Obeski za ključe

Biby · 67712

scythe

  • Pipi & Melkijad
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 2.061
    • Točke: 65
  • When I Grow Up I`ll Be Stable...
Odgovori #150 : 08 Oktober 2006, 15:15:10
Ooooo.  :o
Kakšne so že cene obeskov?
A bo v obdelavi tudi kakšen "odrasel" bernc? Saj veš - če ni motivov, imamo na zalogi cel kup.  8)


newfka

  • Newfs! I love them!!!
  • *
    • Prispevkov: 827
    • Točke: 15
  • Newfing through life!
Odgovori #151 : 08 Oktober 2006, 15:49:36
O njufko, končno!  :o

Kdaj in kje se lahko to kupi?  ;D

Lp

Old age means realizing you will never own all the dogs you wanted to.
Joe Gores

http://newfka.deviantart.com


newfka

  • Newfs! I love them!!!
  • *
    • Prispevkov: 827
    • Točke: 15
  • Newfing through life!
Odgovori #152 : 08 Oktober 2006, 15:51:39
Aja, tudi mene zanima, če bo mogoče še kakšen njufko cel, torej ne samo glava.  :)

Lp

Old age means realizing you will never own all the dogs you wanted to.
Joe Gores

http://newfka.deviantart.com


Biby

  • *
    • Prispevkov: 79
    • Točke: 0
  • Moji ljubezni: Tilly in Jan
Odgovori #153 : 08 Oktober 2006, 15:55:27
Ja tudi odrasel bernc se bo obdelal :) Sicer nisem sigurna ampak mislim, da je to prav tvoj kuza obdelan na motivu ko je bil se mladicek :)
Ja res je to je tvoj Astor sem preverila, bomo pa se odraslega naredili ;D

Cena obeska je 900 SIT + postnina :)

O njufko, končno!  :o

Kdaj in kje se lahko to kupi?  ;D

Lp

Ti samo napisi kateri motiv zelis, koliko obeskov in napises na pm svoj naslov, kamor ti mi posljemo. Ceno pa sem ze zgoraj navedla. Zaenkrat celega njufka se nismo naredili, bi potrebovali kaksno slikico , z dobro resolucijo in velikostjo, pa se bomo tudi to potrudili. Tako, da ce imas kaksno lepo slikico se priporocamo. ;) ;D

Lp, Mateja


Neyka

  • Novofundlanci so zakon!!
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 4.034
    • Točke: 26
  • Neon say: BU
Odgovori #154 : 08 Oktober 2006, 16:27:13
O njufko, končno!  :o

Pa ne katerikoli  :o :o :-*

Kdo pa je njefek na drugi fotki?  ??? Tisti ki dol gleda?

Pošljem sredi novembra kako lepo fotko stoječega njufka  :)

Drugače pa...ali mladički tudi še veljajo?

telo medveda omiljeno gibčnostjo tjulnja; vesele in iskrive oči delfina ter srce, ki je bilo tako mehko, tako zvesto in tako polno ljubezni, kot je bilo lahko le srce novofundlandca!

http://myneon.webs.com
http://neyka-neon.moj-album.com


scythe

  • Pipi & Melkijad
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 2.061
    • Točke: 65
  • When I Grow Up I`ll Be Stable...
Odgovori #155 : 08 Oktober 2006, 19:02:55
Jupijada!  :o Počakam še na odraslega bernija, da potem skupaj naročim vse.... Saj veš - da ne bo prevečkrat za plačevat poštnine.  ::)


T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #156 : 08 Oktober 2006, 20:56:28
Neyka kako pa da je sedaj Neon?Ni bilo najprej rečeno da bo Eros (?)...sicer pa ful lepo...ampak nekateri smo trenutno brez prebite pare :( :( :(.

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


Biby

  • *
    • Prispevkov: 79
    • Točke: 0
  • Moji ljubezni: Tilly in Jan
Odgovori #157 : 08 Oktober 2006, 22:24:21
Nezyka seveda bi bilo super, ce bi dobili se kako slikico mladicka njufkota ;D


Biby

  • *
    • Prispevkov: 79
    • Točke: 0
  • Moji ljubezni: Tilly in Jan
Odgovori #158 : 08 Oktober 2006, 22:25:34
Neyka seveda bi bilo super ce bi dobili se kaksno slikico mladicka njufkota ;D

Ups vidim, da sem kar dvakrat poslala, se opravicujem


Neyka

  • Novofundlanci so zakon!!
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 4.034
    • Točke: 26
  • Neon say: BU
Odgovori #159 : 09 Oktober 2006, 11:36:27
Neyka kako pa da je sedaj Neon?Ni bilo najprej rečeno da bo Eros (?)...sicer pa ful lepo...ampak nekateri smo trenutno brez prebite pare :( :( :(.

Je bilo rečeno da bosta oba ampak imam od Erosa same zanič, nekvalitetne slike, ki se ne dajo obdelat. Že z Neonom so ble štorije pa čeprav je bila precej dobra slika. Če se prav spomnim sem prvo jaz ene barve pa kontraste spreminjala šele potem je šla v obdelavo itd itn. Ko zasačim Erosa ali kakšnega drugega top njufka na razstavi in če mi ga uspe slikat kot se zagre bom pa tudi tisto slikco dala v obdelavo.

Pa na srečanju bo tudi kar nekaj njufkov tako da lahko naredimo en foto session pa če kakšen zgledal odlično ga damo v obdelavo.

telo medveda omiljeno gibčnostjo tjulnja; vesele in iskrive oči delfina ter srce, ki je bilo tako mehko, tako zvesto in tako polno ljubezni, kot je bilo lahko le srce novofundlandca!

http://myneon.webs.com
http://neyka-neon.moj-album.com


Biby

  • *
    • Prispevkov: 79
    • Točke: 0
  • Moji ljubezni: Tilly in Jan
Odgovori #160 : 13 November 2006, 19:41:53
Samo toliko se javljam, da povem, da imamo že kar nekaj novih motivčkov, vendar bodo po novem neke male spremembe kar se tiče oznak motivov, tako, da bomo čez nekaj časa dali vse motive z novimi oznakami tule gor. Ker pa bi slike vzele preveč prostora bomo dali kar linke do slikic oz. motivov. Nove oznake pa zato, da bomo točno vedeli za kateri motiv gre, torej bolj po domače ;D ;D ;D

Še enkrat se kar tule zahvaljujem vsem, ki so nam prijazno poslali slikice, in seveda naprošam morda še koga za njegovo pomoč, saj potrebujemo še kar veliko pasem.

Kot sem že rekla, v kratkem (upam, da bom uspela) bom dala gor na novo vse motive z njihovimi novimi oznakami.

Do takrat pa lep pozdrav.

Mateja


gulu

  • *
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 15
  • BC Lum, RR Dali in (z)mešanka Nija
Odgovori #161 : 14 November 2006, 09:46:01
Še enkrat se kar tule zahvaljujem vsem, ki so nam prijazno poslali slikice, in seveda naprošam morda še koga za njegovo pomoč, saj potrebujemo še kar veliko pasem.

A bordeje že imaš - nisem najbolj sledila temi, pa ne bi šla vsega nazaj brat  :-[
Lp



petrca

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.170
    • Točke: 21
  • BC Buffy in Gia & muca Suki
Odgovori #162 : 14 November 2006, 13:20:51
A bordeje že imaš - nisem najbolj sledila temi, pa ne bi šla vsega nazaj brat  :-[
Lp

Ko sem jaz nazadnje gledala in iskala, jih še ni bilo. Saj veš, da jaz tud čakam na tak obesek  ;)


Biby

  • *
    • Prispevkov: 79
    • Točke: 0
  • Moji ljubezni: Tilly in Jan
Odgovori #163 : 14 November 2006, 19:53:47
Gulu in Petrca, trenutna sta končana dva motiva border collija, ki ga bosta lahko videli takoj ko utegnem vse urediti in postaviti na net. Se pa priporočam za še kakšno slikico colija, da bomo imeli motive različnih predstavnikov te pasme, da ne bo samo en samcat oziroma dva.No saj verjetno vesta kaj sem hotela povedati. :)

Torej če imata kakšno slikico v originalni velikosti torej da je slika čim večja s čim boljšo resolucijo in če sta prirpavljena kakšno poslati mi javita, da vama sporočim mail naslov.

Samo za informacijo, da so izmed novih motivov končani:
- 2 collija
- 2 nemška ovčarja
- 1 samojed ( pride kmalu še drugi na vrsto)
- škotski ovčar, zanj velja isto kot za samojeda
- 2 bernca
-1 boxer
- 3 bordojske doge ( bi bilo fino če bi dobili še kako sliko mladiča)
- 3 francoski buldogi
- 2 greyhounda
- 1 kitajski goli pes
- 2 whippeta
- 2 zlata prinašalca

No mislim in upam, da nisem katerega pozabila, so pa na vrsti drugi motivi. Še enkrat naprošamo vse za kako novo slikico!!!!!!

To bi bilo toliko za enkrat.

Lp, Mateja


Rinchy

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 4.103
    • Točke: 30
Odgovori #164 : 14 November 2006, 20:04:39
Biby,jaz sem ti poslala še nekaj slik s bernci(na ta naslov,ki ga imaš v profilu).  ;)

lp

Varstvo in sprehajanje psov
www.varstvopsov.si


rina

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 1.564
    • Točke: 24
Odgovori #165 : 14 November 2006, 20:07:37
Gulu in Petrca, trenutna sta končana dva motiva border collija, ki ga bosta lahko videli takoj ko utegnem vse urediti in postaviti na net. Se pa priporočam za še kakšno slikico colija, da bomo imeli motive različnih predstavnikov te pasme, da ne bo samo en samcat oziroma dva.No saj verjetno vesta kaj sem hotela povedati. :)
Sicer sem poslala ene 4 različne škotske ovčarje, pa izgleda da so si tako podobni, hihi. Bom probala dobit še kakšno lepo sliko psov drugih barv pa pošljem. :)

Los je car!


Sammy

  • Must Love Dogs
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 2.571
    • Točke: 29
  • Beauty and brain
Odgovori #166 : 14 November 2006, 20:09:20
Jaz pa lahko pošljem nekaj fotk kitajčkov.  :)

http://samchica.com
http://samchica.com/sammy

"Qei me amat, amat et canem meum." - St. Bernard


Biby

  • *
    • Prispevkov: 79
    • Točke: 0
  • Moji ljubezni: Tilly in Jan
Odgovori #167 : 14 November 2006, 20:19:16
Hvala Rinchy, mislim, da nekaj tvojih slik imamo še iz prejšne runde torej že kar dolgo časa nazaj ko smo prvič prosili, in sem dobila informacijo, da tudi tvoj bernc pride na vrsto :) Seveda se kakih novih slikic ne branimo ;) ;)

Rina ko sem napisala colli sem mislila na borderje, ti si mi poslala že veliko simpatičnih slikic, ki so zelo dobre, samo mogoče tiste ko si mi poslala nazadnje torej ko je neki temnejši škotski ovčar in blue merle ali kako se že reče :-[ :-[ bi bilo fino če bi se jih dalo dobiti  v večji velikosti in boljši resoluciji. In sicer iz razloga, kar je že sedaj vidno na nekaterih motivih, da če je slika slabše resolucije in je majhna potem motiv ne izpade tako lepo kot če se obdeluje originalna velikost z veliko resolucijo, kjer so bolj podrobno vidni detajli in motivi tudi lepše izpadejo, je pa tudi kolegica ki te motive dela rekla, da je pa kdaj pa kdaj odvisno tudi od dneva ;) ;) ;) :P :P :P :P Torej včasih gre vse kot po maslu včasih ne gre in takrat je najboljše zaključiti in začetni z delom drug dan.

Sammy slike kitajčkov so dobrodošle, so pa glede na to da so kar precej goli, zelo zelo zahtevni oziroma traja vseeno kar nekaj časa, da se motiv izdela :) :)


rina

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 1.564
    • Točke: 24
Odgovori #168 : 14 November 2006, 20:35:04
Rina ko sem napisala colli sem mislila na borderje, ti si mi poslala že veliko simpatičnih slikic, ki so zelo dobre, samo mogoče tiste ko si mi poslala nazadnje torej ko je neki temnejši škotski ovčar in blue merle ali kako se že reče :-[ :-[ bi bilo fino če bi se jih dalo dobiti  v večji velikosti in boljši resoluciji. In sicer iz razloga, kar je že sedaj vidno na nekaterih motivih, da če je slika slabše resolucije in je majhna potem motiv ne izpade tako lepo kot če se obdeluje originalna velikost z veliko resolucijo, kjer so bolj podrobno vidni detajli in motivi tudi lepše izpadejo, je pa tudi kolegica ki te motive dela rekla, da je pa kdaj pa kdaj odvisno tudi od dneva ;) ;) ;) :P :P :P :P Torej včasih gre vse kot po maslu včasih ne gre in takrat je najboljše zaključiti in začetni z delom drug dan.


A, ok. ;D
Ma sem dobila samo tiste slike... Bom še mao povprašala pa ni vrag da ne dobim kakšnih lepih slik. Ja, blue merle se reče.. ;)

lp

Los je car!


Biby

  • *
    • Prispevkov: 79
    • Točke: 0
  • Moji ljubezni: Tilly in Jan
Odgovori #169 : 08 December 2006, 11:18:25
Hojla

Novi motivi obeskov so v mojem albumu.
In sicer ne bom dala vsakega posebej gor ampak si jih lahko ogledate TUKAJ . Pod vsako slikico je tudi napisana šifra motiva.
Imam pa sedaj tri variante obeskov

Obesek 1 stane 1.200,00 sit
Obesek 2 stane 950,00 sit
Obesek 3 stane 1.500,00 sit (bravni pleksi vgraviran iz obeh strani)

Motivi v obeski so vgravirani tako da so bolj kvalitetno izdelani.
Proti večeru bom pa dala še eno novost ki se jo bo dalo kupiti in bo tudi cenovno zelo ugodna. Samo moram poslikati.

LP, Mateja

P.S: Naročite lahko preko PM


T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #170 : 08 December 2006, 11:39:41
Hei!A so se zdaj cene ko so € kaj zaokrožile :)

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


Biby

  • *
    • Prispevkov: 79
    • Točke: 0
  • Moji ljubezni: Tilly in Jan
Odgovori #171 : 08 December 2006, 11:44:05
obesek je zaradi same obdelave sedaj malo dražji. in sicer je vse vgravirano in zato tako bolj kvalitetno.
Bom pa popoldne napisala točne cene. Obeski pridejo malo ceneje... za obesek dve pa pride glede na EUR za 8 sit več.
Bom popoldne napisala točne cene. Velja?

Lp, Mateja


T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #172 : 08 December 2006, 11:49:13
Hehe,zaradi mene ni potrebno samo firbec me je matral,ko je ravno to aktualno :-[.

Mimogrde,če bi dobili fotko celega malamuta,bi se dalo vgravirati celega ne samo glave?
So pa novi obeski ful lepi...sploh ZP-ji so mi lepi

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


tjasav

  • *
    • Prispevkov: 600
    • Točke: 0
  • R&R
Odgovori #173 : 08 December 2006, 12:56:38
Obeski so super!
Zanima me, če še imaš namen kakšnega yorkija naredit?



Biby

  • *
    • Prispevkov: 79
    • Točke: 0
  • Moji ljubezni: Tilly in Jan
Odgovori #174 : 08 December 2006, 18:18:51
Evo T.M.T točne cene so naslednje

obesek 1 stane .1.98,00 sit oz. 5 EUR
obesek 2 stane 959,00 sit oz. 4 EUR
obesek 3 stane 1.438,00 sit oz. 6 EUR
Ura stane 9.586,00 sit oz. 40 EUR

Obdelava motiva če kdo to hoče stane 2.996,00 sit oz. 12,50 EUR

Bo pa tudi namizno stojalo katero bom slikico priložila jutri ki pa bo stalo 2.037,00 sit oz. 8,50 EUR

LP, Mateja


Lona

  • *
    • Prispevkov: 7
    • Točke: 0
Odgovori #175 : 08 December 2006, 18:47:20
Boste izdelovali tudi obeske z motivom hovawarta?


Biby

  • *
    • Prispevkov: 79
    • Točke: 0
  • Moji ljubezni: Tilly in Jan
Odgovori #176 : 08 December 2006, 19:16:25
Pri obesku 1 sem se zmotila pri ceni... cena je 1.198,00 sit oz. 5 EUR

LP


Sammy

  • Must Love Dogs
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 2.571
    • Točke: 29
  • Beauty and brain
Odgovori #177 : 08 December 2006, 20:10:36
Biby, motiv samojeda mladiča je iz te fotke? Kitajec pa iz te:)

http://samchica.com
http://samchica.com/sammy

"Qei me amat, amat et canem meum." - St. Bernard


Biby

  • *
    • Prispevkov: 79
    • Točke: 0
  • Moji ljubezni: Tilly in Jan
Odgovori #178 : 08 December 2006, 20:13:48
Tjasav in lona, seveda imamo namen narediti tudi motive yorkija in pa howarta vendar nimamo nobene slike , ki bi jo lahko obdelali, tako, da se priporočam za kakšno sliko bi mi zelo pomagali.

Sammy, samojeda si pogruntala :) :) Še samojed s profila je tudi s tvoje slikice, kitajček pa je nastal z neke slike ki sem jo poslikala sama na razstavi v Mariboru, tvoje slike kitajčkov pa še pridejo na vrsto. :) :) :)


Sammy

  • Must Love Dogs
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 2.571
    • Točke: 29
  • Beauty and brain
Odgovori #179 : 08 December 2006, 20:19:37
Hehe, za tistega s profila sem takoj vedela, za katero sliko gre, za mladiča pa nisem bila 100%. ;D Potem pa počakamo še na te kitajčke.  :)

http://samchica.com
http://samchica.com/sammy

"Qei me amat, amat et canem meum." - St. Bernard