mačka se je odselila

natka · 1359

natka

  • *
    • Prispevkov: 239
    • Točke: 0
  • Bonga
: 08 November 2007, 09:40:21
A ima kdo razlago?
prej smo živeli v bloku in najprej sem imela eno muco Lily (ta je že sterilizirana), čez 6 mesecev prinesem še drugo Bučko (potepuška), zdj smo pa še psa prinesli in živimo v hiši. mački sta se lepo privadili na hišo.Lily ni bila nikoli zunaj, Bučka je pa itak potepuška. pol je pa Lily začela mal ven hodit, Bučka nti pod razno, mal pogleda ven in gre noter. no in Lily par dni not in ven, zdj pa se je preselila v eno staro zapuščeno  hišo nasproti naše in sploh ne pride domov, enkrat se je pršla pokazat in šibala nazaj, tut jest ne pride. zdj je že tretji dan.
kaj mislite, a je ljubosumna, ali hoče samo izkusit zunanji svet, ali kaj? so pa vse samičke vključno s psom.
a se bo vrnila, ker mi je prav hudo. noter je pa ne morem zapirat, če pred vrati čaka in ven prosi, pa takoj ko je kje kaj odprto zašiba ven.

lp


KARMEN

  • *
    • Prispevkov: 2.469
    • Točke: 4
Odgovori #1 : 08 November 2007, 10:05:31
Če je sterilizirana, se bo najbrž vrnila. Če ste dobili psa prav sedaj, je res lahko ljubosumna in ji ne paše živet z njim. Pri nas imamo 5 mačk in vsaka nova žival, ki je prišla k hiši, je povzročila, da so se mačke za nekaj dni odselile. Zaradi tega poskušam novo pridobitev pripeljati v poletnem času, da se ne bi zaradi nizkih temperatur zunaj prehladile. Upam, da se bo tudi tvoja vrnila.



natka

  • *
    • Prispevkov: 239
    • Točke: 0
  • Bonga
Odgovori #2 : 08 November 2007, 10:14:33
jaz tudi upam da se bo vrnila, ker tamala k je bla potepuška noče it ven, k verjetno ve kaj je zunanji svet ;D
kužika pa je drgač zunaj edin not se hodi ckljat.

verjetno če bi tavelka mačka znala govort bi rekla, da to ni prav da je bla ona prva, zdj pa sta še dva nova člana. drgač pa vse enak obrajtamo in jih crkljamo.