3. srečanje PeSjanarjev

Neyka · 280035

irenchy

  • irena&rondo
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.265
    • Točke: 20
Odgovori #180 : 09 Januar 2006, 21:10:47
Ja mi smo..tko da če bomo upali še mi pridemo.. :D :)
na 1 srečanju smo se med sabo pojedli ;) ;) ;)

lp

DOGS ARE NOT OUR WHOLE LIFE, BUT THEY MAKE OUR LIVES WHOLE!
Roger Caras


*yure*

  • VaLy & YuRe
  • *
    • Prispevkov: 1.545
    • Točke: 5
Odgovori #181 : 10 Januar 2006, 15:17:15
Khm... ::)
No kje je zdaj `predvideno´srečanje ??? ?
Pri lilit ??? ?
Al...pri puppi ??? ?




lp Jure ;)


newfka

  • Newfs! I love them!!!
  • *
    • Prispevkov: 827
    • Točke: 15
  • Newfing through life!
Odgovori #182 : 10 Januar 2006, 15:35:57
Jaz navijam za Lilit, čeprav pa priznam, da ni fer do tistih, ki so bolj z Mariborskega konca, ker že Bled je precej daleč od tam.

Lp

Old age means realizing you will never own all the dogs you wanted to.
Joe Gores

http://newfka.deviantart.com


Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin
Odgovori #183 : 10 Januar 2006, 15:38:32
Saj ni nujno, da smo na morju... lahko tudi bolj na severnem Primorskem... ma, kot recete ;)
Meni je se mi zdi se najmanjsi problem lokacija, ker imam svoj avto... ceprav ravno v Maribor tudi jaz ne bi vozila :-\

Mogoce bi bilo se najboljse pri rini, v Ljubljani oz. centralni Sloveniji, najbolj fer do vseh? Pa vlak vozi tudi do tam... :P

battito animale


puppa

  • *
    • Prispevkov: 973
    • Točke: 6
  • Psi imajo gospodarje, muce pa služabnike!
Odgovori #184 : 10 Januar 2006, 15:55:23
Saj ni nujno, da smo na morju... lahko tudi bolj na severnem Primorskem... ma, kot recete ;)
Meni je se mi zdi se najmanjsi problem lokacija, ker imam svoj avto... ceprav ravno v Maribor tudi jaz ne bi vozila :-\

Mogoce bi bilo se najboljse pri rini, v Ljubljani oz. centralni Sloveniji, najbolj fer do vseh? Pa vlak vozi tudi do tam... :P

Kaj pa spoznavanje Slovenije in njenih prečudovitih krajev?  ???



*yure*

  • VaLy & YuRe
  • *
    • Prispevkov: 1.545
    • Točke: 5
Odgovori #185 : 10 Januar 2006, 16:17:36
Ja se strinjam s puppo ... ::)
Ker sej do Bleda smo imeli (skoraj) vsi dolgo pot.... :)
Tk,da tokrat bi JST raje šel kam drugam kot v LJ. .....,ker v LJ. sem vsak drugi teden.... ::) tk ,da jo poznam na pamet....
Npr. v Halozah pa nisem bil še nikoli  ;D ;)....
Tk,da v LJ rajši ne ......

Drgač pa je odločitev vaša ;).


lp Jure


flatka

  • *
    • Prispevkov: 390
    • Točke: 3
  • ***FCR***
Odgovori #186 : 10 Januar 2006, 16:22:33
Res je, nisem šla brati vseh strani.  ::)
Me pa zanima, kdaj približno načrtujete to srečanje?  :)

Lp


rina

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 1.564
    • Točke: 24
Odgovori #187 : 10 Januar 2006, 23:11:14
Mogoce bi bilo se najboljse pri rini, v Ljubljani oz. centralni Sloveniji, najbolj fer do vseh? Pa vlak vozi tudi do tam... :P

Meni bi bilo perfektno! Vlak nas pa obdaja iz vseh strani... ;D ;D
Sem šla zadnjič mimo tistega fuzbal placa, pa slikala. Če vas zanima lahko pokažem slike, samo je bil sneg pa se ne vidi dobro kaj je kje.
Sem pa skoraj ziher da je plac za najet. :-\

lp

Los je car!


rožica

  • *
    • Prispevkov: 1.969
    • Točke: 13
  • Athos & Best
Odgovori #188 : 11 Januar 2006, 08:04:21
Tole pri rini bi bilo tudi meni všeč, ker živim zelo blizu nje. No, z avtom ene 15 minut ;) Drugače mi je pa skoraj vseemo kje, ker imam itak prevoz

Obožujem pse, še posebej bernije!
http://www.athos-best.com


scythe

  • Pipi & Melkijad
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 2.061
    • Točke: 65
  • When I Grow Up I`ll Be Stable...
Odgovori #189 : 11 Januar 2006, 10:30:52
Meni je vseeno - pri rini se ne bom pa čisto nič branila - imam samo 5 min do tja. Super  ;D Saj rina misliš Borovnico kajne?  ;)


ursa

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.015
    • Točke: 18
Odgovori #190 : 11 Januar 2006, 13:48:14
jaz tudi nebi šla v maribor....pa še oči me nebi hotu pelat.....zakaj raje ne na bledu al pa v zasavju?

A dog is the only thing on earth that loves you more than you love yourself.  [~Josh Billing]


*yure*

  • VaLy & YuRe
  • *
    • Prispevkov: 1.545
    • Točke: 5
Odgovori #191 : 11 Januar 2006, 14:34:45
Ne vem no... :-\ vsi ste nekaj proti mariboru ::) ... oz. Halozah ,kot sem že rekel (ne ozirajte se name :P) jst pač še nikoli nisem bil v Halozah.... ::) pa še itak , kot je rekla puppa  :) zakaj nebi spoznali še lepe konce (kot so (kakor pra vita puppa,Marko..)Haloze...) in tako kot je bilo Ribno pri Bledu ;) . Smo bili čisto izolirani od " mesta "  :P .....
Pa ,da ne bo kdo narobe razumel zaradi mene (pač,če vam ostalim bolj ugaja) lahko gremo k Rini .....
Ampa kaj pa se je še od LJ. peljti kkšno urico/dve...... pa gremo na eno lepo " deželo "....(Haloze)....
Ane ?
Ni važno koliko časa je do tja temveč kakšno je mesto oz. prostor na katerem bomo mi in naši pesjanarji....
Da se bodo dobro počutili,imeli veliko prostora,in da bodo "izolirani" od ostalih ljudi !
Pa še enkrat ponavljam,da ne boš jezna Rina , ker nimam nič proti tvojem placu.....ampak ne vem v Lj  ??? .....


lp Jure


scythe

  • Pipi & Melkijad
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 2.061
    • Točke: 65
  • When I Grow Up I`ll Be Stable...
Odgovori #192 : 11 Januar 2006, 15:34:31
Dejstvo je, da nikoli ne bo nekaj vsem prav. Roko na srce, tudi jaz nisem zainteresirana za Haloze, ker mi starši ne bodo posodili avta za tako dolgo vožnjo. Ampak, če je večina ZA - jah potem se bomo videli pa na 4.srečanju  :)
Zaradi mene se lahko naredi še enkrat anketo (jaz za pol lokacij sploh ne vem kje so) - zadnjo in dokončno.

Nekdo bo moral potegniti črto in določiti kraj - drugače se bomo v nedogled prerekali in bo že prej poletje.  :P


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #193 : 11 Januar 2006, 15:39:22
Ker je stanje 6:5 haloze in prejšnje srečanje Ribno pri Bledu, in ker v bližini Haloz ni vlaka, do Bleda, pa je marsikdo prišel ravno na ta način... in ker večine starši do Haloz ne bodo peljali in vam bo zopet ostal samo vlak... se bolj nagibamo proti Bledu ;D Drugače pa mi tudi kakšen predlog od Lilit za primorski konec ne bi bil slab, ker na sončka gremo pa vedno radi ::) ;D

Odločitev pa je vaša, sva rekla da je tokrat na vas, da organizirate mi pa bomo prišli, če bo čas dopuščal ;)

Lp nina



zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #194 : 11 Januar 2006, 15:42:53
Jaz sem za rinin plac. Če bo daleč, mene žal ne bo.

lp

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


scythe

  • Pipi & Melkijad
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 2.061
    • Točke: 65
  • When I Grow Up I`ll Be Stable...
Odgovori #195 : 11 Januar 2006, 15:52:21
Jaz bi bila najbolj zadovoljna z Gorenjsko ali Notranjsko. No ja, pa tudi Primorska je še sprejemljiva ali pa Dolenjska (samo ta ima bolj slabe železniške povezave). Če bo kjerkoli v tem rangu, potem lahko jaz s seboj vzamem eno nesrečno pesjanarsko dušo, ki nima prevoza in je bolj iz notranjskega konca.  8)

Rinin predlog mi je všeč (ker je pač nekaj minut od mojega doma), vendar je Rina omenila, da je potrebno plačat... Sicer ne vem kako so potekala vaša dosedanja srečanja (sem še vedno svež pesjanar  ;D ), ampak se mi zdi, da je plačilo za kraj srečanja, en dodaten nepotreben strošek.

Če ne bi imela toliko slabih izkušenj z organiziranjem takšnih in drugačnih srečanj, bi sama prevzela pobudo. Tako pa samo čakam, da bo nekdo vzel stvari v roke in se vmes prav pametno oglašam.  ;D



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #196 : 11 Januar 2006, 16:03:19
scythe prejšnje je izgledalo nekako takole... smo se menili in ... smo se zmenili midva sva določila kraj in uro, ter jih počakala na postajališču Torovo. Tam se nas je kar nekaj zbralo in je folk hodil od avta do avta in občudoval naše pse (čudaki, kot da ne bi še nikoli psa videli ;D ::)) pa smo naprej nadeljevali pot proti Bledu. Imeli smo v Ribnem pri Bledu, ob reki Savi oz. "pr˙skalci. Jasa, sabo smo imeli dve mizi in nekaj stolov, da smo lahko razrezali kostanj in ga pekli. Punce so prinesle veeeeeeeeeliko peciva, toliko da je na koncu celo ostal. Bilo pa je okoli 25 psov in 30 ljudi, tako da organizacija sama ni ne vem kako zahtevna, če ljudje vse prinesejo sabo. Marko mošt in pivo, midva sok, cool anglež pivo, ostali pecivo, pekač, kostanj, nože, .. in dobro voljo ::)

Jaz sem za ta plac še enkrat zato, ker nas v celem dnevu od 11h dopoldan do večera, ko sva z Mary še sedeli v temi in čakali da naju Črt pride iskat, ni nihče zmotil. Smo bili pač bogu za ritjo.
Dokler imamo na voljo take prostore ali pa od Puppe vikendico, ne mislimo plačevat za prostor, toliko gorenjci pa smo ::)

Skratka morate vedeti, da se je na prešnjem srečanu zbralo veliko članov, več kot smo jih pričakovali zato rabimo tudi temu primeren prostor.

Lp nina



rožica

  • *
    • Prispevkov: 1.969
    • Točke: 13
  • Athos & Best
Odgovori #197 : 11 Januar 2006, 16:14:24
Jaz sem tudi za Ribno pri Bledu. Pravtako lahko tudi jaz enega vzamem v avto ;D

Obožujem pse, še posebej bernije!
http://www.athos-best.com


Rinchy

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 4.103
    • Točke: 30
Odgovori #198 : 11 Januar 2006, 16:17:34
Jaz sem tudi za Ribno pri Bledu. Pravtako lahko tudi jaz enega vzamem v avto ;D
Mene,če lahko...čist spotoma ;D ;)

LP,Nina

Varstvo in sprehajanje psov
www.varstvopsov.si


scythe

  • Pipi & Melkijad
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 2.061
    • Točke: 65
  • When I Grow Up I`ll Be Stable...
Odgovori #199 : 11 Januar 2006, 16:18:58
No zato pa sem spraševala kako je potekalo prejšnje srečanje, ker takoj, ko je vpleten denar, se običajno število udeleženih drastično zmanjša ali pa so strašne pripombe.
Organizacija prejšnjega srečanja se mi zdi super!

Vendar meni se zdi, da vse preveč pozabljamo najpomembnejši faktor - sneg oz. zima. Le-to drastično vpliva na samo srečanje, ker posedati zunaj ne moremo vnedogled. Če pomislim, da je bilo danes (pri nas) tudi čez dan -7 stopinj....  :o
V tem primeru je puppin vikend superca. In jaz osebno nimam nič proti temo predlogu - samo priti žal ne morem tja, ker sem še vedno preveč odvisna od staršev (to give car or not to give car...  ;D ).

Torej, če gledamo v okviru zime imamo 2 možnosti: ali da srečanje ni celodnevno (ampak zgolj nekaj uric) ali pa da imamo tudi nekje na volj topel prostor, kjer bi lahko odtajali naše zmrznjene ude.  ::)

Ali sem samo jaz tak primrznjenec, da ne morem biti zunaj v tem mrazu več kot 3 ure? :-[


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #200 : 11 Januar 2006, 16:39:22
Ali sem samo jaz tak primrznjenec, da ne morem biti zunaj v tem mrazu več kot 3 ure? :-[

 ;D ;D Več nas je zmrznjenih ;) ... se bomo pa pač več gibali imamo lahko pasje igre brez meja, kdo dlje vrže kepo recimo ;D ali pa... da bomo malo mokri ženska ekipa proti moški, pse v tem primeru privežemo za drevesa, da nas ne motijo in se enkat do končno spopademo ;D ( itak jih bomo zmagale, ker moško ekipo sestavlja khm max. 5 članov ;D)
Tokrat bi namesto mošta in piva pač imeli čaj ;D  z rumom seveda, da bolj pogreje ;D
Vse se da... če se hoče ;D samo organizirat se je treba.

Lp nina




Marko

  • *
    • Prispevkov: 948
    • Točke: 6
  • Pasji Kot Hudič
Odgovori #201 : 11 Januar 2006, 16:43:09
Kaj pa zakuhanga vinčeka!  ;D ;D ;D Kdo bi se rad kepal! hmmmm!!  ::) ::) ::)

No, naj vam povem, da jaz pridem na drugi konec SLO na srečanje, samo da se bomo imeli lepo.  :P Zraven si pa še malo izleta organiziram. Haha  ;) ;) ;)


scythe

  • Pipi & Melkijad
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 2.061
    • Točke: 65
  • When I Grow Up I`ll Be Stable...
Odgovori #202 : 11 Januar 2006, 16:43:40
Tokrat bi namesto mošta in piva pač imeli čaj ;D  z rumom seveda, da bolj pogreje ;D
Ali pa kuhano vino!  ;D Kdo se javi, kdo se javi?  ;D ::)

Citiraj
Vse se da... če se hoče ;D samo organizirat se je treba.
Ah vem ja - sicer pa čakamo organizatorja. Če se ne motim, se ni še nihče javil....  ::)


scythe

  • Pipi & Melkijad
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 2.061
    • Točke: 65
  • When I Grow Up I`ll Be Stable...
Odgovori #203 : 11 Januar 2006, 16:44:40
Kaj pa zakuhanga vinčeka!  ;D ;D ;D
Vidim Marko, da podobno razmišljava  ;) ;D

Citiraj
No, naj vam povem, da jaz pridem na drugi konec SLO na srečanje, samo da se bomo imeli lepo.  :P Zraven si pa še malo izleta organiziram. Haha  ;) ;) ;)
Hočeš reči "vse za kuhano vino"?  :P ;D


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #204 : 11 Januar 2006, 16:56:10
Ali pa kuhano vino! ;D Kdo se javi, kdo se javi? ;D ::)

Kaj pa zakuhanga vinčeka! ;D ;D ;D

Kronika ;D ;D ::) :P

Lp nina



*yure*

  • VaLy & YuRe
  • *
    • Prispevkov: 1.545
    • Točke: 5
Odgovori #205 : 11 Januar 2006, 17:01:32
No a ni v tem primeru , da ,če nočemo biti skupaj samo 3 urice ampak pol dneva (7-8 ur ::) kot takrat..)
Moramo jiti nekam kamer bo toplo ;).V tem primeru k puppi ali pa h komu ,ki nas bo (tako veliko količino) sprejel doma :P ...kdo se javi ??
No tista ideja o kepanju je zelooo fajn  ;D !
Ampak tista od Nine(ninci) pa definitivno ne !!!!! >:( !!!!
Ker namreč fantov (nas) je samo 8- največ 10 se pravi  268 proti 10  :o :o :o !
Ste znoreli !!!!!!!! :D :D :D

Aja jst sem med tistimi,ki nas po zimi zebe... ;D  ....



lp Jure


Marko

  • *
    • Prispevkov: 948
    • Točke: 6
  • Pasji Kot Hudič
Odgovori #206 : 11 Januar 2006, 17:08:16
Yure! Nič bat!  ;)  Pa tudi če jih je več. Bomo pa kakšne zvijače uporabli! HAha 8) 8) 8)

Kronika ;D ;D ::) :P


Pač ne morama iz svoje kože! Haha  ;D ;D ;D


scythe

  • Pipi & Melkijad
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 2.061
    • Točke: 65
  • When I Grow Up I`ll Be Stable...
Odgovori #207 : 11 Januar 2006, 17:09:17
Kronika ;D ;D ::) :P

O ti nesramnica!  :P  ;D ;)

Sem se že odločila, da če bo kuhano vino, bom prisilila svojega dragega, da bo moj osebni šofer   :D Ma kuhano vino rula! In v sedanji zimski sezoni ga še nisem pila...  :( In tko fejst pogreje... Popolnoma, absolutno, čisto primerno za naše zimsko srečanje!  ::)
Sicer pa si se ti ninci nekaj oglašala s čajem in rumom... Ne skrivaj, da si ti tudi v tem klubu... ;)

Samo še organizatorja iščemo, ki bo vzel stvari v roko, določil datum in kraj ter gremo....  ;)


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #208 : 11 Januar 2006, 17:23:50
Sicer pa si se ti ninci nekaj oglašala s čajem in rumom... Ne skrivaj, da si ti tudi v tem klubu... ;)

 ;D ;D To je bilo mišljeno za vas ;) Kar vprašaj Markota kaj jaz pijem pri njih na obisku ali pa na kakšnih srečanjih ;) Zgolj in samo sok. Sicer se mi res včasih zdi kot, da sem "prbita" mogoče Marko kaj doda v moj sok, hmmm bi bilo za razmislit ::) ;D.

Konec koncev lahko organizacijo prevzamem jaz, samo potem vam je lokacija znana :P

Lp nina



*yure*

  • VaLy & YuRe
  • *
    • Prispevkov: 1.545
    • Točke: 5
Odgovori #209 : 11 Januar 2006, 17:24:20
Ja sej ampak najprej moramo se sploh ODLOČIT KJE IN KDAJ bo potem bo pa že nekdo organiziral ;) !

O,Ninci ! ;D ;D ...sama govoriš o alkoholu/kroniki  ::).......nato pa Markotu in Scythe govoriš  :D :D :D !

Ja ampak res rabimo za pit neki vročga, ::).....in sladkega.... :D :D ;D




lp Jure