam sporočam, da bo ta oseba zopet začela z obdelavo motivov o katerih vas bom sproti obveščala. Še enkrat se opravičujemo vsem in obljubimo, da se bomo potrudili in probali narediti nove motive čimprej oziroma čimhitreje.

Tudi berniji pridejo na vrsto, mislim da bojo kar med prvimi motivi če ne celo številka 1. Moram se opravičiti, ker sem iskreno malo pozabila kdo vse nam je prijazno poslal sličice za obdelavo, da jih lahko oglašujemo. Mislim, da je ena od teh bila ali bil Sammy, ki nam je poslal sliko samojeda, pa nekaj berncov če se ne motim, pa coliji . Še enkrat hvala vsem.


Sammy

  • Must Love Dogs
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 2.571
    • Točke: 29
  • Beauty and brain
Odgovori #144 : 05 Oktober 2006, 21:34:29
Mislim, da je ena od teh bila ali bil Sammy, ki nam je poslal sliko samojeda, pa nekaj berncov če se ne motim, pa coliji.

Bila. ;) Sedaj imam kar nekaj novih fotk, lahko si jih pogledaš na spodnjem naslovu v podpisu in če je katera bolj primerna, jo lahko pošljem v originalu. Drugače pa komaj čakam na nov val motivov. :)

http://samchica.com
http://samchica.com/sammy

"Qei me amat, amat et canem meum." - St. Bernard


rina

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 1.564
    • Točke: 24
Odgovori #145 : 05 Oktober 2006, 21:57:42
Ooo super da bodo spet novi obeski! :)

Los je car!


Biby

  • *
    • Prispevkov: 79
    • Točke: 0
  • Moji ljubezni: Tilly in Jan
Odgovori #146 : 06 Oktober 2006, 20:54:00
Sammy hvala sem ti poslala pm. :)

Rina sedaj ko vidim tvoj post sem se spomnila, da si nam tudi ti poslala slikice torej še tebi zares lepa hvala in tudi tvoja rina pride na vrsto, samo bo treba malo počakat :) Trenutno je v obdelavi bernc. :)


Rinchy

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 4.103
    • Točke: 30
Odgovori #147 : 06 Oktober 2006, 21:31:05
Sammy hvala sem ti poslala pm. :)

Rina sedaj ko vidim tvoj post sem se spomnila, da si nam tudi ti poslala slikice torej še tebi zares lepa hvala in tudi tvoja rina pride na vrsto, samo bo treba malo počakat :) Trenutno je v obdelavi bernc. :)
Super,komaj čakam da bo končan!  :)

Varstvo in sprehajanje psov
www.varstvopsov.si


rina

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 1.564
    • Točke: 24
Odgovori #148 : 06 Oktober 2006, 21:51:28
Rina sedaj ko vidim tvoj post sem se spomnila, da si nam tudi ti poslala slikice torej še tebi zares lepa hvala in tudi tvoja rina pride na vrsto, samo bo treba malo počakat :) Trenutno je v obdelavi bernc. :)

Ni za kaj. ;) Bomo že počakali.
Aja, pa takrat ste me spraševali za fotke mladičkov, pa nisem imela nobenih dobrih. Sedaj jih imam, pa jih lahko pošljem. :)

Los je car!


Biby

  • *
    • Prispevkov: 79
    • Točke: 0
  • Moji ljubezni: Tilly in Jan
Odgovori #149 : 08 Oktober 2006, 14:37:08
Evo prihajajo novi motivcki  :P  :o

motiv st. 69

motiv st. 70

motiv st.71

motiv st.72

motiv st.73 

motiv st.74

motiv st.75

Naj povem da so trenutno na vrsti za obdelavo samojed, skotski ovcar, border collie, kitajski goli pes, mladic nemske doge, mladicek bokser... potem pa bomo se sproti dodajali kaj se bo delalo

LP