Cliff Climber Bernieshine (Caan)

Caan_Osijek · 1119

Caan_Osijek

  • *
    • Prispevkov: 3
    • Točke: 0
: 29 April 2008, 00:35:39
Dobro veče,

evo da se kratko i ja predstavim.
Zovem se Cliff Climber Bernieshine (samček 4) a moje gazde me vole zvati Caan. Vidio sam tu svoju braću pa da i ja kažem par riječi o sebi.
Oštenjen sam 01.01.2008. u uzgajivačnici Bernieshine, te su me nakon dva mjeseca odveli jako daleko od mame. Bio sam na početku tužan ali sada mi je jako lijepo. Moje gazde me maze i paze, a jučer sam bio i na svojoj prvoj izložbi (uskoro ćete vidjeti i slike).
Toliko za sada od mene i evo jedna slike mog dolaska kod novih gazda.
Pusa svima :P :P



rožica

  • *
    • Prispevkov: 1.969
    • Točke: 13
  • Athos & Best
Odgovori #1 : 29 April 2008, 11:10:21
Dobrodošli!

Ja imam 2 polbrata vašog Caana  ;)

Kako je bio mali na izložbi? Jel se dobro ponašao?  :)

Urša, Atos i Best

Obožujem pse, še posebej bernije!
http://www.athos-best.com


Caan_Osijek

  • *
    • Prispevkov: 3
    • Točke: 0
Odgovori #2 : 29 April 2008, 11:25:17
Dobrodošli!

Ja imam 2 polbrata vašog Caana  ;)

Kako je bio mali na izložbi? Jel se dobro ponašao?  :)

Urša, Atos i Best

Mali je bio odličan...inače je živi mali vrag, stalno bi se igrao, grizao itd... uglavnom je neumoran... mislio sam da će poluditi kada oko njega bude toliko puno pasa no začudo tako mali a sve je "odradio" prilično "profesionalno"  :) ...i meni je prva izložba te sam otišao vidjeti kako se i šta radi...znam da sada i nema neke koristi do 9.-og mjeseca ali čisto da malo naučim...ici cemo i 10.-og svibnja u Belišće na izložbu te valjda 25.-og svibnja u Suboticu (Srbija)...
..u jako velikoj sam gužvi na poslu pa se nisam prije stigao niti javiti na ovaj forum a niti slike postaviti...ovih dana cu staviti slike od kada je dosao pa do sada a i poneku sa izložbe...neznam slovenski al u kontekstu malo razumijem...nego, kako se stavljaju slike? ovu sto sam stavio sam morao i smanjiti a i stavljena je kao potpis a volio bih znati kako da budu u nizu kao kod nekih drugih...
...konkretno sto se izlozbe tice..sudila je gđa. Bilbija iz Banja Luke - BiH...dobio je vrlo perspektivan te je rekla da je vrlo krasan i vrlo obecavajuci primjerak...detaljan opis cu prepisati iz zapisnika ili cu ga skenirati i ovdje staviti kada i slike..btw. vlasnik/ci montya (caanovog brata) su bili na izložbi, pričali smo i kasnije su se negdje izgubili te ih molim da mi se putem maila jave...a neka nabace i pokoju sliku sa izložbe jer vjerujte mi prilično su profesionalno opremljeni, po pitanju fotografske opreme  ::) 8)
LP
Igor



m_tejch

  • *
    • Prispevkov: 674
    • Točke: 12
Odgovori #3 : 29 April 2008, 14:36:17
kakšne tace  :o, čudovit je  ;) :-*



Urša in Balu

  • *
    • Prispevkov: 2.879
    • Točke: 5
  • The Skateboarding Dog
Odgovori #4 : 29 April 2008, 14:42:02
tace so res ogromne...puso za njega :-* od Baluja

Živali so tako prijetni prijatelji
- ne sprašujejo in ne grajajo.

BuldogBalu


Rinchy

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 4.103
    • Točke: 30
Odgovori #5 : 29 April 2008, 15:32:13
Dobrodošli! Mali je pravi lepotec :-*

Varstvo in sprehajanje psov
www.varstvopsov.si


Caan_Osijek

  • *
    • Prispevkov: 3
    • Točke: 0
Odgovori #6 : 30 April 2008, 16:14:11
Hvala svima!

 ;D ;D ;D