3. srečanje PeSjanarjev

Neyka · 279668

zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #1020 : 28 April 2006, 19:37:06
Pa še nicke iz drugih forumov, nick v moj-album.com, imena vseh psov in mačkov, pa še psarno po možnosti. ;D ;D ;D


O, super ideja, samo ne vem kdo ima tako veliko čelo...

Ti nam kar bodi fouš :)

Aha, pa še to. A bo kdo prinesel kakšne papirnate brisačke, ali pa kar navadne brisače, da se bomo lahko obrisali? Sprašujem pa zato, ker bom prinesla 2 knjigi pa ne bi rada, da se zmočita.

lšp

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


scythe

  • Pipi & Melkijad
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 2.061
    • Točke: 65
  • When I Grow Up I`ll Be Stable...
Odgovori #1021 : 28 April 2006, 19:44:25
Mi bomo jutri zjutraj skočili v trgovino in lahko nabavimo brisačke/prtičke.

Rina
- ti potem definitivno greš na "dopust"? Ker je pri meni še vedno prostor, si lahko premisliš in greš z nami. ;)

Pa še eno prošnjo imam....
Sicer se bo mogoče slišalo malo čudno, vendar vseeno. Če bo imel kdo s seboj kakršnekoli pasje priboljške, hrano (za pse) - prosim, da se Astorju (bernski planšar z bolj malo beline - vidite ga lahko v mojem avatarju) ne daje NIČ (razen, če boste imeli konjsko meso/puran/sveže ribe/brikete Euakunuba dermatosis  ;D ), kajti je na dieti zaradi alergije (še ne vemo na kaj je alergičen, zato ima strogo dieto). Upam, da razumete....  :-[


Rinchy

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 4.103
    • Točke: 30
Odgovori #1022 : 28 April 2006, 19:49:24
Jst bom prinesla limonino pecivo  ;)

lp

Varstvo in sprehajanje psov
www.varstvopsov.si


trigi

  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 2.357
    • Točke: 5
  • V eni roki nosim sonce, v drugi roki zlati smeh...
Odgovori #1023 : 28 April 2006, 19:58:31
Dobra ideja Zoe :D

Mene boste spoznali po pesjanarski bundi.. okoli mene pa bodo Rumba, Smart, Nina in Urša (od nine sestrica) aja pa Mary in Zara :D

Drugače pa glede shoda... predlagam počivališče Lukovica (upam da vam ni škoda cestnine) ob 9.00 kjer bomo počakali max. do 9.15 da se dobimo .. nato gremo proti Varpoljam (tjaša... če nas bosta čakala na cestninski.. bodita tam pred 9.30)

Drugače pa... 041 888 615 (dajte si v GSM) in pokličite če bodo kakšne težave
ali pa 031 449 971 (Zoran) če se boste zgubili na poti do varpolj :D

Lp, Črt

p.s. prtičke imamo ;D je Nina pozabila napisat ;)



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #1024 : 28 April 2006, 20:09:57
no pa bova enkrat za spremembo na istem mestu ob istem času celo vedeli ena za drugo  :P

ok pa še eno vprašanje... kako bomo vedeli kdo je kdo na srečanju?  :-[ vi se večinoma že poznate med seboj, kajne?

Saj nič hudega če se poznamo. Na začetku srečanja nas boš pač postrojila v ravno vrsto kot v vojski pa se ti bomo predstavili ;D Drugače pa jaz sem tista najbolj "razčupana" (imam kao bad hair day), ki bo z Črtom pa ves čas se bom drla "Smart bejž dol, ne sme to" ;D Tako da pomoje ne bo težko :P ;D

Lp nina



scythe

  • Pipi & Melkijad
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 2.061
    • Točke: 65
  • When I Grow Up I`ll Be Stable...
Odgovori #1025 : 28 April 2006, 20:21:43
pa ves čas se bom drla "Smart bejž dol, ne sme to" ;D Tako da pomoje ne bo težko :P ;D
Nekaj podobnega bo tudi moj "prepoznavni znak"....  ;D :-[ Samo, da bo namesto imena Smart pač Astor....  ::) In ko bom totalno jezna zaradi njegove neubogljivosti, bo zraven padla še kakšna "sočna" beseda, neprimerna za ušesa mlajša od 15 let.  :-X :-[


T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #1026 : 28 April 2006, 20:23:30
Jaz imam pesjanar majico,gori piše Tjasy.Bom pa imela 2 črna s sabo---enega na 4 nogah,drugega pa na 2.Pa drugi bo vozil avto 8).

Črt zmenjeno.Ti točno povem čez kakšno urico,ker trenutno šefa ni doma ;D.

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


Tosy

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 25
Odgovori #1027 : 28 April 2006, 20:27:41
Jaz bi sicer ubijala, da bi lahko prišla in vse skupaj spoznala (tako, da pazite se katere zblaznele punce jutri z mitralezko ali brez... :o ), ampak žal ne morem. Zdaj pa res obljubim na živo, na mrtvo, da se bom oglasila na keterem izmed naslednjih srečanj. Seveda skupaj s spremljevalko...Samo, da mi ne bom od besa zblaznela že danes - vsem skupaj zaželim res 'the best' srečanje, uživajte in se fajn mejte tudi če bo slabo vreme (ki ga ne bo, ne  ;) ) in počohajte vse - vse - PeSjane tudi v mojem imenu.  :-\

"Modern life is so thin and shallow and fake. I look forward to when developers go bankrupt, Japan gets poorer and wild grasses take over."


_lily_

  • *
    • Prispevkov: 386
    • Točke: 4
Odgovori #1028 : 28 April 2006, 21:10:27
na mene (pa mojega atija) ste pa pozabili :'( ::)
am...pa če ni narobe prinesema s sabo orehovo potico (upam da jo jeste ;D )
pa upam da ne bomo imeli preveč dežja :-\



Rinchy

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 4.103
    • Točke: 30
Odgovori #1029 : 28 April 2006, 21:17:08
na mene (pa mojega atija) ste pa pozabili :'( ::)
am...pa če ni narobe prinesema s sabo orehovo potico (upam da jo jeste ;D )
pa upam da ne bomo imeli preveč dežja :-\
Pobrisali smo vaju,ker si kakšno stran ali dve nazaj napisala,da ne moreš pridet  ;) No,super,da boš zda lahko  ;)


lp

Varstvo in sprehajanje psov
www.varstvopsov.si


S1b

  • *
    • Prispevkov: 1.216
    • Točke: 2
Odgovori #1030 : 28 April 2006, 21:18:23
pa prosm ne škrtarte z slikami!

http://siberius.moj-album.com/
veter piha skozi tunel z hitrostjo 100 km/h, polž plazi skozi isti tunel z hitrostjo v=1,00002km/h. koliko palačink lahko natlačimo slonu v rit če vemo da čungalunga stane 10 tolarjev ?


_lily_

  • *
    • Prispevkov: 386
    • Točke: 4
Odgovori #1031 : 28 April 2006, 21:29:22
Pobrisali smo vaju,ker si kakšno stran ali dve nazaj napisala,da ne moreš pridet ;) No,super,da boš zda lahko ;)


lp
ja :-[ se opravičujem zaradi dezinformacij ;D (sem potem popravila, pa je bilo očitno prepozno)



Person

  • *
    • Prispevkov: 556
    • Točke: 2
Odgovori #1032 : 28 April 2006, 21:39:00
Hm ... mene bosta verejtno Črt & Zoe prepoznala ... sej ne bom nč jezen, če me ne bosta.
Obstaja razlog zato :P

... Pluto, the golden retriever, itak ... :)


zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #1033 : 28 April 2006, 21:41:42
Hm ... mene bosta verejtno Črt & Zoe prepoznala ... sej ne bom nč jezen, če me ne bosta.
Obstaja razlog zato :P

Kar ime na čelo pa bo ;)

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


S1b

  • *
    • Prispevkov: 1.216
    • Točke: 2
Odgovori #1034 : 28 April 2006, 21:46:31
matr ej, jest bi kar pršu pogledat samo ne vem če bom utegnu, ker bom pri atiju jutr delu tko da bom pozn končau. Kdaj pa mislte približn bit tam ???

http://siberius.moj-album.com/
veter piha skozi tunel z hitrostjo 100 km/h, polž plazi skozi isti tunel z hitrostjo v=1,00002km/h. koliko palačink lahko natlačimo slonu v rit če vemo da čungalunga stane 10 tolarjev ?


Azu

  • Duck Tolling
  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 2.786
    • Točke: 55
  • The Red Dogs
Odgovori #1035 : 29 April 2006, 00:01:02
Mene bi morala praviloma vsaj zoe prepoznat. ::)
Se me bo pa slišal, kako bom za Doro vpila: "Nazaj! Fuj! Ven iz vode! Tiho! itd." :-[

Laetus Canis - Varstvo psov v Ljubljani

Felix qui potuit rerum cognoscere causas.
(Vergil)


Person

  • *
    • Prispevkov: 556
    • Točke: 2
Odgovori #1036 : 29 April 2006, 00:03:34
Lahko nočko, se vidimo jutri ;)

... Pluto, the golden retriever, itak ... :)


trigi

  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 2.357
    • Točke: 5
  • V eni roki nosim sonce, v drugi roki zlati smeh...
Odgovori #1037 : 29 April 2006, 06:59:34
Dobro jutro... evo mi smo vstali da se pripravimo ;)
Zdajle ob sedmih bo še stanje vremena po sloveniji ...

Drugače pa sporočamo da Mary in Zare nažalost ne bo  :'( ker se Mary še ni čisto pozdravila in ji starši ne pustijo da nebi spet zbolela ...

Lp, Črt



delboy

  • *
    • Prispevkov: 14
    • Točke: 0
Odgovori #1038 : 29 April 2006, 07:39:18
a pol lahk pridejo sam tisti k so na seznamu, al je kdo spregledu kdo vse se je prjavu da pride?



rožica

  • *
    • Prispevkov: 1.969
    • Točke: 13
  • Athos & Best
Odgovori #1039 : 29 April 2006, 07:40:48
Lahko pride kdorkoli, tisti seznam je samo informativen :) ;)

Obožujem pse, še posebej bernije!
http://www.athos-best.com


Sammy

  • Must Love Dogs
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 2.571
    • Točke: 29
  • Beauty and brain
Odgovori #1040 : 29 April 2006, 07:49:29
Žal ...  :( Fajn se mejte vsi skupaj!

http://samchica.com
http://samchica.com/sammy

"Qei me amat, amat et canem meum." - St. Bernard


T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #1041 : 29 April 2006, 08:01:17
Hehe,Črt bi rekla da si zgoden pa sem jaz tudi ob pol 6h skakala po hiši...je Ron danes spal notri pa sem ga mislila ven "vržt" pa je tok drnjohu,da sem ga do 7h pustila ::).
Pijana nevesta in kocke naštimane (prosim ne me sikerat kako sem jest to naložila :-[),zdele gremo še na sprehod,potem pa naštimat še vse...

Aja Črt naju ne čakat,greva čez Črnivec ;).
Se vidmo!

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


Rinchy

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 4.103
    • Točke: 30
Odgovori #1042 : 29 April 2006, 08:06:04
Kako ,da mary ne bo!!  >:(  :'( Pa lih učeri sva se pogovarjale,da pride..jojjj :-\
Azu,tebe bom pa tut jst prepoznala  ;)

Se vidimo danes!


lp,Nina

Varstvo in sprehajanje psov
www.varstvopsov.si


Lisa

  • Špela
  • *
    • Prispevkov: 683
    • Točke: 3
Odgovori #1043 : 29 April 2006, 08:19:41
Lepo se imejte vsi,ki geste danes na srečnaje....pa velikoooo slikajte  :).

papa


katya

  • *
    • Prispevkov: 164
    • Točke: 4
Odgovori #1044 : 29 April 2006, 08:38:06
Midva z Markotom sva komi vstala, tako da nekako ne razumem kako lahko nekdo ob tako zgodnji uri tako veselo piše, jaz pa še zdej ne diham kaj šele da bi skakala po hiši :-\

Drgač pa ja prideva nisva si premislila  ;D

:)Tvoj ljubljenček je odsev tvoje osebnosti!!!


rosa

  • Alenka
  • *
    • Prispevkov: 695
    • Točke: 14
Odgovori #1045 : 29 April 2006, 09:06:03
Jz sem bila malo bolj zgodnja...  :P

Na srecanju pa bom takoj za Markotom in Katjo oz. z njima...   ;)

Pes je edini prijatelj ki ga lahko kupimo.


mary

  • dog loverka
  • *
    • Prispevkov: 493
    • Točke: 11
  • Flat Coated Retrievers 4ever
Odgovori #1046 : 29 April 2006, 09:38:31
Črt ima prav. Mary ne bo :'( :'( :'( :'( Smo se včeraj doma skregali, ker nekaj časa sta starša govorila, da lahko grem, zvečer pa sta se kar naenkrat spomnila, da pa bolje da ne grem. A kaj ko na koncu vedno obvelja njuna :-\ :'( :'( :'( :( >:( >:( >:(

Tako da imejte se super fajn, veliko poslikajte (to mi je že črt obljubil ;D) pa poročajte, ko pridete nazaj. ;)

LP

Lp, Marusa


Urška

  • *
    • Prispevkov: 2.619
    • Točke: 10
Odgovori #1047 : 29 April 2006, 14:44:38
No, mene ni, ker nisem šla na trening, je ful bolj zabavno ležat, kihat, pa pit čajčke. Kaj čmo, se moram na hitro pozdravit, jutri je namreč specialka v Avstriji.


T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #1048 : 29 April 2006, 15:13:06
Jaz sem doma in po pravic povedano bi šla zdajle spat ::).Bilo je super...mogoče malček preveč mokro ;D.Je bilo vmes tudi lepo (brez dežja) torej je Ninin ples deloval 8).Spoznali smo nekaj novih,srečali stare,se naklepetali,načohali in vse ostalo.
Psi so se ok štekali...razen Ron in Neon se res ne moreta videt :(.

Mimogrede...šele sedaj čutim kako me roke bolijo ::).Aja,Ninci hvala da si posodila takratek povodec :-*.
upam,da se kmalu zopet vidimo.

Več pa povejo ostali,ki imajo tudi slikice ;)

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


Mašy

  • *
    • Prispevkov: 933
    • Točke: 14
Odgovori #1049 : 29 April 2006, 15:20:52
Važno da ste se imeli super! Torej je srečanje uspelo... :)

No, jaz sem že našla slikice od rose. Na eni slikici se vidi tudi pecivo ... moj razum mi pravi, da ste se poleg pogovarjanja, opazovanja psov med norenjem tudi dobro najedli. ;D Seveda pa čakamo še več slikic...

Žal me tokrat ni bilo, čeprav danes sploh ni bilo dežja pri nas (razen rosenja) ... upam pa da se spoznamo vsaj na naslednjem srečanju (bi bil že čas). :-\

Lp